35048
  • jefferson83
    #5011
    Köszi, mert én is gondolkodtam rajta nemrég, akkor már nekem is biztos jó lesz.
  • Kaszi46
    #5010
    ujraindítottam, windows\Prefetch mappában még találtam egy arma.exe valamit, azt is töröltem, és most jó volt.
  • jefferson83
    #5009
    Gép újraindítása után is? Egyébként nálam is,de telepítés előtt nem indítottam újra.
  • Kaszi46
    #5008
    Az miért lehet, hogy uninstall után, kitörlöm azt a mappát ahova alapban fel volt rakva a game. Kitörlöm az arma, és az arma other profil mappátt doc.settingsből. Regisztriből kitörlöm a bohemias bejegyzést, és a következő instalnál megmarad a korábban megadott név, és beállítások.
  • MrTressy
    #5007
    Mivel csak 2 cdkey került ki ezért a patch ismeri és aktiválja a fade-t.Azt jelenti hogy tudsz játszani, csak löni nem mert összevissza szór a fegyó ha kicsi visszaolvasol pont erröl volt szó nemrégen
  • norbre
    #5006
    és mivel reszeled? .. sry
  • gplay
    #5005
    Mikor telepíteném egyszerűen megáll és reszelni kell a gépet.
    A vinyóm dolgozik mint állat viszont semmi nem történik.
  • norbre
    #5004
    ahh.. hálás köszönet.. tökéletes lesz..
  • 0Fritz0
    #5003
    Egy lehetőség:
    #4695

    Futárral együtt 10.500 peták.
  • norbre
    #5002
    ha valaki utazik esetleg januárban olyan külföldi helyre ahol meg lehet venni a gamát és tudna is nekem hozni egyet az pls kontaktoljon velem (főként szeged és környéki emberkére gondolok).. köszike előre is..
  • Mr Csé
    #5001
    integrált hang nemjo :C
  • Sanyix
    #5000
    És hogy fagy le? Csak a játék, vagy az egész oprendszer?
  • gplay
    #4999
    Hy.

    Lenne egy komoly gondom. Már átnéztem a topicot, de nem találtam választ rá. Lehet én voltam vak.
    Tehát.
    Meg van a demo, de nem tom kipróbálni, mert ha meg próbálom elindítani lefagyok. Ugyan ez volt a BF2142-vel is( azt nem is erőltettem). De ez érdekelne.
    A gépem: Cerka 2.8(LGA-775),Gigabyte 6600GT 128MB, 1GB DDR2, Gigabyte GA-8I915P-D Pro lap, Samsung SATA 160GB, integrált hang.
    93.71 nvidia driver, decemberi dx, 1 hónapos Vinfos, ZoneAlarm és NOD32.

    Nem tom mi lehet a baj. Remélem valaki tud segíteni. És ha mégis van válasz valahol visszább akkor bocs, de én nem láttam.
    Előre is THX.
  • HardcoresHUN
    #4998
    kössz a gyors választ
  • Bucser
    #4997
    LOW.... ÉS olyan 1500 m körüli látótáv.
  • HardcoresHUN
    #4996
    Proci: AMD Sempron 2800+
    videokari: Radeon 9600
    alaplap: ASUS a7n8x-e deluxe
    ezen hogy kell futnia az arma-nak? low vagy medium?
  • fery02
    #4995
    szal ha patchelem, akkor játékhibás lesz?
  • MrTressy
    #4994
    addig jó mig fel nem patcheled az 1.02vel mert ott már aktiválja magát a fade
  • Bucser
    #4993
    Még ha crack van is hozzá fel is rakod egy olyan keyyel ami működik a FADE rendesen közbe fog szólni lásd Raptor siránkozását viszább a topicban:) Lövöd az ellent és majdnem lábon találod magad dolgok:D
  • fery02
    #4992
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én egy ilyen verziót szedek: www.bitreactor.to_Armed.Assault.GERMAN.CLONE-GRATIS. Ez jó? Van hozzá crack?
  • Raptor 2
    #4991
    #4953-ról volt szó, nem pedig a "Boldog Karajcsont"-ról!

    Bár a #4979 már "szebb" lett
  • JohnnySmith
    #4990
    Alakulat címre esetleg?
  • Boconadi
    #4989
    Hagy kérdezzem már meg hogy a helikopterek elején meg az emberek vállán mi az a fekete ördög jel? vagy mi
  • tpM
    #4988
    Ilyenkor inkább egy ünnepi ArmA GIGAHENT-et kéne nyomni :\
  • Boconadi
    #4987
    bocsi, de ez most tényleg fegyver akar lenni? Mert én csak vmi bordafélét látok.
  • JohnnySmith
    #4986
    Karácsony meg minden... jó nagy kajálások aztán meg pihenés ilyenkor ez kell :D
  • steve89
    #4985
    hát eléggé ellaposodott a hangulat
  • tszd
    #4984
    OFF: mi ez az inaktivitás ebben a fórumban?
  • tpM
    #4983
    Hehe az ArmA az unoptimized ööö vagyis ultimate :D szimuláció
    boldog karcsácsnyt!
  • lee56
    #4982
    Na ez a nemsemmi, sose hittem volna, hogy egyik kedvenc fps-emből lesz egy szép napon egyik kedvenc stratégiám :))
  • Bucser
    #4981
    Black Hawk Down- Mayday - Black Hawk down (na jó MI -17)
  • Bucser
    #4980
    LOL

    www.armedassault.info a forras

    Armed Assault RTS

    Written by NeMeSiS

    Saturday, 23 December 2006

    MrZig posted a video which shows an RTS mod for ArmA on the BI Forums. There is currently no more information about it but it looks very promising, and shows how flexible the engine is

    Video
  • Raptor 2
    #4979
    Nem volt kedvem elinditani az Arma-t :D de akkor már itt van a "retextured" változat, és elneveztem, mint játék, pontosabban egy újabb harci szimulátor. Ja, és igényes, gyönyörű grafikát tudó motort raktam alá:

  • tpM
    #4978
    Megértem... Játék közben lőni egyet és Printscreen + Insert az még tovább tart :D
  • Raptor 2
    #4977
    Na haggyál békén... Fél óráig szenvedtem, hogy összehozzak egy valamit a kézbe, ami hasolít egy pisztolyra...
  • Icebird
    #4976
    aki jól viselkedett annak hoz a jézuska:)
  • tszd
    #4975
    Pedig karácsonyra igazán feltehetne valaki egyet a netre...
  • MrTressy
    #4974
    Igen mert az került ki elöször, jelenleg nincs olyan cdkey amivel menne 1,2 es patch fade nélkül
  • HardcoresHUN
    #4973
    ez egy Spetznac újonc kikpzés után
  • tpM
    #4972
    Ez egyébként mit ábrázol? Tokarevet? Mer' olyan nincs ArmÁban :P :D