176586
banner
  • Dave9214
    #2149
    nem egészen, mert 5 havernak van gépe (PS2) és mindegyik szar!
  • Multikiller
    #2148
    Szerintem akkor valamit nagyon nem jól csinálsz a gépeddel, ha 10ből 7 nem indul. Valszeg megvezettek vmi fostalicska chippel, ezért kell boot lemezt használni és még a garanciád is megmarad. 360ra is kijöhetne egy ilyen.
  • Dave9214
    #2147
    egy jó tanács.....
    14 vok, és van egy kicsipelt PS2-m, és naponta kibasznám az ablakon!
    Ha midneképpen sonyt akrsz akkor aztmondom, gyűtögess és novemberbe PS3-t vegyél, vagy x360-at, PS2- nem jó, gondolom nem 1-2 évre tervezed a konzolt szval.....
    meg hát a graff is már kezd elavulni ps2-n...
    x360 1000x jobb!
    Nálam a PS2-n van vagy 10 játék....
    abbol 7 nem indul....
    vagy lefagy
    vagy stb....
    a PS2 kiment a korbol lássuk be, ha veszel vagy x360-at vagy PS3 t vegyél sztem, bár te pénzed te döntésed
  • deep
    #2146
    off
    Beteg nem vagyok, de nem vagyok jól.Viccen kívül.
    on
    Jó konzol az X360...
    Megyek is és lefekszem.
  • toza #2145
    hol hol?!?!?
  • DanielT
    #2144
    Ha jól tudom te most éppen betegen fekszel otthon és nem tudsz fórumozni.
  • deep
    #2143
    Mámmeginawarez...
  • toza #2142
    40 euro kull
  • toza #2141
    (((bocs..kb 1000-2000 jatek va :/ ps 2 re..)))
  • toza #2140
    jajaja !!!de mibe kerul ?!meg mikor?!

    (((viszont nem box 360 ellen,de ps 2 egyenlore jobb lenne koloknek..mert keves a jatek..meg mocsok draga boltbol...ps2 hoz van kb 300 pikk pakk,500 huffert belehet szerezni modolt gephez(aztan johet a felevenkenti fej csere,meg biri-borogatas stb:D) de jatek akkor is tobb es sok re-tubb van...

    CONDEMNED meg +pelenka vetelt igenyel..sbt..
    aztan ha lement ar,meg lesz jatek meg csipp szazaval erdemes lesz beruhazni..szvsz )))
  • peter31
    #2139
    Ez frankó? http://www.team-underdog.com/home.html
  • Attila 007
    #2138
    Sziasztok újra, én lassan 3 hete vivódok a Battlefield2 vel , sehogysem akar kapcsolódni a gépem az ea serveréhez, elkezdtem velük levelezni, és egy olyan kérdésem lenne hogy egyik lehetséges megoldás az az hogy állitsam vissza a dátumot, nahmost ezt ha bevagyok jelentkezve a LIVE os Gamertagommal, akkor sehogysem lehet megtenni, ha kivagyok jelentkezve, átállitom, akkor mikor bejelentkezek , automatikusan visszaáll, tehát ez egyáltalán kivitelezhető valahogy?
  • Attila 007
    #2137
    Gábor, ha megengedsz egy jótanácsot, vegyél XBOX360 at, nekem is van egy combos pc m jó lehet már középkategoria, de játék még nemvolt ami akadt volna, főleg a fiad örömére, de a magad szórakoztatására is, én is Battlefieldezek rendesen PC n, és megvettem BOXRA is, szerintem nagyon jó a grafika, meg a küldetések is, ezt tapasztalatból mondom, és persze sok más szórakoztató ötletes játék van még erre a gépre, Én 27 éves vagyok ciki, nemciki imádom a 360 amat, nemgondoltam volna hogy még játékélményben tudnak valami újat mutatni, hát játékról játékra egyre jobban, gondolok itt a CONDEMNED re, NBA2K6, nekem a BL2MC is nagyon tetszett, és még sorolhatnám, jelenleg 14 játékom van és kevesebb még igyis az egész hóbelebanc, mintha új PC t vásároltam volna, persze elengedhetetlen egy nagy LCD TV is 1080i vel. Ha van valami kérdésed(tek) szóljatok, most is csak leirtam a saját véleményemet, u.i.: csak egy kis plussz hogy ping-pong:) mert ugye PC re az nincs és nagyon komoly kis csatákat lehet abban is vivni a sok Gamerrel. Kihivás még a gamerpoints begyüjtése ugynevezett achievements, minden játéknak van 200 tól 1000 ig, és mielőtt játszanál valakivel sok infot megtudhatsz a másikról, mivel játszik, miket ért el stbstb, nah zárom reggeli soraimat, üdv mindenkinek.
  • Gabor970
    #2136
    PC már van odahaza természetesen. És tulképp nem is lenne rá panasz, egy játék volt csak ami megfektette. Persze pont az, amit legjobban szeretek. Ezért is lelkesedtem fel, hogy van BF2 konzolra is, bár közben kiderült, hogy az mégsem teljesen az. No de ez mindegy is. A lényeg, hogy bizonyosan lesz konzolvásárlás, ez tulképp már eldöntve. Csak azon vacilálok, hogy XBOX360 v. elég egy ps2 is. No majd megálmodom. (mondjuk tegnap jött ki az éves villany és gáz elszámolás, ez épp az alapabb kiépítésű XBOX360 árát viszi, ezért esélyesebb a PS2. SAJNOS!
  • Bendy
    #2135
    A kérdező © Gabor970 a fiának játékra szeretne gépet venni (ha jól olvastam). Akkor minek kergetik bele 1esek pc vásárlásba az emberünket? Szerintetek a kisfia majd azzal szeretne bíbelődni, hogy a Winfos ma megint minek esett össze fél órán belül harmadszor? És megint nem szól a hang valami driver hiba miatt, a monitoron a kép összeesett 60Hz -re az fps elindításakor...stb. stb..? Tudom túloztam 1 kicsit, de aki szórakozni akar annak a konzolt találták ki.
    Ma már a suliban is a srácok között a ps2,xbox..stb a menő, nem a 3.2Ghz-es P4. Árban pedig ég és föld, össze sem lehet hasonlítani. Ne tereljük tévutakra az urat, kérem :)
  • testerlnx
    #2134
    khm, azért ennyi pénze nem mindenkinek van játékra...
  • testerlnx
    #2133
    Szerintem meg vegyél konzolt, pc-t meg úgy is fog használni a gyerek, ugyanis netezni fog! Azt meg nem konzolon fogja csinálni (arra elég egy gyengébb pc)...
  • arty
    #2132
    de akkor mindkettőben képben kell lenni, nameg pc fejlesztés mellett a konzolra is áldozgatni... hááát ... :)
  • toza #2131
    nem ertem hogy miert valtasrol beszeltek..ami pc re jon es faja, azt ott kell nyomni,ami konzolra van azt meg ugy..mindketto frankos es kell!!elony hatrany van mindig..viszont koloknek vegel ps2 -t,boxot meg box 360 at meg ps 3 mat is ..mert mindegyikre van sok jatek es kesz..
  • turho
    #2130
    Bocs, csak annyira segíteni akartam, azt hittem hogy hdd-t keresel :)
  • Multikiller
    #2129
    Egyet értek az előttem lévő hozzászólásával. En is pcs voltam de nagyon elegem lett abból, hogy ha kijön egy új játék kapásból új videókártyát kell venni hozzá. Pcn fpst rtst nagyon jó játszani, de a mostani játékokna irreális gépigénye van. Gondoljatok bele. Most jön a windows vista aminek alapban kell 2 giga ram meg egy jó videókártya, hogy elinduljon + ha még játszni is akarsz vele ps crysisel, akkor kell bele még 2ő + mindenből a legjobb szóval kb 500k-ból jókat fogsz majd játszani. Átváltottam ps2re és nem bántam meg. Rendgeteg autós játék van rá + verekedős, amit assem tudum mikor láttam pcn utoljára. Talán a mortal 4 volt amit utoljára toltam és az már nem ma volt. Szóval felháborító, ráadásul minden jobb játék először konzolra jön ki és csak utánna pcre egy összedobott tik-ták verzió. A gyerek meg úgyis megtanulja kezelni a gépet, mástnem az iskolában, mindenhol tanítanak már informatikát.
  • Gábor
    #2128
    Én megbántam a kidobott pénzt az ablakon, ami nem állt arányban az általa nyújtott szórakozással...
    Igazad van, én is megtanulgattam a gépkezelést így, de egy officet vagy accesst és wordöt kell tudni melóban kezelni, nem hw-t berakni és wint telepíteni.
  • Zsoltika 007
    #2127
    Hát ha gyereknek akkor sztem jobb a pc. Pont az lenne logikus hogy box mert azt könnyű kezelni de én is játékkal kezdtem ismerkedni a pc-vel több mint 10 éve. Aztán megtanultam wint telepíteni stb stb és így szépen lassan kezdtem megtanulni az informatika alapjait. Tehát nem feltétlen hátrány a bonyolúltság. Boxon annyi fog rá ragadni hogy lemezt-t be azt jóvan. Az életben meg azért nem hátrány ha konyít az informatikához az ember. És nem 1 év alatt kell bepótolni mindent mert a munkahely majd megköveteli.
  • Gabor970
    #2126
    Kisfiamnak kellene egy konzol. Ő PS2-re vágyik, de gondoltam "hamár-akkormár" szal legyen inkább 360, és akkor este ha már alszik, engem is kiszolgálhatna. Ezek szerint mégsem.....
  • Zsoltika 007
    #2125
    Én is így voltam vele. Aztán mégis pc-t fejlesztettem. És visszagondolva nem bántam meg. Majd ha kijön a ps3 és tényleg olyan fain lesz mint ahogy mondják sokan talán akkor majd arra váltok. De jelenleg mindenben kiszolgál a pc.
  • Gabor970
    #2124
    hát ez elszomorít!!! Mégis a PC-met fejlesszem???? Nem akarom! Netezni, offiszkodni megteszi még sokáig. Kéne egy konzol játszani, de nekem csak az online játék a JÁTÉK. Meg kell a BF2!!!
  • Zsoltika 007
    #2123
    Nagyon más. Szinte mindenből gyengébb és kevesebb van.
  • Gabor970
    #2122
    brühühühü :-((((((((
  • KaBuTo666
    #2121
    igen valóban más...
  • Gabor970
    #2120
    De ha már van ebben tapasztalatod, akkor tovább kérdeznék:

    A PC-s BF2 fórumon azt írta valaki, hogy a konzolos Moder Combat nem ugyanaz, mint a PC-s BF2. Teljesen más pályák, fegyverek, kasztok vannak? Vagy ez hülyeség?
  • Gabor970
    #2119
    az amúgy tetszik, hogy ezek szerint máris megoldott XBOX360-on is az "olcsójáték" Bár én azt a játékot ami igazán tetszik, és sokat használom, mindíg megveszem origibe is. (nem sok ilyen van) A BF2-t már kb 300 órája játszom, ha ezzel leosztom az árát, meglehetősen olcsó szórakozás!
  • Gabor970
    #2118
    tört "RANKED SZERVER" ??????
  • deep
    #2117
    Egyelőre joy. Később lesz egér+bill támogatás.
  • KaBuTo666
    #2116
    ÚGY, HOGY csakis tört szervereken játszom, ennyi (amúgy a magyar szerverek nagy rélsze tört szerver..)
    xbox360 nál pedig mivel flashelve van eredetinek érzékel, szintén tudsz játszani másolt játékokkal
  • Gabor970
    #2115
    megint egy bugyuta kérdés:
    Végignéztem a konzolstudió ajánlatait. PS2-őhöz látok adaptert, amivel pc egér és bill. kapcsolható. XBOX360-nál miként van megoldva az FPS játékok irányítása?
  • Gabor970
    #2114
    ez egész tűrhető, ennyit még megér. Féltem, hogy havi 3-5e Ft.
  • Gabor970
    #2113
    akkor meséljed el hogyan játszol BF2-őt ranked serweren tört játékkal.
  • KaBuTo666
    #2112
    "PC-n az FPS játékok ingyenesek (az természetes, hogy eredeti játékkal)"

    egyikhez sem kell EREDETI JÁTÉK!
  • deep
    #2111
    Online játékhoz gold előfizetés kell, ami évi tizen 1-2 ezer forint.
  • Zsoltika 007
    #2110
    Évi 13-16 ezer körül van az online (live gold) előfizetés.