1819
>
  • G_ArchAngel #1
    SE 800i hivetalos oldala
  • G_ArchAngel #2
  • desigo
    #3
    3.2 megapixel
  • UnknownAsshole
    #4
    Screen
    262.144 color TFT
    240x320 pixel

    Sound
    72 voices

    Networks
    GSM 900
    GSM 1800
    GSM 1900
    UMTS

    Available colours
    Velvet Black
    Allure Brown

    Sizes
    105 x 47 x 22 mm
    4.1 x 1.8 x .9 inches

    Weight
    115 gr
    4.1 oz
  • Laky
    #5
    3.2 megapixel, te jó ég

    mennyibe is fog ez kerülni?
  • Akos 001
    #6
    ehh,sokba:C
  • PeeTeR
    #7
    ezek az adatok mar alapkovetelmenyek egy uj telefonnal.
    ez a 262.144 szinu es 240x320 felbontasu kijelzo egyaltalan nem meglepo.
    foleg ha azt veszem hogy az S700i -be is es mar a Sharp GX30 -ban is ilyen volt. a 3.2MP -es kamera meg... hat hudejo!
  • Laky
    #8
    ezt a hűdejóval aligha lehetne kifejezni :)
    alapköveteleménynek alapkövetelmény, de milyen mélyre kell nyúlni a tárcánkba? :)
    bár ez a kis "bütyök" megéri az árát ;)
  • Laky
    #9
    OFF:

    néha elgondolkozom azon amiket mondasz (a lényeg): ~ már nem vagyok annyira "gumis" ~
    ennek ellenére még mindig gumisan fogalmazol bőbeszédű barátom :)
  • Akos 001
    #10
    nyugi má.:)
    nem szeretek sokat írni,ennyi,és én olyan 100-150 közöttre tippekel.Szivem szerint csak 90,de a 3,2megapixel nagyon fel fogja majd nyomni az árát barátom.
  • G_ArchAngel #11
    Review Part 1
    Review Part 2
  • precision
    #12
    kár hogy a telefongurun lévő kép fake...kurvajol nézne ki
    mert ez nemigazán jön be, külsőre :(
  • moralosan
    #13
    Elmegy a teló
  • Duddits
    #14
    Hova?
  • fzoli990
    #15
    háát ez elég durva! Symbian ide vagy oda az SE bizony kezdi befogni a nokiát (igaz hogy az SE telói a joy miatt nem túl hosszúéletűek, nade akkor is)! A SonyEricsson most vált 3 mpixelre a Nokia meg még mindig 1.3 mpixeles kamerájú telókat adki (jó van má 1-2 2mpixeles is, de inkább még mindig az 1.3 mpixel-nél tartanak)! A kijelzővel is eza helyzet! Az SE 240x320as felbontásnál, a nokia 176x220nál tart. Igaz hogy ez a k800 nekem külsőre nemnaon jön be...
    kicsit nyomi ez az elrendezés: bazi nagy kijelző, alatta kihagyva egy kis rész és a gombok meg be vannak nyomorítva a teló legaljára, épphogy elférnek.
  • G_ArchAngel #16
    Review Part 3
    Review Part 4
  • fzoli990
    #17
    A "Rewiew Part"-os képeken má jobban nézki, ahhozképest amilyen képeket láttam róla....
  • G_ArchAngel #18
    Review Part 5
  • G_ArchAngel #19
    akárhogy nézem, ha megjelenik, akkor kategóriája legjobb telefonja lesz...
  • G_ArchAngel #20
    most próbáltam ki, hogy ugyanazt az mp3-at visszahallgattam csengőhangként (tehát nem lejátszási listából) és a K750-é klasszisukkal szebb, mint a w880...

    ezt bárki kipróbálhatja - szégyen, hogy a w800 a zenetelefon
  • precision
    #21
    és ezt miért a k800 topicjába írod? :)
  • G_ArchAngel #22
    mert hülye vagyok és csak a "800"-at fogtam fel?:)))
  • lalakov
    #23
    Lehet már kapni? Tud valaki árat?
  • G_ArchAngel #24

    Cyber-shot™ digitális fényképezőgép. És mobiltelefon
    Megjelent a Cyber-shot™ digitális kamera és egy kisméretű, modern funkciókkal bőven ellátott 3G mobiltelefon egyben. Nyissa ki a lencse fedelét, és készen áll a fotózásra. Tartsa magánál K800i készülékét, hogy bármely pillanat megörökítésére legyen Önnél egy 3,2 megapixeles kamera automata fókusszal, beépített xenon vakuval és kép-, illetve videostabilizáló funkcióval. Valamint egy 3G telefon a képei ayonnali megosztására.


    Tehát lehet vadászni rá!:)
  • BiG G
    #25
    Nálunk mától kapható 111 ezres bruttó áron :)
  • G_ArchAngel #26
    Mi az a "Nálunk"? Hol dolgozol Te?:)
  • BiG G
    #27
    nézd meg iwiwen a profilomat, nem akarok reklámozni:)
  • G_ArchAngel #28
    nem találom a honlapotokon sem ezt, sem a Samsung Z400-at...
  • BiG G
    #29
    Az azért van, mert 2 hete megdöglött vmi az adatbázisban, és egyenlőre nem tudunk hozzáférni, így a honlapon lévő árak és típusok azóta jócskán elévültek.. dolgozunk az ügyön, egyenlőre nem mérvadóak azok az árak.
    Viszont ha megnézed a hasznaltgsm.hu-n a boltunkat, ott megtalálod a K800i-t.
    Samsung Z400-unk egyenlőre nincs, talán jövőhéten már lesz, addig van Z510, mondjuk az nem ugyanaz a kategoria...
  • streetlegal13
    #30
    valaki nem tudja milyen formátumba veszi fel a videokat ? 3gp vagy mp4 ?
  • TomFace
    #31
    Én most éppen mobilvásárlás előtt vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy a K800i hozza-e a W810i zenei minőségét, mert főképp zenehallgatásra használnám, másrészt szükségem van a nagy kamerára, ezért nem tudok dönteni. Ha megbizonyosodnék abban, hogy a K800i is képes olyan minőségben zenét lejátszani, mint a W810i, akkor azt választanám (vennék bele később nagy memóriakártyát) Válaszotokat előre is köszönöm!
  • BiG G
    #32
    szerintem olvasgass teszteket a neten, már bőven van amiből tudsz csemegézni, ott tuti megtalálod az infót! Van egy kevés magyar nyelvű is, inkább angolul fogsz találni, de nem szükséges hozzá felsőfokú angol nyelvvizsga, szal boldogulni fogsz vele ;-)
  • Gaba9
    #33
    Hello mki ... ma vettem egy ilyet énis :) naon király ;)
  • CzGobe
    #34
    Szerintem nem attól zenetelefon, hogy jobban szól belőle a nóta 8-P
    Tehát igen.

    Amúgy: mitől van az, h a képek ilyen szemcsések, ha nem a kézremegéstől? Amikor először megláttam, h képstabilizátor, azóta ha telefonról van szó, mindig a k800, ami az eszembejut.
  • Inquisitor
    #35
    OCW Review : Sony Ericsson K800i 3.2 mpixel Cyber-Shot camera phone
  • Inquisitor
    #36
    Heh, túl gyors voltam, csak az 5-ik oldalig tették még csak fel. De brutálisak a képek a menüről, a fényképminőség is ... kíváncsi leszek a video tesztre.
  • CzGobe
    #37
    A cikk alkotóiról: Ha a 3Mpixeles képek tényleg csak 640*480ban maradnak, nem linkelik be mögéjük az eredeti képet, akkor csak gratulálni tudok nekik...
  • Inquisitor
    #38
    Hát igen, az kissé fura volt nekem is. Ha fent lesz végig a cikk, akkor valószínüleg a kínai nyelvű fórumba csak belinkelik ...
  • nicographic
    #39
    Hi! Nagyon szuper a telefon, de mivel kevésbé lesz elterjedt a kistestvéreinél, így nehezebben lehet majd jó minőségű programokhoz, játékokhoz jutni. Tud valaki infót, hol lehetne letölteni a K800-hoz progikat, játékokat, desktopokat, stb. ingyen? Néhány játékot, pihentetőt sikerült találnom, de nem igazán nyerők.
    Próbáltam videókat konvertálni rá jobb minőségben mint a 3gp, de sajnos azoknál lemarad a film hangja, pedig mpg4-ben tök jó a kép. Valakinek van tippje miként lehetne megoldani??? (Nagyon tetszik, hogy a K800 videó-lejátszója nem csak egyhuzamban hajlandó lejátszani, hanem engedi beletekerni, sőt nagyítani a képet. Bár 3gp formátumnál semmi értelme nagyítani a gyenge minőség miatt.)

    Üdv: Nico
  • Noninnyó
    #40
    www.zedge.net - tegnaptól fater is egy k800i tulaja, elég ütős kis teló. Nekem elég az én kis D750i-m.