296
Twin Peaks
  • Bucser
    #15
    Akinek zavaros a sorozat (ami szerintem jól érthető csak nem szabad közben kimenni a szobából:D) Az nézze meg a Twin Peaks filmet... az lett nagyon durva még:) Ugyanis az meg az előzményekről szól.
  • Davidus
    #14
    Azért nem ért meg 9 évadot mert hülyék hozzá az amcsik. Xatkákhoz meg nem kell agy:D
  • Rafaelo
    #13
    véged van mint a twin peaksnak szokták mondani :D
  • schrank
    #12
    nem is élt meg 9 évadot mint az x-akták
  • Davidus
    #11
    Vagy nem így ahogy folytatták:P
  • Davidus
    #10
    Az első évad tökéletes(a kilencedik részig) Szerintem nem lett volna szabad folytatni.
  • Sephi
    #9
    Hue az nem is ugy van hanem :

    "Nyomok olyan sallert bazdmeg , veged lesz mint a Twin Peaks-nek"

    :DDdasd
  • Phat Smoker
    #8
    klafa!
    a napokban szeretem be ezt az alapművet szinkronosan dvd-n,már csak a
    0-9-ig epizódok hiányoznak, de úgynézem a viasat jóvoltából azok is hamarosan meglesznek :)
  • schrank
    #7
    "tuskó lady"
    ha ezt is összevissza adják és ráadásul koradélután akkor az lesz ám a hangulatromboló zűrzavar
  • Kifu
    #6
    Nagyon régen láttam, de a végére már nagyon túlbonyolították a szálakat.
  • Serpa
    #5
    egy kis anyag a viasat3 oldaról.

    "A kis északnyugat-washingtoni kisváros, Twin Peaks élete teljesen felfordul, miután a folyóparton egy műanyag zsákban megtalálják a gimis szépségkirálynő Laura Palmer holttestét. Miután Laura egyik iskolatársa, Ronette Pulaski kómába esik, Dale Cooper különleges ügynököt bízzák meg az esetek felderítésével. Cooper szerint Laura halála kapcsolatban állhat egy Theresa Banks nevű lány egy évvel korábbi halálával. Cooper Laura egyik körme alatt felfedez egy kis darab papírt, melyen egy R betű áll. Elmondja Truman seriffnek, hogy Theresa Banks körme alatt egy T betűt talált. Nincs kétség, ugyanaz a gyilkos..."



    Eredeti cím: Twin Peaks
    Évad: 1
    Kategória: Sorozat
    Műfaj: Dráma
    Készült: 1990
    Szereplők: Kyle MacLachlan, Michael Ontkean, Mädchen Amick, Lara Flynn Boyle, Richard Beymer, Dana Ashbrook m. fl.
  • JohnnySmith
    #4
    OFF:)
    nekem csak a dallas átszinkronizálása jut az eszembe ami valahogy így szólt
    "ne nézzé, mert véged lesz mint a twin peaksnek" :))
  • gabber_saviola
    #3
    rég volt...megfogott...elmult.....az élet megy tovább
  • fifi
    #2
    úúú de jó, hogy mondod. Fel is veszem mindet VHS-re.
  • Serpa
    #1
    január 15.-től a viasat3 elkezdi adni.

    nagyon jó volt tegnap hallani azt a fülbemászót zenét ...
    csak részletekre emléxem, de nagyon megfogott már akkor, kb 10-15 éve, amikor adták az m1en.