354
Biztos, hogy olyan gyerekesek?
  • orkenyid
    #154
    Hát a php szerintem könnyű, de ha neked a html is nehéz akkor tényleg jobb ha a portálnál maradsz ;)
  • Super Mario
    #153
    Nem nehéz, hanem túl sokat kell dolgozni rajta. php-t hol kell csinálni?
  • koryne
    #152
    Ha a html marha nehéz, akkor nem szóltam :) A php-be inkább bele se kezdj...
  • Super Mario
    #151
    Tanultam HTML-t, de marha nehéz. Inkább php-t tanulnék.
  • koryne
    #150
    Tanulsz egy kis html-t (php-t, css-t, stb.) és akkor már bármit meg tudsz csinálni :)
    Szerk.: ezek nem nehezek, nem kell megijedni.
  • Super Mario
    #149
    Nem tudom, hogy kell olyat csinálni. Pedig szerintem is sokkal jobb lenne. Hogy kell olyat csinálni?
  • orkenyid
    #148
    Jó lesz az oldal, de még jobb lenne ha saját oldalt csinálnál, és nem ilyen előre elkészített portált :)
  • Csibe001
    #147
    Nem tudja valaki mikor jelenik meg a New Super Mario Bros???(NDS)
  • Super Mario
    #146
    Én próbáltam!
  • Fantos
    #145
    Jellemző amihez segítség kelene abban nem tud senki
  • Super Mario
    #144
    Bocsi, elvagyok magammal. Csinálok saját honlapot. Ha érdekel, nézzétek meg: itt. Most kezdtem el csinálni, tehát még nagyon az elején tart :-)
  • Fantos
    #143
    Nem figyelsz?A vonaton vagyok csak az egyik törpe szekál valamiért amiért Mario nem feködhet le
  • Super Mario
    #142
    Akkor tessék vonatot venni
  • Fantos
    #141
    BRÜHÜHÜM
    Super Mario:Paper Mario kettőben a városba csak vonatal lehet menni
  • Banyapapa
    #140
    elöször azt hittem,aztán koppanás let,(de ha papirmariozni akarsz ott az elsö része,emun müxik).
    Szoval megutáltam,pföjj

    Fnatos: nemtom semmire sem emléxem belöle,pedig sokáig elvittem de minden kiesett belölem:P
  • Super Mario
    #139
    Melyik vonaton, melyik játék???
  • Fantos
    #138
    És a vonaton első éjjel hol tawlálom meg amit a gombafej kér? tudnál segíteni?
  • Super Mario
    #137
    És jó a játék?
  • Banyapapa
    #136
    én jáccotam... :P
  • Fantos
    #135
    AZ! De legalább tom hogy lesz egy Shadom Qeen nevü főellen
  • Super Mario
    #134
    Hopp, az szar! :-)
  • Fantos
    #133
    Csak nemtok angolul(miután ezt elolvasod valószinüleg az asztalba feregeted fejedet)
  • Super Mario
    #132
    Szívesen :-) Rám számíthatsz :-)
  • Fantos
    #131
    Ja alatta ír mindent KÖSZIIIIIIIIIIIKEEEEEEE
  • Fantos
    #130
    Igen látom Super Marioval van dolgom de itt főellenek elleni harcot írja ha jól látom bár nemtok angolul de köszike lehet még hasznos lesz
  • Super Mario
    #129
    Csak, hogy lásd, kivel van dolgod!
  • Super Mario
    #128
    Jaaa, így talán tudok segíteni :-)
  • Fantos
    #127
    jaj de rohadt kedves volt ez most tőled...Valaki nem ismer egy oldalt ahol sok-sok játévégigjátszás van?
  • Super Mario
    #126
    Neeeem...
  • Fantos
    #125
    Kérném valaki segítségét aki játszot vele.Kérnék valakit!(tom hogy hülye vagyok)
  • Super Mario
    #124
    Én még soha életemben nem találkoztam vele...
  • Fantos
    #123
    Nemigaz senki nem játszik itt Paper Marioval?
  • Super Mario
    #122
    Sajnos, nem tudok segíteni. Olvass Garfieldet ;-)
  • Fantos
    #121
    Please segítséget
  • Super Mario
    #120
    A Super Mario Bros. 3 is bekerült az 1990-esbe. Igaz, "csak" 15 000 000 eladott példánnyal, de benne van :-)
  • orkenyid
    #119
    Most találtam neten :) A Mario Bros már a guinness rekordok könyvébe is bennevan!
    http://www.guinnessworldrecords.com/content_pages/record.asp?recordid=52404
  • Fantos
    #118
    :D Egyébként megint lenne egy Gond Paper Marioval:amikor első nap a vonaton eszte van akkor kér a vagon ajtajánál egy jegyszedő asszem egy takarót azt hol van?
  • Super Mario
    #117
    Igen, az a 4. rész. Sárkány Casanova!
  • Fantos
    #116
    Án arra nem emlékszem.Nekem az tetszet nagyon amikor Luigi-t sárkányá kelet varázsolni az egyiptomos részben és megcsokolta Bowser lányát
  • Super Mario
    #115
    Így van. Nekem a 3. rész tetszik nagyon, ahol Hip és Hop elrabolják a múmia fiát, aki kísértetiesen hasonlít Marióra, és amikor meglátja Mariót, azt hiszi, hogy ő az, és bebugyolálja egy WC papírba, vagy mittudomén mibe, és aludhat 1000 évig! Amúgy nem tudtam rájönni, hogy miért kellett Bowsernek a múmia fia?