1076
  • armageddon666
    #876
    legelején PoP SOT plakát?
  • Looooser
    #875
    csak nézzétek....


    ha neveszitek észre, akkor újra meg újra ;)
  • Looooser
    #874
    Looooser: az autobotoknak a képregényben is volt nevük, meg a rajzfilmben :)
    <---hát ha ez nem nekem szól akkor éérek elnzést.....
  • EnZsolt
    #873
    Nem is neked írtam :)
  • Black Hawk
    #872
    Far cry-t meg se merem nézni :D
  • Looooser
    #871
    tudom hogy ott is volt de most csak egy példát akartam felhozni....
  • EnZsolt
    #870
    És láttad más filmjét is? (Donnie Darko pl?) Vagy úgy gondolod, hogy azért nem jó erre a szerepre, mert játszott egy olyan filmben, ami melegekről szól, mellesleg ott is hatalmasat feszített? Kicsit sem vagy homofób, és ha így alkotsz véleményt, akkor csak sajnálni tudlak.

    Bloodrayne-t meg ne emlegesd, azért Uwe bácsi megint kitett magáért, szóval szánalmas lett.

    Looooser: az autobotoknak a képregényben is volt nevük, meg a rajzfilmben :)
  • Looooser
    #869
    bocs a hibákért vacakol a billentyűzetem
  • Looooser
    #868
    hát eddigén sem vártam el túl sokat, de ezt nem Uwe Bll rendezi, íg tán nem lessz annyiragáz,a tombraider semvolt túl rossz, sajnos a köznség nagyrésze nem játszott a price opesiával, és nem kajolják azokat a történeteket, ahol a főhősnek nincs neve, még az autobotoknak is volt sajátjuk és nem az hoy robot egy, robot kettő, vagy kék robot, sárga robot. és igen meleget alakított egy másik filmben van ilyen, de azzal a filmme többet keresett, mint te egészéletedben fogsz, én megnéztem a képeket láttam már videót is belőle, én azt mondom 1 misét megér, hamár annyszor kijátszottam a játékokat, ha nem tetzik max haza jövök és végig tolom megint....
  • retomoh
    #867
    simán*
  • retomoh
    #866
    Hát...nem várok el túl sokat a filmtöl...a játékbol készült filmeknek eddig bukás volt a vége(Bloodrayne), a főszereplö hallatán kirázott a hideg, hisz ö volt a túl a barátságon eggyik szereplöje...Dastan?? Hadjuk...Az egész világ Herceg néven ismerte meg...szerintem Maradhatott volna csak simány herceg...
  • Looooser
    #865
    bazzz! kurva jó az alkar védője
  • tigeroo
    #864
    jóvanaz remélem a filmben majd maradnak a "prince" névnél...

    a főhős meg hasonlít picit sztem. de morcosan kéne látnunk:D


    uj banner mikor legyen skacok? várjunk vmi fasza akciójelenetre? mertmég nincs sok anyag
  • Picar77
    #863
    Daston nekem se tetszik de amúgy sztem jó lesz ő :DD
  • Broafka
    #862
    szerintem teljesen jó amúgy ez hercegnek, a neve tényleg gázos
  • Feriluce
    #861
    nekem még mindig csak a nevével van bajom.. Dastan?? amúgy meg
  • ffxi
    #860
    Ki ez a selyem ifjú?
  • Xerxész
    #859
    Új képek a Hercegről
  • Looooser
    #858
    grrrr.... kezdek mérges lenni nagyon érdekel már hogy miért van a lenti videóban a Prodigy-s, Sotos és WW-s ruci Jaken, jah meg a képeken a T2T-s
  • ffxi
    #857
    Egyelőre nincs
  • Looooser
    #856
    új infó????????????????????
  • tigeroo
    #855
    nah jó az offot belehet fejezni.
  • armageddon666
    #854
    nemmintha nagy égetés lenne :)
  • Looooser
    #853
    jajh de tényleg... faszom a sok pop-os linkbe baloldalt....fene nem itt akartalak égetni.......
  • Looooser
    #852
    nem ez neked szólt, te akartál kihívást... tessék itt van hello Kitty online....
  • armageddon666
    #851
    rossz tápig
  • tigeroo
    #850
    eh :Ddd
  • Looooser
    #849
    tudjátok mit??? menjünk hello kitty online-ozni... végre lessz egy kis kihívás az életünkben, mellesleg majd megnézem hogy hogyan toljátok végig....
  • Looooser
    #848
    még nincs elég....
  • tigeroo
    #847
    jampik nemkéne valami banner?:D

    mostmár van kép a főszereplőről , szóval egy filmes képet összedobhatna valaki
  • Looooser
    #846
    reméltem is:)
  • Broafka
    #845
    "az is egy állás pont hogy brofi hüje(ne vedd sértésnek)"
    köszi :D [nem vette, röhögött]
  • Looooser
    #844
    "...szerintem lehet klór alapú is ..."
    kémiából hányas vagy?
    az hogy a földön nem sikerült elő állítani egy olyan környezetet ahol ez létre jöhetne az egy dolog, másik dolog hogy ezt most csak példának írtam, és egy harmadik, sosem voltam jó belőle, mellesleg 43 éve nincs kémiám :)

    "...hüje ...félbojgót"
    és nyelvtannal?
    nem took helyesen írni, 2 nem is akarok 3 b+ :)

    nem vettem sértésnek =)

    a DB szted lehet hogy kaki sztem jó, ez is néző pont kérdése....

    a TTT nekem nem annyira lapos befejezés 2 jó játék után....

    perzsának perzsa, mert mint ahogy a keresztény hitvallásban is létezik paradicsom a perzsáknál is létezet mivel minden hit egyre épül... a csillagászatra!!!

  • armageddon666
    #843
    "...szerintem lehet klór alapú is ..."
    kémiából hányas vagy?

    "...hüje ...félbojgót"
    és nyelvtannal?

    ne vedd sértésnek :]

    DragonBall sztem kaki :\ de a másik hatszáz tetszik ^^

    TTT nekem tetszett...

    Prodigy jó lesz... bár igazából most hallottam hogy nem is Prodigy, hanem csak Prince of Persia... de nekem akkor is marad Prodigy, mert ez nem Prince meg nem Persia -.- és SoTban több hasonló elem volt a klasszikushoz, mint Prodigyben bármelyikhez... Prodigy olyan kb. mint az Assassin's Creed... (mármint annyi köze van bármelyik PoPhoz X))

    Nem megyek moziba... peace ^,^
  • EnZsolt
    #842


    pont ezt írtam, hogy nem lehet mászkálni az időben. Az ufókat meg már tényleg ne keverjük bele :D Prodigy-re én is kíváncsi leszek, mégha elsőre nem is jött be a "boszorkány buxás" repülés. A mozijegyet meg már a kezemben akarom tartani. Nah peace


  • Looooser
    #841
    hát ha időt torzíthatunk és mászkálhatunk az időben akkor létezhetnek ufó-k ispedig kiszámolták, hogy lehetetlen hogy létezzenek mert a gógyisok szerint csak szén alapú lehet egy szervezet, szerintem lehet klór alapú is nah mindegy, mellesleg szerintem mi nagyon megszoptuk és voltak idegen civilizációk csakhát kihaltak, és mi vagyunk az utolsók... ez is egy állás pont.

    az is egy állás pont hogy brofi hüje(ne vedd sértésnek) és az is egy állás pont hogy itt mindenki hüje(ne vegyétek sértésnek) mivel már mindenki elmúlt 18 (arma nevében nem beszélek -csak gonoszkodom-)
    mindenki eltudja dönteni hogy szerinte mi jó és mi nem mi teccik neki és mi nem én spec szerettem a dragonballt és az is teccett benne hogy egy világok erejével elpusztítottak egy félbojgót. szeretema supermant is )izgulok a harisnyás fiúkra -ne vedd komolyan ;)-) de ezek állás pontok én szinte az összes pop-ot végig toltamannó az 1-et a 3D-t a Sands of Time szériát plusz a hadheld konzolosokból a revelations-t is és igen az 1hez hatalmas fejlődés volt a +D nem voltbenne egér kit érdekelt akkor jó volt és arra volt igény. ki adták a sands of time-ot lehetett benne falon futni időt pörgetni lassítan gyorsítani és előre nézni ez mind eltért a régi pop-októl. na bummm meg tetszett mindenkinek befejezték a trilógiát fájt mindenkinek hogy elkúrták a 3-mat ez van. most ki jön a Prodigy trilógia, igen jól hallottátok ebből is 3mat terveznek, mert erre van szükség. ha nem tetszik hogy 200 métert tudsz repülni egy boszorkány buxával a hátadon ne játsz vele szedd le az assassin's Creedet és játsz abbol is jön nemsokára kettő.... vagy vedd le a polcról a tief szériát ennyi szvsz kipróbálom teccik-teccik, nem teccik-nemteccik ez mármindenkinek a magán ügye.
    ez is olyan hogy eddig úgy voltam vele hogy a herceg egy köcsög lessz a hegyről, erre mos kijött ez a vide és azt mondom hogy kifogom fizetni a mozijegy árát és megnézem mert tetszik amit eddig láttam nah peace n00bz...
  • EnZsolt
    #840
    Igen, az már más tészta, hogy úgy néz ki egy gép, mint az ember. Ez valóban lehetséges. Az időutazás meg eléggé bonyolult dolog. Szóval igen elméletben lehetséges, ahogy az is, hogy átmész a falon, csak kurva kicsi a valószínűsége. Az időutazáshoz visszatérve azért lehetetlen, mert ha sikerül visszamennünk az időben, akkor a világvonalunk megszűnik, vagy "el lesz vágva", ami Einstein szerint is lehetetlenség, mert azok nem vághatóak el. Így a múlt megváltoztatása, akármivel, még a személyes jelenlétünkkel a relativitás szerint nem lehetséges. És még sorolhatnám miért nem, de nem fogom :) főleg, mert elég off :D

    A lényeg, hogy legyen jó a film :)
  • armageddon666
    #839
    anime =/= "mese" ilyen marha lekezelő értelemben...

    power rangers nem japán baromság... bár az eredeti maszkos hősös cucc tőlük van ^^

    Final Fantasyt csak AMV-kből ismerem: hangulatos... pont. baromság? ahogy hallottam storyban is van olyan jó mint a PoP ha nem jobb... fizika 0? KI NEM SZARJA LE EGY JÁTÉKBAN?! (SoTban is volt már falon csapda :))

    Teletubbies... 1 részt muszáj megnézned hogy TÉNYLEG elmondhasd hogy szánalmas szar és még az óvodások sem érdemlik ezt ... (alsóban láttam 1 részt, annyi elég volt)

    ez a minden baromság ez szar hozzáállás...

    időutazás elméletileg lehetséges? ELMÉLETILEG... csak ELMÉLETEK vannak rá... és vannak olyanok is amelyek szerint nem lehet... de zavart bárkit is az időutazás? nem... az ugra-bugra miért zavar?

    ami bajom nekem van a Prodigyvel (de magyartalan ez a mondat -.-)
    -nem hercegnek néz ki a főhős -.-
    -a herceg béna és szüksége van egy csaj segítségére -.-

    ennyi talán ^^ bár ha kivennénk belőle a csajt akkor kapnánk egy celshaded Devil May Cryt :\ sőt nem is mert csak bossfightok vannak -.- meg abban nem is lehet annyira ugrálni :D ez mondjuk nem is zavarna...
  • Broafka
    #838
    Széjló? :D
    max széjlő' de inkább szé'lő' ha már angolosra próbáljuk :D
  • Broafka
    #837
    csak tudnám te miért szólsz bele :D
    eddig csak egy kis 3. személy ovltál, aki itt -ket mutogatott, miközben szerintem EnZsolt-tal egész normálisan el "vitatkozunk".

    szóval ssssss