10998
  • A Pitu
    #1881
    Logitech Formula Force EX-nél olcsóbbat nem nagyon érdemes venni.
  • atenza
    #1880
    Nekem is ilyen van két éve nap mint nap használom és eddig semmi baja sincs...
    Ebben az árkategóriában sztem ez a legjobb vétel.
  • Ch_Slater
    #1879
    nekem is. annyi a pedáloknak. ha gázt nyomom, a fék is ugrál véletlenszerűen. tehát gyorsulok és egyszercsak fékfékfék... nem lehet vele játszani.
    igaz már több mint 4 éves..
  • Duddits
    #1878
    Nekem is ilyen van, de valahogy bekakilt... :-( Nem reagálnak a pedálok, a kormány össze-vissza mozog...
  • Dietrich
    #1877
    nézelődj itt
    meg itt
    ez van nekem
  • LeePí17
    #1876
    hi!
    Kormánnyal.
    Thrustmaster 360 spider-rel(egyenlőre) 13k volt asszem 3éve.
    de módomban áll Wingmant/ MOMO-t venni..
  • Sheltem
    #1875
    Sziasztok

    Ki mivel nyomja? A többség kormánnyal? Én sokat gondolkoztam egy kormány vételén de úgy látom elérkezett az idő lassan.

    Ha igen melyiket ajánlanátok olyan 10k körül?

    Előre is köszi
  • MaverickSXT
    #1874
    nem ,varni kell de en mar csinaltam saleent
  • LeePí17
    #1873
    skacok én arra lennék kíváncsi h a GTR1ből a festést át lehet e rakni a 2re?
    pölö:őt a 2be belerakni vagy várni kell még szerkeztenek?
  • kigyi
    #1872
    A GT2-ben kell hogy legyen bömös mert én tegnap az online felforduláson azzal száguldoztam.
  • atenza
    #1871
    Ugyanez van nálam is, de kikapcsoltam a win tűzfalat és más tűzfal nincs installálva. Szal mi lehet ezek után még a baj?
  • LeePí17
    #1870
    G2 osztály...
  • csm
    #1869
    hol van benne BMW? én nem találtam :(
  • Duddits
    #1868
    Az nincs, M3-on kívűl csak Z3 van.
  • csm
    #1867
    1:40,539-et mentem a Valenciai 2004-es pályán a Seattal, alap setuppal. ez mennyire számít tűrhető időnek?
  • Ombika
    #1866
    Van benne M3?

    Ohh yes erre vartam, E46-oS?
  • Taky76
    #1865
    Ebből a számadatból is látszik, hogy milyen simán nyertem!
  • bgabor
    #1864
    Ezeket hol lehet beállítani?
  • PLATINO
    #1863
    már vártam a kérdést
  • SitatiS
    #1862
    A kiadásért felelős 10Tacle Studios a mai napon bejelentette, hogy GT autóversenyzősdijének második része Észak-Amerikában már kapható. A 140 autót és 34 pályát felvonultató játék európai megjelenéséről egyelőre nem esett szó, azonban várhatóan pár hét múlva itthon is viszontláthatjuk.

    2006/09/16 17:22
  • lac coo
    #1861
    A Porsche hangjával nem lehet megcsinálni azt, hogy a fordulatszámmal eggyütt hangosodjon ???
    Hol van az leírva, nem lehet hogy csak véletlen maradt így ?
  • lac coo
    #1860
    Már vártam a kérdést !
  • PLATINO
    #1859
    safety car rendesen jön sárga zászlónál?
  • lac coo
    #1858
    Így sokkal szebb , tagoltabb :))))

    Engem nem is érdekel csak úgy mondom ... A "rendes" pályák úgy is nyitva vannak .
    De akkor inkább töröld ki a hsz.-emet , nehogy valaki végérvényesn átírja magának!!!!
  • Alexease
    #1857
    Ezzel nincs gond, ezt mar tegnap beirtam az RSC-re, de igy nem fog menni online;) Eleg lett volna kevesebb ENTER is
  • lac coo
    #1856
    Az a baj , hogy én még a 4 hátsónál is lassabb vagyok :))))))
  • lac coo
    #1855
    Unlock a gdb-ben van ....


    UnlockPoints = 40
    UnlockPass = 6
    UnlockGold = 1...ezt a három sort kell törölni az adott gdb-ből !




    De már van készen is

    itt....
  • Toni2
    #1854
    Ha beállítom a bajnokság kezdetén, hogy opponents all,akkor miért csak 23 autó van ? Vagy az igazi bajnokságban hogyan van ez, egütt versenyez a GT és az NGT kategória is, nem ?
  • Dietrich
    #1853
    ezt mindig elrontjátok :)
    0.0043 azaz 4 ezreddel kaptam ki watkinsban
  • Dietrich
    #1852
    nyugi..én is levagyok maradva mint a borravaló a legjobbaktól...ezért aztán ketté van osztva a társaság..elöl mennek a jók, hátul a gyengébbek..ők elvannak 4-en magukkal mi is elvagyunk hátul 4-en..a lényeg úgyis a TS-en van amin azon elhangzik ilyenkor ugratás :)
  • Alexease
    #1851
    A beepitett Custom bajnoksagok eleg jok, valtozatos versenyek vannak. Bar sokan nem szeretik az ilyen "iskolas, palya-megnyeros, unlockolos" dolgokat, amiben van igazsag egy szimulatornal - bar ez mar nagy kozonsegnek keszult, lasd a billes es joysctickos "pilotat" ;D -, de azert erdemes kiprobalni, nem olyan rossz:) Nekem tetszik, jo az AI, es eleg jol be lehet tanulni az autokat, palyakat.

    Mar unlockoltam nehany palyat. Itt a Stats file: http://alexease.uw.hu/files/stats.zip (..\UserData\TeNeved\). CSAK SAJAT FELELOSEGRE, mert lehet hogy ebben is a User-hez van kodolva es nem mukodik rendesen!
  • MaverickSXT
    #1850
    allits a beallitasoknal a gazadast 70 80 % ra vagy hasznalj kiporges gatlot
  • bgabor
    #1849
    A realizmus beállításoknál nincs olyan, ami kiküszöböli a hátsókerekes autók farolását teljesgázzal indulás esetén?(csak mert aki billentyűvel vagy joystickal nyomja, annak elég gáz ez).
    Persze tudom, igazából a GTR,GTL és GTR2 kormány nélkül nemigazán játszható, bár én egy Saitek Cyborg 3D-vel szoktam írányítani az autós játékokat, egészen jól.
    Egyetlen gond, hogy joysticknál a gázadásnak mindenképpen gombra kell kerülnie, hiszen elég gázos lenne a gázadás/kanyarodás miatt egyszerre mozgatni a joyt az X és Y tengelyen.
  • MaverickSXT
    #1848
    gyere korozges velem en ugy is csak bele elem magam hogy tudok vezetni
  • MaverickSXT
    #1847
    ez teny de amig nem ulepszik le es csak a fejetlenkedes megy addig ez lesz ,nem az elso korben kell nyeri ezt a komoly pilotak tudjak,sajna most ez van de szvsz nem sokaig
  • lac coo
    #1846
    Kicsit nehezen olvastam el :))))))

    Eredmény abszolut nem érdekel, de mi értelme egyedül körözgetni a végén ? :))))
  • LeePí17
    #1845
    Zsola elég régóta nyomja billel az ipart.. Toca3->GTR->GTL->GTR2
    elismerem billel való tudását..de az utóbbi időben a kézfájása miatt nem bír sokat gamelni.
    a net szakadás nem az ő hibája hanem a szolgáltatójáért..
    mi HRCsek úgymond "kitanultuk" egymást..
    volt eset h centikre egymástól mentünk körröl körre..
    a célnál meg volt h 0.043 volt közöttünk..
    szal össze kell szokni és akkor igazán jó verseny lehet
  • MaverickSXT
    #1844
    fu hat en se vok am egy fittipaldi,de a jatekeleny a fontos a tobbi meg majd jon utkozben
  • lac coo
    #1843
  • Alwares
    #1842
    Nah kipróbáltam a demot és nagyot csondálkoztam mert tesztett. Főleg az NFS-ek útán. Mert ez inkább autó szimulátor. Nagyon jó a kocsik kidolgozása is szép a többit meg ugyse nézi az ember csak az aszfaltot ami szintén jó.
    Ha nem lett még volna innen szedhető le: Gamespot