10998
  • morMi
    #1964
    Ha valakinek lenne kedve majd bajnokságban indulni alexease akkor jól sejtem, hogy eredetit venni kellene?:(
  • ceas
    #1963
    Hát nekem, nemhogy fagy de el se indul, jobban mondva a time trial, practice, learning, simán megy, de egyetlen versenyt nem tud betölteni. Tölt vagy 5-10 percig, aztán egy pillantra bevillan a kép aztán fekete képernyő és kivág hibaüzenettel:P Törés baja lenne vajon?
  • Alexease
    #1959
    Akkor is koszi, mert nekem meg nem volt vele gondom;) A lenyeg, hog van szerver lehetoseg, es nagyreszt mukodik;) A hivatalos megjelenes elott mar ez is nagyon pozitiv! Foleg, hogy igy Hamachi-n tud igy mukodni, elfogadhatoen. Remelhetoleg a jelenlegi problemakat megoldja, ha kint lesz a "dobozos" jatek, azzal tolja majd nagytobbseg, es ki lehet kerulni a Hamachi-t.
  • Toya
    #1958
    Alex gyere már majd fel ICQ-ra és segíts nekem egy kicsit.
  • LeePí17
    #1957
    igyexem helyrehozni a netem (lekorlátoltak 95%ban) próbáltam más modemet szerezni de nem tutkó.
    Szept 28 előtt sajna a HRC szerver a zsoca v más keze alá kerül..
    de 28tól átveszem a kezelését.addig bírjátok ki..
  • Alexease
    #1956
    vegig nyomtam mar jonehany Custom bajnoksagot offline - 2 palya kivetelevel meg van mind:) - es tobbszor volt ilyen kerekvetos "balesetem":) Volt amikor egy komoly csata vegen, a celrafordito kanyarban, ugy dobott meg elorefele, hogy ketott bucskaztam, es persze fejtetore erkeztem:)) De volt amikor egyszeruen csak kirepultem a palyarol;)

    Az ISI enginebol ez hianyzik nagyon, a "kornyezeti- es a test fizika". Ha az egeszet egy Terep2 vagy Insane fizikai engine-re epitettek volna, ezekkel a autofizika-parameterekkel, milyen jo lenne mar:))))
  • ZS90
    #1955
    hát ez az ezért nem teljesen igaz, mert megint elszállt a netem mielőtt befejeződhetett volna a verseny. Nagyon sajnálom. De nem tudok mittenni. Remélhetőleg Suna nemsokára újra áttudja venni a szerver kreálást és akkor nem lesznek ilyen problémák. Lehet kevesebb ember fog beférni, de legalább stabil net lesz.
  • Tomo15
    #1954
  • Alexease
    #1953
    De nagy koszonet a HRC Szerver "uzemeltetoinek", mert hiba nelkul megy a szerver, 10-15 csatlakozassal is eddig jo volt! Azert eleg pozitiv, hogy a jatek "megjelenese" (:D) napjan, mar volt uzemkesz es publik szerver!
  • JuanG
    #1952
    aztakurva :DDD...szépen beléd szálltak, aztán a kerékvető collfrict-je biztos 1 :DDD
  • MaverickSXT
    #1951
    aztaqurva ez nagyon durva ,eletbe maradtal alex?
  • kigyi
    #1950
    én ezt élőben láttam!
    Pont ott jöttem mögöttük egy bömössel :D
  • Dietrich
    #1949
    ez nagyon durva! :D
  • SitatiS
    #1948
  • Alexease
    #1947
    Az GTR2-ben ismet bemutatkozottaz ISI engine fizikai erossege;)) A Viper en voltam:))
    http://alexease.extra.hu/files/gtr2spabaleset.wmv

    Amugy toreseknel, online, durvan be tud lassulni - nalam - volt amikor alig volt 2-3 fps:( Valszeg a Vertex Damage volt, de meg nem teszteltem:(
  • Dietrich
    #1946
    gyanítom ez a verzió olyan mint a cod2 esetében..a valós helyett egy kilopott verziót nyomtak netre ami nem a végső verzió volt..annyi bug van benne mint egy hangya bolyban :)
  • Tomo15
    #1945
    A legfrisebb van. Meghát a neten tapasztaltam föként...
  • Dietrich
    #1944
    én is fagyok..de ez akár lehet driver hiba is.
    frissebbet kell felrakni
  • k8bal
    #1943
    szerintem magadnál keresd a problémát! mert nekem eddig csak egyszer lépett ki, az is azért mert sokszor raktam le tálcára! már második napja játszok vele sok ideig egy huzamban és nálam nincs semmi gond!
    [nekem is tört]
  • PLATINO
    #1942
    bajnokságban hol lehet azt beállítan mennyi körös legyen help mer tmindig 27 kör az meg sok
  • Tomo15
    #1941
    Ezt nem hiszem el. 1 óra alatt 4x fagytam, 1x pont a verseny elött. Nagyon remélem hogy a törés miatt van, mert ha nem akkor az nagyon ciki.
  • george4
    #1940
    Megvan, nem volt beallitva egy gombra sem!
  • gordon 24
    #1939
    Értem tehát akkor a teljes verzióval nyomjátok. Az komoly. Nemsokára én is megszerzem, a demo nagyon tetszett. Ugyhogy akkor mindenkinek jó gt-ézést.
  • ZS90
    #1938
    USA-ba már megjelent...
  • gordon 24
    #1937
    Na most ezt nem értem..... Igaz nem olvastam vissza sokat, de ti most a demoval nyomjátok online? Vagy már az igazi gémmel. Ha jól tudom akkor még meg sem jelent. Szóval hogy van ez?
  • zoltang
    #1936
    A G3 osztályú Viper Competition Coupe-ban (2004), "direkt" nem lehet állítani a váltó áttételezésén?
  • george4
    #1935
    Koszi, de azt mar bekapcsoltam es megse jelenik meg!:(
  • Alexease
    #1934
    Meglepo lesz a valasz: Options/Game/Mirros/Virtual ;)
  • george4
    #1933
    A Virtualis visszapillantot, hogy lehet bekapcsolni? thx
  • Alexease
    #1932
    So'se biz a videokban!;)
  • repvez
    #1931
    Akkor csak megtévesztettek a videok.Ugylátszik akkor azok kozmetikázva lettek utolag.
  • Alexease
    #1930
    Ki mondta hogy van HDRI es Motion Blur?! NINCS BENNE!
    A Hamachi csak 16 clienst tud fogadni, aki nem tud belepni, az azert van.
  • repvez
    #1929
    Hova vannak elrejtve a beálitásokban a shederek?Mert mindent maxra rakva se veszem észre hogy lenne HDR vagy motion blur stb..
    6600GT-vel probáltam.
  • ZS90
    #1928


    de pontosabban ez az elérés:
    HRC GTR 2 #2#
    gtr2
  • Alexease
    #1927
    Es mielott valaki megkerdezi, hogy honnan kell leszedni a palyat, annak mondom, a BANNER ALATT VAN A LINK!

    Es a HRC Szerverhez a HAMACHI belepes:
    Login: HRC GTR 2 #2#
    pass: gtr2

  • ZS90
    #1926
    Figyelem szerver indul!
    HRC Szerver
    pálya: Adelaide
    edzés: 70 perc
    időmérő: 45 perc
    körök száma: 15

    a pálya Maverick 1-es mappackjébe található! Akinek nincs meg az szedje le ha játszani akar!
  • Alexease
    #1925
    Ebben a topicban erdeklodjetek, ott mindig van szerver: HRC SZERVER

    Ugy tudom most is megy, a szokasos Hamachi eleressel:
    login: HRC GTR 2 #2#
    pass: gtr2
  • atenza
    #1924
    Nincs most egy szerver sem?
  • Dietrich
    #1923
    [URL=http://imgfrm.index.hu/imgfrm/4/4/7/1/BIG_0001974471.jpg]egy kis tűz/URL]
  • games4ever
    #1922
    itttalálsz jó pár köridőt összehasonlításképp