354
Biztos, hogy olyan gyerekesek?
  • Super Mario
    #194
    Új honlapot csinálok, a régit törlöm, legalábbis nem frissítem. Új honlapRemélem, mindenkinek tetszeni fog.
  • Super Mario
    #193
    A rest kétszer fárad :-P
  • mb66
    #192
    Oké, csak régebben játszottam már és nem emlékeztem most meg lusta voltam ehhez bekapcsolni a DS-t :)
  • BigLuke
    #191
    Riszpekt.
  • Super Mario
    #190
    Szőrszálhasogatás: A szellemkastélyos pálya neve: Big Boo's Haunt, és az 5-ös pálya. De nem kötözködni akarok, csak megjegyeztem.
  • mb66
    #189
    Luigit a szellemkastélyos (azthiszem 6os) pályán lehet megszerezni ott fenn egy luigis képbe beleugorva a padláson, mielőtt kimennél a nagy szellemhez. Wario meg az alap kastély felső emeletén van a tükrös szobába, Luigi kell hozzá hogy megszerezd.
  • Beast Machine
    #188
    egy életbevágó kérdés: a mario64 DS-ben mikor és hol lehet Wariot, ill. Luigit megszerezni? Már van 38 csillagom, lehet, hogy elhagytam őket?
  • Super Mario
    #187
    Super Mario Bros. verseny Én ezekhez képest senki vagyok! :-)
  • Csibe001
    #186
    New Super Mario Bros. DS official press release

    Although we knew that New Super Mario Bros. DS was heading stateside May 7th, I just received the official press release from Nintendo. Thought you guys might like a little extra confirmation.

    It’s been more than 20 years since Nintendo’s highly acclaimed franchise, Super Mario Bros.(R), first hit store shelves. On May 7, eager fans from Mario’s classic days must wait no longer to see the brothers return in an all-new platformer with the launch of New Super Mario Bros. for Nintendo DS.

    On the heels of Valentine’s Day romance is in the air, even in the Mushroom Kingdom. But Princess Peach wasn’t able to celebrate with her special someone, seeing that she’s been taken prisoner by Bowser and Bowser Jr. Only the Mario Bros. can rescue the princess from her evil captors as they battle familiar enemies like Goombas and Koopas along with new foes and big bosses.

    New Super Mario Bros. is loaded with features and characters that could only exist in the Mushroom Kingdom, including all-new power-ups like the Blue Shell, in which Mario can ride, and a massive Mushroom that makes him ultra-huge. The title features stunning 3-D models moving through lavish, cleverly designed 2-D worlds, culminating in a final showdown for the freedom of Princess Peach.

    Nintendo Press Release
  • Beast Machine
    #185
    És szólá a Próféta, kinek neve Zozzy: "Látjátok feleim, szümthükkel mik vogymunk? Isa, Mario és Luigi fanok vogymunk. Mennyi milosztben teremtüvé elevé isemüköt, Mariot, és adá a Mushroom Kingdomot házoá..." - Halotti beszéd és könyörgés
  • Csibe001
    #184
    “On May 7, the Mario Bros. will return with the first all-new side-scroller in over a decade…”

    This little gem is coming to us by way of the official Nintendo forums, and the poster has said that this statement is made in the newest issue of Nintendo Power.

    Örvendjünk vala!!!!
  • Csibe001
    #183
    www.gamefaqs.com
  • testerlnx
    #182
    Elakadtam a M&L: Partners in Time-ban, mikor a második tüzes pályán a tűz egy kicsit feljebb ég mint a talaj, és így nem tudom eloltani a baby mario-val. Körül néztem a pályán de nem láttam semmit amin keresztül lefröcskölhetném a tüzet :(
    Nem tudja vki a megoldást?
  • koryne
    #181
    Nekem megvolt a Lady Sia. Nagyon jó kis játék, ha valahol olcsón meg lehet szerezni, kötelező vétel :)
    Van benne gyűjtögetés, kardozás, varázslás, verseny (bossoknál Sia még át is alakul "kicsit"), nekem nagyon tetszett.
  • Super Mario
    #180
    Majd utánanézek.
  • Balintka1
    #179
    GBA-ra 2D platform. Egy régi 576-ban olvastam épp tegnap.
  • Super Mario
    #178
    Az milyen játék? Melyik gépre?
  • Balintka1
    #177
    Lady Sia is ilyesmi cucc szerintem.
  • Super Mario
    #176
    Micsodát??? Én ilyenekkel nem foglalkozom!
  • turho
    #175
    GBA-ra várnék tőletek Mario-klón játékokra ajánlat-címeket. Illetve, ugye van arra a gépre űrhajós-scrollos stuff, mint pl. a Gigawing?
  • Super Mario
    #174
  • Csibe001
    #173
    Egy újabb videó a gyöngyszemünkből :)
    New Super Mario Bros
  • Fantos
    #172
    Igen de van olyan rendes bátyó hogy nem szivatja az öccsét
  • Super Mario
    #171
    At öcséd nyert. Mario az idősebb.
  • Beast Machine
    #170
    Emberek, Luigi az öccse, vagy a bátyja Mariónak? Ezen kaptunk össze öcsémmel, mert sztem a bátyja...
  • Fantos
    #169
    nekem megvolt a Superstar saga de a rózsaszin takonyszörnyet nem tudtam legyakni
  • Csibe001
    #168
    Ez a Mario&Luigi-Partners in time halálosan jó, ha csak fele ennyire jó a GBA-s is akkor azt is végigtolom, bár még az NDS változatnál sem tartok a végénél pedig 10 és fél órája jáccom vele. :)
  • Super Mario
    #167
    Bowsernek, és a 7 gyerekének más neve van a rajzfilmben. Nekem az első 8-ból a 3. rész a kedvencem, ahol a múmia királynő azt hiszi, hogy Mario az ő elveszett fia. Azon a részen betegre röhögtam magam. Meg az 5. részben, ahol Ludwig von Koopa elbűvöli Bowsert, hogy kedves legyen a gombákhoz. Az is fantasztikus volt!
  • Beast Machine
    #166
    Nem, csak az első 8 rész, de angol szinkron is van rajta, szóval nagyon élvezetes. Főleg, amikor Bowser (nem tudom, miért épp Koopa...) meg Ludwig von Koopa visszamennek az időben, oda, ahol Maióék átkderültek Mushroom Kingdomba. Hát az nagyon jó volt!!
  • Super Mario
    #165
    A saját hülyeségem miatt vesztettem el a Mario Party 5 Story módját! Azt hittem, hogy a Hammer Bro kapszulá, ha magamra teszem le, akkor én választhatom ki, hogy kitől vegyen el 5 érmét. Abba nem gondoltam bele, hogy engem is megsebezhet! És pont a maradék 3 érmét vette el tőlem, így elvesztettem a játékot. Ráadásul még fizettem is érte!!!
  • Super Mario
    #164
    És gondolom, lengyel nyelvű. Amúgy én is letöltöttem. De Lengyelországban kiadták DVD-n, itt meg még nem??? Amúgy rajta van mind a 26 rész?
  • Csibe001
    #163
    Mi már leszedtük mind bebebe :)
  • Beast Machine
    #162
    Nekem megvan az első néhány rész DVD-n a SMB3-ból. Öcsém hozta a Lengyelországban töltött vakációról! Marha nagy!!
  • Csibe001
    #161
    Úgy érted a videó? :)
    Nem is az a lényeg itt.Csak az, hogy nagggyon jó lesz!!
  • Super Mario
    #160
    Elég rossz minőségű a gép, de meggyőző.
  • Csibe001
    #159
    Na akkor erről már régen hallottunk, nkm ez új volt:

    New Super Mario Bros
  • Super Mario
    #158
    Privi ment
  • koryne
    #157
    Ha gondolod, küldök Neked segítséget php-hez. Csak adj egy emailt (ha nem akarod, hogy más is tudja, küldj privit).
  • Super Mario
    #156
    Csak php formátumban kell elmenteni?
  • orkenyid
    #155
    Pl.: jegyzettömbben :P