10998
  • MaverickSXT
    #2045
    a palyak valoban uresek,de amiket convertaltam azokat probaltam "elettel" telire varazsolni
  • MaverickSXT
    #2044
    persze gondolom de mint mondtam nem megbantaskent irtam mindeki azzal jatszik amit szeret nem en dontom el,es nem is szidom megtartom magamnak az eros kritikat ,nem akarok belegazolni senki lelki vilagaba
  • Istencsászár
    #2043
    Igen, alap rfactor pályák látvány béli megjelenítését kéne hozniuk... akkor ez a része is 5ös lenne, de szerintem is túl szürkéké és élletteenek a pályák... kicsit zavaró, de ezvan a többivel nincs gond mer minden szé és jó csillagos 5ös.
  • ZS90
    #2042
    nem akarok hülyeséget mondani de mi tocába dtm-el 1:14 körüli időket mentünk! és most néztem a pálya rekordot ami meg 1:34....
  • MaverickSXT
    #2041
    vegre egy ertelmes hsz,amugy en probaltam minnel szebb palyakat konvertalni hogy mennyire sikerult mindenki dontse el
  • b-type
    #2040
    többet kéne mint fél kör mert nem kis dolgot hagysz ki,de ez más téma. :)
  • MaverickSXT
    #2039
    Watkins Glen JAVITOTT akinek megvan a regi az torolje es ezt masolja be
  • b-type
    #2038
    Egyébként sztem szép, a pálya lehetne vhogy jobb...vagy inkább élőbb..és most itt nem léggömbökre és ufókra gondolok :DDD
    Vmi kis extrára mint pl. az RBR helikopteres mentése, tök ki sem jött a játékból sokáig aztán egyszer csak ott volt, és a kenyéren és vízen nevelt szimes ellágyul...:)
    itt is lehetne vmi extra, de mittomén mi...:)
    Alapvetően nincs baj vele, nagyon jók a hangok, elég frankó a fizika, meglehetősen szép játék, remélhetőleg multiban is csak javult és akkor jó alap mindenféle online bajnokságokhoz.
  • FantAsy
    #2037
    "pro sim
    fék nélküli kanyar bevétel
    billenytűzet"

    Ezek nálam eleve kizárják hogy közel álljon a simhez az egész dolog, már bocs.
  • MaverickSXT
    #2036
    persze de nem zengek rola 50 HSZ ben ilyen es kesz nem kotelezo vele jatszani,de azert az lfst nem favorizalnam nem akarok megbantani senkit de nekem meg az nem jon be,mente vele kb fel kort
  • ZS90
    #2035
    hát való igaz pro simbe nem.. de pro simnek még végképp nincs az autóversenyhez semmi köze... Amúgy 2 hónapig mindennap azt nyomtam multiba úgyhogy hidd el tudom... a grafikájáról meg annyit hogy egyelőre szerény véleményem szerint ebben a játékban vannak a legrészletesebben kidolgozva a pályák hangsúlyozom grafikai szempontból... viszont a realítása az egy nagy 0.
  • MaverickSXT
    #2034
    jo a maga stilusaban,mi is sokat nyomtuk vele,de mar nem igazan eroltetnem,amugy szamomra fontos egy jatek grafikaja ha nem lenne az akkor jatszanek egy c64 el,de a gtr2 nek epp megfelel a grafja,persze biztos lehetne szeb de szamomra igy is tokeletes
  • b-type
    #2033
    pont azért megy mert van akinek meg nem. :)
    Neked pl. totálisan megfelel, másnak meg nem.

    De egyébként kicsit túl lett rázva a téma, mivel Jacek megemlítette hogy akkor inkább az LFS minimalista grafikája.
    tehát nem azon van a szó hogy csillantós legyen, mert nem kell hogy csillanjon, van akinek nem jön be és pássz. :)
  • Ch_Slater
    #2032
    ööö, ez a duma a Taxi-ban volt, nem?
  • Istencsászár
    #2031
    Toca 3 sosem volt sim... a grafja nem csilli villi... pro sim módban pedig ha te fék nélkül beveszel 1 kanyart akkor te valami király lehetsz, sőt tovább megyek billentyűzeten 1szerűen játszhatalan mivel olyan nehéz... amugymeg egy nagyon jókis gém, főleg multiba.
  • MaverickSXT
    #2030
    nem ertem miert megy a rinya a graf miatt,szerintem totalissan megfelel,nekem se tetszik csomo game amiket itt emlegettek de nem a graf miatt
  • FantAsy
    #2029
    ...és még valami:
    Szerintem a autóversenyzős játékok közül, ami közel áll a szimulátorokhoz, azokkal nagyon kevés az, aki azért játszik vele mert szép.
    pl.: Colin2
    Nézzétek meg a Colin McRae sorozat többi részét....
    De ez csak az én véleményem:)
  • ZS90
    #2028
    teljesen így van

    Lásd ToCA3! full csiri-vili, gyönyörű graffal, de köze nincs a simhez.. szinte a féket nem is kell használni benne. csak nyomod a gázt meg néha kanyarodsz... a setup semmit nem ér.. hiába állítod nem leszel gyorsabb...stb..stb...stb...
  • FantAsy
    #2027
    Sztem egy szimulátorban nem elsődleges szempont a grafika. Sokkal inkább nagyobb a hangsúly az igazi vezetési élmény számítogépre "lefordításán", ha ez nem sikerül a valódihoz közelinek, akkor már nem szimulátorról beszélünk. Az is igaz, hogy a mai világban egy játékprogramnak elengedhetetlen jellemzője hogy hogy is néz ki. Én amikor megyek a GTR-el, GTR2-vel, vagy a GPL-el, akkor nem a tájat nézem, hanem a többi versemyzőt. Azt se felejtsük el, hogy minél szebb grafikát akar kihozni valaki egy jtákból, annál nagyobb hardware van szükség, és a mai fogyasztók túlnyomó része nem Pakson lakik:)

    Alex, köszi hogy feltetted a HGTRM oldalt a linkek közé!:)
  • MaverickSXT
    #2026
    kesz van watkins,most mindegyik palya meri az idot,ujra kellet convertalnom mert lama modon kihagytam par filet,most toltom fel ha megvan adom a linket
  • JuanG
    #2025
    jaja...de ami viszont jó lehet a dologban, hogy pl. 1,5 órás verseny változó időjárási körülmények között nappal persze...na ezt kéne pl. online letesztelni, mennyire problémamentes :)))

    graf: alapból tényleg nem egy ász, de érdemes megnézni különböző napszakokban, mert nem mindegy hogy esik a fény a pályára (sajnos) !!!
  • jimbo5
    #2024
    Megnézem kösz!
  • CodeRed
    #2023
    Azt csa akkor tudod, ha a BIOS-ban engedélyezve van.
  • jimbo5
    #2022
    Az alaplap BIOS-ára gondolsz? Azt nem néztem ha arra, a videókártya beállításoknál nem is tudom bekapcsolni a gyorsírást mint mondtam, nem lehetséges. :(
  • Jacek
    #2021
    Meg igazan nekem nem jon be ez a graf 2006-ban szep akar lenni de egy fos a graf motor....
    Akkor inkabb az LFS minimalista grafikaja:)
  • Jacek
    #2020
    Egesz maskeppen mennek az autok nem csuszik annyira mint a GTR1 gondolom hogy tobb ember tolja, igazan nem mentem mar vagy 1 eve az 1-el de oda ultem minden kikapcsol es nem igazan csuszik meg az auto:)))
  • b-type
    #2018
    grafikailag talán nincs is olyan nagy különbség, maxra húzva a GTR1 is elég szép volt.
    Nekem a pályák nem tetszenek (szvsz már gyíkok kicsit)...bár ennek is megvan a maga oka, többek között az eső, és a minnél jobb multi.
    Viszont az átmenetes napszakváltás elég nagy különbség.
    DE
    leginkább a fizika ami nagyon nagy különbség az elöző részhez...ezt mindenki maga bírálja el hogy milyen irányban változott, de hogy nagyot változott azt gondolom kevesen vitatják.
  • GPx8
    #2017
    Hűűű vazze. Nem kéne kicsit még gyakorolni azt a fránya helyesírást???
  • FerencFarkase
    #2016
    Nem szeretnék kötekedni senki ne értsen félre!! De nekem úgy tünik ,hogy a készítők pár uj kocsit raktak csak a játékba meg viznél csillog a pája. Nekem is megvan a gtr1 ,de grafikailag nem látok külömbséget. Nagyon nem eröltették meg magukat a srácok.
  • CodeRed
    #2015
    BIOS-ban a FastWrite fuinkció engedélyezve van? Amúgy szerintem nem ez a hiba oka, általában pont fordítva szokott lenni.
  • jimbo5
    #2014
    Sziasztok!
    Megvan a GTR 2 tegnap óta, de bármilyen autókázára nyomok a menüben kifagy a gép... Azt olvastam valahol hogy a gyors írást kell engedélyezni a videókari beállításdainál, de nekem nem lehet. Ki sem világítódik hogy bepipálhassam.
    A gép: ECS K7S5A/AMD 1700+/512MB/ATi 9600 128MB
    Meg tudom ezt oldani valahogy?
  • GPx8
    #2013
    Lehet, hogy lama vagyok, de most vettem észre, hogy nem tudok visszakapcsolni üresbe. Mitől van ez?
  • Dietrich
    #2012
    nálam a nappali is ilyenkor
  • LeePí17
    #2011
    Mav 1 hónapig éjjel nappal tolja..1x elém kerül és megnyeri a versenyt..majd 1 hétel később odajön hozzám.. - Kit látnak szemeim... Csövi, megy a traktor ? Bocs a multkoriért, de olyan hülye vagyok, hogy behúzva hagytam a kéziféket... Figyelj csak! Most sokkal jobban menne! Fogócskázzunk vagy elsunnyogsz? xD
  • MaverickSXT
    #2010
    nalam egyebkent az ejszakai futam igy napkozben kizart mivel a szobam pont ugy van hogy egesz nap tuz a napfeny es nem latnek semmit a palyabol,de erdekessegnek azert jo az ejszaka,ez a prg ezt is tudja reszemrol ennyi
  • LeePí17
    #2009
    mi 1etlen 1X mentünk éjjel a GTLben.. tán 3 karikát bírtam a géppel..
    tegnap hockeinheimet kipróbáltam essőben (1dül) nagyon jó volt..igaz 3-4x kicsúsztam de jó volt :D
    mókának megteszi..de versenyben nemigazán hiszem hogy lessz :( lehet a 13emberből 3 érne célba xD)
  • MaverickSXT
    #2008
    mindig abba kell belekotni ami nincs,tudhatod
  • Alexease
    #2007
    Sokan cikizik, kostolgatjak a programot a gepigenye miatt - jogosan - de azert sokszor tuloznak. Foleg az ejszakai es foleg az esos versenyek miatt. Amik valoban "hasznalhatatlanok", de kivancsi lennek ha menne rendesen, mennyi versenyt rendeznenek ejszaka, esoben?! Az embereket mar a cockpit is "zavarja" tologatjak a nezeteket ide-oda, mi lenne ejjel?:)
  • MaverickSXT
    #2006
    a jatek osszesegeben jo ,graf, fizika osszetettseg stb.. akinek ez nem teszik az go nfs es lehet nezni a sok csilli villi dolgot
  • MaverickSXT
    #2005
    ez kosza tipp volt,nalam p4 3,2 gf 6800gt es 2gb ram siman fut fullba,persze az esot es az ejszakai futamokat azert ez is megerzi,de oszinten szolva meg nem is igazan teszteltem,es szerinem vga driver is fontos,nalam egy regebbi van mert az ujabbakkal rosszabb volt