1076
  • Broafka
    #35
    majdnem így magyaráztam el :D
    próbáld meg paintshopban összefolyatni kicsit a képeket!!!
    és legyen egy picit nagyobb a látótávolság sztem, vagy hogy mondjam és akkor belehetne tenni a feliratot a képek közé (de nem rossz)
    (lásd TTT topic)
  • tigeroo
    #34
    nah erre jutottam:D
    monnyátok meg hogyan tovább
  • Sadist
    #33
    " A filmkészítési jogokat a Prince of Persia esetében a rendkívül sikeres producer, Jerry Buckheimer szerezte meg. Ha valaki, hát ő igazán tudja, hogyan és miből kell és lehet sikerfilmet csinálni. Az úriember nevéhez ugyanis olyan filmek fűződnek, mint az Armaggedon, a Bad Boys, A Szikla, a Perl Harbor vagy a Black Hawk Down - A sólyom végveszélyben."

    Én még ebben bízok de nagyon :)
  • Sadist
    #32
    Ha azt a varázslatos keleti hangulatot vissza tudják adni a filmvásznon is, akkor már megérte ;)
    Plusz megfűszerezve néhány durvás harcjelenettel :) [csorog a nyála]
    Kíváncsi vagyok mit tudnak belőle kihozni.
  • MrAndree
    #31
    Nekem is hiányozna, de az még rosszabb lenne ha egyáltalán nem lenne több POP játék.
  • Broafka
    #30
    A SoT-ban én sem :)
    nekem is csak a visszatekerés jött be
    jó hát üthet anélkül is nagyot, de azért hiányozna
  • MrAndree
    #29
    A Pop 3D az idióta harcrendszer és a még idiótább kamerakezelés miatt bukott meg. A harcrendszer már megvan, a kamerakezeléssel meg az új trilógiában is voltak gondok /legalábbis engem néha a hideg rázott tőle/. Szóval üthetnek nagyot időlassítás nélkül is. Én például a visszatekerésen kívül egyetlen képességet sem használtam soha /oké, néha a lassítást igen/.
  • tigeroo
    #28
    inkább ne mer most hogy látom nagyon gagyi:OP
  • Broafka
    #27
    nincs kép, nem látjuk a bannert, muta
  • tigeroo
    #26
    oh, elnézést minden GC fantól:D

    [csináltam bannert emberek, de mivel minden résznél más stílusú volt prince of persia felirat megcsináltam fekete-fehérben:) szerintetek míg nincs a filmről kép addig berakhatjuK?:D persze ha mutatnátok valami "jobbat"..]
  • Broafka
    #25
    2. része, melyikre gondolsz?
  • Lammer
    #24
    gamecubera is van ;)
  • tigeroo
    #23
    II. része a hsz-nek lol:o)
  • Broafka
    #22
    naná, mert az 1989-es az, hogy is mondjam, "korszakalkotó" volt :)
    de pl a PoP 3D az állítólag nagy bukás volt, viszont a SoT meg nagy siker :)
    mondjuk szép volt a grafika, jók voltak a mozgások (a zene ) meg a hangulat
    de érdekes mert amikor először játszottam vele és véletlen meghaltam, akkor rögtön retry, nem vágtam mi van :)
    aztán beállítások, bill parancs, whirewind (vagy hogy írják) na oz meg mi? tap R jéééé :D
    egész nap akkor azzal szórakoztam hogy leesek visszatekerem az időt :)
    nekem az nagyon bejött!
  • tigeroo
    #21
    játszódhat alternatív világban is:)

    vagy Prince of Persia - The Ultimate Battle, egy jedi knight szerű multival, személyre szabható szabjákkal(), kombókkal,
  • MrAndree
    #20
    A bloodrayne filmtől féljél is mert Uwe "lófasz" Boll rendezi, róla meg köztudott, hogy mire képes. Pedig a játék tényleg jó volt.
    Az 1989-es első és az 1992-es második POP részben se volt semmi idővisszatekerés meg ilyenek, mégis milyen király játékok voltak. Szóval meg lehet oldani ezt anélkül is.
  • Broafka
    #19
    The movie cikk
    azt nem mondom hogy elolvastam csak láttam egyszer a cikkek között, lehet hogy ír valami érdekeset, de lehet hogy nem mert már régi cikk
  • Broafka
    #18
    így a végigolvasottak alapján:
    1, volt már cikk a filmről, visszalehet majd nézni vagy majd belinkelem :)
    2, sajnos egyet kell értenem azokkal az emberekkel akik úgy gondolják hogy szar lesz a film, lássuk be, nem sok jó játékról filmé varázsolt alkotás született, én már a most jövő BloodRaynetől is félek pedig az is milyen jó játék...
    Sztem a Tomb Raider se lett az igazi, inkább az egyiptomis változatot dolgozták volna fel, abból lett volna valami, Doom is elég nagy bukás sztem, bár mondjuk a filmben az FPS jelenet nekem bejött :)
    3, talán tényleg az író Jordan Mechner-ben lehetne már csak bízni, ha valóban sok mindent csinált a PoP-hoz, talán összetud kaparni valami jó storyt
    4, most már csak a főszereplőtől didergek :-/
    5, még több PoP rész a SoT-on kívűl? nem világos a számomra, a herceggel fogunk menni, de nincs idő homokja, hát akár így akár úgy, sztem az egy pici bukta lenne, pont ezért is volt érdekes a PoP mert volt benne ez az idővisszatekerés meg a többiek
  • MrAndree
    #17
    Jordan Mechner csak a Sands of Time sztoriját írta az új trilógiából, a warrior within-ben és a the two thrones-ban már nem vett részt /csak egy special thanks to részben tüntették fel a végén/ mert a filmiparra akart koncentrálni.
  • tigeroo
    #16
    hidd el semmi értelme találgatni:DD

    mi a WW - T2T cucokat találgatva vártuk, és teljesen más irányba mentek el az elképzeléseink, mint azt az UBI eltervezte:)
  • armageddon666
    #15
    Én annak örülnék ha SoT világában lenne. szal a 3 rész végig mert én (T2T még nincs meg) imádom a történetét de már gémet unom... azért tettem legutóbb fel SoT-t hogy a videjókat lássam. Én PoP sorozatból nem várok külön story-t... nemtom miért. bár ha azt is úgy eltalálják mint ezt! akkor annyit mondok hogy UbiSoft for eve---->vagyis addig amig ilyen jó storykat találnak ki és jól kivitelezik :D. én játékból készült filmet még nem nagyon láttam... de azok általában story miatt szarok. nekem pl Resident Evil film teccett. de csak az első. gémmel nem jáccottam de annak ugy olvastam volt storyja és szinte 1 az 1ben átültették filmvászonra. a sztori már megvan PoP-Sandos trilogiához :D már csak jol kell kivitelezni!
    na... megy ez a fórum is favoritba :) sztem amig nincs hir filmről addig lehetnek itt találgatások, elképzelések, meg ilyenek :) még akartam írni valamit csak már kiment a fejemből... ja igen! nem Jordan Mechner irta a storyját a Sands of Time trilógiának? mert mintha ezt olvastam volna. már nagyon várom T2T-t mert akkor teljes lesz végre trilogi ha meg elakadok vannak PoPos haverok :D. na jó sokat írtam nemtom mennyi hibával mert Szilveszter óta picit fáradt vagyok XD...
  • tigeroo
    #14
    miért, lehet új sztorit ír mechner bá az egészhez

    vagy egy különálló rész lesz (mint a tomb raider film - játékok)

    hisz a SoT után hercegünk menekült a végzete és dahaka elől ..egészen a WW-ig

    (bevezető intró, amikor menekül babilon utcáin)
  • tigeroo
    #13
    már miért hagynák abba??

    a prince of persia sorozat arany tojást tojó tyúk az ubinak
  • Istencsászár
    #12
    azlesz megint mint minden ilyennél.. váják sokan azt kijön egy más sztorival és végigfiázzák akkormeg? egy film ne legyen ugyan az mint a gém amit 4szer végigtoltam ismerem a története azt 5.ikre megnézem filmen hidd el ezlesz nézd csak a többi ilyet sok marha fikázza mer nem 1 az egyben a játék története van benne de miért ? nemértem..
  • Laky
    #11
    mét? :C
    nekem a játék is iszonyatosan bejött, és nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak alkotni belőle a mozivásznon :)
  • zaki
    #10
    már ebből is film lesz? istenem...
  • asfa
    #9
    hája de az még odébb van szvsz :D
  • Laky
    #8
    (y)

    /fav
  • mesor
    #7
    Gondolom ezt is elbasszák mint az összes többi játékból készült filmet.
    Mindenesetre várom!
  • THE DAHAKA3
    #6
    az király lenne, ha még lennének további részei
  • tigeroo
    #5
    háth muszáj jönnie mivel
    már "kifacsarták" a sands of time trilógiát (PS2, X-box,PC-n), most a film következik, szazl most azt a bizonyos rókabőrt megpróbálják a moziban lenyúzni:)

    de állítólag lesznek még pop részek, csak nem a sot világban..
  • mila69en
    #4
    :D
  • asfa
    #3
    na ez zsír lesz ha jön kb gondolom 3 év lesz még minimum
  • THE DAHAKA3
    #2
    ez a topic jó lesz, főleg ha már lesznek hírek a filmről
  • tigeroo
    #1
    eddig még semmit se lehet tudni róla, csak annyit hogy Jordan Mechner írja a sztoriját éshogy a sands of time világában fog játszódni a történet:)


    minden pop fan szeretettel várja:)