2654



FAQ

  • nfstuning
    #24
  • STREEX
    #23
    Megjelent egy 70 megás videó az új részből.
  • SLICK
    #22
    azt még mi sem tudjuk :(
  • IceTom
    #21
    kb.mior jön ki a game?
  • SLICK
    #20
    Ugyan ez hülyeség (már bocs) !!!!!
    Még uygancsak példa szerű game az 1. rész... sztem... ugyanis mostanában ritkán készítenek olyan játékot ami szép és igencsak nagy játékélménnyel rendelkezik... de ez csak az én szeméyles véleményem...
  • grebber
    #19
    Szerintem semmi baj nem volt vele.
  • Realtibi
    #18
    hát az első rész nem volt valami jó
    remélem ez sokkal jobb lesz
  • grebber
    #17
    Sok kicsi video össz hosszuk olyan 20 perc.
  • [Jakuza]
    #16
    En nem is azt akartam bizonygatni ezzel, hogy hogy ugyanolyan, hanem ratapintani arra, hogy egy 2 eves jatek szinvonala magasabb mercet allit, mint a mostanaban megjeleno uj jatekok, amik a regi rokabor ujboli lenyuzasa.
    Nem baj ezt majd az Alien vagy a Robocop 147. reszenel majd ujra megvitatjuk. :P
  • grebber
    #15
    Ha az első részre alapozunk tényleg igazatok van de ugy beszéltek mintha kötelező lenne megvenni az általatok "szarnak" vélt gamet.
  • _Atti_
    #14
    "Azt hiszik, hogy valami hires es sikeres munek a neve is eleg mar ahhoz, hogy a szemetet , ami alacsony szinvonalu megvegyek az emberek." nem hiszik hanem tudják és ki is használják:)

    Spellforcenak meg a ds2 nek nincs sok köze egymáshoz...
  • [Jakuza]
    #13
    Jogos!
    Nem is ertem, pl mit keresnek benne Driderek ?
    Talan mert mostansag sok helyen divat a Drow, belekene tenni a Lords of the Ringsbe egyparat ?
    Egyszeruen rohely, hogy mar mivel akarjak a szart a vevokre rasozni.
    Azt hiszik, hogy valami hires es sikeres munek a neve is eleg mar ahhoz, hogy a szemetet , ami alacsony szinvonalu megvegyek az emberek.
    Meg arra sem voltak kepesek, hogy egy rendes intro-t osszehozzanak a jateknak.
    Talan eleg lenne ha csak egy magyar jateket, az Armies of Exigo-et megtekintenek. Es ezt meg csak ki se adtak.
    bandew ha jot akarsz szorakozni, akkor jatszal a Spellforce: Order of Dawn ill a kiegeszitoivel.
    Eskuszom neked jobban szorakozok, mint a Dungeon Siege 2-vel es sokkal kifinomultabb is raadasul.
    Kb ennek kellene a mercenek lenni legalabb manapsag.
  • _Atti_
    #12
    hát nagy lol akárhogyis de asszem nem az egy után hanem uakkor játszodik ez is csak más szemszögből..még debilebb szemszögből..:D
  • grebber
    #11
    Nekem is bejött a game ezért várom is ezerrel a 2. részt.
  • egypszichonauta
    #10
    nekem nagyon,sőt qrvára tetszett az első rész!én is többször olvastam a könyveket,és jó érzés a szereplők bőrébe bújva csatázni,szal várom a 2.részt!
  • Bandew
    #9
    AMi azt illeti engem már a BfME első része is kiakasztott, de azt még lenyelte. A trailert megnézve viszont feléledt bennem a gyilkos ösztön.
    Hogy lehet ilyen szart csinálni? Dinó szerű szörnyek meg sötét erők gyűlnek a nagy bukásuk után? Plusz még a nazgúlok is ott vannak, akik elvileg elvesztek a gyűrűvel együtt.
    Az biztos, hogy én ezt letölteni sem fogom nem hogy megvenni.
  • [Jakuza]
    #8
    En meg eltornem a kezet, annak aki ezt csinalta.
    Az nem eleg, hogy minden bort leakarnak huzni a Gyuruk Urarol, de hogy meg a szart is megakarjak etetni az emberekkel, az azert mar tulzas.
    Az biztos, hogy kozel nem fogok annyit jatszani vele, mint ahanyszor elolvastam a konyvet, sot van egy sanda gyanum, hogy egyszer sem fogok ezzel jatszani, mert a jo elmenyeit az embernek az ilyen szarokkal, csak megmergezik.
  • grebber
    #7
    Megjött az első trailer a gameből.

    Vizi csatákra leszek kiváncsi nagyon.

    Trailer ITT
  • gameplusz
    #6
    Az egyenlőre nem igazán, de úgyis jönnek róla infók.
  • gameplusz
    #5
    Lehet, de ez nem a monitortól függ, hanem a felbontástól, no és az függ a monitortól...
  • HELPer
    #4
    Szöveg nincs hozzá?
  • Esrohnoil
    #3
    Baszod, kinek van ekkora moncsija? :D
    Link bőven elég lett volna.
  • gameplusz
    #2
    Kicsit szétcsúszot...
  • gameplusz
    #1
    Az egyik neves külföldi magazin legfrissebb száma 6 oldalas bemutató keretében rántja le a leplet a korábban plelykált Battle for Middle Earth 2-ről. A harcok ezúttal Középfölde északi részén zajlanak majd, ahol Szauron erői tündék és törpök seregeivel feszülnek egymásnak. Az alaposan feljavított motornak köszönhetően immár tengeri csaták is helyet kapnak a küldetések között, földön és vízen tehát egyaránt lesz alkalmunk harcolni. Oldalanként egyébként 15 küldetés várható, plusz új egységekben, hősökben és multiplayer módokban sem lesz hiány. Jelenleg félkész állapotban leledzik a második rész, megjelenése a következő év első negyedében várható.

    Forrás: 576.hu

    MEGJELENT SCANEK (nem a legjobb minőség, de annyira nem is rossz):







    Én már nagyon várom!