35048
  • SötétBarom
    #4891
    Ez az egész hasonlítgatás kb olyan mint a labdarúgás vs. amerikai foci...
    Tök más stílus mind2. Én baromi sokat codoztam/codozok, emellett imádtam az ofp-t is, és alig várom, hogy kijöjjön az angol ARMA verzsön..
  • Bucser
    #4890
    Cod tapasztalat: 1 perc után del volt:) Na kvittek vagyunk:) menj vissza a homokozóba játszani:)
  • JohnnySmith
    #4889
    Én már nem is szólok semmit a BF2142 vel :D
    Bár ez nem titok hogy az ArmA-t többre tartom minden tekintetben a BF sorozatnál...
  • joebacsi
    #4888
    "2005. 02. 08. - Call of Duty 2 (Házigazda)"
    hát igen, ez nem ugribugri jövöjdözős :)
    amúgy egyáltalán van elég jó géped hozzá?
  • vsly
    #4887
    "az objects detail-töl függ!"
    Az a magyarosításnál hogy van írva?
  • Eisenhower
    #4886
    tapasztalat: 2 perc után del :S
  • tpM
    #4885
    Jah jó nagy szar a demo!
  • Sanyix
    #4884
    Meg very low textúra :\
  • Kaszi46
    #4883
    Nekem a demo ugyanazokkal a beállításokkal mint a teljes, szarabbul fut. Nem kicsit, nagyon!:)

    Próbálta más is? Tapasztalatok?
  • tpM
    #4882
    Very Low Shading
  • csoola
    #4881
    valszeg kiröhögtök, de ez a textura kamion mintha az ofp lenne, csak nem abol van? vagy ennyire le lehet butitani az armát?
  • BoZsoó
    #4880
    #4875 Jaj,tényleg!Az object details-től függ.
  • tpM
    #4879
    Jovanna :D Nekem volt ien ,h egy távoli bokorcsoportot 1024x768ban már nme rajzolt ki 1280x1024ben meg igen :)
  • Sanyix
    #4878
    LOOOOL!!!
  • BoZsoó
    #4877
    Nekem az OFP csinált ilyet régen,de azért m gyenge volt hozzá a Gef2Mx.Az Arma soha nem csinálta nekem még,úgyhogy sztm gyenge hozzá a videokarid.
  • Kaszi46
    #4876
    tényleg az, kipróbáltam, megnyugodtam, köszi:)
  • Icebird
    #4875
    nem a felbontás, az objects detail-töl függ!
  • Kaszi46
    #4874
    1280*1024, ennél nagyobb sajnos nem megy.
  • Kaszi46
    #4873
    .ro? onnan nem szedjük
  • tpM
    #4872
    Minél nagyobb a felbontás annál jobban jeleníti meg
  • Kaszi46
    #4871
    A járműveket és az embereket, csak bizonyos távolságon belül jeleníti meg a game? Remélem nem így van, de amit most láttam, sajna erre enged következtetni:( Far cry ban is ez idegesített nagyon. Minek a nagy látótávolság, ha nem jelenití meg az embereket\járműveket egy bizonyos távolságon kívül.

  • Icebird
    #4870
    vagy innen is szedhetö:
    Computergames.ro

  • csoola
    #4869
    nah, király h kitettétek, tegyétek be FAQ-ba is, h késöbb is könnyen megtalálják, faja már szedem is,a végleges angolig csa elleszek vele:D meg kiprobálom h fog-e futni a gépemen:P
  • JohnnySmith
    #4868
    103final? :) hmm mikor jön az 1.03 peccs?
  • Icebird
    #4867
    hm, az elsö valamiért csak 642MB
    a gamershell meg 845MB
  • Icebird
    #4866
    közvetlen demo link
    ArmADemo103
    vagy
    gamershell
  • Bucser
    #4865
    Furcsa mikor én szépen német kulcsal felraktam a cseh verziót gyönyörűen cseh maradt a játék. Egyébként meg a Documents and Settings\xxxx\My Documents\ArmA könyvtárban lévő fájlokban tárolja az összes settingedet és ha uninstallálsz nem törli így ha cseh verzió után felraktam a németet biza cseh lett (tehettem fel akármilyen kulcsal) és a cseh pedig cseh maradt...
  • Icebird
    #4864
    Jól gondolod a kulcs határozza meg milyen nyelven indul majd el a játék de értelemszerüen csak azok a részek ahol bent a több nyelvüség, menü, szövegek, küldetések nem.
  • repvez
    #4863
    Ha butaságot kérdezek akkor azt a FAQ alapján tettem mivel ott irták ezt.De mivel most nálam nem jön be az az oldal igy nem tudom azt a sort bemásolni ami alapján feltételeztem ezt a fajta kivitelezési modszert.De amugy meg tárgytalan az egész a 4845-ös hsz miatt.
  • Kaszi46
    #4862
    Ennek ellenére, van az a kis furcsaság, hogy a cseh verzió német kulcsal való telepitése esetén, a játék német nyelvü lesz. Pedig nincs is nyelv választási lehetőség sehol a játékon belül. Lehet, ha lenne egy angol verzióhoz való kulcsunk, és azzal telepítenénk, akkor meg angol lenne. Na mind1, nem lényeges úgysem, már csak 2,5 honapot kell várni, aztán nem kell foglalkozni ilyen dolgokkal:)
  • Bucser
    #4861
    ne beszéljünk már butaságokat.... Ugyanolyan szabványú kulcsokat használnak mind a német mind a cseh verzió azonosításához csak más módszert. Attól, hogy a kulcs német attól azt még ArmA kulcsnak veszi és a szerint telepít amit a telepítő mond neki és nem aszerint amit a kulcs....
  • Icebird
    #4860
    Azért nem raktam ki én se eddig
  • Kaszi46
    #4859
    Multiplayer demo today!
    Reserve your copy of ArmA multiplayer demo at fileplanet.

    Lehet csak előfizetett felhasználók tudják még letölteni.
  • lee56
    #4858
    vagy legalább a kamerába tekintettel :D
  • Kaszi46
    #4857
    Miért nem mertél belenézni a fényképezőbe?
  • 0Fritz0
    #4856
    A tár mérete miatt akár légvédelemként is használhatjuk, csak le kell hozzá feküdni... :D
  • Seaweed
    #4855
    batár mordály-batár tárral
  • Icebird
    #4854

    RPK-74M 1P29 és ak107
  • JohnnySmith
    #4853
    oks ;)
  • Seaweed
    #4852
    kiegeszitettem amit irtal, hatha valakinek megiscsak ujdonsag