296
Twin Peaks
  • Punker
    #55
    ma este lesz viasaton az első rész!
  • grebber
    #54
    Valaki nemtudna linket adni ahonnan esetleg szinkornosan letudnám szedni a részeket??
  • Agy Halott #53
    Akkor itt az idő, pár óra es lehet digizni, csak emlékeztető voltam!
  • Agy Halott #52
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ nem! Magyar hanggal tv-rip a tökéletes! A Végt. Hat. is nagyon faxa ahogy mrzed001 megcsinalja...meg most azt ne mondjatok, hogy elkene tole varnunk, hogy letoltse a dvd-ip-et felvegye a hangot tevebol, majd szuttyogjon vele és meg seeder-elje is a torrentet! Örülünk ha bedigizi es csak seedereli!
  • Kolbasz
    #51
    Nem én akarok vagdosni, hanem Quipper. Én azt mondom tőccsétek DC-ről.
  • mrzed001
    #50
    Tudod annyira azért ez nem egyszerű, hogy fogod virtualdub-ban és aszondod neki, hogy ott az audio mp3 rakja össze a videoval és kész.
    Problémák:
    - nem azonos a sebességük (biza, megesik hogy enyhén gyorsítva adja le ugyanazt a ungarise vizsön), már se passzolnak
    - kivágnak a magyarból részeket, részleteket, vagy csak a reklám után nem pont ungyanott folytatják (volt, hogy előre/visszatekerték ...)
    és akkor még nem is említettem olyan szépségeket, hogy megakad a magyaron a szalag, meg amikor sehogy sem akar összejönni a kép a hanggal (elején siet, végén késik), nos megesik (mp3 VBR meg extra érzékeny az elcsúszkálásra).
    Tudod, akinek van rá ideje hajrá :p van hangkártyád fel tudod venni ugyebár
  • QuippeR
    #49
    mondjuk szerintem is elég lenne a 2.0 magyar hangot lerippelni tv-ből, és rárakni a dvdrip képére.
  • Kolbasz
    #48
    Nem kötözködésből, de a zajos TVRip helyett miért nem jó nektek a jó minőségű DVDRip, amit ezerrel lehet tölteni mostmár DC-ről?
  • mrzed001
    #47
    Jaja, MP-re :))
  • Agy Halott #46
    Koszonet a bedigitalizálásért!
  • Agy Halott #45
    persze, mar igy is nagy ervagas hogy majdnem minden sorozatot veled vetetunk fel... de ugye az MP-re teszed fel?
  • mrzed001
    #44
    OK, akkor toszogatom fel ahogy adják. Jövőhét vasárnap kezdik ?
    Remélem nem itt is a régi rongyos kópiát adják le újra. Tesztelgetem hogy lehetne szebbé tenni, de a zajos szarból csak nem lesz arany :)
  • mrzed001
    #43
    :)))
  • Agy Halott #42
    mrzed001 kiraly... mar a végt. hat. forumban irtam mert ide senki nem reagalt... Hidd el sokan letoltenek a Twin Peaks-et is mint a hetfoi bedigitalizalasodat! Igenis van ra igeny...MAGYAR hanggal foleg ! ! !
  • Kolbasz
    #41
    Tényleg. Már meg vagyok. Agy Halottnál tévedtem el (#32).
  • mrzed001
    #40
    Akkor neked még mindig nem esett le.
    Nem DVD-n van meg, TÉVÉből lett kérve a felvétel.
    Érted?? TVRip. Valamelyik gondolatmenetben nagyon elvesztél.

    És mivel a TVRip képminősége nem perfekt, ezért valamelyik ügyes letöltő esetleg hozzápasszintja a hangot a DVDRip-hez (ENG+HUNDUB + ENG+HUNSub a perfekt megoldás, ha valakinek van rá kapacitása :))), aki meg csak megnézni akarja mert lemaradt róla, az megnézi és delete
  • Kolbasz
    #39
    Elejétől olvasva van a topic, csak úgy tűnik nem fejeztem ki magamat érthetően. Ezt a nekem meglévő verziókról írtam: "Mert az első szezon az tudtommal DVD-rip angol nyelven magyar felirattal, a második rész pedig spanyol DVD-rip, amire ráollózták a magyar szinkront. Profi munka, de a képe nem annyira jó, mint az elsőnek."
    Azt értem, hogy DVD-n van meg, de szinkronosan vagy felirattal illetve hány rész?
  • mrzed001
    #38
    Legalább a #32-ig vissza kellene tudnod olvasni.
    Csak 5 hozzászólás, és talán megértenéd hogy miről is volt éppen szó ....
  • Kolbasz
    #37
    Hány szezon van meg és milyen nyelven? Mert az első szezon az tudtommal DVD-rip angol nyelven magyar felirattal, a második rész pedig spanyol DVD-rip, amire ráollózták a magyar szinkront. Profi munka, de a képe nem annyira jó, mint az elsőnek.
  • winnie
    #36
    te is tudod, hogy torrentoldalra bármi kerül fel, azt simán leszedik többen is, még akkor is, ha már fent van. a keresőt kevesen tudják hogy kell használni:)
  • mrzed001
    #35
    Újat ?
    Ha profi volt a digiző semmit (a szinkronosnál).
    Amúgy totál alap 752x576-ba veszem 8 MB-es Mpeg-be (ATI All-in-Wounder), és ezt alakítom DivX (532x4.. 1200KB).
    Se digitális vevőm, se HDTV, se egyéb szépségek, ezért is írtam, hogy "Ha nincs más jelentkező".
    De miért is kellene bármi újat nyújtanom ?
    Feltették a kérést, hogy valaki bedigizi és felteszi-e netre.
    Persze ha nem kell, akkor nem terhelem a forgalomlimitem a feltöltéssel :pp
  • Kolbasz
    #34
    Az első szezon eddig is megvolt DC-n feliratosan, a második szezont meg nyáron lehetett letölteni szinkronosan torrentről, és azóta a DC-n is fönt van. Most is azt szedik tőlem.
    Ehhez képest te miben tudsz újat nyújtani digizés szintjén? Nem kötekedésből, csupán érdekel.
  • mrzed001
    #33
    Ha nincs más jelentkező, akkor lehet hogy digizem ;)
    Vasárnap Twin Peaks, hétfő Outer Limits, lassan olyan leszek már mint a lol csapat :)))
  • Agy Halott #32
    Hy! Nemsokára indul a sorozat...Mint mar irtam kellene olyan emberke aki bedigitalizalja, és feltölti magyar torrent oldalra. Nos?
  • fifi
    #31


    [nemérti]
  • winnie
    #30
    nem. miért ne lehetne?
  • grebber
    #29
    Lehet valahonnan tölteni részeket?
  • Agy Halott #28
    Lenne egy olyan kérésem MINDENKIHEZ, hogy ha vki bedigitalizálná és velyik magyar torrent-oldalra (MP, vagy E) feltöltené azt a pár 100Mb-os .avi-t, nagyon sokan hálásak lennénk! Köszi
  • Tsityu
    #27
    P***-ba! Ne nézz Joke, mert bepőrgök! Mi van vazze? Hozzám beszélsz? Nyomok olyan sallert, hogy véged lesz, mint a Twin Peaks-nek vazze!.....

    Azért a soundtrack -je + van cd-n.
  • Phat Smoker
    #26
    jah..
  • Loál János #25
    És mindig Coop-nak szólította Coopert a kis hamis. D:
  • Phat Smoker
    #24
    a Twin Peaks-ben kezdődött Mulder ügynöki karrierje, mint Denise Bryson, igaz akkor még a drogelhárításnál volt.

  • Phat Smoker
    #23
    ha már a hölgyekről esett szó, nekem Sherilyn Fenn volt e leximpatikusabb ;-)
    (mára már közelsem néz ki ilyen jól)

  • AnuluWork #22
    Mädchen Amick azóta az E.R.ban tűnt fel ... :)


    És Heather Grahamre én nem is emlékeztem a TPből, pedig ő is benne volt, mint pincérnő ... :(


    De tény, hogy szvsz - kb. ebben a sorrendben :) - minden pasi bevállalná ezt a gárdát:
    Sherilyn Fenn, Heather Graham, Mädchen Amick, Lara Flynn Boyle, Sheryl Lee (és Peggy Liptont fiatalon ...)
  • AnuluWork #21
    Twin Peaks felé félúton
  • schrank
    #20
    régen az 1-esen meg hétfőn volt 8:15 től de ha az x-aktákat is későn adják akkor ezt is
  • Quantumleap
    #19
    Aligha lesz kora délután. Minden bizonnyal este 10 után, 18-as pacával. Sejtelmeim szerint vasárnap esténként az X-akták helyett.
  • Bucser
    #18
    Ezért mondtam, hogy az nézze meg aki nincs tisztában a sorozattal:D aki nem érti ne olyanaki még nem is látta a sorozatot.
  • fifi
    #17
    de azt megnézve, /meg a sorozatot/ kiderül ez+az, pláne hogy ki ölte meg Laurát

    OFF
    Exploited-Beat the bastards című szám elején a hangbevágás pont a vagonos jelenetből van :) Laura + gyilkosa...
  • Bucser
    #16
    Hát az X-Akták egy rakás hulladék...