1819
>
  • Gaba9
    #339
    Nekem van 2is .. de linkelni nemtudom mert torr...t-ről van
  • Beni521
    #338
    tud valaki jó wormsös játékot linkelni amit ingyé lehet leszedni?
  • Mike at home
    #337
    total video converter
  • Rage47
    #336
    allok avi mpeg converter
    vagy keress rá googleban. ezerféle van..
  • Japep
    #335
    Nekem azt nem akarta lejátszani...
    Nem tud valaki egy jó videó-konvertáló programot?
  • Beni521
    #334
    wow jobban szol a telefonom mint az MP3asom
  • Rage47
    #333
    mpeg4 is
  • Japep
    #332
    A telefon milyen videóformátumokat tud lejátszani?
    Csak 3gp-t?
  • Mike
    #331
    kipróbáltam: szerintem a zoom feléig simán használható
  • Mike
    #330
    a felvett film annyira szar minőség, hogy nem sokat zavar rajta a nagyítás
  • Prince of Máté
    #329
    LOl hát a digitális zoommal sokat érsz :D
    Ha már itt tartunk az N70-em 20xos digitális zoomra képes.
    Jó mi? Csak éppen szart se ér mert felnagyít.
  • Mike at home
    #328
    ellenben tud zoomolni
  • Rage47
    #327
    hát sajnos:(
  • Prince of Máté
    #326
    Közben utánaolvastam a telefonguru tesztjében és ezt írták:

    A telefonnal készíthetünk 128*96 és 176*144-es felbontású videó fájlokat hanggal együtt. Minősége közepes a visszajátszási sebesség elfogadható. Sajnálatos, hogy egy ilyen jó telefon nem tud nagyobb felbontású videót készíteni. A Nokia az ilyen kategóriában már 640*480-as videót tud.

    Kicsit ciki hogy 3 megapixelhet ekkora videofelbontás párosul...
  • Prince of Máté
    #325
    Ez a Sony ericsson is még mindig csak 176x144es videót készít, vagy már léptek felfelé?
  • SeLFisCH
    #324
    már protekciósan megvettem köszi:) Kártyafüggetlen blala

    Annyit kérdeznék hogy van bluettothom gépbe. Tellorol tudok masolni,de geprol telore nem tudok rajonni hogy kell. BlueSoleilt hasznalok.Esetleg vkinek... Ja M2 memoriakartya kinek van benne meg mekkora?
  • Japep
    #323
    Én innen már rendeltem, igaz csak alkatrészeket. Nem tudom, érdemes-e postán rendelni telefont...ki tudja, mi történik vele út közben.

    Miért nem mész te valahová, ahol van ? (Pl.: Miskolc, én ott vettem)
  • SeLFisCH
    #322
    Na én nyíregyházán lakok és ilyen tellot akarok venni,vodasat vagy kártyafüggetlent,de sehol nincs a városban. Vmi megbízható oldal van,ami szállít erre ?
  • Mike
    #321
    olvass vissza, használd a keresőt
  • Japep
    #320
    Köszi, igazad van, már meg is "rendeltem"...

    Nem tudsz egy jó oldalt, ahol játékok vannak erre a telefonra?
  • Rage47
    #319
    ha mobilinternetre gondolsz, akkor arra elég egy regisztráció, vagy mi a neve és lehet netezni/wapozni - kapsze egy t-email meg jelszót és ennyi, úgy tudom. de van havidíjas net is...
    videótelefon meg alapból megy, csak kicsit többe kerül, mint a sima hívás - asszem 38 nem csúcsidőben, de ennek még én is utánanézek
    -persze ezek t-mobilera értendők
  • Japep
    #318
    Ugye a telefon 3G-s, de nem tudom használni...azt meg kell rendelni vagy aktiválni kell ?

    Ja, és nem tudtok egy oldalt, ahonnan ilyen képernyőtisztítós cuccokat lehetne rendelni?
  • Lipi1980
    #317
    Neke egyátalán nem tetszik!
    A hátoldala még csak-csak elmegy valahogy, de az eleje az valami förtelem!
    Ezekkel a gombokkal hogy lehet SMS-t írni?
    Ez kb. olyan rossz irány az újításban, mint a K750i útódaként jelentkező K550i, amelyet próbáltam is, de egyáltalán nem tetszett!
    Ezért is vettem meg inkább a K800i-t! Meg azért a 3,2 MP kamera sem egy rossz pont! A Joy-ra meg figyelni kell, hogy ne nagyon porosodjon, és akkor nem lesz vele probléma, de a két év gariban azt is javítják!
  • Gaba9
    #316
    Egy hülye kérdésem azért lenne nekemis .. probáltam ezt a blutyuk játékot másik K800assal .. nagyon zsir volt .. tudtok pár gamet mondani ami megy blutyukon másik teloval egymás ellen ?? (nem feltétlen K800as ellenfelem lenne)
  • Gaba9
    #315
    Helo
    Nekem majdnem egy éve van meg (amint kijött vettem egyet!) és nem volt "nagy" gondom vele .. néha ha beporosodik akkor erősebben kell de amint ki van fújva a por normálisan müxik tov .. más bajom nemvolt sem joy-al sem mással ..
  • Japep
    #314
    Leginkább az érdekelne, hogy aki régebb óta használja már ezt a telefont, annak vannak-e problémái a joystickkal...mert azért kell most új telefont vennem, mivel a k700i-mnek tökrement...ezt szeretném elkerülni!
  • Japep
    #313
    Hát még van a SAMSUNG U600-as...
  • Mike at home
    #312
    mik a további jelöltek?

    esetleg nézz szét itt
  • Japep
    #311
    De nem tudok várni... :D
    Sajnos! :S
  • Mike at home
    #310
    várj még egy kicsit, most jönnek ki az újabb modellek
  • Japep
    #309
    Hello!

    Most akarok telefont venni, és szóba került ez a telefon is...
    Azt szeretném kérdezni, hogy mi a véleményetek ezzel a telefonnal kapcsolatban ?
    (Mármint megéri-e az árát, vannak-e hibái és mik, a joy rendesen működik-e [mivel nekem ezelőtt k700i-m volt, és abban meghalt a joy...] ...stb.)

    Sokat segítenétek, előre is kössz!
  • Mike at home
    #308
    ez sem rossz darab
  • Pheaper
    #307
    jól néz ki:O
  • Taylor
    #306
    Megjött az utód.
    link

    Band GSM 850/900/1800/1900MHz, UMTS 850/1900/2100MHz
    Data GPRS/EDGE/HSDPA
    Size 102mm x 48mm x 17mm
    (4.0" x 1.9" x 0.7")
    Weight 118g (4.2oz)
    Battery Life Up to 16.5 days GSM, 14.5 days WCDMA standby
    Up to 9 hours GSM, 3.5 hours WCDMA talk time
    Main Display 2.2" 262k color TFT, QVGA (240x320 pixel) resolution
    Camera 5 megapixel w/ auto-focus
    Video Video capture/playback, 30fps at QVGA (240x320pixel) resolution
    Messaging MMS/SMS
    Email POP/IMAP/SMTP
    Bluetooth Yes, v 2.0
    Infrared No
    Java Yes
    Polyphonics Yes
    Memory Up to 40MB, M2/microSD memory card slot
    Availability Q4 2007 (manufacturer's estimate)
    Other FM stereo, speakerphone, xenon flash, PictBridge supported, flight mode, Microsoft Exchange ActiveSync support, USB mass storage, ships with 256MB memory stick micro (M2)
  • Mike at home
    #305
    a csodákban mindig bízhatsz
  • blasT
    #304
    Hello! Én sajnos elhagytam a Sony Ericsson K800i-met és bent voltunk a rendőrségen és csak 8nap mulva tehetünk feljelentést ,h esélyt adva annak az embernek aki elrakta zsebre h leeadja a rendőrségen vagy a polgármesteri hivtalaba..Azt szeretném töletek megkérdezni h ugye ez 1 új teló h az IMEI számot könnyedén át lehet-e rajta ütni? vagy van-e szerintetek-e még lehetőségem 1hét mulva ha feljelentjük h megtalálják ?:S
  • Rage47
    #303
    ismerem a starcraftot elég jól..:)
    csak azt nem szeretem, ha egy témában összefolyik a betűk és a háttér színe, márpedig itt elég gyakran megtörténik, és nem olvasható rendesn, mi is van odaírva; de ez csak az én véleményem, attól még lehet jó :)
  • valami999
    #302
    Már oda is belinkeltem meg még belinkelem egy pár helyre sztem a téma se rossz csak ismerni kell a starcraft világát jeleleg én ezt a témát használom a K800 as telómón..
  • Rage47
    #301
    köszi a gamekat. :) egyébként van java játékok topik, oda is belinkelheted :)

    u.i.: elég ratyi téma szvsz :D
  • valami999
    #300
    Nemtom hogy ide tartozik e.. de találtam
    14db 3d java játékot sony ericcson k800-hoz

    14db Java játék [6mb[ Sony ericcson K800-hoz By: http://sonyericcson.atw.hu/

    Szerintem a legjobb játékok gyüjteménye használjátok egészséggel!!
    Jah és még valamit találtam 1 eszméletlen jó témát


    1db eszméletlen jó téma Katt ide a bővebb információért