52965
  • L Viper #9199
    Ennyit hoz be nekem is, de ha mented megjelenik a szép kép !
  • Boconadi
    #9198
    vazz milyen képek vannak itt... Egész nap eltudnám nézegetni.
  • gsg16
    #9197
    linkeld be megint légyszi,mert nem jön be a kép
  • L Viper #9196
    Balázs ezt olvastad ?



    any good new falcon movies? molnibalage?
  • Boconadi
    #9195
    :P
  • gsg16
    #9194
    a lonciba sokat blue angeleztem.beraktam 4 wingmant,és egész látványos lett,mivel minden mozdulatot lekövettek
  • gsg16
    #9193
    a többi lopakodót miért nem lőtték le a csodafegyverrel?röhej
  • Boconadi
    #9192
    elég ratyi az F-18 cockipt... [idiota]
    kep2
    kep3
  • Boconadi
    #9191
    szerelmem :( :D
  • L Viper #9190
    Néztem elejétől fogva, nagyon gáz !
    Itt is látszik a kereskedelmi média hiteltelensége.
  • Molnibalage
    #9189
    Leszívesebben betitanám az ekkora hülyeségeket!
  • L Viper #9188
    Nézi valaki az aktívot a TV2-n ? A lopakodót lelövő csodatalálmányról van szó.
  • repvez
    #9187
    Ha kiadnának egy progit és egy referencia készitési metodust a fejlesztök akkor sztem, már rég lenne több tucat uj modell, csak mivel nagyon bonyolult a programba valo beillesztés ezért nem tudnak ilyet kiadni még.Majd talán az uj motorhoz.
    A lockonba miota kiadtak egy 3dStudio max plugint hozzá egybol megindult az uj modellek készitése.
  • gsg16
    #9186
    üdv!egy kérdés.a játékba bemásolom a Lee-féle felhő kiegészítést.ez azt jelenti,hogy pl gépágyús küzdelemben az ellenséges AI szem elől veszt,ha belerepülök,vagy ez csak szebbé teszi az egészet?vagyis az ellenséges AI "látja" a felhőket?
  • Molnibalage
    #9185
    Vajon mennyit kéne a Falcon közösségnek összekalapozni, hogy csináljon modelleket a Falconhoz? Nem kell ilyed durva modell...
  • repvez
    #9184
    Mert az MS flight szimulátor sose arrol volt hires és ez ahhoz egy kiegészitö lemez.Az összes eddig megjelent részébe anyival letudták a géptörést hogy kiirták alulra hogy crash.
    Amugy meg elég csak az f18-ast megnézni hogyha hatna rá a gravitácio akkor nem állna ilyen magasan a föfutoja also szára.
  • Molnibalage
    #9183
    Ez mi is? Honnan tuodod, hogy nem lesz az amiket felsoroltál?
  • L Viper #9182
    Nagyon szép !
  • Boconadi
    #9181
    ilyen + ilyen F-16 modellt igazán elfogadnék a játékban :D

    Amúgy nem tudom ismeritek-e az oldalt
  • repvez
    #9180
    Na ehhez aztán kell az erömü:
    FSX Accelerator
    Csak az a baj hogy ebben se lesz normális flight modell, fizika és avionika.
  • Molnibalage
    #9179
    Igen. A gond az, hogy egyes alkalmazási formái igen zavarosak, vagy csak nem kihasználhatóak.
  • L Viper #9178
    A műholdas bombákról is lesz oktatófilm ?
  • Molnibalage
    #9177
    Na egy NAGYON rövid oktatófilm következik a TFR és FLIR rendszerekről.
  • Molnibalage
    #9176
    Ki sem próbálták, hogyan ismernék el akkor? :)
    A videóimat sem lehetne az ő érékeikkel megcsinálni...
  • L Viper #9175
    Az biztos, sokszor kétértelműen viccelődnek, alig lehet kihámozni mit akarnak. Azt meg sosem ismernék el, hogy a modjaid reálisabbakk, ők azt szokták meg, ha minden rakétájuk talál.
  • Gundark
    #9174
    Ha meglátják a dolgokat amiket csináltál a videóktól a kézikönyvig nem hiszem hogy jöttmentnek fognak nézni. Szóval nincs kifogás :)
  • Molnibalage
    #9173
    A realsim mod is frissítve lesz, mert benne maradt pár "szemét", amit csak teszteléshez használtam. pl: A Block 52-es gépről leszedtem a TFR-t. A SZU-27-tel lehet kobrázni (AI esetében ez baj), és az F-18C-nek a füstölői szárntőnél vannak.
  • Molnibalage
    #9172
    Gondolom nem fogadnak be minden jöttment embert. Az angolom sem az a király. A felét sem értem annak amit Aragorn és pár vicces srác írogat. Egyszerűen nem veszik figyelembe, hogy nem mindenkinek az anyanyelve az angol.
  • Gundark
    #9171
    BSU a király :) Nincs szőrözés, ledob, robban, passz :)

    Balázs : Már egy ideje mondom hogy lépj be az RV tímbe :)
  • Molnibalage
    #9170
    LGB oktatófilm felkerült a honlapra.
  • Molnibalage
    #9169
    Mennék én, de nem írt vissza semmit a kérdésemre, hogy hol és hogy mit kell tennem...
  • Bucser
    #9168
    nem hívogat fejlesztőnek csak ha ilyenekről akarsz threadeket írogatni akkor jelentkezz beta teszternek az RV teambe.

    Utána pedig csak annyit mondott, hogy aLGB-ket arra találták ki, hogy ne kelljen közel menni a célhoz. túl alalcsonyról indítod őket. Ha low altitude-ról akarsz bombázni akkor használj BSU-kat.
  • Molnibalage
    #9167
    Na, JimG már fejlesztőnek hívogat.
  • L Viper #9166
    helyesbítés: bombaoldás, a t véletlen került a végére
  • L Viper #9165
    A bombaoldásnál tartsd a kioldógombon az ujjad, figyeld a HUD-on a függőleges vonalat, a kört és a függőlegessel keresztben lesz egy pici vonal, amit pontos rárepüléssel ügyeskedj a kör közepe felé. Kb 10 ezer lábon repülj és amikor optimális minden akkor leoldja a bombát (folymatosan tartod a kioldót). Természetesen a lézer megvilágítást is bekapcsolod előtte. Amikor megtörtént a bombaoldást én enyhén ki szoktam fordulni.
    Ha ezekre odafigyelsz biztos, hogy talál !
  • Boyle
    #9164
    Bocs a fáziskésésért, csak közben "dolgozom" és mindenféle vásárlók jönnek.
  • Molnibalage
    #9163
    Hamarosan kész a video.
  • Boyle
    #9162
    Igeen Sőt a LASER ARM is. Egyébként GBU-nál néha ledobja a bombát, csak baromi ritkán. A release cue (asszem így hívják)lecsordogál a
    flight path markerig, utána meg vissza. De semmilyen bombaoldás nincs.
  • L Viper #9161
    Használd a keresés a témában (már működik) a lap alján, leírtam én is párszor az LGB-k használatát amolyan "parasztosan" egyszerűsítve.
  • Boconadi
    #9160
    Master arm fel van kapcsolva? (shift +m)