354
Biztos, hogy olyan gyerekesek?
  • Super Mario
    #314
    A honlapomra (aláírásomon a címe) felraktam a rajzfilmet. Ha érdekel, nézd meg, sajnos nem tudok az SG-re képet keltölteni.
  • Beast Machine
    #313
    A rajzfilmbéli Yoshiról tudsz berakni képet? Állítólag marha randa lett, de hiszem, ha látom...
  • Super Mario
    #312
    Felraktam a honlapomra a Super Mario World rajzfilm 13 részéből 10-et. A menüpontok közül legalul találjátok. A 6. 8. 9. részt nem találtam, majd feltöltöm a Youtube-ra, és majd onnan teszem rá a honlapomra. Remélem tetszeni fog, és akkor felteszem a Super Mario Bros. 3 rajzfilm részeit is.
  • Csibe001
    #311
    Nyugi ez csak móka..
  • Super Mario
    #310
    Ha Mario rajzfilm, akkor The Adventures Of Super Mario Bros. 3 ;-)
  • Super Mario
    #309
    Ennyi elég is volt belőle.
  • Csibe001
    #308
    Egy kis Mario mese :)
  • Super Mario
    #307
    Találtam nagyon jó dolgokat ezen a honlapon. Valaki nem tudja, hogy milyen az az Iron-On Paper?
  • Csibe001
    #306
    Mindent a topic érdekében ^^
  • Super Mario
    #305
    Á, nagyon nagy! :-D Köszönöm,h ogy belinkelted ;-)
  • Csibe001
    #304
    Legkeményebb oldal amit valaha láttam, s nem a mario miatt csak :P

    Itten van e
  • Super Mario
    #303
    Így jártál :-P
  • Beast Machine
    #302
    motsok hánter, énis akarok hsz fordulós lenníííí!!!
  • Super Mario
    #301
    Amúgy igazad van akkor.
  • Super Mario
    #300
    Boldog 300. hozzászólást a topicnak :-D
  • Beast Machine
    #299
    igen, de nem HH közelében. Vonattal kb. fél óra innen Győr.
  • Super Mario
    #298
    Győr az osztrák határ közelében van nem? Tudom, hol van Hegyeshalom. ;-) Amikor 1994-ben voltunk Olaszországban nyaralni, Hegyeshalmon keresztül mentünk át, szóval tudom, hogy mi hol van.
  • Csibe001
    #297
    Akkor Nagycenk ismerőnek hangzik??Gyökereim a közeledben vannak :P
  • Beast Machine
    #296
    közelében? hegyeshalom a legforgalmasabb Ausztriai határátkelő, de sebajecsém...
  • Super Mario
    #295
    Nagyon szívesen. Akkor te valahol Győr közelében élsz... Akkor postán tudnám elküldeni neked.
  • Beast Machine
    #294
    Egyébként köszi a felajánlást mindkettőtöknek:)
  • Beast Machine
    #293
    Már ha vesszük, lásd Super Maro privijét... Hegyeshalomtól nemmessze élek...
  • Csibe001
    #292
    :)
    No igen.Közelebb lennék hozzá :P
  • Super Mario
    #291
    Pont ezzel kerestem meg én is priviben :-D De jobb az, ha te tudod odaadni, az jó, mert te Pesti vagy én meg Békéscsabai.
  • Csibe001
    #290
    Én asszem kiírtam dvd-re a sm3-at.Ha pesti vagy akkor esetleg odaadhatom valamikor.
  • Beast Machine
    #289
    váá..
  • Super Mario
    #288
    Már sehonnan :-( Rajta volt a www.myspleen.com oldalon, de az most szűnt meg.
  • Beast Machine
    #287
    És honnan tölthető le? Mert ez az egyetlen oldschool Mario game a nagykonzolokon, amihez szerencsém volt...
  • Super Mario
    #286
    Nem tudom pontosan melyikről beszélsz, csak gondolom, hogy a Super Mario 3-ra. Amúgy igen, a Super Mario World az SNESes játékot dolgozza fel. A zenék is onnan valóak.
  • Beast Machine
    #285
    A Super Mario World a SNES játokot dolgozza fel? Nem az az, amkor vannak az elején, meg a végén élőszerpelős jelenetek?
  • Super Mario
    #284
    Volt a Super Mario Bros. Super Show. Ez 1987-es rajzfilm. Minősíthetetlenül gagyi. Aztán 1990-1991 a The Adventures Of Super Mario Bros. 3 ez 26 részes, és ez a legjobb. Majd 1991 végén a Super Mario World. Ez is jó, bár inkább a Super Mario 3 folytatásának lehet mondani.
  • Csibe001
    #283
    Huhú már volt róla szó itt nézz kicsit vissza, amúgy sincs égtelenül sok hsz :)
  • aMGEE
    #282
    A Super Mario-ból állítólag több rajzfilm is készült.Nem tudná valaki megmondani ezeknek a rajzfilmeknek a címét?Egyet tudok:the Adventures of Super Mario bros. 3.,a többit nem...
  • aMGEE
    #281
    Ha valakit érdekelne:
    http://pages.infinit.net/voxel/Castle64.html
  • aMGEE
    #280
    http://gportal.hu/gindex.php?pg=9308856
  • mudkip
    #279
    hy nem tudok mario64 végigjátszást??
  • Super Mario
    #278
    Sőt, az az oldal mindig megbízható, ott mindig hiteles infókat adnak.
  • shogun1
    #277
    meg van, a gamespot szerint eu megjelenés júni 30(ha jól tom az oldal elég megbízható általában)... akkor majd megveszem a lite mellé
  • shogun1
    #276
    írjak neki privátot, hogy mikor lesz és/vagy tud-e szerezni?
  • Csibe001
    #275
    Ha beszélsz Cheapboy-al akkor tutira lesz Mariod!!