728
  • yashamin
    #40
    Maga a sorozat nekem nagyon bejon, szerintem eszmeletlen jo. CSak a szinkron nem tetszik.
  • magus
    #39
    haaaaaaaaaat

    nem lattam a twin peakset, es ennel se gondolom az elso resznel kell eldonteni, mert csak par utalast tettek h mi fog tortenni de annyira nem nagy durranas, de majd meg megnezek par reszt
  • winnie
    #38
    nemsokára jönnek a f*kázók is:) akik nem értik, hogy egyesek mit esznek ebben a sorozatban:) (mint a lost-nál)
  • yashamin
    #37
    Ufff....szerintem nagyon pocsek a szinkron...Gabriellhez abszolut nem illik ez a hang...meg szinte senkihez nem passzol. Meg talan Mike es Msr. Huber az akinem viszonylag eltalaltak, de a tobbi.... Nekem nagyon nem jon be.
  • Gorvik #36
    Elképesztően szép Teri Hatcher...
  • Phat Smoker
    #35
    Liptai Claudia suxx!
    Teri Hatcher roxx!
  • Punker
    #34
    jó kezdés :)
  • yashamin
    #33
    Valóban. Az 1x01 szinkronizált változata ha jól tudom.
    Én már a 2. szezon részeit hajtom. :) Csak sajna nem találom. :(
  • westerneer
    #32
    Valami női újsághoz is adtak DVDn pár részt asszem :)
  • Phat Smoker
    #31
    mindenhonnan letudod szedni, ahol fent vannak :)
  • Punker
    #30
    okt 26. 21:35
  • yashamin
    #29
    Koszi. Sajna nekem csak a sima webes letoltes johet szoba... :(
    Azert koszonom.
  • winnie
    #28
    mindenhonnan. használj torrentkeresőt, szerintem. de ha nem torrent, akkor ott a dc, az irc vagy az emule is.
  • yashamin
    #27
    Udv.
    Meg tudna mondani nekem valaki, h honnet lehet leszedni a 2. szezon reszeit? (web)
    Elore is ezer koszi a valaszert.
  • BADE
    #26
    tv2-ös indulás pontos időpontját nem tudja valaki?
  • Montanosz
    #25
    tölthető a s02e01 !!!
  • Montanosz
    #24
    Felicity Huffman kapott is egy díjacskát)))
  • thiefpaper
    #23
    Én még múlt héten láttam, és nekem tetszett. Egyáltalán nem volt fura, hogy egy rész egy évről szól. Birtam a korabeli zenéket is, jó volt újra hallani őket. :)
  • Montanosz
    #22
    OFF:
    Reunion-t érdemes megnéznetek.
    első részhez már van felirat.
    hat barát múltban és jelenben. Hazugságokkal és gyilkosságokkal terhelt kapcsolatban, azonban sosem tudnak igazán szakítani egymással...
  • Sulthal
    #21
    Kösz szépen! Pont egy ilyen oldalra gondoltam.
  • winnie
    #20
    az én hibám, bocsi.
  • Montanosz
    #19
    ehol e:
    http://epguides.com/
  • Sulthal
    #18
    Ezt milyen oldalról másoltad ki? Más sorozatok részei is le vannak írva ott?
  • Montanosz
    #17
    Pilot

    P- 1 Original Pilot (unaired)

    Season 1

    1. 1- 1 100 3 Oct 04 Pilot
    2. 1- 2 101 10 Oct 04 Ah, But Underneath
    3. 1- 3 102 17 Oct 04 Pretty Little Picture
    4. 1- 4 103 24 Oct 04 Who's that Woman?
    5. 1- 5 104 31 Oct 04 Come in, Stranger
    6. 1- 6 105 7 Nov 04 Running to Stand Still
    7. 1- 7 106 21 Nov 04 Anything You Can Do
    8. 1- 8 107 28 Nov 04 Guilty
    9. 1- 9 108 12 Dec 04 Suspicious Minds
    10. 1-10 109 19 Dec 04 Come Back to Me
    11. 1-11 110 9 Jan 05 Move On
    12. 1-12 111 16 Jan 05 Every Day a Little Death
    13. 1-13 112 23 Jan 05 Your Fault
    14. 1-14 113 13 Feb 05 Love Is in the Air (a.k.a. What I Did for Love)
    15. 1-15 114 20 Feb 05 Impossible
    16. 1-16 115 27 Mar 05 The Ladies Who Lunch
    17. 1-17 116 3 Apr 05 There Won't Be Trumpets
    18. 1-18 117 10 Apr 05 Children Will Listen
    19. 1-19 118 17 Apr 05 Live Alone and Like It (a.k.a. An Unexpected Song)

    Special

    S- 1 0 24 Apr 05 Special: Sorting Out the Dirty Laundry

    Season 1

    20. 1-20 119 1 May 05 Fear No More
    21. 1-21 120 8 May 05 Sunday in the Park with George
    22. 1-22 121 15 May 05 Goodbye For Now
    23. 1-23 122 22 May 05 One Wonderful Day

  • Sulthal
    #16
    25 részes az első évad? Én csak 23-at találtam.
  • Rafaelo
    #15
    opp :O
  • winnie
    #14
    egyik se. absz. nem misztikus, s bár van nyomozás benne, de nem az a lényeg
  • Rafaelo
    #13
    ez misztikus vagy csak nyomozós?
  • WTH
    #12
    Én is bírom a DH-t!

    A topiknyitó jól összefoglalja a sorozat lényegét; én a narrátort tartom a legjobb dolognak, ötletnek a sorozatban, és azt, hogy egyszerre vicces és halálosan komoly.

    > a 4 főszereplőből max egy nevezhető feleségnek igazából:)

    Ezzel viszont nem értek egyet, vagy egyszerűen nem értem. Miért csak egy? Szerintem három.
  • Iori
    #11
    Eva Longoria
  • winnie
    #10
    mondjuk az 1x00-ásokon még változtathatnak, de nagyjából már képet adnak a sorozatról.

    a head cases-ben (nekem adam goldberg az egyik kedvencem, lehet, hogy azért jött be (megjegyzem, míg a PB 9,5/10 volt, addig ez a kettő olyan 8/10-es csak)) például az 1x00-hoz képest már nem lesz rahael leigh cook (mint ahogy szegény sarah clarke-ot (alias nina "24" myers-t) is kicsapták az e-ring-ből, az 1x00-ás pilot óta.
  • Montanosz
    #9
    ja épp csordogál az emuléről mindkettő pilotja, adok a véleményedre, de sokan is töltik, gondom, nem véletlen)))...Jessica Kate Meyer -> nyam,nyam
  • winnie
    #8
    ha nem jött be, hagyd - kell a fenének még egy heti sorozat:) (én komolyan örülök, hogy most így egy csomó 1x00-ás részt megnézve a prison break-en, a head cases-en és a my name is earl-ön kívül a többi nem nagyon jött be)
  • Montanosz
    #7
    Igen!
    ez az a sorozat amikor megnézed, azt momdod - na lehet jó lesz! - és néhány nap múlva olyan hiány érzésed lesz, amit nem is tudsz hogy honnan jön.
    de igen! - esik le! a DH hiányzik, részemmé vált, akarom)))
    én nagyon szeretem az ilyen laza humorú, szellemesen sziporkázó sorozatokat.
    mint a gilmore vagy a arresteddeveploment.
  • cSuwwi
    #6
    az első részt (pilot részt) anno alig bírtam végignézni, ha az alapján kellett volna ítélnem (egyedül), most mást néznétek :o)
    már nem emléxem rá, de egyátalán nem fogott meg annyira, mint a 24, lost vagy a prison break a mostaniak közül. (jó tudom, ez utóbbiak inkább akciónak számítanak, ez meg ilyen twin-peaks pótlék ezek szerint)

    lehet hogy pont rosszkor fogtam ki, meg kéne mégegyszer nézni :)
  • Montanosz
    #5
    akkor nagyon beájultam amikor az egyik csajszinak - pszt! - a naivnak megjött az anyukája...remélem az én feleségem is így fog kinézni 50 év fele haladva
  • winnie
    #4
    ja, ha már narrátor -én anno még tavaly júliusban, amikor az 1x00-ás pilot-ot láttam (és valóban szerelem első látásra volt) - akkor még maga laura palmer (a twin peaks-ből) vot a mesélő, de őt lecserélték.
  • winnie
    #3
    szóval, akinek van lehetősége, az tépje le az első részt dvdripben és 80%-os valószínűséggel rá fog jönni, hogy nagyon működik a sorozat. (a maradék 20%-nak nem fog tetszeni nyilván)

    de azt nem érdemes elfeledni, hogy nem véletlen, hogy a kezdetben (2004. szeptember-október) itthon csak pár tucat ember által nézett sorozatot májusban már több százan néztek - csakis a szóbeszéd és fórumok útján terjedő reklámoknak köszönhetően - szóval nem a divat vagy a tv2 marketing az oka az eddigi hazai warez-sikernek:)
  • Montanosz
    #2
    Úgy van!
    Számomra is szerelem első látásra!
    És nem véletlen hogy sokan kedvelik!
    És különösen ötletesnek tarom a narrátor személyét)))
  • winnie
    #1
    mivel úgyis nyílna egy ilyen topik majd ha októberben műsorra kerül a sorozat, ezért miért ne most nyitnám meg, amikor kijött a sorozat dvdripben és pár nap múlva elindul a 2. évad!!! - természetesen az első évad mind a 25 részéhez van magyar felirat és folyamatosan fog készülni a 2. évadhoz is.

    aki nem tudná mi is ez.

    amerikai sorozat, a cím jelentése "kétségbeesett háziasszonyok" (magyarul az idétlen "született feleségek" címen fog futni, ami vicces, mivel a 4 főszereplőből max egy nevezhető feleségnek igazából:) - és ez az a cím, ami alapján anno tavaly nyáron azt mondtam, hogy néz a halál ilyen égő címmel egy sorozatot - aztán egyetlen perc elég volt ahhoz (szó szerint), hogy rájöjjön az ember, hogy mekkora királyság született:)

    a lényeg: kertváros, 4 háziasszony, csinos felszín, képmutatás ezerrel - míg a felszín alatt amolyan twin peaks-szerű mocsok húzódik meg gyilkosságokkal és sötét tikokkal vegyítve - és mindez komikus formában tálalva.

    a tv2 marketing okokból a szex és new york-hoz hasonlítja, de ahhoz szinte semmi köze nincs témailag - akkor már inkább a twin peaks

    a sikerre jellemző (hogy bár netes meg hazai letöltő körökben vannak sokkal kultiváltabb sorozatok), hogy újonc sorozatként a helyszínelők után amerika 2. legnézettebb sorozata lett (majd jönnek a divatról értekező köpködők, tuti:) - összehasonlításul a lost csak a 4. legnézettebb ÚJ, 2004-es sorozat odakint.