176586
banner
  • MPZS
    #2439
    Én ugy tom (bár nincs boxom csak tervzem) hogy egy USA-beli várost célszerü megadni és akkor annak a városnak az irányitószámát fogadja csak el...
  • szabzol
    #2438
    Értem. Milyen progi kell a videóhoz? PC-s, vagy Xbox-os? A Live már megy, csak nem fogadja el a hotmail-es fiókomat, újat meg nem enged, mindig a postai irányítószámmal (zip) szopat.

    Egyébként nem szoktam én ilyen szerencsétlen lenni, csak nekem a 360 még új (régi boxom volt, azt már vágtam) és nem nagyon találok infót a neten sem.
  • TrIp
    #2437
    jahh, de megvárom a ps3at aztán veszek egy xboxot
    sz.gépet meg nem buzerálom jó lesz msnezni, meg letölteni meg dvd-t írni...
  • bertino
    #2436
    nem is lenne baj, csak szgépet konzol mellett millió meg egy dologra lehet még használni, konzol lehetőségei elég szűkek :)
    különben minden józan ember csak konzolt venne
  • peter31
    #2435
    Videohoz kell egy progi. A Live más kérdés...
  • TrIp
    #2434
    az alapján választasz konzolt h melyiken lesz jobb a grafika?? vegyél inkább egy számítógépet, azt folyamatosan fejlesztheted, azon mindig csúcs lesz a grafika és ha már egyszer megvetted a géped 250e-ért, aztán már rá érsz negyedévente még pár 100e-t rákölteni... ha a grafika számít neked akkor ezt ajánlom, ha meg játszani akarsz akkor egyértelműen az xboxot...
  • szabzol
    #2433
    Nem értem... Képeket és zenéket tudok nézni/hallgatni x360-on keresztül PC-ről, de videót nem tudok lejátszani, és a Live sem megy. Valaki tudna segíteni?
  • raymond01
    #2432
    bocs hogy nem voltam eléggé informált a dologról
  • raymond01
    #2431
    érthető köszi
  • narumon
    #2430
    A nextgen csak egy szó annyit jelent hogy következő generáció. Tehát egy Xbox360 és PS3 azért negtgen (Next Generation) mert az előzőeknek a továbbfejlesztése vagy méginkább új alapokra helyezése. PC-n nincs ilyen, hogy nextgen hiszen folyamatos a fejlesztés. Az hogy nextgen játék az csak annyit jelent hogy Xbox360 vagy PS3 megjelenés. Tehát ezekre a konzolokra nincs olyan hogy NEM nextgen. No remélem érthető volt :)
  • narumon
    #2429
    Ezzel maximálisan egyetértek.
  • raymond01
    #2428
    köszi!
    még lenne egy kérdésem!
    az xbox360- on már a nextgen játokok mi mennek, vagy et maga a next gen?
    ps3- ra meg pc- re is lessz nextgen játék, de mennyi lessz köztük a grafikai külömbség?
  • sector512
    #2427
    Hosszú távon a PS3 erősebb gép lesz az tuti, de szerintem annyival nem ahogy azt ígérik. A dupla számítási teljesítmény nem azt jelenti hogy kétszer olyan jók lesznek a gamék. Kb olyan különbségre számítok hardverileg mint a ps2-xbox között van. Különbség hogy mikor kijön a Ps3 (az elején feltételezem nem sok játékkal), akkor 360-ra már elég sok game lesz, kész lesz a Halo3 pl., meg a gyártók is jobban hozzászoknak a fejlesztőkörnyezethez. Tehát ha veszel egy x-et biztos elszórakoztat még egy-másfél évig legalább, és ha jobb a Ps3 max lecseréled, addigra már megtérül a befektetés :)
  • turho
    #2426
    3 év múlva megmondjuk :)
  • narumon
    #2425
    Kicsit olvass visszább.
    DE
    Amit én mondok és ezt gondold át. Az xbox360-at MOST lehet kapni, MOST lehet rá játékot irni, MOST tudsz vele játszani. Az hogy két év mulva mi lesz szerintem nem alternativa.
  • raymond01
    #2424
    hi

    n sokat olvastam ma az xbox360- ról meg meg is néztem pár játékot és tetszettek csak nem tudom megéri e? A ps3- nak jobb lessz a grafikája vagy több játék lessza arra?
  • Inquisitor
    #2423
    "Ha jól tudom az 1080i az nem 1920x1080 az 1080p lenne."
    Meglehet, én úgy tudtama különbség az, hogy a progresszív az 60 egész képet pakol ki, az interlaced meg 2x30 félképet? Mondjuk szórakoztató elektrónikában (se) nem vagyok ott.
  • Richard90
    #2422
    ok, köszi... megnyugtattál :)
  • UNREG
    #2421
    Rosszul hallottad, menni fog minden TV-n..
  • narumon
    #2420
    És mész japánba ps3at venni?
  • Richard90
    #2419
    mert úgy hallottam hogy csak 60hz.es tvn fog menni
    na mindegy várom a november 17-et
  • sector512
    #2418
    Fog működni sima tv-n is.
  • Richard90
    #2417
    nemtudjátok van valami "rendszerkövetelmény" (gondolok én itt tv-re) a ps3-nak?
    működik 50hz-es pal tv-n?
  • narumon
    #2416
    Ha jól tudom az 1080i az nem 1920x1080 az 1080p lenne. Rosszul tudom? 30fps teljesen jól játszható
  • Inquisitor
    #2415
    ". Három féle HD felbontásra lehet beállítani a gépet: 480p, 720p és 1080i. Ezek közül bármelyiket tudja a monitor."
    Megnéznék egy natív 1280x1024-es monitoron egy 1920x1080-as video miként néz ki :)
    Maradjunk annyiban, hogy a "HDTV" készülékek nagy része SE tudja megjeleníteni, max. összenyomva 1280x720 vagy hasonszőrű felbontásba, másrészt ahogy hallom bizonyos játékoknál már a kisebb HDTV felbontás is eredményez 30FPS közeli "sebességet" ... szóval kiakarna atomlassan játszani 1080i felbontásban ha úgy is csak kisebben nézheti?

  • Richard90
    #2414
    ja és dvi-s csatlakozó kell hozzá, vagy jó hozzá a hagyományos sima is?
    mert a monitoromhoz olyan van (nem dvi-s)
  • Richard90
    #2413
    kösz a választ ( az a 480p, az kb mekkora? (640*480) vagy meglehet adni ilyen egységben?)vagy az mit jelent?
  • narumon
    #2412
    DEEE! Verjük meg Bill Gatest mert nem ad minden Xbox360 mellé (ugyanezen az áron) ajándékba egy HDTVs LCD TVt :P
  • sector512
    #2411
    Rá tudod kötni, csak venni kell hozzá egy rgb kábelt, amit akárhol megvehetsz ahol a gépet is lehet kapni. Három féle HD felbontásra lehet beállítani a gépet: 480p, 720p és 1080i. Ezek közül bármelyiket tudja a monitor.
  • Richard90
    #2410
    lehet hogy már volt (ezért sorry)
    akkor most az én (lg l1730s tft-lcd) monitoromra rálehetne kötni az xbox360-at (ps3-at)
    mekkora a játékoknál használt felbontás??
  • sector512
    #2409
    Ja. Arról nem az MS tehet hogy a régi tv-k nem tudnak digitális jelet fogadni :)
  • Tomo15
    #2408
    Értsd már meg, hogy azért ajánlatos a hdtv, mert az tud nagy képfelbontást. Ha nem kell nagy felbontás ott a tv. Ha nem tudná a nagy felbontást a gép akkor meg az lenne a baj.
  • narumon
    #2407
    Node ez mindegyikkel igy van. Igy van Pcnél is. Hiába brutáljó a géped ha egy sima kis CRT monitoron nézed. Hiába veszel majd egy PS3-at ha egy kis CRT tévén nézed. Nekem egyébként a Xbox360 van most egy Panasonic 82 cm tévén van, hagyományos CRT, teljesen kircsike rajta.
  • Dave9214
    #2406
    jo iagazatok van,c sak akokris sokalom, az ember ugye legjoban akarja élvezni, és ha ugxvan akkor nagy nehezen megveszi a konzolt, és még ajánlatos egy tv is venni hozzá :S
  • narumon
    #2405
    Nem kell külön tévé hozzá, játszhatsz 37cm tévén is ha azon te élvezed. Nem kikötés csak ajánlott. Veszel egy Ferrarit nem kötelező vele autopályán közlekedni, de erősen ajánlott...
  • Dave9214
    #2404
    nahjo nem tavay vettem :d 5 éve volt 500 ezer, SONY '72
  • sector512
    #2403
    Ja amúgy az 5 kilós crt Sony tv kicsit fura nekem is. Még ha 16:9-es se kerülhetett annyiba.
  • sector512
    #2402
    Nekem egy 32"-os ViewSonic HDTV van, azon klassz nagyon, de szerintem sima tv-n is élvezhetők a játékok.
  • Sir Quno Jedi
    #2401
    Ja, én kilóhetvenért vettem 67centis wide HD ready LCD-t január tájékán, az bőven jó ehhez (1360x768). Nem kell kiakadni a HD-TV KELL szavak hallatán!
  • DanielT
    #2400
    És? Rákötöd és nincs rajta kép? Vagy mi a gond?

    Ha te tavaly 72 centis Sony tévét 500ezerért vettél, akkor nem biztos, hogy a legjobb helyen vásárolsz... 99,000 ért, de inkább alatta szórják ezeket.