52965
  • L Viper #10519
    Tényleg, holnap péntek, repkedni kéne egyet este!
  • netmester
    #10518
    gép még 1 hónapot csúszik

    holnap ha nem felejtem el fölmegyek ts-re
  • Gundark
    #10517
    Két ülés? Minek? Mi ez? Busz? A rendes vadászgép már a Messzer 109, és a Fokker D VII óta együléses Más téma hogy az igazi csapásmérő kétüléses. Ennek az állitásnak némileg ellentmond hogy a "sima" 16-osok nagyon "jól" szerepelnek a jelenlegi konfliktusokban. A kétülésesek közül nekem csak a Hornet tetszik.
  • zsoltfireman
    #10516
  • macilaci69
    #10515
    Nos ez igaz az F15 E -re is,bár mondjuk tényleg az az eredetire épult.
    Nekem amugy a Falconról mindig az ugrik be,hogy az esztétikum és a funkcionalitás magasiskolája,nagyon szép.Igen ,nekem is kicsit aránytalan a kétüléses.De a Su/Hornet
    két üléssel bejön
  • Molnibalage
    #10514
    A Tomcat alapból kétüléses, ettől arányos a gép.
  • macilaci69
    #10513
  • macilaci69
    #10512
    és a Tomcat?Amelyik repül nem ami tüntet:-)
  • zsoltfireman
    #10511
  • Molnibalage
    #10510
    Maci, te meg válaszolj légyszi, hogy móködik -e a cucc azzal amit írtak, mert a feedback igen hasznos dolog.
  • Molnibalage
    #10509
    Hát akkor én kivétel vagyok. Az együléses SU-27 éws MIG-29 istenkirálycsászár, de az UB verziók okádék rondák. Az F-15E az egyetlen ami jól néz ki.
  • Boconadi
    #10508
    nekem is jobban bejönnek a kétüléses gépek. Mintha úgy kicsit kiemelkedőbbek, karcsúbbak, kirívóbbak lennének. Szerény véleményem szerint.
  • zsoltfireman
    #10507
    Nagyon is jók a kétüléses gépek,még a Hornetnél is az "F" a nyerő,Szuhoj-nál,Mig-nél is az UB az ász!
  • Molnibalage
    #10506
    Ja, utolsó fázist futtatom a magyar kézikönyvve kapcsoltaban. Átolvasom az egészet és javjtom a magyartalan mondatokat és elgépeléseket.
  • L Viper #10505
    Nekem bejött a kétüléses, még a Superpak 4.2-ben jó volt, hogy a gyakorlásban az volt berakva és ki volt dolgozva a belső nézetben is, a tanonc és oktató.
  • Molnibalage
    #10504
    Nekem a kétüléses F-16 nem teszik, nagyon ormótlan.
  • Molnibalage
    #10503
    Valójában azt Én csinátam Zolikával. Én két gépet is repültem. (F-16, Delta)
  • zsoltfireman
    #10502
    Nem,letöltöttem egy komplett Thailand Air Force szín készletet
    Klafa nem?
  • L Viper #10501
    Szép ! Te csináltad ?
  • zsoltfireman
    #10500
  • L Viper #10499
    Ha viselhetjük mi is ezt a skint, ( szent csuhát ) örömmel veszem.
  • Gundark
    #10498
    Mint Főpap, ha akarod akár lehet ez is. A videjón mindenesetre jól néz ki ahogy Pzolika, és Zaccos kiparkolnak vele.
  • Molnibalage
    #10497
    Crayz Horsemen? Nem véletlenül csináltattam... :)
  • Gundark
    #10496
    Ja :) Kéne nekünk is valami egységes farokjelzés. Válámi mágyárosch :) Vagy akár teljes skin. Mint az Első Magyar Veres Vipera Század :)
  • Razor18
    #10495
    Látod, mikor én kicsit visszább kérdeztem, nincs-e ott neked is helyed, még hitetlenkedtél... Feel the Force, Luke !!!
  • L Viper #10494
    Korrekt kis multi lehetett !!! ( Igaz OpenFalcon )

    Jó sokan összejöttek :-)
  • L Viper #10493
    Az baromi jó ötlet, amit Repvez javasol és nagyon feldobná a látványt az a pár lámpaoszlop és némi plusz fa, persze nem ész nélkül, mert nem lenne jó nagy fps romlás !

    Abban viszont tényleg lépni kéne, ami egy - két ronda földi egység modelljét illeti.
  • Molnibalage
    #10492
    Akkor majd megkérdetem, hogy mi legyen a "tréning" neked. Ezt pénteken fogom megtenni, mert most megyek céghez mérni és 4-5 órát jó ha tudok holnap és este 10-től van még meccsem is. Ha 55 perc alatt nem zúzzuk le az ellent, akkor még tekerhetek is haza 20 km-et éjféltájt. Péntekre olyan leszek, mint a mosott szar.
  • repvez
    #10491
    Sajna ilyenekhez még nagyon amatör vagyok,de majd megnézem mit tudok kihozni belöle.Bár én ugy vagyok ezekkel hogy nem sokat fogom látni öket igy olyan mindegy hogyan néz ki,de a reptéren egy kicsit közelebb és többször leszünk.Azért gondoltam hogy valamilyen épületet vagy olyan tárgyat amin nincs mozgo alkatrész mert nem tudom hogyan kell animálni.Sajna texturázni se tudok igy ha sikerül is valamit összehoni azt valakinek még fel kell cicomáznia.
  • Molnibalage
    #10490
    A repterekkel egyelőre ne foglalkozz. Földi egységekkel annál inkább szerintem! A LOD miatt több modell is kell. Tdnék párat javasolni.

    SA-15 (a legtávolabbi LOD-ja most SA-13 és közelről tök ocsmány), vagy ábrmelyik SAM egység a gyakoribbak közül. SA-2, SA-3 stb.

    Vagy, ha nagyon tudsz egy A-50 NAGYON kéne már. Az is még az alap '98-as van benne. Annyi jó szövetséges AWACS van, de orosz egy sem. Ha ezt kezded el, akkor azért megkérdezem, hogy van -e értelme, ne szenvedj azzal amit már más csinál.

    (A grafikus résszel én sem vagyok tiszában teljesen, annyit tudok neked mondani amit bepostoltam Balu-tól.)

    Nem nálam a régi RV nincs fent, de seperc alatt felrakom, ha kell. Úgysem azzal multizunk, bár nem'tom mennyi időm lesz erre. Én inkább NAGYON tolom a moddolást és az új hadjátatot, legyen meg minél hamarabb, hogy mással is foglalkozhassak.

  • repvez
    #10489
    Egyszerüen lehet majd telepiteni?Megy most a régi RV-vel is párhuamosan?
    A meglátásod szerint milyen egyszerübb statikus modell lenne jo még bele ami feldobná a látványt ?
    Balunak irtam régeben hogy lehetne a reptereken az állohelyek és a gurulok mellett lámpaoszlopok,mert igy egy kicsit laposnak tünik minden reptér.A bevezetöfények is kaphatnának egy egyszerü modellt.Ha elbirja az uj motor akkor több fát a reptérköré.
    Ha jol tudom akkor a DX7 már támogatja a bumpmapot ezt rá lehet-e ereszteni a beton felületére hogy érdesebbnek tünjön?
  • Molnibalage
    #10488
    Csak, mint az alkoholisták. Apró lépések. :)

    Van jópár dolog amire nem is kell rádumálnom őket akarják az ők is. Egyébként meg úgyis tudok ehhez is MOD-ot csinánli, ha kell.
  • Solt
    #10487
    Jaj de nem bírom az ilyen feszültséget! :))
  • L Viper #10486
    Szúrjad nekik a mod ötleteid !
  • Molnibalage
    #10485
    Annyit azért modhatok, hogy én is markolom a kaverő kanalat egy-két helyen elég keményen. :)
  • Solt
    #10484
    Ez de gonosz dolog!!!!! :))))
  • Molnibalage
    #10483
    Hej, ha tudnátok mi fortyog az FF team üstjében... :)
  • L Viper #10482
    'Primo' Synchro nyitott egy topicot ugyebár ezzel a címmel: OT: Stupid Yanks

    ugyebár már ez is sértő lehet az amikra.

    Na röviden:

    Belinkelt egy cikket a BBC-Newsről ( érdemes elolvasni ) Egy idősebb muksó úgy akart kereket cserélni, hogy az egyik csavar, ami nem akart meglazulni, arra rásegít egy kis tűzerővel a puskájával. A két lába megsebesült.

    BuzzU a #4. hozzászólásban el is küldte a picsába 'Primo' Synchro -t

    Aztán elkezdődött a flémelés, CharlieSix #21-ben bedurvult.
    Volt itt minden, atomcsapás, barátnők, San Marino lebombázása stb, linkelés a másik oldalról is.
    Aztán le lett zárva a topic, de 'Primo' újat nyitott, ekkor szólt be Aragorn.


    Ha van időd olvasd át

    Na egy kicsit elkanyarodtunk a Falcontól, elnézést.
  • Molnibalage
    #10481
    És min ment a vita?
  • L Viper #10480
    Most nézem, szép kövér "banned" -et kapot mindkettő