176586
banner
  • testerlnx
    #2189
    Ez egy XBox360 topic, nem illik ilyet mondani itt :) Amúgy meg még nincs PS3, szóval elég érdekes dolog ilyet kijelenteni, mivel ezt még senki sem tudhatja... Amúgy meg mire gondoltál, miben jobb a még nem létező PS3?
  • Dave9214
    #2188
    én sokallom hogy kel még hozzá venni tv-t is, szval, tökoyan mintha vennénk egy ps3 at, csak szarabb változatba, mert egy hd tv 250 alatt nem nagyon van....
    és egy ps3 veri a x360-at....
  • teamwork100
    #2187
    Kösz a válaszokat!
  • arty
    #2186
    a thomson lcd-i között láttam jopár 1280x720ast, ez nem vetitős ráadásul.

    800:1 kontraszt tűrhető, de mondjuk éjel töksötétben egy sötétebb game már nem lesz igazán élmény :) lcd mellett enyhe háttérvilágitással kell játszani éjjel! :)

    1366x768 is jo, csak nem lesz nativ 1:1 pixelmapping a box és a tv között, picit homályosabb lesz... sajnos ez lett a "divat" az lcdk közt :(
  • turho
    #2185
    Traxdata, Ricoh, Verbatim, Pio109, Slysoft Clonecd.
  • Snake11
    #2184
    Pioneer iróval és CloneCd-vel!
  • teamwork100
    #2183
    Milyen DVD író progival érdemes a nem eredeti dvd-ket kiírni? Lemeznek Verbatim-et hallottam. Van valakinek tapasztalata? Üdv.
  • testerlnx
    #2182
    ok, emiatt már nem hinném hogy cserélek :)
  • Snake11
    #2181
    Sony KDF-E42A11E nekem ilyen van ez 1280x720-as!
  • DanielT
    #2180
    Van egy pár :)
  • Atkamon
    #2179
    Akkor most milyen LCD-t érdemes venni XBOX360-hoz?
  • CrucifX
    #2178
    Pár órát gyűrtem a Madcatz kormányt: borzalmas. Kínai piac design (műszarflon ragasztós "kijelzők"...), körülbelül 2 forint értékű műanyagborítás, borzalmas szögben álló pedálok (5 perc után megfájdul a lábad, garantáltan), ráadásul akkor a holttere, hogy használhatatlan és mivel nincs hozzá külön kalibráló menü, ezen nem is lehet segíteni - PGR3-ban egy negyed fordulatra forgathatod balra vagy jobbra, nem erzekeli, egyenesen megy tovább a kocsi, ha pedig normálisan kitekered, keresztbe áll. Nehogy megvegyétek.
  • testerlnx
    #2177
    Tudsz olyan LCDTV-t ami 1280x720-as?
  • Atkamon
    #2176
    A 800:1 kontrasztarány megfelelő?
  • DanielT
    #2175
    Igen.
  • DanielT
    #2174
    Nem jó. Nem sztenderd arány, magasságában nyújtott lesz.
  • testerlnx
    #2173
    jó.
  • Atkamon
    #2172
    A nagyokos eladó ezt írta fel nekem, meg a TV papírján is ez volt. Azt tudom, hogy az 1360x768 az jó, de ez nekem is fura volt.
  • testerlnx
    #2171
    Apropó, a 720p az 1280x720 pixel? Mert én is általában 1360x768-as TV-ket látok mindenhol...
  • DanielT
    #2170
    Nem tudok ilyen felbontás létezéséről. Szerintem 1360 x 768 lesz az.
  • Atkamon
    #2169
    Az lenne a kérdésem, hogy egy 26"-os HD TV, aminek a felbontása 1360x860, jó lenne az XBOX360-hoz?
  • arty
    #2168
    kormányt használ vki 360-al? milyent? játékoknak speciálisan kell támogatni az adott típust?
  • WOW
    #2167
    KÖSZI
  • deep
    #2166
    Vegyél használtat! Én is azt vettem. Persze előtte nézd meg, próbáld ki. 70 körül lehet használt premiumot kapni.
  • james69holden
    #2165
    hát sz.tem ősszel lesz jelentősebb árcsökkenés
  • luckyboi
    #2164
    Szeva fórum, mikor vehetek xbox 360at, ha havonta 10-15öt tudok spórolni rá jelenleg, megy még le az ára sztetek? premium pakkos kéne, mert más nem jó.
  • CrucifX
    #2163
    Nemsokara frissitem, mert nemreg volt egy minor update.
    Btw, mondjatok kerlek h mi erdekelne meg titeket LIVE leirason kivul (amit lusta vagyok osszedobni), hogy tudjam, merre haladjak - igaz, ez ideiglenes FAQ, mivel osztol elmeletileg lesz hivatalos.
  • Zsoltika 007
    #2162
    LINK
    Ami itt van az fut X360-on is.
  • bertino
    #2161
    Sziasztok!
    Most először írok ide asszem a konzol világ egyik topicjába, ezt is csak egy kis kíváncsiságom váltotta ki, mert egyébként nem vagyok konzolos és Nintendo-n kívül más nem is nagyon akadt a kezembe :-)

    kérdésem csupány annyi volna, hogyha én veszek egy Xbox360at, azon a sima Xboxra írt játékok is futni fognak, avagy sem... ?
    mint említettem nem nagyon vagyok témába, lehet nagyon hülye kérdésnek tűnik
    köszi a választ
  • deep
    #2160
    HDTV-n mivel nagyobb méretű, több recét fogsz látni. Illetve ha elég messze ülsz, akkor nem:)
    Szal végülis lehet mondani, hogy ugyanaz az élmény, csak a monitort 20 centiről nézed, a TV-t meg 4 méterről.Azért a HDTV jobb mégiscsak:)
  • WOW
    #2159
    Sziasztok!Tuti,hogy már kérdezte más is de mekkora külöbség egy HD-TV és egy jó TFT monitor között?Most a grafikai megjelenítésre értem.Ugyan annyira szép a grafika?
  • peter31
    #2158
    Azok flash-eltek nem chipesek azért van különbség...
  • Bravoman
    #2157
    Én itthon csak firmware flash-elt gépekkel találkoztam. Ha Te tudsz olyanról, ami tutira chipes, akkor küldj nekem lszi egy privit!
  • Homeworld30
    #2156
    És tényleg működik?
  • vg
    #2155
    Azzal.
  • peter31
    #2154
    Ezzel a chippel? Szerintem az egy másik meglodás...
  • vg
    #2153
    "Ez frankó? http://www.team-underdog.com/home.html"

    Ilyen módosított gépeket már nálunk is lehet kapni... mondjuk apronet.com
  • DanielT
    #2152
    ért=ér
  • DanielT
    #2151
    Add el a pécéd amíg ért valamit és vegyél ősszel egy 360-at akkora talán már lesz rá épeszű játék.
  • Ferencz István
    #2150
    X360!X360! Kellene nekem már mióta de a vásárlástól az egész kedvemet elveszi hogy monitoron kell nyomni. Az meg olyan mint ha PC-n játszanál. Az én PC-men sem akad semelyik játék, nem csak azért veszek X360-t hogy jól fussanak a gémek, hanem hogy jól szórakozzak a TV előtt a fotelben vagy az ágyon. A Widescreen monitor is egy jó megoldás de most tegyem a TV helyére? Az SDTV-n meg szar a kép azt mondjátok, a HDTV meg borzasztó drága. Ja meg még a 3 hetes PC-met is elkellene adnom.Légyszi segítsetek a vásárlásban mert már télleg nemtom mit csináljak.