296
Twin Peaks
  • Serpa
    #1
    január 15.-től a viasat3 elkezdi adni.

    nagyon jó volt tegnap hallani azt a fülbemászót zenét ...
    csak részletekre emléxem, de nagyon megfogott már akkor, kb 10-15 éve, amikor adták az m1en.
  • fifi
    #2
    úúú de jó, hogy mondod. Fel is veszem mindet VHS-re.
  • gabber_saviola
    #3
    rég volt...megfogott...elmult.....az élet megy tovább
  • JohnnySmith
    #4
    OFF:)
    nekem csak a dallas átszinkronizálása jut az eszembe ami valahogy így szólt
    "ne nézzé, mert véged lesz mint a twin peaksnek" :))
  • Serpa
    #5
    egy kis anyag a viasat3 oldaról.

    "A kis északnyugat-washingtoni kisváros, Twin Peaks élete teljesen felfordul, miután a folyóparton egy műanyag zsákban megtalálják a gimis szépségkirálynő Laura Palmer holttestét. Miután Laura egyik iskolatársa, Ronette Pulaski kómába esik, Dale Cooper különleges ügynököt bízzák meg az esetek felderítésével. Cooper szerint Laura halála kapcsolatban állhat egy Theresa Banks nevű lány egy évvel korábbi halálával. Cooper Laura egyik körme alatt felfedez egy kis darab papírt, melyen egy R betű áll. Elmondja Truman seriffnek, hogy Theresa Banks körme alatt egy T betűt talált. Nincs kétség, ugyanaz a gyilkos..."



    Eredeti cím: Twin Peaks
    Évad: 1
    Kategória: Sorozat
    Műfaj: Dráma
    Készült: 1990
    Szereplők: Kyle MacLachlan, Michael Ontkean, Mädchen Amick, Lara Flynn Boyle, Richard Beymer, Dana Ashbrook m. fl.
  • Kifu
    #6
    Nagyon régen láttam, de a végére már nagyon túlbonyolították a szálakat.
  • schrank
    #7
    "tuskó lady"
    ha ezt is összevissza adják és ráadásul koradélután akkor az lesz ám a hangulatromboló zűrzavar
  • Phat Smoker
    #8
    klafa!
    a napokban szeretem be ezt az alapművet szinkronosan dvd-n,már csak a
    0-9-ig epizódok hiányoznak, de úgynézem a viasat jóvoltából azok is hamarosan meglesznek :)
  • Sephi
    #9
    Hue az nem is ugy van hanem :

    "Nyomok olyan sallert bazdmeg , veged lesz mint a Twin Peaks-nek"

    :DDdasd
  • Davidus
    #10
    Az első évad tökéletes(a kilencedik részig) Szerintem nem lett volna szabad folytatni.
  • Davidus
    #11
    Vagy nem így ahogy folytatták:P
  • schrank
    #12
    nem is élt meg 9 évadot mint az x-akták
  • Rafaelo
    #13
    véged van mint a twin peaksnak szokták mondani :D
  • Davidus
    #14
    Azért nem ért meg 9 évadot mert hülyék hozzá az amcsik. Xatkákhoz meg nem kell agy:D
  • Bucser
    #15
    Akinek zavaros a sorozat (ami szerintem jól érthető csak nem szabad közben kimenni a szobából:D) Az nézze meg a Twin Peaks filmet... az lett nagyon durva még:) Ugyanis az meg az előzményekről szól.
  • Bucser
    #16
    Hát az X-Akták egy rakás hulladék...
  • fifi
    #17
    de azt megnézve, /meg a sorozatot/ kiderül ez+az, pláne hogy ki ölte meg Laurát

    OFF
    Exploited-Beat the bastards című szám elején a hangbevágás pont a vagonos jelenetből van :) Laura + gyilkosa...
  • Bucser
    #18
    Ezért mondtam, hogy az nézze meg aki nincs tisztában a sorozattal:D aki nem érti ne olyanaki még nem is látta a sorozatot.
  • Quantumleap
    #19
    Aligha lesz kora délután. Minden bizonnyal este 10 után, 18-as pacával. Sejtelmeim szerint vasárnap esténként az X-akták helyett.
  • schrank
    #20
    régen az 1-esen meg hétfőn volt 8:15 től de ha az x-aktákat is későn adják akkor ezt is
  • AnuluWork #21
    Twin Peaks felé félúton
  • AnuluWork #22
    Mädchen Amick azóta az E.R.ban tűnt fel ... :)


    És Heather Grahamre én nem is emlékeztem a TPből, pedig ő is benne volt, mint pincérnő ... :(


    De tény, hogy szvsz - kb. ebben a sorrendben :) - minden pasi bevállalná ezt a gárdát:
    Sherilyn Fenn, Heather Graham, Mädchen Amick, Lara Flynn Boyle, Sheryl Lee (és Peggy Liptont fiatalon ...)
  • Phat Smoker
    #23
    ha már a hölgyekről esett szó, nekem Sherilyn Fenn volt e leximpatikusabb ;-)
    (mára már közelsem néz ki ilyen jól)

  • Phat Smoker
    #24
    a Twin Peaks-ben kezdődött Mulder ügynöki karrierje, mint Denise Bryson, igaz akkor még a drogelhárításnál volt.

  • Loál János #25
    És mindig Coop-nak szólította Coopert a kis hamis. D:
  • Phat Smoker
    #26
    jah..
  • Tsityu
    #27
    P***-ba! Ne nézz Joke, mert bepőrgök! Mi van vazze? Hozzám beszélsz? Nyomok olyan sallert, hogy véged lesz, mint a Twin Peaks-nek vazze!.....

    Azért a soundtrack -je + van cd-n.
  • Agy Halott #28
    Lenne egy olyan kérésem MINDENKIHEZ, hogy ha vki bedigitalizálná és velyik magyar torrent-oldalra (MP, vagy E) feltöltené azt a pár 100Mb-os .avi-t, nagyon sokan hálásak lennénk! Köszi
  • grebber
    #29
    Lehet valahonnan tölteni részeket?
  • winnie
    #30
    nem. miért ne lehetne?
  • fifi
    #31


    [nemérti]
  • Agy Halott #32
    Hy! Nemsokára indul a sorozat...Mint mar irtam kellene olyan emberke aki bedigitalizalja, és feltölti magyar torrent oldalra. Nos?
  • mrzed001
    #33
    Ha nincs más jelentkező, akkor lehet hogy digizem ;)
    Vasárnap Twin Peaks, hétfő Outer Limits, lassan olyan leszek már mint a lol csapat :)))
  • Kolbasz
    #34
    Az első szezon eddig is megvolt DC-n feliratosan, a második szezont meg nyáron lehetett letölteni szinkronosan torrentről, és azóta a DC-n is fönt van. Most is azt szedik tőlem.
    Ehhez képest te miben tudsz újat nyújtani digizés szintjén? Nem kötekedésből, csupán érdekel.
  • mrzed001
    #35
    Újat ?
    Ha profi volt a digiző semmit (a szinkronosnál).
    Amúgy totál alap 752x576-ba veszem 8 MB-es Mpeg-be (ATI All-in-Wounder), és ezt alakítom DivX (532x4.. 1200KB).
    Se digitális vevőm, se HDTV, se egyéb szépségek, ezért is írtam, hogy "Ha nincs más jelentkező".
    De miért is kellene bármi újat nyújtanom ?
    Feltették a kérést, hogy valaki bedigizi és felteszi-e netre.
    Persze ha nem kell, akkor nem terhelem a forgalomlimitem a feltöltéssel :pp
  • winnie
    #36
    te is tudod, hogy torrentoldalra bármi kerül fel, azt simán leszedik többen is, még akkor is, ha már fent van. a keresőt kevesen tudják hogy kell használni:)
  • Kolbasz
    #37
    Hány szezon van meg és milyen nyelven? Mert az első szezon az tudtommal DVD-rip angol nyelven magyar felirattal, a második rész pedig spanyol DVD-rip, amire ráollózták a magyar szinkront. Profi munka, de a képe nem annyira jó, mint az elsőnek.
  • mrzed001
    #38
    Legalább a #32-ig vissza kellene tudnod olvasni.
    Csak 5 hozzászólás, és talán megértenéd hogy miről is volt éppen szó ....
  • Kolbasz
    #39
    Elejétől olvasva van a topic, csak úgy tűnik nem fejeztem ki magamat érthetően. Ezt a nekem meglévő verziókról írtam: "Mert az első szezon az tudtommal DVD-rip angol nyelven magyar felirattal, a második rész pedig spanyol DVD-rip, amire ráollózták a magyar szinkront. Profi munka, de a képe nem annyira jó, mint az elsőnek."
    Azt értem, hogy DVD-n van meg, de szinkronosan vagy felirattal illetve hány rész?
  • mrzed001
    #40
    Akkor neked még mindig nem esett le.
    Nem DVD-n van meg, TÉVÉből lett kérve a felvétel.
    Érted?? TVRip. Valamelyik gondolatmenetben nagyon elvesztél.

    És mivel a TVRip képminősége nem perfekt, ezért valamelyik ügyes letöltő esetleg hozzápasszintja a hangot a DVDRip-hez (ENG+HUNDUB + ENG+HUNSub a perfekt megoldás, ha valakinek van rá kapacitása :))), aki meg csak megnézni akarja mert lemaradt róla, az megnézi és delete