52965
  • Molnibalage
    #9279
    Mert nem is tudsz ÚJAT kirakni, ezt csak Tacedittel tudod megcsinálni. Kapcsold be a hajók kijelzését és a bal alsó részen a térképen lesz egy az összesből. Épp most írom ezt a részt... :)

    Ja és mielőtt kérdeznétek TE-ben NEM tudsz rephordozóról küldesét generálni. Ez van...
  • zsoltfireman
    #9278
    A test folytatódik... JSOW
  • Boconadi
    #9277
    küldetésszerkesztőben hogyan tudok lerakni egy hajócsoportot? Tehát magyarul egy anyahajóra lenne szükségem, de nem tudom hogy kell lerakni. Ott azon a levélen nemtaláltam (Vagy hogyan írjam másképp)
  • Molnibalage
    #9276
    Erről már volt szó a kézikönyvben és itt is. Edit opcióval nyist meg a TE-t és nézd meg a felszállás idejét a flight plan részben. Ha ez megvan, akkor ehhez képest a jobb felső sarokban állítsd be annyira amire te akarod. Ha játszasz a TE-vel EBBEN az időpontban fog kezdődni betöltéskor.
  • gsg16
    #9275
    üdv.barkácsoltam egy egyszerű 1-1 elleni küldetést.az miért van,hogy az én általam készített mission amikor odaér a játék,hogy lehet választani,honnan indúljon a gép,(taxi,take off),2 percről kezd el visszaszámolni,mire elindúl,a beépített TE küldetések meg 30 másodpercről?lehet ezt valahol álítani?
  • zsoltfireman
    #9274
    Átment az emiledre a TEST VIPER skin!!!
  • Molnibalage
    #9273
    Új oktatófilm az oldalon. Lehet, hogy az utolsó. A másik kettő(?), a TE készítéssel és a hadjárat fogásait mutatja majd be.
  • Molnibalage
    #9272
    A honlapon feltüntetettre jöhet. 6 megás fáljnál ne legyen nagyobb egy sem.
  • zsoltfireman
    #9271
    Az az igazság,hogy OF skinek,de photoshopal megbuheráltam!
    De teszek róla,hogy legyen mindenkinek!!!
    Emiledre küldem majd???
  • Molnibalage
    #9270
    Azt hittem ezek OF-es skinek. Ha ki vannak válogatva a működöő skinek küldd el nekem és felrakom a honlapra.
  • zsoltfireman
    #9269
    Hogy van-e???? Az összes ezred,összes százada!!!

    http://fafa.griffons.free.fr/Falcon4/Skins/F-16/FTT/
  • Molnibalage
    #9268
    Van ilyen skin a FF4-ben? Van már működő 2D F-22 kabin 1024x768-ban! (és 1600-ban is, de azt nem kértem el a készítőtől.)
  • zsoltfireman
    #9267
    Teszt repülés az Edwards-on
  • Molnibalage
    #9266
    Levelezés i_hawk cimborával. Nem teljes, de számotokra ez a lényeges.

    "But man... take it easy... keep posting/testing and call for improves! I love to see your findings... and believe or not, this kind of reports affecting dev work... sometimes even on the spot, when it's just data fixes (you know Falcon has a LOT of data and there is always what to fix ) and sometimes deeper when it goes to code.

    Don't worry about AI, it'll get a serious improvement later (not in the close BIG release, but there are planes for later on). and I believe you specifically will very much happy about the next BIG release of RV... I know your taste of video scenes, and a lot of stuff is going to change.

    And please Molni, keep this words between us man"

    MÉG jobb AI lesz! Ehaj!!
  • L Viper #9265
    Éjszakás műszakomban, üres perceimben a manualt nézegettem.
    Szép munka, tényleg sokat tettél vele a hit terjesztése végett!
    Ezt én mondom, mint kommunikációs főesperess
  • Gundark
    #9264
    Én szoktam nézni őket, TACAN-t és a többi bonyólúttab avijonika filmet. Köszi.
  • Molnibalage
    #9263
    Renderelem az új oktatófilmet. NAGYON hasznos lesz szerintem. A többit is lehet nyugodtan véleményezni. Meg szokták nézni az "öreg rókák" is?
  • Molnibalage
    #9262
    Akkor ez is "two in one" szolgáltatás. Te jót repülsz, a feleséged nagyokat röhög. Hol itt a baj? :)
  • Molnibalage
    #9261
    Skacok az miért is van, hogy a MIG-29 és SZU-27 radart nem tudja megkülönböztetni az RWR? Szerintem ez ökörség. Olyan elektronikus ujjelnyomatokat tudnak ma tárolni, hogy ehaj! (Sőt már több, mint 20 éve!)
  • Solt
    #9260
    látom nem csak én vagyok itt komoly felnőtt férfiember!! :D
  • L Viper #9259
    Na, jókat nevettem :)
    Nálunk nem ilyen durva a helyzet, a joy-omat is a feleségemtől kaptam ajándékba ( lehet azóta meg is bánta )
    Azért kaptam már én is epés megjegyzést "Falconfüggőségem" miatt.
    Volt mikor multiztunk (olyankor füles van rajtam), Ő meg benyomta a hangszettet és ott röhögött, hogy kínaiul beszélünk, meg miről hablatyolunk itt össze-vissza ?
  • Bucser
    #9258
    Armed Assault egy kisebb afgán terület WIP képecskéi:) (250NM *250NM-es terület ha jól tudom talán:D)
  • Molnibalage
    #9257
    Hmmmmm... Ez mi? Valld be és megbocsájtok!
  • Bucser
    #9256
    Mondjuk egy ekkorát is?

  • Molnibalage
    #9255
    Kered meg Mapi-t ahogy írtam.
  • Molnibalage
    #9254
    Bezzeg a Pápa milyen keveset követel a hívektől és még egy kis eltélyedést is megbocsájt. :)
  • Bucser
    #9253
    Itt nem keres senki társat:) mindenkinek megvan a sajátja:D

    Csak akadályozza kötelezettségei teljesítésében:D
  • Solt
    #9252
    hozzuk össze a sárkányokat pletykálni!! :)) amíg kibeszélnek minket, addig mi tudunk játszani... :D
  • Gundark
    #9251
    "A fórum meg lassan átmegy társkereső fórumba. :)"

    Ez azért lenne gáz, mert ide csak pasik járnak :)

    Balázs, én 1280x1024ben szeretném a 22es kabint :)
  • Molnibalage
    #9250
    Félig. FF fórumon bepostoltam, hogy én hova jutottap, erre Mapi azzal jött 3 nap múlva, hogy nesze itt egy 1600x1200-as F-22 RV-hez. Erre rákontráztam, hogy jó lenne 1024x768-ban. 1 nap múlva az is meg lett.

    A fórum meg lassan átmegy társkereső fórumba. :)
  • Gundark
    #9249
    Ez nagy igazság volt testvérem :) Bár én annyira nem panaszkodhatom, nekem havonta 3-4 ilyen nap jut :) (na jó ez genyóság volt ennél sokkal több :))S mily érdekes hogy mily bátrak lettünk tudván hogy nem olvassák ezt a fórumot :))
  • macilaci69
    #9248
    Nekem is tetszik......Neked kell megköszönni?
  • Solt
    #9247
    :)))))

    na igen, azért szeretjük őket! :D
  • gsg16
    #9246
    a baj az,hogy egyáltalán csatázni kell velük.érdekes,hogy csak őket kell olyannak elfogadni,amilyenek.fordítva ez egyik nő ismerősömnél sem működik.amúgy én fél éve még nem jártam ide,és ezért nem láthattam az általad belinkelt videót.
  • Bucser
    #9245
    Neeeeeemmmm:)

    Olyan szinten idegesítem mikor fogllkozom vele, hogy örül amikor inkább nézheti a tv-t mert én a géppel vagyok elfoglalva:D

    Viccen kívül: igen ő is féltékeny. De a cipő, ruhat, ékszer, tolltára mindig megfelelő alapot ad egy kis szenvedélyes "kinek mi is a fontos"csatára :D
  • Solt
    #9244
    a nők 90% önző módon szeret... még egy mecsre is képesek féltékenyek lenni... nem az a baja, hogy játszól, hanem az, hogy azt hiszi a gép fontosabb, még akkor is, ha 70%-ban vele foglalkozol... ahogy látom te kifogtad a szerencsés 10%-ot...
  • Solt
    #9243
    hááát... a Falcon probléma mentesebb! :D
  • Bucser
    #9242
    hülyeség. Csak tudni kell megfelelő szinten tartani az elégedettségét.
  • Bucser
    #9241
    és ebben mi az újdonság? kb 0,5 éve tettem be videot ide 6dof ról RV-ben...
  • gsg16
    #9240
    amíg nővel élsz egy feél alatt,addig ne is álmodj hiszti mentes napokról