10998
  • MaverickSXT
    #1673
    hat sajna ebbe nem tok segiteni,de siman szavazok lac coo ra o sokat jar ide meg ert is hozza
  • lac coo
    #1672
    Majd lesz itt egy normális házigazda !
    Semmi bajom a warezal, és elismerem, hogy vannak olyan újonc pc-sek is akik még életükben nem indítottak el tört játékot, na de, hogy napi 50 hsz erről szól az azért vicc !

    Legalább visszaolvasnának !
  • partotmos
    #1671
    Házigazdát az árva topicnak!!!!!
  • partotmos
    #1670
    jaja, lehet, hogy a sok balf... között akad aranykezű kormánytekergető is:)))
  • MaverickSXT
    #1669
    total igaz,de sokan torrentrol szedik es neha hibazik a letolto kliens aztan jonnek a "Nem indul a jatek segitsetek" fu hany ilyet olvastam mar ,mint gondolom itt mar sokan es ok egy ido utan rohadt faraszto ,de aki valal egy topikot az valalja ezt is
  • chalezlopez
    #1668
    Mindent értek, de a sok "bal...." is szeretne játszani, hát adjuk meg nekik a lehetőséget! Nekem pl öröm, ha tudok másoknak segíteni... At kell ugrani a nemindulmiazakrekk válaszokat annak akit ez nem érdekel és kész... szvsz...
  • partotmos
    #1667
    monnyuk ebben igazad van:)
  • lac coo
    #1666
    Hát aki egy Reloados verziót sem tud elindítani , annak nem ez a játék való ....
    Javaslom az építőkockát !
  • partotmos
    #1665
  • MaverickSXT
    #1664
    hat pont ez az ez egy topik ahol kerdezni szoktak es segiteni,amikor csinaltunk egy masik autos forumot ott is rohadt sok kerdes volt,de hat ez errol szol
  • partotmos
    #1663
    jajjmán
    nyomjále'inkább 40 fekvőtámaszt:))))
  • k8bal
    #1662
    azt hiszed, hogy én megvettem a még megse jelent játékot... gratulálok! nem arról van szó! hanem hogy ez nem megy az nem megy most ez a rossz! és mondjuk aki értelmes dolgokról akar beszélni annak elveszik a kérdése a sok warez kérdés közt!
    remélem érted miről van szó!
  • MaverickSXT
    #1661
    ezaz lopez mond csak meg neki
  • MaverickSXT
    #1660
    ja mert hogy neked eredetibe is megvan mar,birom az ilyen arcokat pfu...
    amugy te vmi jatek vedo szervezetnek dolgozol vagy mi?
  • chalezlopez
    #1659
    A faszér ugatjátok le a hamachis-warezos versenyzőjelölteket! Ez a GTR 2 fórum ha jól tudom! A játékról szól az is, ha valaki warezzal nyomja, ez van. Sajna még MO. nem tart ott, hogy mindenki eredetivel nyomuljon! Csak néhány nagyarcú majomnak fájhat szerintem az, ha másról is esik szó, nem csak az EREDETI DRÁGA játékukról...
  • partotmos
    #1658
    basszus
    kiváncsiságtól motiválva felinstalltam én is, és nekem is ugyanezt csinálja
    nincs most több időm erre, de rémlik, hogy az RSC-n valami erről a Gtr2 topikban...
  • Marex
    #1657
    sziasztok
    nekem ugyan az a problémám mint Buldozernek
    valaki tudna segíteni nekünk
  • lac coo
    #1656
    Nekem nincs fennt motec, de mindjárt megnézem, valszeg nem is úgy nyitja meg mint a GTR-ben .
  • JohnnySmith
    #1655
    Be is zárták jól.
  • k8bal
    #1654
    megyek pár kört akár Practice-ban akár Time Trial-ban kimegyek boxba mondjuk 3dik mért kör után ráklikkelek MoTeC gombra és csak magát a programot hozza be! Nem azt amiket kellett volna mérnie! Gondolom már láttad pl GTR1be hogy hogyan kéne kinéznie. Csak a programot hozza be! (tehát új projekt kezdése stb)
  • lac coo
    #1653
    De mi nem jó pontosan ?
  • k8bal
    #1652
    nem jó :( de azért kösz

    tuti itt van a problem az én gépemen!
  • reaper4
    #1651
    a bannerbe be kéne rakni a linkjét szerintem (pl:flatout2)
  • jakewyler
    #1650
    negnyitottam a GTR2 másképp topikot
  • Sleeper
    #1649
    jah, köszi.
  • k8bal
    #1648
    Tessék elvileg ezt kéri!
    Link
  • Sleeper
    #1647
    Neked is azt írja, hogy telepítsd fel a MOTEC progit?
  • partotmos
    #1646
    lehet, hogy practice-on nem működik a Motec?
    time trials-on próbátad?
  • k8bal
    #1645
    ezt csinálom!

    De valamiért nem akarja az igazságot...

    Ui.: Bocs az elöbbiért, de nyissanak inkább egy "GTR2 másképp" topikot (mint ahogy az első résznek is van olyan) és ott szervezzék a warez versenyeket, meg a tört dolgokat ott beszéljék meg, ne ezt a topikot árasszák el!
  • PLATINO
    #1644
    akkor jó mert azt szedem
  • partotmos
    #1643
    Inkább házigazdát ide!
    igen, a kialakult helyzet megerősíti azt a közhelyet, hogy gazdátlan topik olyan, mint egy tanár nélkül hagyott általános iskolai osztály, matek órán vakáció előtt egy nappal, sok-sok rendetlen komisz kölyökkel:)))))
    de ez a hangnem... ugyan kérlek
  • jakewyler
    #1642
    valaki segítsen plíííz:#1609
  • lac coo
    #1641
    Nem értem a kérdést .

    Mész egy mért kört, vissza a garázsba, MOTEC -re rákattint , simán ( :) megnyitja és ott elemezed a körödet .
  • reaper4
    #1640
    lol
  • k8bal
    #1639
    takarodjatok már innen, nem igaz... felteszek egy értelmes kérdést erre tele spammelitek topikot warezzal, hamachis versenyekkel... (gyengébbek kedvéért: elveszik a kérdés a sok hülyeség közt!)

    Egy MODERÁTORT ide!!!
  • partotmos
    #1638
    itt és így büntetik a ferrarit az f1 ben elkövetett bűneikért (is) (meg a brutál pénz miatt amit az elmúlt 10 évben bezsebeltek globálisan)
  • atenza
    #1637
    Van most szerver hamachin? Szeretnék én is beszállni a versenyekbe!
  • zoltang
    #1636
    Akkor jöhetne már a javítás. :) A demo-ban 575 GTC-ben sem volt jó az LCD. Lehet, hogy csak Ferrari-bug, és nem vették észre? A dx9-ben mit szúrhattak el a demó dx9-hez képest?
  • partotmos
    #1635
    az, hogy most meg tudd kérdezni(nemkomoly)
  • Beagie
    #1634
    ennek a tegnap esti vitának mi értelme volt?