1076
  • Tyler1
    #916
    pedig Hálivúdban egyre inkább arra mennek h nagyobb célközönséget támadjanak meg, egy ilyen franchise filmnél pedig tuti h minél tágabb korosztályban üssön, igy a fiataloknál is. De engem a WD logo bizonytalanított el leginkább, és sztem felkell készülni egy full light Pop filmre.
  • Looooser
    #915
    a játékban sincs vér szerinti apa fia kapcsolat utalás (kapaszkodót kerestem no...)
    nekem akkor is a páncél a legnagyobb fájdalmam... nekem miért nincs alapon... :-/
  • armageddon666
    #914
    ne a páncélon akadj már ki... ha ki akarsz akadni:

    a Herceg NEVE Dastan
    a Herceg nem herceg... a király fogadja be fiának, mert megtetszenek neki a képességei... de a királynak már van 2 vagy hány fia...

  • Looooser
    #913
    hát, ha van tőr meg homok, és valamennyire hűek maradnak a sands of time hoz, akkor a tőrnek, itt is porszívó effektet kell addniuk, remélem de azt magyarázza meg nekem valaki miért a Warrior Withines páncél van rajta????? joh nem mondom az a legjobb de akkkor is.... ezek is csak 1 résszel játszottak, azt is csak félig -.-
  • WuFraZselic
    #912
    csak érted, ne az legyen hogy széteffektezett mozdulatok, és annyit mutatnak a gyilokból hogy lelöki a tetőn a végén vagy mittomén :D
  • Broafka
    #911
    nálam sorrendben vannak a részek tetszetősség szempontjából (ha a trilógiát nézzük) Azért a SoT hangulata az mindent visz a mai napig. Egy igazi arabos hangulat, mestermű
  • Broafka
    #910
    te ki vagy...?
  • Locna
    #909
    Biztos nagy film lesz. A túl a barátságon-os kecsege meg biztos nagyon csúnyán fog tudni nézni............
  • Tyler1
    #908
    pedig azt most megmondom h pg13 besorolást fog kapni! WD miatt meg főleg sztem...
  • armageddon666
    #907
    Sands of Time pedig eléggé PG13 volt :) és bár a Warrior Within nagyon jó volt (sokak szerint a legjobb), azért szerintem nem az az igazi PoP hangulat... SoTban meg TTTben jobban megvolt az a keleties perzsiás hangulat... WW-ben... ott más volt :D
  • WuFraZselic
    #906
    remélem hogy a WD miatt nem valami pg 13 vérmentes valami lesz =/ az igazi POP hangulathoz a 16+ illik
  • armageddon666
    #905
    nem ezt mondtam... azt mondtam, azért nincs mert a 300 sokpénzből 299 sokpénzt a filmre költöttek, 1 sokpénz maradt a poszterre ami gagyi lett... lehetett volna jó poszter is, így 200 sokpénzt költöttek volna a filmre, és 100 sokpénzt a poszterre...

    persze ez faszság mert nem így működik, és nem visz el annyit egy poszter elkészítése, még 3-é sem... nem mintha olyan nagyon komolyan írtam volna...
  • Broafka
    #904
    nah ebben is van igazság. Ha már csak abból indulunk ki, hogy az első filmje a Hófehérke és a Hét törpe volt (habár szegényke már nem él, és mások csinálják helyette, a színvonal azért nem változott annyira), akkor nem valószínű, hogy kapunk majd egy vértől fröcsögő filmet
  • Broafka
    #903
    ha azért nincs jó poszter, hogy spóroljanak a pénzzel, akkor már rég rossz! :)
  • tigeroo
    #902
    karib tenger kalózai szintet szerintem fogja hozni!
  • Tyler1
    #901
    engem igazából az a Walt Disney felirat idegesít! nem tudtam h köze van filmhez, és én a WD-től csak gyerek ill. családi filmeket szoktam meg. szóval ha Aladdin lesz új köntösbe akk vmit megcsapkodok :)
  • armageddon666
    #900
    pedig kivételesen teljesen igaza van... ritka szar egy poszter... remélhetőleg azért mert a pénz a filmre ment el, és ezért nem jutott már fasza poszterre :)

    Egyébként aki ért PShez összedobhat egy jobb posztert :) esetleg egyből egy bannert... csak ki kell vágni Dastant (blöe...), a régen kikerült filmes logót, valami fasza hátteret csinálni neki... olyan perzsiás, sivatagos, keleties, herceges, misztikus legyen...

    Jó film lesz ez :) csak köze nincs a Prince of Persiához történetileg ... egy-két szereplő HASONLÓ, meg van benne tőr meg homok, meg harcok, azt ennyi :C
  • tigeroo
    #899
    sztem igaza van...így annyira nem adja a poszter a hangulatot
  • Black Hawk
    #898
    nem te lennél ha nem kötnél bele...
  • Tyler1
    #897
  • Broafka
    #896
    jónak tűnik, mondjuk a felirat lehetne egy kicsit PoP-osabb
  • tigeroo
    #895
    nah mostmár jöhet 1 banner lassan:P

    kemény a kép!
  • Feriluce
    #894
    'aztapicsiiiii'XD
  • D4nY
    #893
  • SzAbbbbI
    #892
    Remélem jól megcsinálják a filmet. Kedvenc játékaim közt van a Prince of Persia. Úgylátom fog szerepelni benne egy-két nagy szinész is. Ez jó reménynel tölt el.
  • Looooser
    #891
    hmmmhkorrekt a cikkben a kp de a felszrelés tipius Two Throes akkr is.. a legmegy győzőbb a kard... nah megyek olvasni
  • Xerxész
    #890
    Empire cikk
  • Looooser
    #889
    nem, nem lesz benne legalább is nincs hír róla, de ezek a keveredések, mert amikor félmeztelen az T2T ,amikor a bőr felső van rajta az WW és amikor a lovon ül a csajjal az meg a Prodigy.... csak azt remélem hogy falon futás lessz benne, mert ha nem lessz akkor szart sem ér az egész....
  • Tyler1
    #888
    amúgy ebbe lesz Dark Prince vagy még nem???
  • tigeroo
    #887
    hát nemtom, én nagyon SoT hangulatra számítottam. Ígymeg olyan lesz mint vmi skorpiókirály...
  • Broafka
    #886
    nem olyan vészes.
    lehetne rosszabb is... sokkal rosszabb
  • Tyler1
    #885
    sztem se, de téll nagy lesz :D
  • Picar77
    #884
    érdekes :S
  • armageddon666
    #883
    Hát nem Prince of Persia, nagyon nem, de jónak tűnik :D
  • ldavid
    #882

  • Looooser
    #881
    hát igenbárcsk mr tthon lehetne látni a plakátot.... húúú ha lesz plkát tuti randalírkzok és lopok 1et

  • Sabcsee
    #880
    rohattul bejön a plakát:O igazi PoP feeling
  • EnZsolt
    #879
    Sorry, csak a mondandóm elejéhez is kapcsolódhatott az írásod, na mindegy, benéztem :)

    A plakát meg jól néz ki, már csak itthon kéne látni a moziknál :D
  • Looooser
    #878
    igen az ám :D:D:D:D:D
  • Broafka
    #877
    bakker, pedig én ezt a filmet láttam, igaz csak borral voltam hajlandó beülni rá, meg úgy hogy nem nekem kell fizetni, úgyhogy a felénél már elég részeg voltam (elég gyönge film) de ezt észre sem vettem! :D