296
Twin Peaks
  • grebber
    #135
    Emlékszem anno mikor kicsi volt am kibaszottul féltem a törpétől meg a "bagolyembertől" alig várom hogy tölthessem a vasárnapi részt.
  • Phat Smoker
    #134
    biztos bagoly, de nem az aminek látszik :)
  • Serpa
    #133
    mi lehetett ami a vörös függöny mögött elsuhant?
  • Cvd
    #132
    A film szerint az Tibeti lámától sajátította el a módszert egy álmában, amikor lelki kapcsolatba kerültek. Egyébként a tettes (ek)-et hivatott kiszűrni a módszer úgy, hogy akinek a nevénél eltalálta az üveget, az érintett.
    Egyébként meg a Linch-től megszokott eszköz volt, amit finomabb formában a sorozatban is végig használ: zseniális érzékkel túlozza el annyira az egyes emberek bogarait/furcsaságait hogy attól az egész jelleme furcsának tűnik, holott enélkül talán észre sem vennénk a furcsaságát. Nekem pl. az egyik kedvenc szórakozásom menet közben "visszafejteni" ezeket a túlzásokat és elképzelni ugyanazt Linch nélkül, akkor jön elő az igazi zsenialitása. Azt meg sajnálhatod hogy nem hat félelmetesnek, sokat vetítesz. Aki fogékony a stílusára arra úgy tud hatni ahogy pl. egy sima horrorfilm az életben nem fog.
  • Phat Smoker
    #131
    jah nagyon jól el van találva a látvány! hatalmas vörös függöny+ a cikk-cakkos padlón táncoló törpe ..mindez némi villódzó stroboszkóppal vegyítve..elég állat!
  • fifi
    #130
    akkor máshogy fogalmazok: nyomasztó
    ebben azért egyetérthetünk.
  • Punker
    #129
    nagyon jó volt
  • Broafka
    #128
    nem tom, nekem több kell hogy megijedjek, amúgy én csak a köves résztől kapcsolódtam be, de magyarázza már azt el nekem valami, milyen logika szerint választotta ki a ?gyanúsítottat? vagy kit választott azzal?
  • fifi
    #127
    basszus a vörös függönyös terem, meg a törpe milyen félelmetesek...
    legalábbis nekem.
  • mrzed001
    #126
    Miért ne, így legalább én sem felejtem el venni :))
  • Broafka
    #125
    ugye ezt nem fogod minden vasárnap beírni? -.-
  • Punker
    #124
    ma is lesz :)
  • grebber
    #123
    Megnéztem a második részt a halott csaj annya már faszán kezd halucinálni.
    Leo meg egy fasszopo paraszt :D
  • Broafka
    #122
    ááá, király... köszi :D
    ahoz képest hogy milyen régi az a film, meg egy 100 éves videókazettán találtam meg, és ráadásul csak a felétől van meg, egész jó kis film... mondjuk a végét kicsit idétlenül oldották meg, hogy lángszóróval lelövi az okés, de hogy aztán mindenki (még a konyhásnéni is) a fegyverét a képébe irányítják, és még veszi elő a pisztolyát (amikor egy minisztert öl meg)
    de amúgy kira volt a film... ott is olyan búval baszott stílusban játszott mint ebben a twin peaksben...
  • mrzed001
    #121
    Ja, lassan dereng (de rég is volt :)))
    A főszereplő valóban Kyle MacLachlan (Dune, Twin Peaks), és a film címe The Hidden (Magyarul talán a rejtőzködő? Nemtom, csak angolul láttam)
  • Broafka
    #120
    a nyomozót, a főszereplőt ki játsza? nem valami KYLE MCLESHEN vagy ki?
    mert most megnéztem annak a filmnek a végét amiről beszéltem amiben ugyanez a csóka játszik valami földönkívülit és üldöz egy másik űrlényt aki így beleköltözik az emberek testébe, és a főhős meg valami furi sárga lézerrel tudja csak kinyírni földönkívüli állapotban...
    ha valakinek rémlik valami (nagyon régi film) akkor mondja már meg a címét pls
  • Serpa
    #119
    arra az indián pofára nem igazán emlékszem, a törpére annál inkább.
  • mrzed001
    #118
    Jaja, sűrítődik/formálódik éppen.
    Valahogy túl sok benne a piros (de annyira, hogy még a TV-n is feltűnt az este)
  • fifi
    #117
    neked elhiszem :)
    vetted a tegnapit főnök?
  • mrzed001
    #116
    Az a 1x00 volt, pilot című pilot :))
    A tegnapi volt az 1x01
  • Loál János #115
    Ez nem is kérdéses. -.- :O)))
  • grebber
    #114
    Látomás??Na akkor megnézem még1x mert nekem ilyen nem rémlik.
  • fifi
    #113
    első résznek Pilot 1X1 a címe kb.
    a néni azért sikított, mert megijedt a látomástól /?/

    hülye kérdésre hülye válasz... :)
  • grebber
    #112
    Valaki #106?
  • Punker
    #111
    jó volt
  • fifi
    #110
    kezdődik...
  • bias
    #109
    köszi, egyelőre elindítom az azureus-t.
  • mrzed001
    #108
    nem vagyok profi, csak lelkes és maximalista
    Ha még kitartó is, akkor meg kell hogy nyugtassalak, ez a profi definíciója :)))

    Ha máshogy nem megy, felhúzok egy ftp-t, kirakom csak a hangot, de csak 50K-val fog menni felfelé. Írj PM.
  • bias
    #107
    a baj csak az, hogy nem tudok sokáig egyfolytában azureus-t futtatni.
    ma nem töltődött le egy deka sem. holnap reggel bekapcsolom fél napra.

    üdv,
    bias.

    PS: nem vagyok profi, csak lelkes és maximalista (ld. Kés alatt 2. évad)
  • grebber
    #106
    Mi a cime az első résznek?
    A nő miért sikitott a végén?
  • mrzed001
    #105
    OK, ha leszedted a részeket, ott van benne a hang (összesen 2 frame-nyi hiányzik belőle, reklám kezdet-vég 1-1 ha jól emlékszem) mp3, 44 KHz, 192 kbps CBR (hogy még véletlenül se csússzon :)) sztereo (persze lehet, hogy mono-ban adták)
    Mivel elég sokan seedelik sztem villámsebesen lent lesz, ha nem elég a power akkor még rányomom az 50K-mat feléd (max 2 órán belül lent lehet nálad :)))

    Hangmérnök: Szóval profi vagy. Pozitív :))
  • bias
    #104
    gimme viasat-os szinkronhang és angol DVD-rip angol hanggal.
    hangmérnök vagyok ez a melóm... :)
  • mrzed001
    #103
    Ha rá tudod ollózni a magyar szinkront az angol DVDRip változatra, azt én is letöltöm :))
  • mrzed001
    #102
    Na, akkor ezzel a téma és OFF-olás lezárva
    Nem szeretnék több szőke hozzászólást látni, hogy nadenade letölthető angol DVDRip-ben, mit szenvedtek h----gyerekek
  • bias
    #101
    jaja, ilyen megoldás érdekelne, hogy eredeti DVD-ripes kép és (angol) hang + a viasat3-os szinkronhang (ezt en is meg tudom oldani, ha megszerzem a darabokat).
    biztosíthatok mindenkit, hogy király a twin peaks sorozat magyar szinkronja.

    köszi minden segítséget. akkor megnézem ezt a mininovás linket.

    bias.

    PS: elég a civakodásból. :)
  • Challanger
    #100
    "Képzeld, én meg ala' naturel angolul/németül felirat nélkül nézek mindent"

    Gratulálok hozzá, de komolyan. Majd egyszer én is el szeretnék jutni ilyen szintre angolbol.
    Ezek szerint személy szerint TE is jobban preferálod az eredeti hangot.
    Nem tudom minek kellett ez a nagy hangvétel az elején.
    Én is csak azt mondtam, hogy véleményem szerint nagyon jó eredeti hanggal.
  • Challanger
    #99
    Bazzeg te teljesen félreértettél!

    "Bocsi, de kit érdekel hogy te felirattal nézed-e?" -Én ezt nem keménykedésböl mondtam, hogy én faszagyerek vagyok, mert felirattal nézem.
    Csak pl. én baromi sokat vártam arra hogy egyáltalán meglegyen a 2. évad.
    Csoda hogy ezt megtaláltam. Szinkronosba nem is reménykedtem, hogy lesz.
    Éppen ezért linkeltem be azt az oldalt.Csak segíteni szerettem volna másoknak is könnyebben megtalálni. A szinkronz meg NEM fikáztam. Csak azt írtam hogy aki nem akar hónapokat várni a Viasatra az már most elkezdheti nézni feliratosan.
    Tehát mégegyszer mondom nem a szinkronnal van problémám. Mint írtam nem is ismerem a szinkronját, így nem is lenne értelme fikázni.
    Egyébként meg nekem is szinte az összes filmem 2 hangsávval van meg pont azért(ahogy te is írtad) hogy ha az egész család nézni akarja akkor legyen szinkron.
  • mrzed001
    #98
    Idéznem kell téged (helyesbítve): Beszarás, hogy mit öszze problémázol!
    Bocsi, de kit érdekel hogy te felirattal nézed-e? ÉS? Kérdezte valaki ???
    Képzeld, én meg ala' naturel angolul/németül felirat nélkül nézek mindent, sőt egyenesen zavar a felirat.
    Viszont mivel az asszonnyal is meg akarom nézni a dolgokat (a feliratot még nállam is jobban kerüli, angol nem megy neki annyira), ezért szinte minden 2 hanggal van meg (vagy 1 angol, 1 magyar formátumban)
    Más meg eleve csak magyarul hajlandó megnézni bármit ...
    Szóval talán be lehetne felyezni ezt a folyamatos OFF-olást arról, hogy miafasznak szinkronos verzsön.
    Ha nem tetszik, ne nézd, és kész.
  • Agy Halott #97
    Elhiszem nekem kereken 1 a demonoid-on a ratiom ,de ez hogy jon most ide? Vmit kihagytam? Te kertel a majoparaden fentlevo twinPeaks-hez .torrentet...nem?
  • Agy Halott #96
    OKOK elhiszem, en csak azt irtam le ami az oldalon fent van!