1076
  • armageddon666
    #996
    vonatkoztass el a címétől és nem lesz csalódás... mióta én ezt teszem, azóta tökre pozitívan állok hozzá :) csak mondom magamba hogy nem Prince of Persia csak hasonlít >.<

    ...

    mint az új játéknál...
  • Broafka
    #995
    nekem pont ez a bajom, hogy a 3 egyberúgva, és egykorú mindenhol :)
    mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok
  • tigeroo
    #994
    jaja! és amikor mondja a nő hogy hova kell elvinni a tőrt elpusztítani, egy sötét várfalon mászik a prince, sztem az a ww helyszínére hasonlít!

    remélem egy jó 2órás múvi lesz, ha összesűrítik a történetet nekem az se baj, csak pörögjön! (meg azért legyen valamennyire kidolgozott, részletes)
  • Prof William
    #993
    Nekem is ez jutott az eszembe...

    Mintha az összes részt egybegyúrták volna a készítők. A sztori is amolyan nem játékot követő külön történetnek tűnik. Ez sztem nem baj. Mintha egy új POP sztorit néznénk meg. :)
  • tigeroo
    #992
    tökéletes a trailer!

    a 3 ubi féle pop rész egybegyúrva! királyság!
  • Broafka
    #991
    ájjjájájááj.

    Nem mondod hogy TTT is benne lesz. Vagy ez most csak az lesz?

    Milyen hülyék, meg kellett volna csinálni az első részt, aztán ha az siker akkor jó kis biztos bevétel lenne a többi is.

    De ha ez a trailer igazi, akkor nem néz ki olyan rosszul, hááát, kíváncsi vagyok
  • Feriluce
    #990
    csodásmesés
  • Xerxész
    #989
    Prince of Persia movie trailer!
  • Broafka
    #988
    hát nem sok új jelenet volt ebben, a nagy részét már korábbi videókból láthattuk
  • stonesour
    #987
    MEGJELENT AZ ELSŐ VIDEOANYAG
  • armageddon666
    #986
    Én szívesebben néznék olyat ami 1-az-1-ben a játék (jó, mondjuk egy filmbe belegyúrva... szal nem kell az összes ügyességi meg harcos rész bele, úgy ahogy a játékban)

    Tulképp összefűzni a játék átvezető videóit (renderelt, meg ingame grafos), és a köztes játékrészeket átírni, hogy filmbe illőek legyenek... ezt így filmként megcsinálni... vagy CGIként, vagy élőszereplősen... én az animáció híve vagyok... csak legyenek jók a szinkronszínészek :)
  • PoisonChihuahua
    #985
    Nem is kell szerintem, hogy teljesen a játékot kövesse minden egyes részletében, elég ha a játék amolyan alapként szolgál és a nézőnek olyan "pop"-os érzése van a film közben. Ha a játék hangulatát akarom átélni, akkor leülök és játszok a játékkal. :)
    Szal én pozitívan állok hozzá, végülis a remény hal meg utoljára. :P
  • armageddon666
    #984
    A kiszivárgott story alapján nem fogunk kapni :)
    Ez is ilyen részletekben hű lesz az eredetihez, de a lényegben már nem...
  • PoisonChihuahua
    #983
    IMdb 2010 May 28-ra ígéri (pont öcsém születésnapja), szal tényleg kéne már legalább egy teaser.
    Én ezt a nemhivatalos site-ot szoktam olvasgatni, itt mindig fennt vannak a legfrissebb hírek, "netszerte" ez a legjobban összeszedett.
    Am érdemes meglesni néhány képet a forgatásról, konkrétan a Herceg ruhájának a design-jára gondolok, nagyon hajaz a játékra. A rendező, a stáb, a színészek, az eddigi kiszivárgott infók alapján nagyon bizakodó vagyok a filmmel kapcsolatban, ha minden összejön talán kapunk végre egy normális játékadaptációt.
  • Sabcsee
    #982
    srácok nincs vmi hír mostanában a filmről? meg lassan jöhetne egy teaser trailer mer annyira már nincs messze a premier...
  • Tyler1
    #981
    PoP 3D-ben?
  • Looooser
    #980
    az nagy baj...^^
  • Broafka
    #979
    nem
  • Looooser
    #978
    ^miért te nem születtél több énnel????:
  • Broafka
    #977
    hűha... az országot is ilyenek tartják egyben az a baj! :)
  • Kindred Blades
    #976
    Akkor +2

    Hivatalból félhülye vagyok, de négy elszeparált személyiséggel születtem.
  • Looooser
    #975
    az alap személyiségem az első, a második az alkoholista énem a harmadik meg a szimplán hülye énem.... Skizofrénia FTV!
  • Broafka
    #974
    te ebből melyik vagy? :D
  • Looooser
    #973
    Dani: megszavazom
    Béla: megszavazom
    Sanyi: Megszavazom
  • tigeroo
    #972
    jó lett, gratulálok!

    ha még 3an megszavazzák akkor szólok a modiknak hogy cseréljék ki!
  • Tyler1
    #971
    na vélemény??

  • armageddon666
    #970
    van valami fontkereső oldal. csak az a gondja, hogy nagyon egybe vannak a betűk... esetleg el lehetne választani őket egymástól (odébb húzni) és úgy talán felismeri.
  • tigeroo
    #969
    baszki nem azt mondtam hogy most csináljátok meg:D

    ez nem a ti dolgotok lenne hanem azoknak akik a plakátot tervezik...mert így ezzel a betütípussal gáz a plakát
  • Broafka
    #968
    én erre a feliratra gondoltam... elvégre ez a sands of time
  • Tyler1
    #967
    próbáltam kivágni, sőt igy beilleszteni és áttetszővé tenni a hátteret de sehogy sem volt jó. ezt csak ilyen betűtípussal lenne érdemes beírni de nem találtam hozzá.
  • Broafka
    #966
    én nem értek hozzá az az igazság, nem volt nagyon photo shoppom. Deee, sokszor láttam, hogy ilyenkor úgy egyszerűbb kivágni, hogy keretesen, az egészet, és beletenni egy képbe, hogy a sötét részek ilyen halványan áttűnjenek... vagy mit tudom én.

    amúgy én nem erre gondoltam, de ez már sokkal jobb lenne oda
  • armageddon666
    #965
    azért ezt elég macera normálisan kivágni... anno voltak próbálkozások az ex-Prodigy játéktopicban... és hát nem voltak a legjobbak... könnyebb lenne újból megrajzolni (a füstszerű fényeket) és akkor már lehetne homokszínben is... a betűket nem tudom hogy lehetne normálisan kijelölni. Pen toolon kívül :) az mindenre jó... csak én kurvára nem tudom használni :D nincs türelmem :D
  • tigeroo
    #964


    jaja nem értem miért nemlehet ilyen ezeregyéjszakás betütípust használni ez olyan snassz...
  • Broafka
    #963
    tyleré nekem jobban tetszett.
    Az a Destiny felirat nem a legjobb. És amúgy a Prince of Persia felirat sem, mondjuk azt tudom, hogy ez a "hivatalos"...
    és a Herceg kéne a képre... más bajom nincsen! :D

    Tyleré tetszik, de meglehetne próbálni a Sands of Time-os játék feliratot berakni, hamár az a gondunk, hogy a felirat...
  • tigeroo
    #962
  • Tyler1
    #961
    húú télleg sry :)
    na akkor még próbálok keretet csinálni ;)
  • Looooser
    #960
    jah valami aranyozott vagy ilyen homok feelinges körbe mázolás mint ami a SoT-ot derengi körbe :D
  • tigeroo
    #959
    valami keret kéne hozzá...

    de amúgy fasza lett!
    én az áldásomat adom rá :P
  • Looooser
    #958
    kimaradt egy "s"... de amúgy jó
  • Tyler1
    #957
    feliraton javítottam