176586
banner
  • lazsi
    #2519
    Vácon egy boltba mivel váci vagyok. Elvileg 98kért flashelt prémiumot kapok, de gyerek azt mondta hogy van egy nagyon kicsi esélye h nem lessz okosítva...
    És mit akart rádsózni? Kenyérpirítót? Vagy egy sima xboxot? Istenem rá van írva a dobozra h xbox vagy xbox360... Sztem direkt játszotta a hülyét.
  • TrIp
    #2518
    hol rendelted? egyébként a 30ezres xbox360 az tényleg kamu volt...
    hülyegyerek meg még bizonygatta nekem h mennyire új, meg milyen jó meg odadja 25ért, és hogy mennyire megéri
    loál
  • lazsi
    #2517
    Kössz. De már megrendeltem helybe. Gyerek aztmondta h ingyé csinálják a flasht ha náluk veszem, de nem 100% csak 90% . WTF? Nah jó majd meglátjuk, én bízom benne h tartják magukat az ígéretükhöz.
  • sector512
    #2516
    Na mi van nem mertek megszólalni?
  • Prince of Máté
    #2515
    AZért 60e. ,mert használt meg az alap verzió tudod ami9ben csak a gép meg kontroller meg kábel semmi extra azért annyi
  • turho
    #2514
    Így igaz. És ezek fényben azt is megkockáztatom, hogy nincs mindenre kiterjedő mérési módszer, sok paraméternek neve sincs, ami a lemezek fizikai felépítését, írás utáni fizikai változásait jellemezné. Én hithű LG-s voltam anno, utána ahogy jöttek konzolok meg egyéb dvd-olvasó bármicsodák, kipróbáltam ezt-azt, vagy 5 márkát. És rá kellett jönnöm hogy mindennel, azaz asztali dvd, hordozható dvd, xbox, x360, ps2, pstwo, Gamecube!, stb. eszközökkel a pio írókkal írt lemezek a legkompatibilisebbek (jó kacifánt lett de úgyigaz ahogy itt vagyok). :)
    Pio 109 XLA a legkedvesebb számtech cuccom azóta :) és én is tojok a sebesség-meg tesztgörbékre. Főleg hogy még olyan teszt nem volt amibe nem tudtam volna belekötni...
  • szabzol
    #2513
  • s73
    #2512
    Jelen esetben tökmindegy, hogy a Cdfreaks-en mit írnak, 360 esetében az NEC nem a legjobb választás, az Lg meg sz..t se ér. Igaza van Turhonak, 360-nál 108-astól újabb Pio-k a jók.
  • Derapo
    #2511
    Ebben van valami nekem volt egy NEC íróm még a jóistent is megírta.Igaz amelyik lemez nem tetszett neki azt csak egyszeresen írta:(
  • arty
    #2510
    pio nagyon messze van a "tetőtől" ... dvd íróban NEC a király, forumozz egy félorát mondjuk cdfreaksen ;)
  • turho
    #2509
    Szerinted? Naná hogy jó. Mindenre a PIO-k a legjobbak. Már rég nem Plextor-világ van ha olvasási-írási minőséget nézünk (kényes eszközöknél, akár konzol, akár bnagymama dvd-je), a Pio-k valahogy jól csinálják amit kell :)
  • szabzol
    #2508
    "PIO 111 író nmeg a világ f...sza teteje :)"

    Ez most jó vagy rosz?
  • turho
    #2507
    Kizárólag +r és DL dvd jó, a PIO 111 író nmeg a világ f...sza teteje :)
  • szabzol
    #2506
    Még valami... Pioneer 111D jó az íráshoz ugye?
  • szabzol
    #2505
    OK. Majd megpróbálom +R-es DVD-vel. Köszi a segítséget!
  • turho
    #2504
    Méghozzá amiatt, hogy alapban ugye a pluszos lemez az pluszosnak látszik a booktype szerint, a minuszos min usznak. Az x360-nak egyik sem jó ha játékról van szó. Ámde a pluszos egy Pio íróval például, átállítódik sima dvdrom booktype-ú lemezzé, ész azt már megeszi a 360 dvd-je.
  • turho
    #2503
    Az nagyonis lehet :D
  • szabzol
    #2502
    monden=minden
  • szabzol
    #2501
    Hibaüzenet nincs, nem olvasható a lemez a box szerint (még open tray sincs). A játék elvileg tartalmazza a patch-t. Lehet hogy nem -R-es lemezre kellett volna írnom? A többi játék +R-es DVD-n van, és monden ok.
  • turho
    #2500
    Elkelt, de pár nap múlva lesz 3-4 darabom, igen jó minőségű egyébként (fekete, nem szürke de remek és vastag).
    Lesz még HD kábelem is (a premiumnak tartozéka, core-nak nem), illetve várható egy utángyártott profi táv 6 k-ért, le lehet stoppolni :)
  • turho
    #2499
    Slysoft clonecd programmal megnyitod az image.dvd file-t és kiírod. Ha jó az iso (az nfo-ja tartalmazza hogy patchelt, tehát burn és enjoy) akkor már csak az lehet hogy a meghajtód nem komázza a lemezt, vagy a firmware hack ne a legfrissebb. van hibaüzenet? Vagy open tray és kész?
  • szabzol
    #2498
    Küldtem privit.

    Valaki tudna segíteni backup game kiírásában? Már sikeresen elcsesztem 2 DL DVD-t, és többet nem nagyon akarok kisérletezni, de sehol nem találok konkrét infót a neten, csak azt, hogy Pioneer író, meg CloneCD, meg verbatim lemez. Ezek mind megvannak, csak valahogy nem tudom összehozni a dolgokat:)

    Szóval adott egy Image.000, és egy Image.dvd file. Melyiket kell(ene) megnyitnom? (((bocs ha nagyon hülyének nézek ki, de mindig is Nero-t használtam:)))
  • turho
    #2497
    Utángyártott x360 vga kábel 1.8 méteres, 4800 pénz. Plíz PÜ.
  • lazsi
    #2496
    Akkor dobják már meg egy telószámmal meg egy címmel. 50km innét gyarmat, de ha télleg 92ért adják a hackelt prémiumot 1 év garanciával akkor én felugrok a motoromra és irány gyarmat!
  • arty
    #2495
    te a télapóban is hiszel amugy?

    neten/vaterán sok a csaló vs. xbox360 30ezerért - tényleg nem esik le? :D
  • szabzol
    #2494
    Sajnos veboldalról nem tudok, és házhozszállítás sincs.
  • Tekken5
    #2493
    Ne dőljetek be senkinek se! ;) Én sem teszem.
  • TrIp
    #2492
    jahh szerintem is... azt mondta küld majd egy képet a dobozárol, ha megvan bedobom ide
    kérdés: röhögni fogtok-e vagy irigykedni
  • toza #2491
    meg kb 100-200 hszal visszabb is van vmi link...egyebkent tuti hogy alap gep lesz 30 er...vagy cserep,esetleg tegla..
  • TrIp
    #2490
    srác azt mondta h kapta ajándékba... de a posta nem játszik semmikép, mielőtt ennyi pénzt kiadok valamiért azt a saját szememmel látni akarom előtte:)
  • lazsi
    #2489
    VAn ennek a boltnak oldala? Házhozszállítást vállalnak? El tudnád küldeni az oldalcímét?
  • tejföl
    #2488
    De ha azt sem tudja, hogy mit árul... Hát nem tudom. Ha Ő 30-ért eladja, akkor vajon mennyiért vette? És MIT? Ez itt a kérdés. Te átveszel majd egy csomagot a postástól, kibontod, és mi van, ha nem azt kapod, amire befizettél?
  • tejföl
    #2487
    A doboza is eltéveszthetelen, de legyen szerencséd!
  • TrIp
    #2486
    kár érte, pedig itt lakom bgy. közelében, bolt nevét, esetleg címét nem tudod?
  • TrIp
    #2485
    figyi, azt mondta a srác h még nem bontotta ki, és nincs most otthon, de h szerinte 90% h x360... majd meglátjuk... de ha igazad mond és bontatlan akkor nem fogom ám eladni
  • Tekken5
    #2484
    Finom!
  • szabzol
    #2483
    1 év garit válalnak a módosított gépre, a mod nélküli árát nem tudom, de azt hiszem csak "update-es" gépek vannak.
  • tejföl
    #2482
    Vagy kérdezd meg milyen színű a gépház! A 360 ugye alapból fehér.
  • tejföl
    #2481
    Áááá.. Ezt nem hiszem el! Rá van írva a dvd tálcára, hogy XBOX 360. Szerintem át akar verni.
  • TrIp
    #2480
    amit "vettem" 30ért arról hétfőn fog kiderülni h valoban x360 -e vagy sem... szegény tulaj, állítása szerint nem tudja
    loál, de kivárom mer ha tényleg csak hülye akkor én jol járok:D