35048
  • Raptor 2
    #4931
    Akkor most jegyezd meg: TÖKÉLETES NINCS!
  • Alwares
    #4930
    Hát ez igaz de nem is azt mondtam hogy van másik játék... De ez is még messze van a tökéletestől... De legalább nem tölt annyit
  • csoola
    #4929
    leszedtem a demot, tök reális, gépigénye az mint állat ugye, de nem rossz gém, télleg jo, h mesterlövészkedtem, eltalálták a kezem, igy késöbb csak fekve tudtam majnem löni, mert állva alig birta tartani a fegyot a muki
  • tpM
    #4928
    Meg patchenként egész jól optimalizálgatják 1.04re talán már jó lesz :)
  • [NST]Cifu
    #4927
    No azért szerintem még lehetne optimalizálni, csakhát akárhogy is nézzük, az ArmA sem mentes a szokásos játékproblémáktól, miszerint a fejlesztési időt nem lehet úgy nyújtani, mint egy gumikötelet, mert egyszer ki kell adni.

    Viszont azon én is mosolyogtam, amikor Vorpal azzal jön, hogy inkább profiknak kellene a játékfejlesztéssel foglalkoznia. Szeretnék látni egy hasonló szintű programot az olyanoktól, akiket ő "profiknak" hív. Van rá egy tippem, hogy beletörne a bicskájuk. :)
  • Bucser
    #4926
    Nyehhehhheeee.. mutass egy játékot ami egy egész 500 Négyzetkilométeres sziget minden történését AI-ját fizikáját képes kezelni?? Dinamikusan!!! Ráadásul ilyen részletességgel... A gond, hogy nem tudsz mert ez nem optimalizálható jobban... Ennyi.
  • Alwares
    #4925
    Ez valami nagyon király játék lehetne, ha rendes gépigénye lenne meg egy normális engime-t pakoltak volna alá... Valójában hihetetlen jó lett az egész, egyedül CSAK az elbaszott engime-vel van a baj... Egyébként nagyon tetszik, majd újból felteszem ha lesz egy új gépem!
  • MrTressy
    #4924
    Mi az csak nem eltévedtél?Tudod itt idönként nem árt a térképre is csekkolni
  • Fenrir
    #4923
    Fegyvereknek is érdekes hangjuk van, főleg távolról. Nem nevezném őket lövéshangnak hanem csak valami zörejnek.
  • SötétBarom
    #4922
    Szerintem a legsiralmasabb a szárazföldi járművek hangja.. A humvee valami borzalom..
  • PhantomAss
    #4921
    crc hibát ír ki telepítésnél ötlet vkinek?
  • Landor
    #4920
    nemtudom h ez elég lesz-e :)
  • HardcoresHUN
    #4919
    nekem el se akar indulni a demo. valami d3dx9_30.dll fáljt keres. Tudna valaki segíteni?
  • lee56
    #4918
    Na, most próbáltam ki a demót, játszani még nem tudtam ugyan mert 1ik szerveren kihalt a host, másik joinolásom közben szállt el, harmadikon pedig beértem madárként , viszont volt szerencsém hallani a sok lövöldözést, és kérdésem is ehhez kapcsolódik, csak nálam tünik ugy hogy roszabbak a hangok mint opf-ban?
  • Fenrir
    #4917
    Nekem egyre jobban bejön, (kampányban az éjszakai csata után vagyok, single-ben mindet megcsináltam) de néha a halálba kívánom a fejlesztőket amikor az AI 1-2 lövéssel kicsinál. Amúgy bárki és bármi elpusztítható a megfelelő taktikával, én így lövöldözgettem le a T-72-eseket a rakétavetőkkel és a TOW-os Humvee-kel. 1 dolog ami zavart, hogy harc közben a parancsok kiadása nehézkes, főleg ha speciálisan akarsz kiadni az osztagból csak 1-2 embernek. A grafikát kezdem megszokni és egyre jobban tetszik, a nagyobb városokban élvezet kommandózgatni, de az éjjellátó is nagyon feeling, főleg ha szakad mellette az eső :)
  • koschwarz
    #4916
    ugye-ugye, ha nincs minden sarkon egy medicpack, de nehéz is a játék...

    minden tiszteletem ellenére, de menj vissza multiba CoD-ozni
  • lee56
    #4915
    Végülis igaza van, ha profibbnak érzi magát mint a bis-es srácok, csináljon csak jobbat mint az arma, még jáccani is fogok vele igérem :)
  • tpM
    #4914
    LOL. Most mit akarsz egyáltalán? Nem értem :D
    "Igazán példamutató ez a játék : mindenki aki garázsfejlesztésbe fogna
    a jatekfejlesztés.hu n -- gondolja át még egyszer, és bizza a profikra. "
    Az ArmA-t nem lehet még nagyon fejlesztgetni mer nincsenek toolok ,de hát mind1...
  • Bucser
    #4913
    látom kijátszottad magad:)

    Bye-bye
  • lee56
    #4912
    Örülök hogy ennyire tetszett...
  • Vorpal
    #4911
    Ilyen nevetséges szart azóta nem láttam,
    hogy 2 éve leszedtem egy Activision value gamet.

    Igazán példamutató ez a játék : mindenki aki garázsfejlesztésbe fogna
    a jatekfejlesztés.hu n -- gondolja át még egyszer, és bizza a profikra.
  • [NST]Cifu
    #4910
    C:\Documents and Settings\<felhasználói neved>\Dokumentumok\ArmA\Missions vagy \MPMissions könyvtárba másold be a küldiket.

    A kampánynál először ki kell tömöríteni a ca.pbo-t valamilyen programmal.
  • Kaszi46
    #4909
    Mások által készített missziokat hogyan tudom betölteni az editorba? Elsősorban multi misszióra gondoltam, de érdekelne a single, illetve a kampányok editálásának a lehetősége is.
  • JohnnySmith
    #4908
    Akkor olvasgasd még a #4900 hát ha rájössz mit is írtam....
  • Eisenhower
    #4907
    hm ez egy értelmes korrekt hsz volt. na ha lesz singe demo kiprobálom. de ezt a multi demot asszem hanyagolom...
  • Kaszi46
    #4906
    Ez érdekes nekem nem hajlandó semmilyen beállítás mellett 20-25 fps fölé menni. A full tök faján fut nemtom mi lehet a gebasz.

    Eisenhower, én a hejedben próbálkoznék valmivel, mert a te gépeden tényleg királyul kellene futnia. Sztem simán lenne nálad is esély arra hogy bejön a game. Én is hogy úgy mondjam ugribugri játékból jövök, már 5 éve azzal játszom(sof2), de ez a gém egyszerűen lenyűgözött. Ha más nem várd meg a single demot, vagy kapd le a teljest, és fedezd fel a szigetet, rakj be bár ai-t ismerkedj meg a ajátékkal kicsit részletesebben, és biztos vagyok benne hogy más véleménnyel leszel róla. Aztán majd jöhet amulti is:) Mondjuk a fragelés élménye miatt még mindíg azt mondom, emellé simán elfér egy cod2, sof2 szintü játék, mivel teljesen más élményt nyújt.
  • hannibal01
    #4905
    a full kinnvan már?
  • SötétBarom
    #4904
    Leszedtem a demot, és sokkal jobban fut, mint amire számítottam.. Valamennyi anisoval meg AAval 1024ben, normal/highon 15-20fps.. (visibility 3000m)... Kár hogy ez csak multidemo, és nem lehet felfedezni a mapot..
    Egy a lényeg, hogy most már epekedve várom a végleges ingliss lengvidzs rilíszt!!

    Sztem azért ez elég durva =|
  • HardcoresHUN
    #4903
    Én még most is teljesen aktívan bf2-zök. De már kezdem unni az ugribugri kis noobokat. engem nemfogtok látni soha ugrálni, mindig ha jön szebbe az ellen akkor lehasalok és ontom belé a golyót. Ezért is vettem meg az Arma-t. Realitás rulez!!!!!!!!!!!!
  • Eisenhower
    #4902
    most azért vagyok láma mert nem tetszik az egész? most baj volt hogy beírtam hogy nekem nem jött be és töröltem? elvégre ez egy fórum, marha jól nézne ki ha csak pozitív hsz-eket lehetne írni a topikokba. az én saját véleményem ez volt és uyg döntöttem nincs helye a gépemen. de azt is odaírtam hogy ettől függetlenül még másnak biztos tetszik. nem tudom miért kell a másikat lelámázni azért mert nem tetszik neki és nem csak jó dolgot írt a játékról.... te leírtad hogy neked jobban tetszik mint az ofp én meg leírtam hogy nekem meg nem tetszik és ennyi. nem tudom hol itt a gond...
  • JohnnySmith
    #4901
    pl ilyet is lehet olvasni hardwireden:
    "Szerintem sem túl szép, mert nem illenek össze a dolgok. Például a fű túl rikító a sötét talajon, a fák max élelsimítással is szitásak. a távoli terepen pedig szét vannak folyva a textúrák"
  • JohnnySmith
    #4900
    Azért volt del mert a64 3000+ 2 giga ddr 7950gt konfigon nem futott??? (csak gratulálni tudok a lámaságodhoz ha ezért volt del)
    Én biztos nem foglak meggyőzni hogy feltelepítsd ha nem tetszik.
    Valszeg más az ízlésed és gondolom OFP-vel sem játszottál vagy az is del volt ezekszerint 2perc után.
    Viszont ha OFPztél akkor meg nem tudom hogy mit vártál? Jobb szvsz mint az OFP.
  • Bucser
    #4899
    MI a baj a környezettel? Na ezt nem vártam, hogy valaki ebbe fog belekötni....
  • Eisenhower
    #4898
    persze user error.... elég lol szöveg. azért én se mostanság jöttem le a szélvédőről, mellesleg az egész környezet nem tetszik meg ugy összességében nem. de ez csak az ÉN saját véleményem biztos sok ember van akinek bejön nekem viszont nem ennyi :)
  • Sanyix
    #4897
    Hát el is fut gondolom elég jól, ha nem csesztél el valamit :)
    Nekem 2500+-on 1 giga ddr-el és radeon 9600pro 128mb-vel is fut, bár lowon :) egy 7950gt meg a 9600-nál sokszor gyorsabb, szal azon jobb grafikán is simán kéne futnia. Ha nem, user error.
  • vsly
    #4896
  • JohnnySmith
    #4895
    Hajrá :DDD
  • Icebird
    #4894
    simán mükszik a demo Southern Sahrani a fullba is.:)
    A shadereken variáltak valamit még.
    A demo teljes engine, még a cdkey, dvd ellenörzés is bent van csak levan tiltva. Egyszerüen adatmodosítást figyel plusz filera és cserére.
    Ha ez kivan belöle ütve kész az 1.03 tört exe:)
  • Eisenhower
    #4893
    :) van egy gyengébb gépem azért ezen csak el kellene futnia... a64 3000+ 2 giga ddr 7950gt
  • DOGMAN
    #4892
    Tárgy részletesség...