176583
banner
  • Ma2ska
    #2316
    Nehéz erre mit mondani, HDTV hez képest gagyi, de önmagában, vagy az xboxhoz képest szép. A kisebb felbontás miatt le is log kicsit a széléböl a kép. Ha nincs vagy nincs tervbe HDTV inkább a monitort ajánlom.
  • toza #2315
    es olvassatok vissza,meg vki rakja mar be azt a fullos FAQ t kb 100 hszal korabbrol !!ok?!
  • toza #2314
    nyilvan nem..ne add el pc t..az is kell..varj kicsit vetellel mert lehet,sot biztos hogy idovel olcsobb lesz,es egyre tobb modolasi lehetoseg jon hozza esetleg ez is mervado,egyenlore keves elvezetes,de draga jatek van hozza...sbt..
  • NZiM
    #2313
    Hali.

    Én is eszelek egy 360on, de van itt valaki a sima TVvel használja? Az ugy naon gagyi vagy azért el lehet vele tolni?
  • Ferencz István
    #2312
    Sziasztok!
    Megint én vok és ahogy számolgattam a a pénzemet arra jutottam hogy ha most eladnám a gépemet akkor tudnék venni egy X360-at és karácsony fele pedig egy HDTV-t hozzá. Sztetek így már érdemes megvenni?
  • turho
    #2311
    A gyári megy, bt oldalakon meg kint van már az ss opatchhel megcsinált, dvd9-re írható halo2.
  • MPZS
    #2310
    nemhiszem hogy a halo2 menne x360-on mert azt sima x-re adták ki...
  • Multikiller
    #2309
    Nem tudja valaki, hogy mikorra várható a hivatalos magyarországi forgalmazás és várható-e árcsökkenés? Tudom hogy ezt már egyszer cáfolta a microsoft, de hátha!
  • bertino
    #2306
    erről a szoftver kompatibilitás listáról tudna vki pontos infot nézni ? hol nézett utána, hogy frissül stb.
    thx
    [erről van szó]
  • bertino
    #2305
    valaki ezt kirakhatná fejlécbe
  • turho
    #2304
    Német cod2 elkelt, többi cucc megvan még. Egyben olcsóbban, plíz PÜ.
  • lazsi
    #2303
    A tiéd nem mert neked nem volt peched és vigyáztál rá. De honnan tudjam, hogy az illetékes nem-e fogott ki egy szar darabot és nem akar átvágni? Vagy nem-e volt olyan hülye hogy letakarta a gépet és a sok túlmelegedés miatt már haldoklik a gép? 5-10k plussz ráfordítást nekem megér h új garis cucc legyen. Már csak az kéne hogy jöjjön a sok jó játék! Elméletileg szeptemberben jópár játékot kidobnak ami engem érdekel (Saints Row, Dead Risin, Test Drive Unlimited) szal addígra be köll szereznem egy gépet. Jah meg addíg szeretném szarrájátszani magam pgr3mal meg doa4el :DDDDD Asszem be köll szereznem pár DVD+R DL-t :DDDDD
  • turho
    #2302
    7 k.
  • turho
    #2301
    Nem karcol ott kb. egyik sem ha nem kezded el lengetni 16x-os olvasás közben. Pörög a lemez mint az állat, persze hogy megmozdul a motorcsonkon, ha forgatod pörgés közben. Csak tudnám miből gondolta aki így járt hogy ez nem történhet meg :)
  • Ma2ska
    #2300
    Nekem is első szériás van, nem fagy és nem karcol.
  • LiveMan
    #2299
    Feltételezem, hogy itt arról a heti 1000-1300 db-ról beszélsz.
  • lazsi
    #2298
    Nah emberek úgytűnik eldöntöttem h veszek egy ilyen masinát jövőhéten, de még nem száz, me családdal is meg kell még beszélni. Nah szóval a kérdés, hogy hol a legolcsóbb most a premium? Kizárólag csak új cucc érdekel (nem akarok valami használt első szériás fagyós vagy karcolós gépet kifogni). Valamint van-e már chip? Mert jópár hírdetésben látom h gyerek azt írja h flashelt vagy chipelt x360at keres. Aztán a másik h hol adják úgy a konzolt h okosítással együtt garanciálisan?
  • turho
    #2297
    Olyasmi van mint a ps2 emunál, de az x-eset még annyira se nyomják (tudtommal).
  • vixo
    #2296
    Hali!

    Vki megtudná mondani,hogy hogy áll mostanában az Xbox emulátor.Ugyanis én letöltöttem 2-t (Cxbx 0.7.8.c és a Xeon_10)És most töltenék le hozzá játékot,a Buffy the vampire slayer - The Chaos Blades-t,sajnos nem jött ki PC-re és ezért kéne,hogy mennyire jók ezek az emulátorok?Szerintetek elindulna az egyikkel?

    Előre is kösz!
  • Inquisitor
    #2295
    "A japánok görények! Én nem is forgalmaznám ott a gépet. "
    Normális??? :) Konzolpiac egy jelentős tortaszelete, szerintem több konzolt vesznek, mint egész európában ...
  • turho
    #2294
    A COD2-t cserélem is PAL illetve régiófüggetlen játékra, ajánlj valamit. Sport kivételével.
  • turho
    #2293
    x360: német COD2, karc-és ujjlenyomatmentes: 8 k irányár
    X-es Ninja Gaiden Black (fut 360 premiumon): 5 k
    X360 gyári nagy MS távirnya, multifunkciós, 1 hónapos oem: 8 k (majdnem félár)
    X360 headset, sosem használt: 5 k irányár
    Plíz PÜ, mail: [email protected]

  • LiveMan
    #2292
    A japánok görények! Én nem is forgalmaznám ott a gépet. Amelyik csíkszeműt érdekli az hajózzon át érte.
  • Wolwarine
    #2291
    ment pü
  • Bendy
    #2290
    Van nem eredeti halo2őm, ami megy xbox360on ha meg van berhelve a gép. [email protected]
    címre írjon akinek kell.
  • Wolwarine
    #2289
    HALO 2 eredetit keresek!!

    Ajánlatok pü ben!
  • bubi07
    #2288
    menyibe kerül egy ilyen
  • teamwork100
    #2287
    PGR3-at keresek használtan. Ajánlatokat PÜ-ben várok. Üdv.
  • lazsi
    #2286
    Hi! Van egy 1280x1024felbontású tftm. Nos az év vége felé szeretnék venni egy x360at mert sok jó játék fog kijönni rá meg mert olcsó pchez képest és a mostani pc monitoromat szeretném meghajtani vele mert nincs pénzem HDTVre, és SDTVm sincs. Nah szóval az a problémám ha ráküldöm a képet 1280x720ban a moncsira akkor az széthúzza, hogy az egész monitort betöltse a kép. Nos a kérdésem az lenne, hogy nincs valami ötletetek arra, hogy ezt hogy lehetne megakadályozni?
    X360on nem lehet olyat beállítani h a jelet 1280x1024ben küldi de a játék képét csak 720pben rakja ki és alul-felül hagy egy-egy fekete csíkot?
  • turho
    #2285
    Német, 1 hónapos, makulátlan COD2 eladó x360-ra, pls pü. ajánlattal.
  • Inquisitor
    #2279
    Video presentation of Mass Effect - 2006 E3 video
    Nos, azt nem tudom valaha kijön e PC-re, de ha fele olyan jó lesz, mint sejteni lehet, akkor sok X360-at eladhatnak majd vele :)
  • Inquisitor
    #2278
    Most, hogy átolvasom, csak annyi van benne, hogy nem építik be. Az tényleg nem ellentéte annak, hogy nem lesz külső. :D
  • Inquisitor
    #2277
    Nem lesz HD DVD az Xbox 360-ban - SG - 2006. július 5.
    A Toshiba által megszellőztetett információt nem sokkal később maga a Microsoft cáfolta, leszögezvén, hogy nem tervezik a HD DVD lejátszó beépítését. Eközben a Benq is bejelentette íróját a Blu-ray formátumhoz.

  • Inquisitor
    #2276
    Ez érdekes, mert pár napja volt hírben, hogy "Még se lesz" ...
    Az MS meg tudtommal sose jelentette be, csak pedzegette, hogy HA akarnának, akkor lehetne.
  • deep
    #2275
    Már rég hivatalosan is be van jelentve:)
  • Vakeraka
    #2274
    Az jó
  • Inquisitor
    #2273
    ATI's H.264 video decoder chosen by Microsoft for Xbox 360'TM' HD DVD player
    Két napja írtam egy másik fórumon, hogy majdnem biztosan NEM lesz HD DVD lejátszó X360-hoz.
    TÉVEDTEM!
    Majdnem teljesen bizonyos, hogy lesz!
  • moose
    #2272
    Üdv mindenki! Eladó lenne egy Xbox360 Core + HD kábel + 64MB-os memokártya bele + Ghost Recon Advanced Warfighter(természetesen eredeti, angol)játék. Az egész 70e-ért, fix ár, minden tökéletes állapotban. Ajánlatok PÜ-ben.
  • turho
    #2271
    Sziasztok. Eladó német, karc-és ujjlenyomatmentes PAL Call of duty 2, x360-ra, ajánlatokat várok. Illetve van még egy xbox1-es King Kongom is, PAL, frissen kibontott, arra is. [email protected] és PÜ ide
  • Prince of Máté
    #2270
    a TV árakhoz visszatérve van 189000-ért egy 67CM-es LG TV a Media MArkt-ban ami 1366x768 felbontású.