354
Biztos, hogy olyan gyerekesek?
  • misirulez
    #34
    A sima alap marioban a negyedik részben mit kell csinálnni, mert ha a végére jutok a pályának akkor kidob az elejére...:(((( Állítólag van megoldás sőt én amikor régen játszottam vele hamar rájöttem de már frankón elfelejtettem, egyébként ez a legfaszább játék...


    mário RULLA!

    ELŐRE THANKS AKI TUDJA
  • Super Mario
    #33
    Mindenképpen! Grafikailag veri az XBOX-ot, és a PS2-t. Én 2 hónapja vettem GC-t, és imádom! Szerintem mindenféleképp megéri. Cheapboynál a legolcsóbb. A FLUDD lesz a segítséged, vizet tudsz vele lőni, és így pusztíthatod el az ellenségeidet.
  • Csibe001
    #32
    Mi az a fludd? Csak azért kérdem mert nem értek hozzá. :P
    Viszont lehet szeretnék egy GC-t. Érdemes befektetni egyre?
  • Super Mario
    #31
    Kicsit fejlettebb, mint egyszerűen csak ugrálni. Itt már a FLUDD-ot is tudni kell használni. Meg sok rejtett dolog van benne. Érdemes beruházni rá, de dörzsöltnek kell lenni, mert nagyon nehéz játék.
  • Csibe001
    #30
    Utánanéztem picit ennek a mario sunsihine-nak.Nem néz ki rosszul.A csata itt még fejre ugrálós meg egyéb okosságos vagy rpg jellegű?
    Nkm a Paper mario is teccik. :D
  • Super Mario
    #29
    Tiszta Super Mario 64! Csillagokat kell összegyűjteni. Pályánként vannak küldetések, és ha teljesítes, kapsz csillagot.Annyi a változás, hogy van Yoshi, összetettebb a történet, és sokkal nehezebb, és persze sokkal szebb.
  • Csibe001
    #28
    Elmondanád milyen ez a mario sunshine?Mert én még nem is ismerem azt. :D
  • Super Mario
    #27
    Lehetséges. Mivel az 1., és az 5. rész között hatalmas különbségek vannak, ezért nekem teljesen más a kettő. De lehet, hogy sok az a 7 rész. Néztem képeket a 2. részből, a mini-játékok nagyrésze tökugyanaz, mint az 1.-ben, csak máshol játszódik.
  • Csibe001
    #26
    ÉN csak emulatorral jáccottam mario party-t de sztem sem rossz.De azért ennyi rész nem kellene belőle. :P
  • Super Mario
    #25
    Kb. ezek. Plusz Mario Party 7. Nem értem miért húzzák le annyira a Mario Party sorozatot. Nekem megvan az 1. rész (N64-re) és az 5. rész GC-re, és szerintem nagyon jó.
  • Csibe001
    #24
    A Mario&Luigi 2 is mókás lesz szvsz
  • Csibe001
    #23
    Engem persze hogy érdekel s létrehoztad hozzá a megfelelő topicot is.
    Amikről én tudok, hogy megjelennek : New Super Mario Bros,Mario Kart meg a Mario & Luigi 2
  • Super Mario
    #22
    Szerintem, nagy Mariók lesznek DS-re. A nővérem Angliában dolgozik, és szokta küldeni az Nintendo Official Magazine-t, és rengeteg ígéretes cím van benne. Legközelebb megírom őket, ha érdekel.
  • Csibe001
    #21
    Bizony, bizony s én úgy tudom hogy 2D-s játékmenet lesz benne , legalábbis a képek alapján amiket láttam ezt tudnám mondani róla. Itt vannak még képek ha érdekel.
  • blackgamer
    #20
    DS az új Nintendo konzol?
    ha maradnak 2D-nél, akkor csak jó sülhet ki belőle
  • Csibe001
    #19
    Én nagyon remélem,hogy a New Super Mario Bros DS viszont visszahozza a nagy 2D-s mariot!!!!

    Én már ezt nagyon várom. Vélemények?
  • Vermyne
    #18
    Na hát a Super Mario 64 az egyik kedvenc játékom a Super Mario 3-al eggyütt....
  • Csibe001
    #17
    Nkm sem tetszenek a 3D-s mariok, a DS sem teccik annyira bizonyítja az is hogy még végig sem vittem azt inkább a 2D-sel nyomulok. :D
  • Aramir
    #16
    A Mario 64 még jó volt, a többit nem ismerem.
  • blackgamer
    #15
    3D-s részek viszont nem sikerültek jól
  • Csibe001
    #14
    Az is nagy játék volt, természetesen én is toltam C64-et :DD
  • Aramir
    #13
    Nekem kimaradt anno a Nintendo meg Sega az életemből. C64 majd Amigán toltam a Great Giana Sisters-t :)
  • Csibe001
    #12
    Ez igaz, de én azért nem tudok választani mert szinte egész gyerekkoromban ezekkel jáccottam s valahogy mindegyiket szeretem. :D
    S nagyon jó most újra tolni őket handheld-en.
  • Aramir
    #11
    Nekem az tetszett, hogy hihetelenül jópofa rajzfilmszerü grafikát hoztak ki a gépből. Lehet, manapság már ez nemolyan nagy szám, elvégre egy GBA simán hozza egy Snes tudását, sőt, de pár éve, amikor játszottam vele, nagyon tetszett.
  • Csibe001
    #10
    Én nem tudnám megmondani hogy melyik a legjobb mert a 2,3 és a yoshi's Island ugyanannyira teccik.
  • Aramir
    #9
    Amúgy meg a legszebb és szerintem legjobb Mario a Yoshi's Island:
    http://nintendoforever.free.fr/SNes/YoshiIsland/YoshiIsland_index.php
  • Aramir
    #8
    A legjobb a Mario Bros., az egyképernyős-pénzgyüjtőgetős-teknőcborogatós játék, szigoruan ketten játszva.
    Snes-en a Super Mario 3.-ban van benne mintegy mellékjátékként.
    Egymást lehet szopatni rendessen :D
    (a kép a NES verzióból van, hirtelen csak ezt találtam, Snesen szebb valamivel, amúgy ugyanez)
  • Csibe001
    #7
    Még jó hogy nyitottad ezt a topicot, mert egyből előszedtem a kis csőszerelő barátunkat szal a 3-at nyomom éppen. :D
  • Super Mario
    #6
    Szerintem senki nem idős a Mariós játékokhoz.
  • Csibe001
    #5
    24 évvel én idős lennék a mariohoz? :P
  • blackgamer
    #4
    én alapból szeretem a platform játékokat, kedvencem a Commander Keen sorozat
    kár hogy manapság nem készítenek hasonlókat (vagy csak én nem tudok róla?)
    mindig irigyeltem a Nintendosokat a Mario miatt, amikor szereztem emulatort nagyon boldog voltam, harmadik részben külön tetszett a bumerángos teknős
  • akyyy
    #3
    ide akor csak 19 éves irhat?
  • PeeTeR
    #2
    have fun, enjoy mario
  • Super Mario
    #1
    Én, 19 éves létemre imádom a Mariós játékokat. Szerintem egyáltalán nem gyerekesség kérdése. A Mariós játékoknak van a sajátos hangulatuk, amiért, szerintem nemcsak én vagyok az egyetlen hasonló korú, aki még ma is szívesen játszik Marióval. Vagy nem így van? Beszéljük meg!