107666
N%C3%A9vtelen-1.png
  • Tron
    #16830
    Nem találtam BMW-t, nincs a játékban??
  • zsakosfrodo2
    #16829
    Hello Mindenkinek!

    Lehet buthaságokat kérdezek, de egy próbát megér: Lehet vhogy frissíteni a közelünkben levő játékosok listáját? (nem térképen, hanem amikor menetközben vok) És ha vki tudja, hogy milyen állapotai vannak a játékoskijelzőnek a bal alsó sarokban, az megírhatná, mert pl van amikor piros, fehér, zöld, meg amikor nem szines. :\

    Játékban nevem: frodohun :D
  • DJ BP
    #16828
    Aztán frissítettem az ATARI Comminytit és jó let

    Bővebben, hogy is kell? Regeltem én is már, ott mit csináltál, hogy jó lett?
  • AntiHero
    #16827
    Nkeme tegnap szált el!
    Vagyis ott volt de úgy észlelte mintha OFFLINE profil lenne.
    Aztán frissítettem az ATARI Comminytit és jó let. Egy a bibi hogy utána az egyik online verseny megnyerésével kaptam 1 MILLIÁRD $
    Ha valakinek kell pénz adhatok szivesen MILLIÁRDOS vagyok nem tok mit kezdeni ennyi pénzel!
  • fernandez93
    #16826
    Akkor bocs.
  • Me0w
    #16825
    Ne zavarjon, hogy 3 hete kintvan a mod a bannerban.
  • fernandez93
    #16824
    Találtam egy olyan modot hogy este van és ég a lámpa a kocsinak elvileg ha valakit érdekel aztinnen
  • fernandez93
    #16823
    kösz
  • I.C.ram
    #16822
    Úgy pénzes, hogy kötelező megvenni az eredeti játékot, de ez csak egyszeri megvételi díj. Utána ingyen van a multi.
  • fernandez93
    #16821
    hali.Az igaz hogy játszol multiba akkor az pénzes?
  • DJ BP
    #16820
    na f*sza, elszállt az én mentésem is, 2 hét viszlát... eddig is lefagyogatott, de megúsztam, ezért nem csináltam másolatot
  • InfiniteReality
    #16819
    Nem. Sajnos IJ. Azt ajánlom minden kilépést követően mentsd mindig le a profilodat. Sajnos áramszünet / játék megfagyása és/vagy kilépése esetén könnyen megsérülhet a mentés.
  • autoszimulator
    #16818
    :O

    Az igen.. Nekem 7800GTX, 3,6os proci, meg 1gb ram, és 2x AA-val merem, de igy beszaggat néha-néha... (szvsz a procimmal nem stimmel valami, mert nagyon keveset produkál)
  • mardal
    #16817
    Hello
    Tudtok nekem abban segíteni hogy volt egy áramszünetünk az egész városban és azóta nem akarja a mentésemet felismerni.Lehet valamit tenni hogy vissza tudjam állítani valahogy?
  • Hmuda
    #16816
    Intel 2.8Ghz, 1G ram, 7800GS

    2x AA és 4x AF melett meseszépen fut high-on.
  • Me0w
    #16815
  • hykao #16814
    Hát, ha ez megnyugtatna téged... :) (bár valószínűleg nem a hobbidnál leírt nemiszervűek vannak többségben...:DDD)
  • Alexease
    #16813
  • DJ Skyline
    #16812
    kép is jó, de az autó pláne!
  • Sland
    #16811
    Jó kép, tetszik (Y)
    Milyen konfiggal játszol?
  • Me0w
    #16810
    Azt a fejlesztot aki a time challengek jonehanyat full forgalomba tette, ugy megbasznam hogy egy hetig nem ulne le :)
  • Hmuda
    #16809
    No igen, így azért már mindjárt más képet mutat mint alapból.

  • InfiniteReality
    #16808
    Na elég az offból, back to the TDU
  • hykao #16807
    Jaja. Egyébként a gyári cucc, amit adtak se lett volna olyan karcsú, ha adtak volna hozzá külső antennát - mert csatlakozó az van rajta... :)
  • MrTressy
    #16806
    igaz sti nem mind1:) kevertem ott hajnalok hajnalán
  • InfiniteReality
    #16805
    Lehet kapni olyna routert, aminek jobb a jelerőssége. Olyat kell keresni ami ExR-es (Extended Range). És onnantól kezdve mindegy hogy beépített antennás-e vagy sem, várhatóan jobban lehet majd csatalkozni rá. Persze wifinél sok múlik az antennán, az adott környezeten, sok múlik azon milyen eszközzel veszed (pl USB-s WLAN adapterek gyengék általában, PCMCIA már jobb, legjobb a külön antennás PCI).
  • Hmuda
    #16804
    Kösz, eddig nem is figyeltem.
  • Skyline
    #16803
    Mikor lesz vmi patch vagy több autó? Mer ruf tuningműhelyt találtam csak ruf nincs pedig kéne..:)
    Megmég jópár vas...
  • hykao #16802
    Biztonságos a hálózatod vagy a szomszédék is a te neteden csüngenek? :)
    Egyébként amikor találkoztunk online folyamatosan sárga és piros között váltakozott a színed, szóval az biztos, hogy ingadozik a sávszél nálad.

    A gyári új rádiós router, amit kaptam a net előfizetés mellé, túrót sem ért! Két szobával arrébb már alig lehetett venni a jelét, mert csak beépített antennája volt...miután elcseréltem a haverommal az ő ugyanolyan gyártmányú régebbi (és nagyobb méretű) nem beépített - dupla antennás cuccára, már sokkal jobb a helyzet! (neki meg jó az enyém, mert kisebb, kevesebb helyet foglal, és nála erősebb a jel, mert kisebb lakásban és magasabban lakik, mint én)
  • Skyline
    #16801
    Bemész erdőbe megnézed melyik úton nincs jard és kiállsz az aszfaltra ha jön jard átmész erdőn át másik útra...így 3 csillag lerázható.
  • gabi89
    #16800
    Ez tényleg megy Mert ha 1 vagy 2 csillagom van akkor simán lerázom őket de 3nál lehetetlen.Az erdőbe bemenés nem segít mert olyan kor enm csökken :D
  • AntiHero
    #16799
    Reménykedni azért még lehet
  • dashed_
    #16798
    te is tudod a valaszt, hogy a wifis neted miatt..
  • AntiHero
    #16797
    A Faszért lagolok? 1mb net nm elég neki:S
  • eagle161
    #16796
    Áhhhh nincsen, még jó ideig húzzák, vagy nem is lesz!
  • Bucser
    #16795
    A veterán kocsinak nem az a lényege, hogy gyors legyen és olcsó:)
  • Swy
    #16794
    már megvan!
    Kaptam egy privit és ott volt. A térképen nem találtam meg mert nekem azt mondták h délen keressem:S
    Mind1.
    THX
  • edeleny
    #16793
    Igen ez mind meg van,hozzá a legfrissebb kormány driver,és mégis megszaggat,ha megcsuszik az auto.
    Arra rájöttem,hogy ha a játék elején kihuzom a kormány USB-t,majd visszadugom,egy ideig jol megy.
  • 3P
    #16792
    Van már arról infó, hogy mikor érkeznek meg az első hivatalos plusz autók a jázékhoz (RUF Porsche, Lexus, stb...)?
  • InfiniteReality
    #16791
    HATRED verzióban 10x annyiba kerülnek az autók.