176586
banner
  • TrIp
    #2479
    ez melyik bolt pontosan? "update" nélkül nem tudod mennyi?
  • tejföl
    #2478
    Garit vállalnak rá?
  • szabzol
    #2477
    Balassagyarmaton 60-65 "upgrade-elt" meghajtóval a Core, 92 a Premium
  • sector512
    #2476
    De ha téged esetleg mégse, engem tuti! :D
  • tejföl
    #2475
    Ha 360-as, akkor komolyan érdekel.
  • TrIp
    #2474
    oké, megegyeztünk:D
    majd ha beszéltem vele, mondom mi a helyzet! tényleg érdekelne??
  • tejföl
    #2473
    De ha mégis igaz 60-ért azonnal átveszem.
  • tejföl
    #2472
    A sima X-et szokták adni 30-ért. A 360-as játékból pedig a legolcsóbbat sem adják 6000 alatt.
  • TrIp
    #2471
    háát pedig... megkaptam a telefonszámát is, de ha átbaxás akkor hatalmas nagy negatív értékelésben részesítem
  • tejföl
    #2470
    Az kizárt, hogy igaz legyen.
  • TrIp
    #2469
    vettem egy xbox360-at a vaterán 30e-ért... az milyen?? szerintetek kamu?:D
    kiváncsi vagyok rá, várom h jelentkezzen az eladó, azt írta eredeti programokkal adja
  • TrIp
    #2468
    de van, a gamespoton... tuti van mert láttam, nem olyan nagy a különbség szerintem, nézz utána!
  • tejföl
    #2467
    Míg nem nézed meg HD-n addig nincs baj. Utána viszont...
  • tejföl
    #2466
    Hol lehet 60-ért venni?
  • raymond01
    #2465
    nincsen vhol a neten hogy külömböző tvken milyen képet produkál?
  • bertino
    #2464
    egyértelműen HDTV az igazi, azért egy sima TVn se rossz
  • Prince of Máté
    #2463
    ááá kár volt venni PS2őt 35-ért mikor X-Box 360-at 60ért lehet használtan venni
    De sima tV-n is jó képet produkál vagy csak HDTV-n?
  • narumon
    #2462
    www.teamxbox.com
  • raymond01
    #2461
    Csak HDTV-ből is van vár sokfajta!
  • deep
    #2460
    Nincs magyarországon X360-al foglalkozó újság. Az 576 konzolban biztos van pár cikk, de nem sok. Netről kell tudakozódni, minden itt van ingyen. Demókat úgyis a Live-ról szedsz. HDTV, vagy monitor erősen javallott! A 100Hz-esen is szép lesz, de nem arra találták ki.
  • deep
    #2459
    Monitoron játszom és akkor sem folyamatos a framerate. De mindegy is.

    Amúgy tegnap jelentette be kiadóként a Microsoft a Gears of War boltba kerülési dátumát. November 12-én esedékes Amerikában, míg Európában öt nappal később, ergo 17-én. További hivatalos közlemény szerint a játék demója csak a megjelenés után érhető majd el.
  • raymond01
    #2458
    Egy igazi xbox-szos milyen magazint vesz? Csak azértkérdezem mert pcm van de szeretnék egy xbox360 -at venni és kívácsi vagyok melyik játékújságot szoktatok venni ha vesztek?
    Még egy kérdés! Az xbox360-hoz milyen tv kellene minimum hogy szépek legyenek a játékok, mert olvastam pár cikkben hogy csak hd tv-n szép, de mit mutat 100hz-es tomsonon pl?
  • turho
    #2457
    Érdekes, hogy a standard tv-n pár dolog azér furán jön ki (nálam).
    Tényleg van berángatás a játékokban, de valamiért a leskálázás/megjelenítés lehet az oka. 72 cm-es Pana TV-m van, 2 éves, a játék közbeni egyenletesség az kb. okés, de például egyes videok, átvezető animációk érdekesen röcögnek-rángatnak. Van ahol segít a pal50-pal60 megjelenítés átkapcsolása. Nem ordas baj, csak azért észrevehető. Ha mindez nagyfelbontásban eltűnik, akkor főleg megnyugszom :)
  • Attila 007
    #2456
    Hát nem dicsekvésből irtam, hanem a SaintsRaw végett, lehet a tv jével vannak gondok, egyébként meg lényegesen olcsóbb HDTV ken is megy normálisan, megkérdeztem pár embert akiknél szintén nemakadt a játék demoja, könyörgök ne csináljunk ebből problémát kinek milyen tvje van vagy nincs, máskor majd csak irom hogy HDTV de amikor irtam a választ csak az enyémmel tudtam példálozni, szal elnézést KERÉK!
  • Ronny
    #2455
    hát pertsze:D
  • Attila 007
    #2454
    SAINTSRAW ban nálam a DEMO egyáltalán nem akad bár én ilyenen TVn játszom.
  • narumon
    #2453
    Yuppi!!

    Gears Of War - Nov 12 Amerika.

    No akkor már nem is kell olyan sokat aludni :P
  • narumon
    #2452
    Hát attól függ melyik konzolról van szó :D
    Xboxhoz rengeteget találsz akár googleban is. Xbox360hoz egyelőre még nincs (tudtommal) alternativ oprendszer.
  • muerte2
    #2451
    Tudna valaki egy topic-ot említeni ahol fleselésről, esetleg alternatív oprenszerekről van szó adott konzollal kapcsolatban?
  • narumon
    #2450
    Azért a jóval vitatkoznék. Bár Carmack éppen valamelyik nyilatkozatában mondta azt, hogy a PS3 programozáshoz is japán agy kell annyira összevissza és nem logikus. :)
    Nekem nem lenne bajom, hogy ha japánok programoznának csak csináljanak amcsi stilusú játékot is mert japán játékkal játszani nem veszi be a gyomrom. Tisztelet az 1-2 (szigorúan 1-2) kivételnek.
  • sector512
    #2449
    Azért ezzel nem értek egyet teljesen. A japánok igenis hamarabb megértik hogy kell jó játékot írni. Nézd meg a Ps2 kezdő játékait. Azok között is szinte csak a japán gamék voltak jók.
  • aabyssx
    #2448
    > Lehet hogy a csak a japánok tudnak normálisan programozni?:D

    Szerintem nem. A fehérek (amcsik, európaiak) sokkal jobbak technológiában, mint a kicsit túlságosan "strait forward" japók.

    Csak a japóknál valami miatt kritérium a folyékonyság, és nagyon ritkán áldozzák be ezt valamiért cserébe. Inkább csinálják egy hangyányit sivárabbra, szerényebb részletességgel, de nem vállalják be, hogy szaggasson.

    És teszik ezt SZVSZ nagyon helyesen.

    ***

    Egy másik dolog, hogy baromi drága így optimalizálni. Belőni egy játékot ingadozó 30 FPS-re nem olyan vészes.
    De addig tesztelni és debug-olni, javítgatni, amíg szinte egyetlen kamerapozícióban sem tart tovább egy képgenerálás, mint 1/30-ad másodperc, baromi sokáig tart, sok embert emészt fel és drága. Nagyon kevés amcsi csapat vállalja csak be.

    Japóknál ennek nagyobb kultúrája van. SZVSZ ezen múlik inkább és nem a tudáson.
  • deep
    #2447
    Ez esetben petíciót fogok indítani, hogy a komplett videójátékipar tegye át székhelyét Japánba és kizárólag japán emberek készíthessenek ezen túl játékokat:)
  • UNREG
    #2446
    "Lehet hogy a csak a japánok tudnak normálisan programozni?:D"

    Igen. :)
  • szabzol
    #2445
    Működik a Live:) Köszi a segítséget!
  • narumon
    #2444
    Hát mindenhol vannak szar programozok, xboxra, pcre, meg Psre is :((
  • sector512
    #2443
    Lost Planetet már alig várom :) Meglesem én is azt a demot asszem...
  • deep
    #2442
    Na srácok, kipróbáltam a Saint's Row demot és felemás érzelmeim vannak. A hangulat jó lenne, a grafika szép lenne, DE! Nem értem hogy miért kell szaggatnia! Rengeteg helyen látszik hogy küzd a gép, és 30 alá esik a frame/sec. Sőt 20 körülire. Ez röhej.

    3 mag ennyire képes? Remélem hogy a közeljövő játékaiban ezt kiküszöbölik. Egyébként megnéztem a Ninety Nine Nights demot is és az pl nem szaggatott. Ahogy a Ridge Racer sem, ahogy a Lost Planet sem, és ahogy egyetlen japán illetőségű játék sem. Érdekes összefüggés. Lehet hogy a csak a japánok tudnak normálisan programozni?:D

    Idén ősszel egyébként 3 játék is lesz melyeket érdemes beszerezni, végre elindul a játékáradat. Saint's Row, Dead Rising, Test Drive Unlimited, valamint kicsit később 2007 első negyedében a Lost Planet.
  • tejföl
    #2441
    Írd a gugliba, hogy "zip code new york"!
  • szabzol
    #2440
    Koszi, kipróbálom.