176586
banner
  • moose
    #2272
    Üdv mindenki! Eladó lenne egy Xbox360 Core + HD kábel + 64MB-os memokártya bele + Ghost Recon Advanced Warfighter(természetesen eredeti, angol)játék. Az egész 70e-ért, fix ár, minden tökéletes állapotban. Ajánlatok PÜ-ben.
  • turho
    #2271
    Sziasztok. Eladó német, karc-és ujjlenyomatmentes PAL Call of duty 2, x360-ra, ajánlatokat várok. Illetve van még egy xbox1-es King Kongom is, PAL, frissen kibontott, arra is. [email protected] és PÜ ide
  • Prince of Máté
    #2270
    a TV árakhoz visszatérve van 189000-ért egy 67CM-es LG TV a Media MArkt-ban ami 1366x768 felbontású.
  • Homeworld30
    #2269
    x360-hoz lehet olcsóbb kontrollert is kötni?
  • rasheedw
    #2267
    A 360 lejátsza az eredeti xbox lemezeket?és tud dvd-t is játszani?
  • teamwork100
    #2266
    Ok, akkor mást kérdezek. NTSC játékokat le tud játszani a gép, vagy csak PAL-t. Érdemes e amcsiból rendelni valamit így.
  • turho
    #2264
    X360 eredeti MS nagy média-távirányító, egyszer kipróbált, oem verzió, lenne eladó. (a táv a szolnoki mm-ben 16900 pénz, na én nem ennyire tartom) Kérlek árazzátok be korrektül, illetve érdeklődőt keresek.
    [email protected] illetve pü.
  • toza #2256
    volt itt jopar hsz al korabban egy fullos FAQ ..inkabb azt raknatok vegre a hejre inkabb...
  • MPZS
    #2254
    nem lehet leszedni a demokat gépre a netröl aztá átteni az x-re vhogy?
  • Zsoltika 007
    #2253
    -demo kipróbálási lehetőség
    -patch letöltés
    -extra tartalmak letöltése (új mapok stb)
  • turho
    #2247
    Fog jönni egy alaplap-revízió ami majd kevésbé melegszik és talán halkabb hűtéssel, de nem lesz semmiféle hardveres vagy funkcióbeli eltérés, ez konzol.
    PS2-ből 16 fajta létezik csak PLA-osból...kívülről meg 2 fajtának látszik.
  • CrucifX
    #2245
    Szoftveresen (firmware updateek formajaban), nem hardveresen (persze csak ha nem vesszuk be a kalapba a nem kotelezoen megvasarolando kiegeszitoket, ugymint kamera).
  • Gabor970
    #2243
    egy felvetés:

    Jól veszem ki? az XBOX360-at is folyamatosan fejleszgeti a gyártó? Vagyis ugyanúgy fél-egyévente vehetem az újat, mintha PC-m lenne????
  • CrucifX
    #2240
    Nem is akarom hogy ebbe az irányba menjen el, csupán jó lenne tisztán látni a dolgokat.

    Új téma: érdekesség - Point Converter
  • Ma2ska
    #2233
    Ebben nyilván vastagon benne van a nemzeti érzület, azt hiszem Japánban csak helyi kötődésü cég neve által fémjelzett konzol lehet sikeres.
  • arty
    #2232
    http://editorials.teamxbox.com/xbox/1651/The-Red-Ring-of-Death/p1/

    itt pedig egy leirás, h a zöld kör pirosra szineződése milyen hibára utal :)
    Az óramutató járását alapul véve:
    - ha csak az első negyed zöld, minden más piros: általános hw hiba, kábelek, winyo kihuzása, reboot - kicsi az esély a gyógyulásra
    - ha a második negyed a zöld: tulmelegedés. gép kikapcs, kihűl, tovább játszol
    - harmadik negyed: szintén általános hw hiba, eljárás azonos az elsővel
    - negyedik negyed(azaz minden negyed már zöld/piros): AV kábel nincs jol bedugva

    remélem minimálisan segit a diagnosztikában :)
  • arty
    #2231
    amugy, olvastátok, h jön a HDMI kimenetes box? xbox-scene.com on vannak képek, talán igaz is ;)

    ami hir még tetszett az a japán eladások:
    "While the 360 neared 2,000 units in sales for the week, the Nintendo DS sold 153,566 units, the PSP 25,935 units, and the PS2 23,133 units in the same period."

    elég durva bukta, japánok nagyon kitartanak box ellen :O
  • Tomo15
    #2212
    mekkora egy kretén
  • turho
    #2211
    Rááll a kezem sorry....
  • Ma2ska
    #2210
    Te meg keress fel egy mentálhigiénés szakembert..
  • CrucifX
    #2209
    Az nem baj ha a 365 megbukott, jo lesz nekem a TV alatti 360 is - ja es trollok kifele, az ovoda nem itt van, eltevesztettek a hazszamot.
  • Zsoltika 007
    #2208
    Ezt kifejtenéd? Nem értem mit mondol! XB365 él és virul.
  • maruzst25
    #2207
    Az Xkoksz365 megbukott így ezt a topicot bezárjuk ma este.
    Megértésüket előre is köszönjük és vegyenek egy normálisabb konzolt.
  • CrucifX
    #2206
    Turho, akarhanyszor irod le az meg mindig FIGHT, es nem FRIGT Night ;)
  • turho
    #2205
    Eladó volna egy Blazing Angels és egy Fright Night round 3, x360-ra. Lehetőleg egyben. Angol nyelvű, PAL gammák.
    FNR3: 9 k
    Blazing Angels: 7 k
    Egyben: 14 k.
    Plíz PÜ
  • Ma2ska
    #2204
    Hát ugye deklaráltan alapból kompatibilisnek kéne lenni, de volt ezzel valami probléma, inkompatibilitás amit állitólag a legutóbbi dashboard frissitéssel kiküszöböltek. Személyesen nem próbáltam mert én joy párti vagyok fps nél is, majd amelyik játék ezt támogatja, meg kell nézni, müködik e a dolog. Egyelőre többet én se tudok..
  • Attila 007
    #2203
    teljesen igazad van, de tényleg ez az egér bill, ez most hogyvan?Válaszodat előre is köszi
  • Ma2ska
    #2202
    Az igaz hogy a minél kisebb válaszidő fontos, viszont az én lcd tv m 16 ms és nincs semmiféle mosás vagy utánhuzás, mig láttam egy papiron 8 ms RT val rendelkező monitoron utánhuzást, ugyhogy szerintem ebben a kérdésben legjobb személyesen látva meggyőződni, mielőtt vesz valaki, ott a helyszinen hogy mit produkál gyorsabb jeleneteknél a tv, vagy monitor mert ezzel a válaszidővel is csalnak kicsita cégek ugytünik, a paraméterek megadásánál..
  • Attila 007
    #2201
    Mario, ez nekem új, hogy lehet pcs egeret, meg billt rátenni a kis xbox360 unkra? Aki meg aztirta hogy 320 ért vesz gépet, annak meg aztmondanám, hogy teljesen ok, ő dolga, csak ezen a gépen 2 év múlva is szépek lesznek a gémek, a 320 ezres pcn meg ugye közepes teljesitményt fog produkálni, tapasztalatból mondom, én még a vga mat 2 és féléve 170.000 ért vettem, a többi periféria is ottvan alul, DE manapság már ez a gép közepes teljesitménynek számit, és a BOXON összehasonlithatatlan a játékélmény, igaz az FPS az jobb pc n de szerintem ezt orvosolni fogják, ez sokkal kisebb dolog, mint mondjuk az, hogy a játékélmény más játékoknál messz sokkal jobb mint pc n, berakod a lemezt és már megy ott meg félóra mire elinditod hogy jól fusson, HDTV nél meg én aztmondom azis számit hogy a válaszidő 8ms legyen, különben szerintem kicsit elhomályosodik a kép, nah további szép napot
  • Ma2ska
    #2200
    Amiaz fps problémát illeti kontrollerrel ugyanugy " le tudom nyirkálni" az embereket,bár tudtommal az uj dashboard frissités pc s perifériák , egér-bill csatlakoztatását megoldotta.
  • Ma2ska
    #2199
    "Rendes " tv n a felbontás szab korlátot a megjelenésnek, nem muszály HDTV t venni, monitorra ugyanugy kötheted vga kábellel, és semmiféle minőségi kompromisszumra nincs szükség. Ez a fejlődés ára, az ntsc vagy pal felbontás kevés már a játkokhoz.
  • Dave9214
    #2198
    engem nem zavar, csak az..... hogy ha veszek 70 e ért akkor ne keljen még 250 e ért tv-t venni, csinálják meg ugy, hogy rendes tv-n legyen oyan a minőség mint hdtv-n és akkor semmi bajom nem lenne!
    mert most oyan hogy veszel egy tv-t meg konzolt 320 e ért....
    akkor inkább aztmondom veszek egy gépet, amin minden FPS-meg gamet tudok vele irányitani.....
    nem hiszem hogy mondjuk x360 al, vagy PS3-al a crsysisbe hogyfogjátok mondjuk lenyirkálni az embert....
    mert én oyanokat halotam a gamerol, hogyha már a faleveleken mész, akkor má lönek rád, mert meghalják...
    és godnolom nehéz odairányitani a célzopontot.....
    mig PC-n negyed másodperc
  • Ma2ska
    #2197
    Nekem is a Dreamcast volt a kedvenc konzolom, korszakalkotó volt a maga idején..
  • barret
    #2196
    Sajnos ez a kis meret hatranya...Mostmar a konzolok lesznek hangosak,nem a pc:DDreamcast is milyen bazi hangos volt!!!Akkora venti volt benne,mint a kormom...Azt meg ugye meg kell forgatni,hogy szallitsa a levegot...Azt a konzolt meg a mai napig sajnalom:( Nem erre a sorsra kellett volna jutnia!
  • barret
    #2195
    X360 mar realitas,ps3 lehet hogy jobb lesz,DE most meg felesleges ezen vitatkozni.A kiadott kepeket nem a VEGLEGES valtozat produkalta!
  • Dave9214
    #2194
    mégmostha leis butiták akkoris leveri simán!
    Láttatok már PS3 mbol és x360bol képet_?_
    Ps3 odabasz!
    Ebbe legalább lesz majd ingyen live szolgatás, vezetéknélkli joy....
    és iyen élethő micsoda szarság
  • turho
    #2193
    Hát igen.....az x360-ra is csak azért haragszom, mert rohadt hangos. Lehet a ps3 még kutyább lesz? Miért nem lehet értelmesebb hűtést tervezni ebbe a szarba? Fene bánta volna ha akkora lesz mint a régi x, de a hangereje az piszok nagy, főleg pár perc után.
  • barret
    #2192
    Egyenlore meg butitgatjak lefele,hogy ne egjen ki a proci belole...Meg nem kellene besorolni.
  • toza #2191
    mellesleg ps3 is nyilvan xar lesz nem fullos tv n!ugyhogy az meg dragabb is lesz!.:D ezaltal necces...

  • Ma2ska
    #2190
    Mi vaan ? Az eszed tokját veri Kb egyforma tudásu lesz a két gép, elfogulatlan szakértők véleénye alapján. /nem dzsoni és tsai/