1076
  • Picar77
    #1076
    nekem bejött
  • Reg5
    #1075
    Majd ha kipróbáltam eldöntöm :)
  • Atkamon
    #1074
    Attól még megjelent... És máris nem trilógia a SoT... :)
  • Broafka
    #1073
    nagyon várjuk :)
  • Reg5
    #1072
    Konzolokra igen, PC-re még várjuk.
  • Atkamon
    #1071
    Megjelent már a Forgotten Sands is...
  • Broafka
    #1070
    Sands of Time jelenleg még csak trilógia
  • gregtom6
    #1069
    Mondjuk az a mondat tényleg megindító volt, és tökéletes idézet.
    Ezt tényleg hiányolom.
    De volt helyette kissé silányabb, amit a narrátor adott. Nem baj:D
    Jó volt ez a film, bárki bármit mondhat.
  • gregtom6
    #1068
    Jó, persze, hogy annyi része volt.
    Játszottam is a legelsővel pl, a legrégebbivel.
    De azért az már nagyon nem ez akart lenni, ha érted, mire gondolok.
    Nem is volt olyan játékélmény vele játszani, pedig én kiskoromban játszottam vele, de sohasem élveztem annyira, mint a Sands of Time tetralógiát. Történetileg meg simán felülmúlja azokat a régi részeket.
    Szóval azokat tartom igazi PoPnak.
  • Beni521
    #1067
    de attól lehetne, mondjuk rendes imax kamerákkal vennék fel és teljes imax vászonra vetítenék rohadt jó lenne az a dahaka :D
  • Kheled
    #1066
    ha tényleg ugylett volna vége, hogy lenne még vmi utána,akkor többen is kiváncsiak lennének rá, hogy hú milehet még itt. MErt aki nemismeri a teljes sztorit,annak csak egy szimpla 1 részes film volt.
  • Looooser
    #1065
    1 hete van kinnt... be fogja hozni....
  • Looooser
    #1064
    csak sötét és szabdalósabb lenne... de ebből nem lesz az.... most sikerült befejezni... úúgy van vége hogy nem lehet folytatni (serény személyem meglátása szerint).... hát ami a filmet illeti maradok a játéknál... hogy eltudjam fogadni, 1 dolog kellett volna bele, a híres mese eleje:
    "Most people think Time is like a river that flows swift and sure in one direction. They are wrong. Sit down and I will tell you a tale like none that you have ever heard..." és talán a végére bele is fért volna....
  • Tyler1
    #1063
    37 milliónál jár Amerikában a film!!! 200 millióból tákolták össze, aligha hiszem h ez folytatásért kiált. annak ellenére h a kritikusok szerint sem rossz a film, az emberek többségét nem is érdekli a népszerű játékadaptáció.
  • tigeroo
    #1062
    akció HORROR?:DDDD

    na ne...

    a WW csak kicsit komorabb hangulatú volt, ennyi az egész.
  • Beni521
    #1061
    mértne lehetne folytatása.. egy kis warrior within 18+ os akció horror. mondjuk nem a disney csinálná..
  • armageddon666
    #1060
    A Forgotten Sands sosem fog a Sands of Time trilógiához tartozni, ugyanis akkor már tetralógia lesz :)
  • tigeroo
    #1059
    szomorú hogy nem is játsztottatok a sands of time trilógiával...

    nem tudjátok milyen élményt hagytatok ki :)
  • Broafka
    #1058
    pedig azért mert a filmben kitalálták, hogy ő és felmenői őrzik az idő homokját, attól még ez Farah akart lenni.
    Kaileena az idő homokjának a része volt lényegében. Amikor a 3. részben megölték testéből kiszabadult az idő homokja, és a 2. részben tudván, hogy a Herceg meg fogja őt ölni, megpróbálta ő is megváltoztatni a sorsát. Szóval lényeg a lényeg, ez nem Kaileena!

    emlékszem nem emlékszek...

    " h az első, és a 3.(ami már inkább a 4.)" ami inkább a 4.? miért is.
    Sands of Time sorozatnak eddig 3 része volt. Ha szeretnéd tudni akkor:
    Prince of Persia
    Prince of Persia 2
    Prince of Persia 3D
    -------------------
    Prince of Persia: The Sands of Time
    Prince of Persia: Warrior Within
    Prince of Persia: The Two Thrones
    -------------------
    Prince of Persia (2009) <-- ezt én mindennek hívom csak nem PoP-nak. Ez valami elvarázsolt Anime fan agybetegsége volt.
    -------------------
    és ami a Sands of Time trilógiához fog most tartozni:
    Prince of Persia: The Forgotten Sands.
  • gregtom6
    #1057
    Ez úgy lett lezárva, h ne legyen folytatása, szóval sztem se lesz.
  • gregtom6
    #1056
    a leglényegesebb dolog: Ha egy jó PoP játékadaptációt akarsz látni, akkor vedd fel videóra a játékot, és ott van.
    Na ez az, amit nem akarnak elkövetni a forgatókönyvírók, és sztem nem is baj.
    Játszani jó, de nézni órákig nem a hosszadalmas ugrálásokat, meg tekergetéseket.
  • gregtom6
    #1055
    Mert egy filmnek nem az a lényege, hogy órákon keresztül nézd az ugrálást.
    Legalábbis én nem örültem volna, ha erről szól a film. Arra ott a Yamakasi nevű film.
    A történet a lényeg, ami változásokkal, de itt is lenyűgöző volt. Nem kell, hogy minden a játékéhoz hasonlítson.

    Broafka: Tamina bizonyos szempontból Kaileena volt, mármint a szerepe ugyanaz lett volna.
    Farahnak nem sok köze volt az egész történethez, azon kívül, h az első, és a 3.(ami már inkább a 4.)részben segített a hercegnek, meg beleszeretett...
    De a homokhoz semmi köze nem volt.
    Legalábbis úgy emlékszek, de elég régen játszottam már a játékkal.
  • Looooser
    #1054
    hát jelenleg is nézem az orosz testvéreknek köszönhetően.. hát az 52. percben járok és még nem történt semmi egykét fasza parkour-ös ugráson és az idő vissza tekerésen kívül....
  • Csaba007
    #1053
    Hát de akkor is legalább ott lett volna a remény,mert ha sokat hozott volna,akkor biztos csinálnak folytatást.De így kétlem...:(
    Én is játszottam a játékkal minddel és nekem így is tetszett,sőt régen szórakoztam ilyen jót egy filmen.
  • armageddon666
    #1052
    Ahogy olvasgattam nem éppen olyan aminek lehet folytatása. Illetve ha lenne, abszolut semmi köze nem lenne már a játékhoz.
  • Csaba007
    #1051
    Láttátok a box office weekend-et?:(
    Hát nagy valszeg megbukott a pop vagyis szomorú vagyok,mert reméltem egy fasza folytatást. :(:(
  • Broafka
    #1050
    voovoovooo!
    1, Tamina, mint Kaileena? Biztos végig játszottad te a játékokat, figyelve a történetre?
    Tamina ez esetben rohadtul Farah akart lenni. Kaileena a filmben max az a kislány az idő homokörvényében vagy mi a szarban amiről Tamina mesélt a hercegnek a homokviharnál.
    2, Hát a homokóra jobb lett volna, minden szempontból logikusabb.
    3, Életszerűbbé tenni, életszerűbbé tenni... Az egész film ha azt vesszük nem életszerű. A játékban meg a végére már szinte senki se akarta tudni a nevét, mert ő volt A herceg. És az első 2D-s játék is arról szólt, hogy A herceg megmenti a hercegnőt. Mint a zombielandben: "Á-Á, nincsenek nevek! Merre mész? én Tellehessie-be, szólíts Tellehessie-nek!"
    4, (láncszerű izé = DaggerTail) hát én az alap szöveget hiányoltam belőle, habár úgy nem igazán lett volna köze a filmhez, de A herceg nyitó szövege ("Most people think, Time is like a river...") azért jó lett volna bele.
    5, Uwe Boll-t szádra ne vedd, hallani is rossz a nevét.
  • gregtom6
    #1049
    Na én is megnéztem.
    Az eddigi összes PoP-t végigjátszottam, szóval úgy ültem moziba, mint eddig ritkán, talán csak a Silent Hillnél. Úgy, h teljes mértékben ismertem egy többrészes játék történetét.
    A film lenyűgöző volt. Persze, voltak benne ezek a feleslegesnek ható elemek, én mégsem éreztem annak. Szerintem se kell, hogy szó szerint legyen követve a játék.
    De ez nagyon epikussá tette, és nagyon hatásos bevezetése volt.
    A történet meg önmaga szerintem sokkal közelebb állt a játékhoz, mint ahogy páran írták.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha azt nézzük, akkor gyakorlatilag azonosan kezdődik a film, meg a játék, hisz ostrommal kezdődött anno az első is. Ha belegondolunk, és azonosítani akarjuk a dolgokat, akkor Tamina nem Farah, hanem Kaileena, hisz ő voltaképp az idő homokjának őrzője. Életszerőbbé tették azzal a filmet, h nem eleve a palotában volt egy nagy Homokóra, hanem a föld alatt egy vulkános izé:), bár ott lehetett volna homokóra is. Gyakorlatilag itt sikerült azt megakadályozni a film végén, amit a játékban a legvégén sikerül, persze nem pont így. És akik azt mondják, hogy ez inkább Assassin's Creed, azt fel kell világosítanom, hogy a házak tetején futás, az egy dolog, attól ez még PoP. A hangsúly a parkour érzésen van.
    A király meggyilkolása számomra váratlan fordulat volt, nem számítottam rá. Persze vhogy el kellett érni, hogy együtt tartsanak Dastan és Tamina, de nem volt előrelátható.
    És ebben a filmben volt még váratlan fordulat, szemben az agyonhypeolt Avatarral, mert az nekem nem tetszett ennyire, pedig elsődlegesen sci-fis vagyok.
    Dastan meg azért lett Dastan, és nem csak a herceg, mert valljuk be őszintén, elég hülyeség volt a játékban egy főszereplőt mindig csak hercegnek szólítani. És ez is csak életszerűbbé tette az egészet.
    Nem volt benne sok felesleges effekt, a zene, és a narrátor szövege is tökéletes volt. És persze a rajongókra is gondoltak(sok egyéb mellett), hogy a tőr, a láncszerű izé(a PoP TT-ből) mind visszaköszönnek.
    Egyetlen hátrány, ami annyira nem is, hogy így valszeg nem lesz folytatása a filmnek, de nekem ez így nagyon tetszett.


    Szóval mint játékadaptáció, messze felülmúlta Uve Boll gyenge próbálkozásait.
    Nagyon sajnálom, hogy ellopta(!!!) a jogokat, mert így valszeg azokból már nem is lesz jó film.
    Szóval (nem csak rajongóknak) mindenképpen megnézős, nem hiába elkészült film.
    A változtatások, amik voltak, meg kellettek, én úgy érzem. Ettől függetlenül, mint játék történet, a játéknak jobb volt a sztorija, de filmre ugyanazt nem lehet(!!!) vinni.
    Gyakorlatilag unalmas lenne tőle a film, mert ha a játékot csak youtube-on nézi valaki, akárki megunná.
    Különben is, zombis filmekből már Dunát lehetne rekeszteni, szóval nekem nagyon tetszett ez a film a leírtakban. Nem volt különösebb negatívum.
    10/10
  • zoliii
    #1048
    2D a normál vetítésű filmek. 3D a térhatás szerű. (Hologram érzés)
    IMAX 3D, a valós szerű 3D! Én így a Szafarit néztem meg, és nekem sokkal jobban tetszett, mint a sima 3D. Nekem az IMAX, olyan érzés volt, mintha benne lenék a filmben.
  • SpeedXHUN
    #1047
    gyerekek mi az hogy PoP 2D????
    3D-t vágom,de 2D???:D
  • Broafka
    #1046
    még egy kontra végülis spoiler nélkül, mert történet ügyileg nem lövök le semmit vele:

    hiányzott a falon futás ami igazán popossá teszi a dolgot :_( (egyszer volt egy nagyon rövid, de az inkább faltól ellökés volt)
    nah és az ellenségre való felfutás és pörgő támadás? Engem a játékban ezek az elemek nyűgöztek le.

    Még egy nem túl kellemes dolog, hogy a harcokat nem igazán lehetett látni. Közeli plánok harcokban nem a legjobbak.

    pro:
    - Hercegnek szerintem jó lett volna ez a karakter, de a kicsit gyerekeskedése miatt...
    - Hangulat 5-ös.
  • Broafka
    #1045
    talán amit a végjátékról írtam elméletet, a kontrából a 4. pont.
    A többi az kiderült a trailerből
  • armageddon666
    #1044
    Sztem annyi amennyi a trailerben. Legalábbis elolvastam amit írt, és nem láttam még a filmet, és nem érzem úgy, hogy kevésbé akarom látni mert SPOILED :)
  • Atkamon
    #1043
    Ma megyek IMAX előadásra, kíváncsi leszek nagyon:) Az 5. sor ugye nincs túlságosan elöl?
  • Rage47
    #1042
    spoiler van?
  • Broafka
    #1041
    nah, végre én is láttam :)

    pro:
    - Látványos időviszzapörgetések
    - Szép jelmezek
    - Jó poénok
    - Jó történet, habár nem a játék története, bizonyos elemeket átvettek ami kellemesen hatott.

    kontra:
    - Dastan, Tamina (szerintem meglehetett volna oldani, hogy HERCEG és FARAH, nah de mind1)
    - A herceg kicsit dedós lett.
    - Mi? utcagyerekből Herceg? tök fölösleges elem volt a filmben.
    - A végén ez a "homokóra visszatekerős föld elpusztulós" dolog elég zagyva volt. (lényegében (én így értelmeztem): amint beledöfik a tőrt és visszapergetik az időt, a homok kiszabadul és pusztít, ha sokáig pergetik vissza, mondjuk több évet akkor a homok teljesen elpusztítja a földet, de lényegében 1-2 napot még akár visszatekerhetnek, talán ezért nem pusztult el a Föld amikor a herceg pár órát (talán másfél napot) tekert vissza)
    - Kopasz = Vizier, nem? a filmben kicsit más szerepet osztottak neki. De pro-ként hat, hogy a film történetébe máshogy, de szépen belevitték ezt a karaktert, nem Vizier, hanem egy másik kopasz alak.

    talán kicsit többnek tűnik a kontra, de amúgy tetszett a film. Aranyos kis kalandfilm, és igen, én is csak azt tudom mondani, hogy PoP fanoknak kötelező.

    őszintén szólva sokkal rosszabbra számítottam. Kellemes volt
    7/10
  • wahquarch
    #1040
    csak kíbirod addig, egyébként én hallottam róla jót is meg rosszat is de a játék miatt ha nagyon szar lenne akkor is kötelező darab.. :)
  • analfa
    #1039
    azért vizsgaidőszak ide vagy oda ne mond hogy nincs 2-3 órád hogy elmenj és megnézd... Addig is kikapcsolódsz.
  • gregtom6
    #1038
    És sajna vizsgaidőszak van...
  • gregtom6
    #1037
    Akkor szurkoljatok, hogy Egerben is minél hamarabb legyen a bemutatója, mert egyenlőre jún3-ig semmi jele, h ott mikor lesz.
    Ha meg Miskolcra mennék fel, tovább tartana már az út, mint maga a film.