107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Mateem
    #15293
    Alex gyere mar funoljunk kicsit valamerre.
  • Mateem
    #15292
    egyebkent meg amit én irtam szeritnem felre ertetted , azt irtam hogy 170 et megy 1 esbe, namar most ez nevetséges, a hayabusa megy 120 at de az is szenved, pedig az a motorok legmotorabbika :)
  • Mateem
    #15291
    12 éve motorozok :) 7 éves korom ota motorozok , és motofób* vagyok. :)
  • The Protector
    #15290
    Aki mindíg aggódik a játék gépigényén annak segítség.A játék 256 mb memóriával nem megy ennél neki több kell.Ezen a gépem:Celeron p4 2.0 Ghz 768 Ram Radeon 9600 256Mbram(4x AGP),ezen a konfigon 800x600ban megy mediumon átlag 40fps-el.Csak akkor akad be ha új területre érek de nem zavaró.Akinek ennél jobb gépe van az izzíthatja a gépet meg a motorokat akinek gyengébb annak egy próbát megér nem veszíthet semmit.
  • lalakov
    #15289
    A mentéseket a játék itt tárolja?: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited

    Ha leszedem a játékot és később felrakom, akkor be lehet másolni és onnan folytatni, ahol most állok?
  • AlexCross
    #15287
    az még annyira nem. ellenben rükvercben 30km/h? na az duplán nevetséges.
  • Sland
    #15286
    Ültél már motoron? Gondolom nem -.-
    Ez pl 190-et ment 2-esben...
    És ez csak 750-es
  • Mateem
    #15285
    ezt ök se gondolhattak komolyan hogy a Kawasaki 170 nel 2esbe :D elég nevetséges
  • Mateem
    #15278
    Na még1x , ha van mikim a Voice Com mindig megy?
  • TCelica
    #15276
    Hali.
    Már reggel kértem egyszer segítséget és azt köszi mindenkinek.
    A mostani probléma peig az hogy sikerült beírni a helyes kódot és ment a demó rész ezután meg kérte hogy csináljak profilt. Meg is csináltam, felraktam Gamespy Arcade-t meg valami Gamespy Comrade-t (amit kért és vannak is fent játékosok) de a játék most is kódot kér. Akármennyi kódot beírok mindig ez a válasz.: INVALID AUTHENTICATION KEY. Nem tudom mi lehet a gond ezért kérném ismét a segítségeteket. Előre is köszike. Hello.
  • AlexCross
    #15269
    persze-persze. azért köszi, hogy megmondtad nekem a frankót mester!
  • Sland
    #15268


    A Gépigényes kérdéseket TÖRLÖM a gecibe!


    Kismilliószor át lett tárgyalva a téma, van gépigény a FAQ-ban, szóval nem kell feleslegesen szennyezni a TOPICOT!!!
  • Sland
    #15267
    talán nem offline kéne menni hanem online. csak online működnek az általad említett dolgok

    FAQ...
  • Mateem
    #15264
    Oops bocsi hogy egymas utan 2 t irok elfelejtettem leeirni , de a voice com. automatikuson megy hogyha van mikim?
  • Mateem
    #15262
    Nagyon unatkozok...Valakinek nicns kedve bemotorozni a szigetet? :)))
  • Sland
    #15261
    Nah FAQ-n egy csomó mindent átírtam, raktam bele úgy cuccokat!
  • Met
    #15259
    Nekem, P4 3G, 9600Pro128MBRAM, 1 giga ram.
    1024x768 low details.
  • Alexease
    #15258
    Nem gombokon van a sebesseg;) G25-om van, vagyis normalis H-Patter-nes vatoval es 3 pedalla jatszom:) Meg persze, minden segitseg OFF, full manual, belsonezet, stb.;)

    Nincs ertelme a filmnek, mert egyszeruen lenyul es berakja 2-bol 5-be, vagy forditva;) Csak azokban az autokban lehet H=Patter-t hasznalni, amelyekben eredetileg is az van (pl. Lambo-ba csak pillangot lehet hasznalni).
  • Mateem
    #15257
    hihetetlen , pedig direkt akartam egy jot motorozni...de ez olyan , mintha egy ősrégi geppel jatszanék , és megnyomom a bal kanyar-t , jobb kanyart , bal kanyart....és a 2. bal kanyarnal kezdi el a jobb kanyart...kajak mintha teljesen fázis késéses lenne , szánalmas.És az elsőkerék is gagyi :( marmint a gurulas rajta
  • AlexCross
    #15255
    auto-clutch nélkül meg az automata váltósok vannak elcseszve. a szigetre gyártott Gallardo SE modellekbe külön beszerelték a kuplungot és slusz!
  • Met
    #15254
    Az volt a problem ;)
  • AlexCross
    #15249
    igen. a motorozást úgy ahogy van elcseszték. kár, mert állat lenne, éppen csak a kanyarokban csinál úgy, mintha egy vadmacskát kötöttek volna a hátára.
  • Sland
    #15248
    pl?
  • Mateem
    #15246
    az egyébként intended hogy a motorok irányitása "késik?"
    Marmint , bal kanyar utan vissza korigálok jobbra , és csak ilyen 1.5 - 2 sec es késéssel csinalja meg.(RealLife van ellen kormány ,ezek meg nem hallotak rolla?)
  • AlexCross
    #15245
    gyanítom egyébként, hogy az auto-clutch funkcióval minden autóban magától mozog majd a sebváltó.
    és neked melyik gombokra vannak kiosztva a sebességek? csinálj már légy szíves egy rövid videót belső nézetből ahogyan egyesből röktön ötösbe vált.
  • AlexCross
    #15244
    Ferrari 288 GTO-hoz is szólhatunk így: Kit gyere gyorsan!
  • razz
    #15241
    http://www.maseratidealers.com/maseratidealers/warm-up/mc12.php

    maserati hun
  • AlexCross
    #15239
    kikapcsoltam az auto-clutch funkciót, erre a Maserati 3500 GT úgy vált mint a Knight Rider autója! oltári, próbáljátok ki!
  • Alexease
    #15235
    Ferrari 288 GTO, Mustang, Shelby, Viper, Ford GT, Pontiac, Jaguar E-Type, Cobra, es meg sorolhatnam;) Szinte az osszes. A pillango valtosok kevesebben vannak. Legalabbis nekem;)
  • taschner
    #15234
    Igaz most keztem a játékot és tt cupéval nyomom de nagyon nehezen fordul a kocsi pedig nagy autos vagyok.Kétféle gamapaddal is próbálkoztam de eggyik se jött be.
  • AlexCross
    #15233
    azért még képes lehetne versenyezni a tuningolt Mustang a "csak Ford" versenyeken.
    más autókat is lehet hasonló módon átalakítani?
  • AlexCross
    #15232
    de mondj egyet légyszíves amiben konkrétan tapasztaltad.
  • taschner
    #15231
    Oké :lehet ,hogy doboz de gamepaddal jól lehet írányitani.Én nem szólok le semmit csak segitsél hogyan lehet jól játszani vele mert nekem is jobban tetszik a grafika mint az Nfs-ben.
  • Alexease
    #15230
    Akkor mar erdemes megnezni ezt is:
    http://www.saleen.com/
  • ttyS0
    #15229
    Salen egy amcsi tuning ceg, foleg fordokra specializalval, van nakik focus-uk, meg mustanguk, es csinaltak egy sajatot, az S7-et :D
  • dashed_
    #15228
    vmivel azert jobb a fizika.. bar ienek vannak sajnos hogy az elsokerekes autok is kanyarban nagy gazra a farukat dobjak el. erdekes:)
  • Alexease
    #15227
    Az osszes "regebbi" autoban az van, de nagyon sok ujban is.
  • AlexCross
    #15226
    fizika szempontjából semmi lényeges eltérés nincs a két játékban.
  • w77d
    #15225
    telhetetlen fajta vagyok
  • AlexCross
    #15224
    mondj egyet amiben megy a H-Patter-nes váltó.