35048
  • m1c1mack0
    #5050
    ja sever az mar van nalunk is a cora-val szemben szoval server:)
  • m1c1mack0
    #5049
    lesz magyar multi sever? vagy mar van, csak en nem tudok rola:)? es ha nincs es lesz, akkor mikor lesz?:)
  • joebacsi
    #5048
    azt epsilonnak írtam, neki 6600gtje van :)
    gef4 már rég kiesett, annó elég nagy hiszti volt belőle, hogy a bf2nek minimum shader2.0 kell, mert akkor még elég populáris kártya volt
  • Sanyix
    #5047
    Proci nemkevés, armahoz prociból nemkell gyors, sok memória kell, és fasza videokártya. Egyébként a videokártya sem jó minimumhoz, mert shader 2.0 a minimum, gf4ti meg csak shader 1.4-es.
  • repvez
    #5046
    Hát beszarás 6 ujrainditás és drivertelepités után jo lett.
    De még igy is megjegyezte a profilom hogy a regisztribol és a dokumentumok közül is kitöröltem minden arma-s cuccot.
  • repvez
    #5045
    Valaki tudna segiteni mi lehet olyankor a hiba ha ujraraktam a játékot elötte mindent kitöröltem ami rá vonatkozott,de ha el akarom inditani mindig csak azt irja ki hogy telepitsem fel a védelmet és inditsam ujra ezt megteszem de az ujrainditás után megint csak ezt kéri tehát nem kezdi el a védelem ellenörzését csak a drivert akarja ujrarakni .
    Mindent ugy csináltam ahogy a faqban van és ahogy az elsö telepitésemkor.
  • Bucser
    #5044
    sokkal kevésbé vana helinek tehetetlensége.. nem kell már a süllyedés megkezdése előtt megemelni a gázt, hogy a süllyedés alján földbe ne csapódjunk:) Sokkal megbocsátóbbak a helikopterek. Nincs felszállásnál a rágóeffektus, hogy alig akar elszakadni földanyánktól aztán meg angyalt játszik, hanem meg lehet csinálni Black hawk downban látható pár centire a földtől való keringőzést. és végre lehet követni a terepet:) eddig 30 alatt repülni öngyilkosság volt. Valamiint mintha kivették olna a gyorsítás sorűn fellépő magasságvesztést ha nem szabályozod a gázt dolgot. (ezt sajnálom)
  • PhantomAss
    #5043
    sziasztok
    csak egy kérdésem lenne:
    megrendelném a szlovák verziót a supergamer.hu-ról, csak szeretnék vmit tisztázni: a magyarítás (ill. angolosítás) mennyire működik a játékkal, és mennyire bugos az eredeti game?
    ha megy normális nyelven is akkor még ma megrendelem
    köszi előre is
  • Bucser
    #5042
    1.01-ben nekem is idegesítőn érzékeny volt de pl 1.02-ben alapból nagyon jó. bár lehet még egy kicsit majd adnom kell hozzá:) Nem elég mobilis a madárka:)
  • Bucser
    #5041
    tanusítoom!!!

    Blackhawkal 800 méteren kezdett bukfenc símán megcsinálható sőt orsó is:) csak kell neki lendület:)
  • Seaweed
    #5040
    Ez szvsz joyfuggo is. Mert nekem a Saitek X45-om alapbol minden szimben olyan "huzom felkilometert mire kiter" igy ezt meg kellett szokni anno. De ArmA-ban nem tunt fel nekem amit irsz, hogy tul erzeken lett volna a joy...
  • joebacsi
    #5039
    meg ahogy nézegetem 1.02ben végre lehet állítani a joy érzékenységét...alapból nekem a túl érzékeny beállítás volt nagyon zavaró
  • Seaweed
    #5038
    Hat nem volt az 1.00-1.01-e se olyan egetrengetoen szar, Joy-al azt is lehetett repulni, szigoruan betartva a hatarok at nem lepeset mert jott a feltegla mintaju ereszkedes :D De az 1.02-e mar tenyleg "jo". Szinte oda se kell figyelni, joyal ugy lehet repulni helikkel mintha repulo lenne...csaka szokasos dolgokra kell figyelni, pl a sebesseg megmaradasra es a magassag tartasara ;))
  • joebacsi
    #5037
    vegyé ramot, és stabilan elmegy lowon :)
    jameg álljál sorba ruciér :)
  • joebacsi
    #5036
    hú hát nemakarom ide beírni, mert nagyon vagizásnak tűnne :D
    (legyen elég annyi, hogy az arma éppen nem megy szaggatás nélkül full lowon :))
  • 3psilon
    #5035
    Amúgy kösz fiuk a segítséget (#5012-re), látom itt vagy súlyos fejlesztés kell vagy bye-bye arma...
  • joebacsi
    #5034
    ja oks, 1.02 nálam még nemjárt a csúnya fédbácsi miatt :)
  • [NST]Cifu
    #5033
    No, akkor az új repülésmodel nem csak reklámszöveg lett? :)
  • Seaweed
    #5032
    klasszikus bukfencet az 1.02-es uj repmodelljevel siman lehet csinalni! Igaz en Mi-17-el probaltam, de akkor tuti lehet Little Bird-el is! (bar jo magasrol kell kezdeni mert a kuszob utan zuhan mint egy feltegla
  • 3psilon
    #5031
    Te dzsó neked meg mijen erőműved van? :D
  • joebacsi
    #5030
    meg a ram is kevés, meg a proci...hát az talán ippeg jó a minimumhoz :)
  • mohojojo
    #5029
    hááttt szerintem a vid. kártya picit gyenge
  • joebacsi
    #5028
    :D
    felejtsd el...
  • joebacsi
    #5027
    második videóban a bukfencet hogy? :O
    én hiába tolom ki a joyt ütközésig nem fordul tovább 90foknál...
  • V43 1105
    #5026
    P4 2.4Ghz 768mbRAM GeForce4 Ti4200-al menne szerintetek?
  • blade44
    #5025
    énis pont erre gondoltam, jópár helyen beleér a fákba, ergo azonnali halál lenne.

    mult héten megrendeltem énis a gamét, pénteken kaptam a mailt (kicsit tört magyarral:) ), hogy futárnál van a csomag ugyhogy ma elvileg megkapom.
  • Seaweed
    #5024
    A masodik gyanus nekem...csak probalj olyan kozel elmenni barmilyen targy mellett mint a videon van...tuti fennakadsz...meg a fakban is...(gyanus hogy valami csalas van a dologban)
  • Seaweed
    #5023
    Mukodik bizony tanusitom :)
  • [NST]Cifu
    #5022
    Radeon X1950Pro videókártyákat már 50e Ft alatt is be lehet szerezni, per pillanat ez tünik a legjobb vételnek VGA piacon ezért az árért.
  • [NST]Cifu
    #5021
    A FAQ-ban van egy link a Morphicon által neten letölthető változatról, német nyelven. A FAQ-ban még rosszul van írva, nem csak 3x telepíthető (hamarosan javítom), és működik hozzá az angolosító patch állítólag. 42 euróba kerül így, és ki se kell mozdulnod érte.
  • MrTressy
    #5020
    Nem semmi jól megtanultak repkedni az arcok pedig még csak 1 hónapos az arma... mi lesz majd késöbb
  • Kaszi46
    #5019
    hidegvérü profi pilóta

    ez meg az őrültebb fajtából való:)
  • MrTressy
    #5018
    Nem vettem észre hogy bármit is zavarna a nod32 a játékoknál sztm egyik legjobb és leggyorsabb virkiller.Navról ez már nem mondható el...
  • lee56
    #5017
    hmm nod32-vel kapcs. hallottam már dolgokat, nemigazán szeretik a játékok, próbáld ugy hogy minden ilyen mellékprogit lelősz a telepités előtt.
  • lee56
    #5016
    +1G ramot talán meguszod egy 20asból, 36ér (vagy talán már olcsóbban, augusztusban néztem utoljára) kapsz inno7600gst-t, és ha el tudod még adni valahogy a 6600gt-t akkor bőven 50 alatt leszel és az arma is sokkal jobban fog menni.
  • Kaszi46
    #5015
    élsimítás, anizo szűrés, árnyékok kikapcsolva?(vidkaridriverben is?)
  • MrTressy
    #5014
    Hát vgat elöször aztán procit ramot :)
  • JohnnySmith
    #5013
    Graf kártya 512 vagy több rammal. Nagyon számit a vga!
    Árat hagy ne mondjak.
  • Sanyix
    #5013
    Nem bad sectoros a vinyód?

    Én mondok árat :D 100k+
  • 3psilon
    #5012
    Nekem: P4 3 GHz, 1 giga RAM, GF 6600 GT
    Kipróbáltam a demót, botrányos...
    Mert minden mediumon végüli szép csak 15 fps, mindne verylowon meg bűnronda és alig 25 fps, lehetetlen :S:S

    Márpedig újgépet nem fogok kérni 1 ideig... esetleg melyik alkatrészt érdemes legelsőnek frissíteni? Új grafkártya, gondolom? Milyet ajánlotok? (max 50k)