10998
  • jakewyler
    #1713
    vki csináljon egy servert,hogy feltudok-e már rá menni hamachi segítségével...
  • LeePí17
    #1712
    de ha szépen kérjük lehet MAV vagy Alexease megfabrikálják sztem..de bocs ha tévedek :D
  • CodeRed
    #1711
    Szal Motec:

    A motec software install után a plr fájlban erre kell átirni az adott sorokat erre:

    Data Acquisition Version="0" // Version of vehicle data to write out
    Data Acquisition Rate="10" // rates 1, 2 ,5, *10*, 20, 50, 100
    Data Acquisition In Race="1"
    Data Acquisition EXE="C:\Program Files\MoTeC\i2\1.0\MoTeC.exe"
    Data Acquisition File="userdata\vehicledata.spt"
    MoTeC LogFolder="c:\MoTeC\Logged Data"
    MoTeC Minimum Time="20" // minimum MoTeC recording time (sec)
    MoTeC Multiple Logs="1" // generate unique filename for each new log

    Ezután, ha mész egy mért kört és klikkelsz a MoTeC feliratra akkor a c:\MOTEC\Logged Data könyvtárban ott lesz a project.Id fájl és voilá!


  • LeePí17
    #1710
    GTL verzióban megvan de megnézheted itt: ITT
  • ZS90
    #1709
    néhányan kiszálltak menetközbe. kb ennyi.
  • ZS90
    #1708
    Hát Dogi és Danee iszonyat komoly csatát vívott elöl... főleg az utsó körökben. én sajna a 6. kör végén ki gurultam a boxba és föladtam mivel megfájdult a kezem( nem röhögni billel játszok) és mivel máskor gyulladt be ez miatt a kezem és napokig kegyetlenül fájt ezért most úgy voltam vele inkább kiszállok:(
  • Kaszi46
    #1707
    ez a nordschleife meg van valakinek?
  • Kaszi46
    #1706
    semmi gond, majd legközelebb résen lezsek!:)
    amúgy a verseny hogy sikeredett?
  • Mor3llo
    #1705
    Srácok, plz help! A játékot csak 800x600x16-ason tudom futtatni, mindent lowra véve, mert néha olyan mértékben beakad 0-1fps-re, h játszhatatlan.Ez kb egy 3mp-es priódus, aztán minden megint megy tovább ahogy kell 25-30 fps-sel...a gépem ati 9600xt, 2,4ghz-es proci, 1gb ram! Mi lehet a probléma? A játék könyvtárában van egy dsetup.dll nevű fájl, ami nálam 4.8-as, a haveromnál viszont 4.9-es..ez attól függ h a játékot direct 8-ban, vagy 9-ben futtatom ? plz help XD
  • ZS90
    #1704
    Hát boccs a felvezető körért. Én az égvilágon semmit nem nyomtam el... engem is meglepett a dolog... amúgy meg csak beugrottam Sunát helyettesíteni mivel nekem van még megfelelő feltöltésem ilyesmihez
  • Béla9248
    #1703
    Légyszives vki segítsen elindítani vhogy! Ahogy beáll a gamepadot játék indításánál befagy!
  • partotmos
    #1702
    ok.:)
  • LeePí17
    #1701
    persze.. HRC fórumot figyelgesd
  • partotmos
    #1700
    lehetne csatlakozni estleg?
  • LeePí17
    #1699
    12 ha jól láttam.. de lehet csak 11..
    de sztem még 5-7 embert elbírna..
  • Kaszi46
    #1698


    mind1 köszi nektek!:) mennyi volt a max versenyző bent?
  • LeePí17
    #1697
    ma is lessz gém.. a HRCn nézhetitek az állást..
  • LeePí17
    #1696
    az őszintét megvallva nem az én szerverem volt. hanem a ZsoCáé..nekem a chello este szarvolt..még most is akadozik néha..
    Zsolát illeti a grat..de attól még nyalhatod
  • Kaszi46
    #1695
    nehogymár ne lehessen online versenyt összehozni a forumon. bepöccentél mert nem 5 perc mulva kaptál választ??? idióta önző phasz.

    SUNA nyalom a sunádat a tegnapi szerverért! köszi jó volt a játék nagyon. semmi lag, jól bírta! Kicsit mondjuk ideges lettem amikor a 2 perces felvezetőt elnyomtátok a 2 órás freepractice után. Sajna későn vettem észre, amikor meg megláttam, gázba beletapostam, de addigra meg előttem az első kanyar miatt már fékeztek, ezért gyorsan kirántottam a kavicságyba, nehogy mások versenyét is elbasszam:P
  • partotmos
    #1694
    Motec problémára nem tudsz vmit esetleg?
  • lac coo
    #1693
    HSW ......
  • PLATINO
    #1692
    nyomjatok már be képeket milyen a game!
  • ZS90
    #1691
  • lac coo
    #1690
    Ok , tiéd a buli ! :)))))))))))))))
  • lac coo
    #1689
    Amúgy nem lesz itt nagy gond ha lemegy a roham ....Minden új megjelenésnél ez van .
  • Alexease
    #1688
    Regisztraltam egy GTR2 FAQ oldalt. Feltettem egy alapot. Akinek van kedve, ideje megirhatja hogy mi kellene bele. Bevallalom a Hazigazdasagot itt is (:D), de akkor "kegyetlen" leszek, minden gyokerseget torlok majd;))) A FAQ elolvasasa kotelezo lesz;) De amig nincs rendes, addig csak moderate torlesek lennenek;))

    http://gtr2faq.uw.hu/

  • ZS90
    #1687
    kezdetnek nem is rossz
  • lac coo
    #1686
    FAQ :
    Másold be a crackelt exe-t és írd felül vele az eredetit .
    Ha nem indul akkor vagy a géped nem bírja, vagy már a letöltésnél sérültek bizonyos fájlok .Töltsd le újra más forrásról !



    Ennyi ..... Egyebet nem tudok mondani ...Kérem kapcsolja ki ...!
  • jakewyler
    #1685
    valaki segítsen plíííz:#1609
  • partotmos
    #1684
    mi volt itt serverleállás?
  • DanielT
    #1683
    Beszéljünk inkább a grafikájáról?
  • ZS90
    #1682
    na de nem ennyi... nem napi 50... néha napján betéved egy balfácán azt kész... azt meg ki lehet bírni...(már akinek egyáltalán baja van ezzel)
  • partotmos
    #1681
    OK, 1 melletted
  • MaverickSXT
    #1680
    en is szavazok ra
  • MaverickSXT
    #1679
    na persze emlekezz csak a forumunkra,meg a mai napig is van ilyen kerdes pedig mar 100 eve van crack
  • ZS90
    #1678
    Srácok megsúgok egy okosságot: F.A.Q.---> kell egyet csinálni azt fele ennyi warez kérdés se lesz...
  • partotmos
    #1677
    adjunk lac coo-nak egy lehetőséget.... ha az idejébe belefér én voksolnék mellette...
  • Istencsászár
    #1676
    Jaja, lac coo legyen az :) ( tudom mennyire szeretne ezért is támogassuk )
  • lac coo
    #1675
    Én vállalom ha gondoljátok, de elég kegyetlen vagyok :))))
    A napi 10 warez kérdés után törlök :)))))
  • MaverickSXT
    #1674
    pfu hat ahoz esz is kell am