33535
  • Matth3w
    #952
    C:\ Documents and Setting\ <felhasználóneved> \Application Data \ Microsoft \ FSX
  • samhun
    #951
    thx!
    és az fsx.cfg merre van? főmappában nincs, dokumentumokban sincs. csak átakarom irni azokat amiket irtatok.
  • Matth3w
    #950
    Crtl+Shift+y
  • samhun
    #949
    szerintem crackeld meg.
    hogyan tudom bevontatni magam a v. repcsivel?
  • hawkie22
    #948
    Skacok, a trial mode-t hogy lehet kiiktatni? Mert játszom nagyban a tutorialt, asszem az 5. vagy 6., amikor le kell szállni, erre azt írja, hogy a trial mode véget ért. Pedig majdnem kész volt a mission.

    Na mind1, ha vki tud, akkor légyszi segítsen.

    Köszi
  • kerek1224
    #947
    Mert az FS sorozat 10 év múlva már világszimulátor lesz :)
  • Bucser
    #946
    Mi szükség van emberekre egy repülőgép szimulátorban? (én az állatokat sem nagyon értem:D
  • buke
    #945
    Sziasztok! 1.nálam az alap 2D panelek nem látszanak. 2.nézetváltások után színes, kékes csíkozat jelenik meg a föld és gépek textúráin néhány helyen,+ a VC textúráin is. 3.ugyancsak nézetváltásnál a kép kb. 1/4-e a régi nézetben marad és villog.4.szintén nézetváltásnál kifagyás ritkábban,de rendszeresen:ilyenkor csak gép újraindítás segít a helyreállításban.
    Valakinek van-e hasonló "problémacsoportja"? Én az ilyeneket mindig megúsztam az fs2004-nél.Talán valami vid. driver gondra tippelek az itt olvasottakból.Most egy AMD3.7+,2Gb,7900GT van a legújabb Omega driverrel.
    Köszi a tippeket előre is! Péter.
  • ColdFire
    #944
    ember, állat, nem ugyan az? xD
  • terasz
    #943
    én abban bízom, hogy ha már állatok vannak benbne, akkor a következőben, úgy 4 év múlva már lesznek emberek is.
  • ColdFire
    #942
    állatokat hol lehet találni? ID-t pls!
    amugy vmelyik addon vandál tuti állatokat is fog csinálni, benne van az obj. könyvtárba :D
    ilyen godzillákat beletenne lol xD
  • ColdFire
    #941
    Fatboy csak neked, csak most:)))


  • ColdFire
    #940
    ja megvan: C:\Program Files\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\SimObjects\Airplanes
  • ColdFire
    #939
    nincs is aircraft mappa xD
    en nem talalok :D
  • vki
    #938
    Amúgy valaki még nem próbáld FS2004-es cuccokat belerakni? Lehet, hogy a Hungary mesh jó lenne hozzá.
  • Falconer
    #937
    Komolyan?
    Kar. Remelem majd lesz ehezes is hungary mesh
  • Bucser
    #936
    olyan nincs.
  • Falconer
    #935
    Es a duna feletti resz, gellert hegy, budai hegyek es lanchid kornyeke?

  • terasz
    #934
    ferihegy nálam is ugyailyen, ultrahighra húzva is
  • Sleeper
    #933
    A tököli reptér rulez :) Eastern Jurop. No comment.
  • nagykispeter
    #932
    Hát nállam ez biztos nem jön be mivel a demo nem volt fenn.
    1 hetes a Win.-em
  • samhun
    #931
    csak nekem van 24repülö benne?
    itt mért ilyen a menü? www.nitroforce.atw.hu/fh.JPG
    ferihegy elég gáz, meg a repülö is hogynéz ki, pedig fullon van az aircraft.
  • chicco
    #930
    sehogy a pálya melett nagy épületek 1 ből.A hangároknak nálam csak az alapja van meg.kut az egész
  • Falconer
    #929
    Akkor nyomjon mar vki egy screenshotot hogy hogyan nez ki fovarosunk benne!
    thx
  • samhun
    #928
    fatal error problemát megoldottam.
    itt a történetem: felraktam az fsx demot, majd letöröltem(uninstall). azárt raktam fel a demot, mert multkor ugy töröltem le a demot, hogy nem uninstalláltam, hanem jobb gomb törlés, mert lassan uninstallálta. és gondoltam a mostani fsx uni. nél kitörli a megmaradt fájlokat. és sikerült, felrakta az fs-t.
  • ColdFire
    #927
    már megvan, felül írni kell nem átirni, már nyitottam wpadba xDDD
  • ColdFire
    #926
    "itt ni"

    itt ezzel mit kell? van egy *.spb fájl azt csókolom...
  • zolo
    #925
    Hát lehet nem 19000x20000es felbontáson kell játszani, hanem kisebben és akkor hamarabb éred el a kívánt grafikát és sebességet.
    Ez egy jó tanács :D
  • Sleeper
    #924
    hehe, én is most irtam át.
    C:\Document and settings\Username\Application Data\Microsoft\FSX\Fsx.cfg

    Érdekes számomra, hogy a display.cfg-be legjobb kártyaként miért ez szerepel: NVIDIA GeForce FX 5500 és miért nincs 6-7-8-as sorozat.
  • zsakosfrodo2
    #923
    Valaki leírná hol találom meg a fsx.cfg-t? Rákerestem keresővel minegyik meghajtómon és sehol sem találta . Szal pls vki a pontos helyét ha leírná boldoggá tenne. :D Thx!
  • Sleeper
    #922
    Lőni. Hihi. A képekhez még hozzátartozik, hogy Light bloom ki volt kapcsolva, nem esett az eső, hó, nem voltak vihar felhők, se más repülőgépek járművek. Nem volt város, nem volt reptér, nem voltak lámpák. Nem volt semmi. Szó szerint :) Úgyhogy picipuháéknak innen üzenem, hogy indítsák el az optimize.exe-t.
  • Bucser
    #921
    Sőt akár repóülhetsz egy normális útvonalat...

    De nem kell és lehet lelőni semmit. ismétlem nem lehet lelőni semmit!!!
  • Crazy Mate
    #920
    Benne van az egész világ,be lehet repülni;és vannak különböző küldetések,és lehet menteni is.
  • Djemba
    #919
    carier mod vagy ilyesmi van benne vagy menteni lehet a gamaet?
  • ColdFire
    #918
    2. jó szar xDDDD
  • Djemba
    #917
    mi a cél benne csak a repülés vagy valamit kell szálítani benne vagy mi?
  • Djemba
    #916
    ebbe a gamaban benn van az egész volág és belehet repülni vagy mi?
  • Crazy Mate
    #915
    Azokkal a játékokkal nem,de nem attól jó egy játék hogy nagy a bejárható terület,914. hozzászólásban az a kép nekem nagyon tetszik.
  • Sleeper
    #914
    Svájc 1920x 6.9FPS. AA AF. Ultra High Extreme Dense...

    Svájc - 2

    Svájc - 3

    Hát, nem tudom Seattle-be vagy Dallas-ba mi lehet a helyzet, de inkább 1280ba mediumon nézem meg.
    Egyébként Traffic nullán volt, tehát az egyik lényeges újdonság ki volt kapcsolva. Elképzelni sem tudom mi lenne, ha azt is felhúznám.
    Nah, mentem jáccani low-ba :D
  • Bucser
    #913
    Ahhan. És azokkal a sokkal szebb játékokkal körbe tudod repülni a Földet? nem na látod:)