35048
  • gecc
    #5090
    Azért már,lassan egy másfél éves játékról beszéltek.



  • [NST]Cifu
    #5089
    Valódi AH-1Z, hasonlísd össze az ArmA-s screenshootal, meg a BF2 renderrel. Lehet én vagyok vak, de az ArmA modell sokkal kidolgozottabb és reálisabb.
  • tpM
    #5088
    Jah hát igen a BIS ugyan belerakta az animal.pbo-ba az emlősöket ,de a játékba már nem vlt idelyük... :D
  • SötétBarom
    #5087
    O_o
  • Icebird
    #5086
    ez egy sertés csak ruha nélkül:)
  • Bucser
    #5085
    EZ micsoda? a sötétség nevű szörny a "Végtelen történetből"?
  • Icebird
    #5084
    amúgy meg olyan felbontású modellt rakok bele hogy 1db-tól is megpusztul a gép:)(csak legyen aki letextúrázza:))
    De tök felesleges mert 98% ugy játsza az adott játékot hogy vissza van véve a grafika.
    5 perces meló:
  • Bucser
    #5083
    játékban nem nézhet így ki maxon mert ha te egy render objectet stackolás és lowpolyvá alakítás nélkül beteszel a játékba biza úgy megfekszik már egy jelenlététől is a játék, hogy csuhaj. Szóval kötve hiszem, hogy renderminőségű helikopter lenne a BF2-ben:)

    De nosza tegyél be egy nagy felbontású képet BF2 helikopterről:)
  • JohnnySmith
    #5082
    A só hivatalnál?
  • bakvarnyu
    #5081
    Itt kérlek egyértelmű BF2 lejáratási kampány folyik panaszt fogok benyújtani
  • bucsher
    #5080
    Tessék egy arma szkrinshot csak most nincs kedvem elindítani a játékot, de tényleg ilyen hidd el.

  • bucsher
    #5079
    Te beraktál egy poszterképet én meg egy ingamet. Melyik objektívebb?
  • joebacsi
    #5078
    640*480 csutka lowon
    vs
    cifu 1680*1050 full maxos képével...

    objektív megközelítés roxx :)

    egyébként azért bátorkodtam betenni azt a képet, mert játékban is maxon néz így ki, csak nemtaláltam normális ingame képet, nekem meg perpillanat minden virtual drive progi most kék halált okoz, így nem megy a bf2 mini image, az eredeti dvdt meg okosan elhagytam egyik lanpartyn, szóval én nemtudok shotot csinálni most...
  • JohnnySmith
    #5077
    Most mit izzadsz? Csúnyább a BF2 modelje aztán kész...
    BF másról szól. (összs BF fan törödjön már bele)
    A BF-ek a COD2 és társai konkerenciája, nem az Armed Assault-é.
  • bucsher
    #5076
    Nemtom google ezt dobja ki.
    Nem képzeled hogy a kedvedért föltelepítem ezt a szemetet :D
  • bakvarnyu
    #5075
    menj a fenébe a very low-os képeiddel
    mindjárt berakom neked hogy néz ki az én gépemen az Arma kb 4 képkocka egy épület a fa meg egy formátlan zöld paca
  • bucsher
    #5074
    Így már mindjárt nem olyan kiforrott OMG

  • Fenrir
    #5073
    Nekem megvan a BF2 eredetiben, de nem emlékszem rá, hogy a Cobra ennyire részletes lett volna pedig nem alacsony felbontáson játszottam.
  • tpM
    #5072
    Énmeg azért nem rajongok ,h a BF-el hasonlítgatják már... le lett írva a FAQ-ban ,h ez nem árkádjáték, nem BF.
  • bakvarnyu
    #5071
    Igen , a játékban még ettől is szebb
  • Icebird
    #5070
    scripteltek egy kicsit:)
    full-aa-miss
    pitch-test
  • Fenrir
    #5069
    Nana, ez a Cobra egy renderkép, ingame-et mutassál
  • joebacsi
    #5068
    azért ha szigorúan csak a kidolgozottságot (és nem a realitást) nézzük a bf2 cobrájának sincs oka szégyenkeznie...sőt nemtudom, de valahogy kiforrottabb modellnek tűnik az ottani, arma-ban azért az illesztéseknél kicsit látszik (meg főleg a radaron), hogy azért vannak még hiányosságok...
    de a többiben egyértelműen igazad van :)

    de én úgy vagyok vele, hogy megfér a kettő egymás mellett, mert a bf2 inkább valami bulijáték, ami inkább a játszhatóságra gyúrt rá a realitással szemben, az arma meg fordítva...
    mintha egy vígjátékot hasonlítanánk egy dokumentumfilmhez...mind2 szórakoztató, csak másképp :)

    az arma majd február környékén lesz érdekes, mikor kijön a nemzetközi verzió (szóval jóval több emberhez fog eljutni), illetve addigra már a konfigok is hozzáfejlődnek (spec nálam is ez utóbbi várható :))
  • Icebird
    #5067
    Egyébként pont az ilyen gra(fika) mániákusok miatt lett akkora VGA igénye mint ami (persze sosem lehet elég jót nekik). Nekem böven elég lett volna fele ilyen az alap játékban. Modként meg lehet csicsázni.
  • bakvarnyu
    #5066
    Na már megint BF2 kontra ARMA
    Néhány dologban többet nyújt az biztos de sokminden meg hiányzik.
    Az sem igaz , hogy látványban messze lealázza, már mediumon is nagyon szép a BF2. Ez persze relatív kinek mi jön be. Nekem mind a kettő.
  • [NST]Cifu
    #5065
    A Crysis jó esetben is legalább fél év még.

    Nem rajongok azért, amikor ki se jött játékkal akarnak egy kijött játékot összehasonlítani. Régi kedvencem volt az az eset, amikor a Lock-On demoja miatt egy Corporal nickű nagyokos gyerek azon kezdett el vergődni, hogy a tenger mennyivel szebb már a (most már) Battlestations:Midway c. játék videóiban, és hogy a Lock-On mennyire bénán néz ki hozzá képest. A Battlestations:Midway még mindig nem jelent meg, a Lock-On pedig már három éve kijött... Akkor meg mi értelme az összehasonlításnak...
  • [NST]Cifu
    #5064
    Hasonlísd már össze a modellek kidolgozottságát azért. Nézd meg a BF2 AH-1Z helikopterét, és utána nézd meg az ArmA AH-1Z modelljét. Nézd meg a T-72-est utána, vagy a Mi-17-est, stb. Nehogy azt mond, hogy a BF2 modelljei szebbek, vagy kidolgozottabbak, mert nem igaz. És ez csak a grafika.

    Ezután meg szálj bele, és repülj vele egyenes vonalban Vmax 10 percet. A BF2-ben nem tudod megtenni. Az ArmA-ban igen.

    Utána egy dombos terepen állj meg, és kérd meg a társad, hogy repüljön el tőled két kilométerre, majd jöjjön vissza. Hallgasd a hangját a helikopternek. Utána hallgasd meg BF2-ben.

    Ülj le a tengerparton, és nézd meg a napfelkeltét az ArmA-ban. Utána tedd meg ezt a BF2-ben.

    Az ArmA egyszerűen sokkal többet nyújt minden téren, mint a BF2, és megfelelően erős videókártyával látványvilágban is messze lealázza.
  • gyuri12
    #5063
    kössz,már enm a menünél dob ki,hanem mikor belépek egy serverre,és elkezd tölteni:(de akkor inkább maradok a HL-nél,meg a BF-nél:D
  • BoZsoó
    #5062
    Ja.Akkor talán próbáld ki egy 7800GTX-el.Ég és föld a különbség.A 6800 vmikor erös kártya volt...armához gyengus szegényke.De úgy látom másnak fut azon is,úgyhogy a hiba az Ön készülékében van.Ha meg a graf szerint ítélsz+ egy játékot,akkor meg is érdemled,má'bocs!
  • tpM
    #5061
    Ennyi erővel te meg nézd meg a Crysis-t...
  • Bucser
    #5060
    Persze biztos ha te mondod... Láttam pár video-t BF2-ből meg láttam ebből is párat... (ez mondjuk megvan eredetiben a BF2 nincs csak a videokat láttam) De ez asszem grafikban egy rendes rendszeren ezerszer körberöhögi a BF-et. (nem beszélve arról, hogy milyen lesz mikor kijönnek a High Quality addonok...)
  • Dns5000
    #5059
    hatha neked ez szep probald ki a bf2 attol el fogsz ajulni, jo tudom hogy abban nincs annyi jarmu meg hatalmas teret de kb fennyevekre van grafikaban ettol
  • HardcoresHUN
    #5058
    gyuri: amikor kidobott a menünél akkor indítsd újra a géped. mindig csak egy lehetőséged van hogy csinálj valamit. miután kidobott, és visszamész akkor fog a menünél kidobni. (tapasztalat)
  • gplay
    #5057
    Erre nem is gondoltam. Pedig a Tomb Raider Legend is csak úgy ment fel.
  • gyuri12
    #5056
    nekem demóm van!!!amúgy nekem már a menünél kilép:(
  • HardcoresHUN
    #5055
    gyuri: nekem is ugyanez van. letöltöttem a tört verziót, ott megy de csakis singleplayerben. ha multizni akarok akkor kidob. én se találok rá magyarázatot. jóljönne nekem is egy kis segítség. előre is köszönöm
  • gyuri12
    #5054
    hi,most töltöttem le a demó,de nem megy! fölraktam,elindítom,én bejönne a főmenü,és akkor jön a hibaüzenet:( ha lehet gyorsan segítsetek,még ma akarok ezzel a gémmel játszani:D
  • debHUKK
    #5053
    memobol sem kell sok, nekem 1 g van és még sose érte el a 70%-ot, de ha nem fut más akkor még talán 60 is elég volna
  • debHUKK
    #5052
    nekem full van, 1.02 patch-el
    ilyen beállításokkal 25-30fps
    gf6800-al
    és ez szép
  • Dns5000
    #5051
    hat leszedtem a demot es lol hogy ez mennyire randa es mennyire szaggat
    gf6800on minimum grafon
    biztos tok jo a sokfajta jarmau de ilyen graf es sebesseg mellett ennek a gamanak semmi eselye