52965
  • Molnibalage
    #9119
    Mrámint akkor te egy más Blue Angels skinnel jössz? Az nem számít, mert skineket mindenkinek a saját adatbázisából olvassa ki a progi.
  • Boconadi
    #9118
    hogy hogyan nyújtja el.

    A kéket is elnyújtja, de azt nem látod mert csak kék. Itt meg ha a kékre ráviszem a sárgát, akkor látni hogy így szét van húzva.
  • Molnibalage
    #9117
    Az én videómat én nézd meg, kb. 3000 láb alatt simán kivettem a gépet. Azért nem véletlenül csináltam én is 10000 felett...

    A-G video renderelése folyamatban. 6 és fél perces video lett.
  • gsg16
    #9116
    kösz a videót.ezt a figurát akkor nem repülöm majd a gyakorlások alatt.kipróbáltam a láttotakat,és 6-7 ezer lábról alig lehet kihozni a gépet a zuhanásból.
  • Molnibalage
    #9115
    Mármint?

    Az dumb bomb oktatódil készül továbbra is, jó hosszúra sikeredik.
  • Boconadi
    #9114
    Na majd este megmutatom hogy miről van szó :]
  • Gundark
    #9113
    Na! Eztet igy köll csinálni. Nice work!
  • Molnibalage
    #9112
    Elrontottam.
    www.molnibalage.extra.hu/stall.avi
  • Molnibalage
    #9111
    Itt a video.
  • Gundark
    #9110
    Na utolsó OFF mielőtt kidobnak minket :)

    "egyébként messzerrel felszállni soha nem volt nehéz Il-2ben. "

    Ja :) Csak hasonlitsd össze a kor többi szimjével. Meg az elődökkel :) Akkor azért rácsodálkoztunk. Nem véletlen lett ekkora siker ez a széria. Ja és a kedvenc messzerem a 163as. Igaz 1010 km/h körül szétesik :)

    ON
  • Molnibalage
    #9109
    Roger.
  • Bucser
    #9108
    Igen erről volt Oleg's ready roomban egy pár poénos thread, hogy ne legyen több finomítás a repmodellen:)

    Ami nagyon tetszett az az 1.22 Messzere volt.:) Alig ment zuhanásban 600-at az emil és szét akart esni:D A friedrich meg 650-nél:) vicces volt:)

    De ez offtpic.

    egyébként messzerrel felszállni soha nem volt nehéz Il-2ben. Egy két felszállás és megszokod:) csak érezni kellett a madárkát:) Beindítod a motort. fulgáz mikor beröffen visszakap aztán szépen lassan növelve a húzóerőt adagolod a gázt közben lépsz az oldalba és szépen megindul:)

    miután az egész lineáris összefüggésben volt a belépés és a gáznövelés sebessége változhatott a lényeg, hogy ugyanolyan ütemben. úgyhogy gyakorolottak bedobták a motort lehúzták a gázt aztán max gáz max oldalkormány és már fel is szálltak kb 40 méteren:)

    persze csak IL-2-ben:)
  • Gundark
    #9107
    Emlékszel Kolléga? :) Az il2 demóban a messzer alig birt felszállni :) Ezzel csak arra utaltam hogy "finomitottak" sokat a repmodellen :)) 4.01 volt ami nagyon jó lett. Az volt az amit előbb kiadtak vagy elloptak vagy mittomén :) A hivatalos 4.02 sokkal gyengébb lett ilyen téren. Tudom hogy nem lehet elvárni hogy mindenki tuggya, de ha maxra állitunk mindent akkor legyen már " életszerű" :) Ja és a rádli a felszálláskor annyira alap dolog volt, hogy mindegyik messzer pilóta könyvében benne volt :)
  • L Viper #9106
    Hát akkor jól lebutították a repmodellt az újabb kiadásban ?
    Baromi régen IL2-ztem, de akkor még nagyon kemény meló volt szépen felszállni a Messzerrel és az nekem nagyon tetszett.
  • Bucser
    #9105
    ", ma már ott tartunk hogy "padlógáz, pár mpvel később kormány belép, és megy"

    2.00 óta ilyen a messzer:)
  • Gundark
    #9104
    Szerintem nem kell, bár mi már öregek vagyunk :) A helyzet valóban nem életszerű, a rengeteg dogban amit vivtunk soha nem kerültem ilyen helyzetbe.
  • gsg16
    #9103
    igen,légyszi csinálj erre az esetre egy oktató filmet.megköszönném.
  • Gundark
    #9102
    Részben. Ez az úgynevezett lapos dugóhúzó. Még akkor is ha nem mindig pörög a gép. Jelentős magasság kell az életben is ha ilyenbe kerül a 16os. Annyira megváltozik az áramlás hogy a kormányok gyakorlatilag használhatatlanok. Még az utánégető sem tudja "kitolni" ebből, mert túl gyorsan süllyed. Az életben ilyenkor már vadul pörög a vas általában a kereszttengely körül. Itt ez értelemszerűen nincs modellezve, valszeg túl nagy számitást igényelne, és ne felejtsük el hogy 98as az alap :) Ha jól emlékszem 3000 méter alatt katapultálnia kell a pilótának a zéletben. Nyomni kell az overrájdot valóban , mert az electric jet rendszerei nem értik hogy mi történik :) de pikk pakk nem jön ki. Ha ugyan ezt megcsinálod az Il2ben ott is hasonlóképpen viselkedik és előfordul hogy negativ sebességgel pörög a messzer :) De mivel az újabb és több kapacitás volt az ilyen részletekre (ott nincs avionika :) csak pár műszer a rakéta meg annyi hogy cél tűz :) jobban le van modellezve ez a jelenség is. Bár... Az "igazi" Il2ben a messzerrel még felszállni sem volt könnyű a keskeny futók miatt, ma már ott tartunk hogy "padlógáz, pár mpvel később kormány belép, és megy" Ha egy igazi messzernek padlógázt adtál felszálláskor akkor olyan rádli lett a vége hogy a németek letették a fegyvert mire ki tudtál szállni a búgócsigádból :))
  • gsg16
    #9101
    nos kipróbáltam amit javasoltál,a gép egyszerűen nem reagált a kormány mozdulatokra.vagy csak minimálisan.az o lenyomása után is.próbáltam hintáztatni,de nem volt változás.szépen hasra zuhan.és ,legalábbis nekem, esély sem volt a sebesség nyerésre.hza sikerülne valakinek ebből ihozni a gépet,az készítsen egy videót róla legyenszíves.
  • Molnibalage
    #9100
    Csináljak erről is oktatófilmet? Igazából túl sok értelmét nem látom, mert épeszű ember nem kerül ilyen helyzetbe...
  • L Viper #9099
    Ismert jelenség, szinte lehetetlen kiszedni ebből a szituból.
  • Molnibalage
    #9098
    Most nem tudom letölteni a videot, de tutira az állásszög a baj. Gondolom bólogatott is a gép egy kicsit. Ekkor a pitch override-ot be kell kapcsolni (o lenyomása) és egyre jobban hintáztatni kell a gépet. 30 fokos állásszög környéként már lehet stabilizálni a gépet és lehet gyorsulni. Majd megnézem a videot is.
  • repvez
    #9097
    Igen ez a flightmodell egyik legnagyobb hibája nem lehet 0 közeli sebességra lassitani és átejtetni a gépet ,mert ezt ugylátszik nem tudja értelmezni.

    URL=http://www.repszim.extra.hu/hun.html]repsim.hu[/URL]
    Majd kiprobálom ezzel a simmel is, mert ezt is a falcon repmodeljéröl mintázta a srác.De egy kicsit mintha ez jobban teljesitene mint a falconé.[
  • gsg16
    #9096
    üdv!nekem akadt egy kis problémám.gyakorolgattam a műrepülést a reptér felett,és érdekes jelenséget tapasztaltam.berepültem a reptér fölé,és felhúztam a gépet függőleges emelkedésbe,majd levettem a gázt nullára,hogy lassúljon le a gép,és álljon pár tized másodpercig függőlegesen.ezútán hátrahúztam a joyt,hogy egy hátrabukfencel jöjjek ki belőle,és amint a gép megcsinálta a teljes fordulót,irányíthatatlaná vált.ráadtam az utánégetőt,mozgattam a kormányt mindenfelé,de a gép nem reagál,és lezuhant a hasára.erről itt ez a video is.10000lábról zuhantam hason lefelé,és teljes utánégetés mellett szinte semmit nem haladt a gép előre,majdnem a kifutóra esett le.a videón látszik is,hogy mozognak a kormánylapok.ez játékhiba?
  • netmester
    #9095
    a jegyeim azért kezdtek el romlani mert anyám úgy kezdte az évet,hogy nem gépezhetek hétköznap csak hétvégén, de hétvégén egész nap.de persze oda kell engednem hugomékat is szóval a dolog kb így nézett ki:reggel 7-kor beülöka gép elé,dél körül oda kellet engednem hugomékat, 4kor mentem focizni,8kor hazaérek anyám ott ül1-2 órát.vagyis anyámék mindent kitaláltak hogy ne keljen gépeznem,pontosabban csak anyám.mert ő már a gépet is kivitte volna ha apám nem akadájozza meg.de jövő hétől majd leszek mert akkor vezsek gépet.de lehet hogy utána se leszek 1 darabig mert ha nem engednek gépezni utána se akkor költözök, és sajnos a mamámnál nincs net.
    és ami a legidegesítöbb az hogy olyan tantárgyból vannak 1-eim amiből 5 éve nem kaptam 1-est és mindig jó voltam benne.

    remélem minden fönt van az oladon és akkopr majd leszedem
  • Molnibalage
    #9094
    Ezt nem értem. Ha át tudtad festeni kékre, akkor mi gátolja meg, hogy egyes részeket sárgára fess?
  • Boconadi
    #9093
    Ehhez nem kell segítséget küldeni :D Nem tudnak vele mit csinálni :P

    De ha jól láttam az F/A-18F -nek van külön fenti panele, majd ahhoz megpróbálok egy szép skin-t csinálni, de most majd elkezdem akkor a thunderbirds-et :]
  • L Viper #9092
    Egész jó panelvonalak nélkül is :)
  • Molnibalage
    #9091
    Nekem így is tetszik. Kérj segítséget a külföldi srácoktól!
  • Molnibalage
    #9090
    Ez nem hiba. Mivel csak egy hanhfájl készlete van a MIG kabin alkalmazásakor felülírja az adott hangokat. A CE-ben ki kell kapcsolni a MIG kabint és akkor elvileg visszajönnek az eredeti hangok.
  • L Viper #9089
    Egyszer Repveznél volt ez a probléma, nem tudom megoldódott-e, kérdezd meg Repvezt, mire jutott akkor. Valahol biztos át lehet kapcsolni, config editor ?
  • Solt
    #9088
    Gyönyörű!! Köszönjük!
  • Boconadi
    #9087
    A linket elb*sztam :D
  • Boconadi
    #9086
    Hát akkor van. Aki letölti letölti, aki nem nem :] Minden esetre jó szorakozást hozzá. Majd azért még próbálom ezt a felső részt megcsinálni vhogy, remélem sikerül :S




  • Bucser
    #9085
    Újabb F-15E cockpit teaser:) (nem ugyanaz mint akorábbi)

    letölthető változat
  • macilaci69
    #9084
    Sziasztok
    Megvettem Aeyes fizetős kabinjait,köztük a Mig 29 -et.
    Feltelepitettem Balage igencsak hasznos manualja szerint/itt én is megköszönöm neki a magam nevében a brutál sok melót)
    Műxik de egy picit zavar hogy az össza es gép Betty-je átváltozott Natasává.
    Nem nagy élmény mikor hűséges Tomcatem ékes oroszsággal küld el a busba.
    Mi a hiba a képben?
  • Boconadi
    #9083
    Fuccsolt a BA skin... A felső vezetővonalakat nem tudom megfesteni, mert nincs felső panele amire külön meglehetne festeni. Ha az oldalsóra ráhúzom a csíkot, akkor randán széthúzza az egészet. Nem tudok vele mit csinálni, minden esetre azt leveszem róla, és feltöltöm anélkül. Sajnálom
  • L Viper #9082
    Ez nem jó, eddig nem voltak kapáid, csak jó jegyek, ha jól emlékszem.

    Azért jó lesz majd látnod az új gépen mennyivel jobb lesz az FPS
  • Molnibalage
    #9081
    Azért a mértéktartás fontos. Én is túl sokat vagyok a gép előtt, csak éppen nem játszok vele. A kézikönyvben gyakorlatilag már csak a Tacref, TE , hadjárat és multiplayer maradt hátra. Ma és holnap felkerül elvileg még két okatató film. 2-3 héten belül, ha mindne jól megy be lesz fejezve a dolog. Augusztus eleje óta ezt csinálom...
  • netmester
    #9080
    jövő hét után jön az új gépem és akkor már nem lehet majd eltíltani a gépetől. most is elítlás van mert 3 kapával már ásni is lehet.de amíg anyámék nem tudják hogy lehet lekódolni a vinyót,addig jó lesz nekem a gép csökkentett módba is.