10998
  • FantAsy
    #2085
    Ha szép erdőt akarsz látni akkor menj ki a Mátrába!!!
    Az a legfontosabb, igaz???
    Ezt nem hiszem el...
  • mohus
    #2084
    jjjjaaaa:)
    belezd ki az X360-ad:)abban van elég cucc
  • arty
    #2083
    mert? ha sempronja lenne, mi lenne? :) azért az nem celeron ...
  • DanielT
    #2082
    Semmi extra, AGP-s X800XL, de a mostani kártyámmal el sem indul a game, azért várom.
  • mohus
    #2081
    miért milyet vársz?

  • DanielT
    #2080
    A 14 es képen a háttérben az erdő... ajjj...

    Egyébként vannak köztük jók, de az a rohadék videókártyám ma sem jött meg :((
  • ZS90
    #2079
    Hát boccs arról volt szó, hogy miután bent vannak a régi tagok utána megmondjuk a jelszót hogy aki még akar, és befér az jöhet...

    De ha nem tetszik, lehet szervert csinálni! Én úgyis befejeztem!


    Úgylátszik am mai napi mindenki b@szogat...
  • Istencsászár
    #2078
    Amugy DanielT-nek pár fullos kép :)

    Kép1Kép2
    Kép3Kép4
    Kép5Kép6
    Kép7Kép8
    Kép9Kép10
    Kép11Kép12
    Kép13Kép14
  • Fox44
    #2077
    Egyetertek!
  • Istencsászár
    #2076
    Senki sem kezdi profin... aki még most állt neki "komolyan" a versenyzésnek annak is valahonnan elkell indulnia, és ha már publik helyen beirja akkor igen is mindeki kapjon lehetőséget aki ráér, befér és menne hogy kipróbálja magát emberek ellen is... ha meg privát teszt és nem akarnak idegeneket, akkor ne irják ide be.
  • ZS90
    #2075
    Hát igen sajnos a netem végleg megadta magát... wirelles alapú netem van és ez miatt előfordulnak 5-10 mp-s szakadások... ennyi meg épp elég ahoz hogy meghalljon a gém...
  • CodeRed
    #2074
    Szedem
  • z0ty4
    #2073
    hi

    mivel a hrc szerver nem megy csinálok 1et
    nemtom hány embert bir el, most leszteljük
    hamachiban:

    GTR2 ZOTYA
    pass: zotya

    vmi kis pálya lesz, addig még kitalálom

  • JuanG
    #2072
    1. nono...nem akarok belemenni, de...nem is megyek...
  • DanielT
    #2071
    1. Csinálj te szervert.
    2. Ha nem, akkor lásd be, hogy te is jobban örülnál ha nem amatőr roncsderbisekkel lenne tele, hanem olyanokkal akik ismerik és be is tartják a szabályokat és nem teszik tönkre a másik versenyét.
  • ceas
    #2070
    Hát nem tudom, gyakorlatilag minden elment eddig nálam, még a call of juarez is, igaz low árnyékokkal meg fsaa nélkül, de fullon, ami szvsz manapság az egyik legnagyobb gépigényű cucc. Valahogy a gtr2-t nem akarja, tököm se tudja miért:P, de azért kösz a segítségeket:)
  • JuanG
    #2069
    kövér diszkrimináció...
  • atenza
    #2068
    Már megoldottam, akkor megadnátok a jelszót h. én is versenyezhessek?
  • ZS90
    #2067
    a
    PASS: hrctagfel
  • atenza
    #2066
    Hova kell bemásolni a pályát?
  • Fox44
    #2065
    Jo lett a banner! Grat :)
  • sajoati
    #2064
    ha még maradt hely, privizhetnétek egy password-öt, Glent szeressük.
  • Dietrich
    #2063
    Watkins Glen a javított
  • LeePí17
    #2062
    TS Server IP:
    tss.thomi.hu:8767

    SG GTR2 szoba
  • ZS90
    #2061
    figyelem! 6:00-kor HRC szerver indul!
    30 perc practice,
    30 perc kvali,
    60 perc!! verseny.
    Pálya: Watkins Glen NASCAR. akinek nincs meg az szedje le Maverick által belinkelt javított változatot!!

    a Szerver maximum 9 óráig megy. utána lekapcsolom. mivel csak korlátozott számban van hely a szerveren így a belépés terén a régebb óta velünk játszók előnyt élveznek. Így a szerver passwordos lesz. Először minden "old member":)) megkapja privibe a jelszót, utána ha mindenki bejött akire számítottunk, kiírjuk a fórumra a passwordot és aki befér-befér, aki nem-nem. Tudom nem egészen igazságos de még mindíg jobb mint ha csak úgy kickelgetnék.:( Ki-be lépkedés NE LEGYEN!. mindenki kiválasztja az autót ami kell neki és azzal jön! a többség valszeg GT osztályú autóval fog jönni. mivel a 60 perces lesz a verseny így nem az első kőrben kell megnyerni a verseny! nagyon örülnék ha az induló 15-ből legalább 10-en befejeznék!

    egyelőre ennyi, de tudkó kihagytam valamit úgyhogy késöbb biztos írok még.:D
  • b-type
    #2060
    aztán meg elindítanék egy HiJackThisExe-t, és megnézetném a megfelelő topic-ban hogy mi olyan fut a gépen ami nem feltétlen kell.
    oké hogy egyszemélyes modban jól fut, de normális határok közt konfigolhatóan futnia kell versenyen is kb. 12 autó kirajzolásánál (bár nekem futott a maximális asszem 104 autónál is )
  • b-type
    #2059
    ki kell tapasztalni hogy mi az ami leeszi a gépet,...egyenlőre a játékban :)
    Vhol volt fent a HSW-n Sup-nak egy ilyen grafikát és FPS-t elemezgető írása, csak most nem találtam hirtelen.
    De egyéni próbálkozással is lehet.
    pl. volt róla szó hogy a Motec eszi rendesen az fps-t, akkor megnézni hogy pl. mi olyan van bekapcsolva ami csapatásnál nem feltétlen kell, pl. saját aut kidolgozottsága és árnyéka, részletesebb kerekek...stb.
    Más autók alá kell az árnyék mert sztem annélkül elég bután néznek ki.
  • FantAsy
    #2058
    Nálam egy őslelet Ati 9600pro van, 40fpsel megy directx8-ba full grafon.
    P4-3ghz, 512 mb, szóval nem egyáltalán nem erőgép a gépem, inkább egy cerka elemes villanymotorhoz hasonló, de jól fut rajta.
    Viszont sztem az online versenyzéshez kevés lesz, de majd akkor leveszem dx7-re:P
  • uHs Gerzson
    #2057
    Hát az én régi Ati9600xt-n lefagyott a GTR1 és GTR2 de a mostani VGa-val megy.
  • mohus
    #2056
    és uj a motor alatta?

    az én gépemen mik az esélyek?:) mert meg akarom venni
  • mohus
    #2055
    hi code...nézz be a videós topicba...
  • uHs Gerzson
    #2054
    Egyik sem.
  • mohus
    #2053
    sziotok...

    milyen logó forog a gém elején? Nvidia vagy ATI?
  • ZS90
    #2052
    nem szempron procid van véletlenül?
  • ceas
    #2051
    6.7-es catalyst, de most nézem, hogy már van 6.8-as, de ez aligha fogja annyira megdobni.Mondom, ha szóló módban játszok, mint a time trial vagy a school akkor semmi gáz, full-on megy, de ha versenyezni akarok és a többi autó is megjelenik akkor vége. A championship weekend-el spa 2004-es pályán, pl. 1280x1024-al a megjelenített ellenfelek számát 18-ra vettem, a többi autó low felbontás, árnyékok kikapcsolva, a többi beállítás a high-nak megfelelően, ill. az advanced-ban a high res livery meg cockpit is kikapcsolva, a többi zöld. Így már komolyan szembántóan szar a grafika és még így is szakítgat:P
  • Tomo15
    #2050
    Egyéni problem ezzel a konfiggal...
  • ZS90
    #2049
    "3500+ AMD 64bit, x800GT 256mb, 1GB Corsair," ezen a gépen max grafon kéne menni sztem... ott vmi más lesz a bibi.. legújabb catalyst fönn van?
  • ceas
    #2048
    Hiába dx8 nekem továbbra is annyira le kell venni a graf-ot, hogy az már bántja a szemet:P, marad a tréning, versenyezni meg majd jövöre, lol
  • CodeRed
    #2047
    Na majd ha 1x hazaérek szedem is!
  • ZS90
    #2046
    hopsz csak pálya neve maradt ki az előző hszm-ből:))) azok Hockenheimi idők:))