52965
  • Molnibalage
    #10559
    Nekem is csak XP tűzfal van AVG anti-spyware progival. Na ha most erre jár valami gonosz ember a sok falconosnak lőttek. :)

    Számítógépvédelmi körképünket olvashatták...
  • L Viper #10558
    Nekem is csak XP-s tűzfal van, viszont a spy-okra egyéb szemetekre nagyon figyelek !
  • Bucser
    #10557
    nekem pl tűzfalam nincs:D
  • Molnibalage
    #10556
    Bátor ember vagy. :)
  • Boconadi
    #10555
    AVG? Nem is ismertem. Mondjuk eddig nekem semmilyen vírusírtóm sem volt soha
  • L Viper #10554
    Messziről kerülöm én is :-)
  • Bucser
    #10553
    A Norton egy fos nem tudom emberek miért képesek még szenvedni vele...
  • Molnibalage
    #10552
    Szerintem semmit. Aragorn is így használja. Vagy ne használj Nortont. Én ingyenes AVG-t használok. Nagyon jó.
  • gsg16
    #10551
    ahogy most látom,a norton az,ami bekever.amint visszakapcsoltam,azonnal vége lett a gyors betöltésnek,és megint 20 perc vörös képernyő lett a vége.ez ellen nem lehet a most készülő FF4-ben tenni?
  • L Viper #10550
    Hát jó érzés lehet ennyi kínlódás után !

    Díjazom eddigi türelmedet :-)
  • gsg16
    #10549
    üdv!nos úgy néz ki,hogy összejön a gyors falcon indítás nekem is.kikapcsoltam a nortont,amiből a 2007-est használom,és minden más programot is.pl daemon tools.és most még a kampányt is meglepően gyorsan betöltötte.ja és a játékon belül a hangbeálításokat is visszavettem.doppler effekt,stb.most tölt "normál" időn keresztül.köszönöm a segítséget,és balage mester légyszi ezt tolmácsold a barátodnak is.akkor most nekiállok ténylegesen is megtanúlni.
  • Boconadi
    #10548
    balra fent a fórum menünél: "privát üzenetek"
  • Razor18
    #10547
    Ha épp nincs új privát üzenetem, hogyan férek hozzá a régiekhez?
  • Razor18
    #10546
    Ha közelebb hajolsz Track IR-el, a széleik nagyon pixelesek. Ugyanis a RV-ben a 3D-s kabin hat szabadságfokú, azaz mindhárom tengely körül / mentén mozgathatod a fejed, a kabin leköveti, szal pl el tudok nézni a HUD mellett előre, vagy közelebbről tudom nézni a kisebb műszereket, vagy magam alá nézek a kabinkeret mellett oldalra "kihajolva". Nem tom, hogy csináljak screenshotot, szívesen felteszem. Mi is volt a képfeltöltő link, amit korábban megadtál?
  • Molnibalage
    #10545
    Mit értesz mosott alatt? Kép? Egyébként én is megvenném, csak nincs hozzá kártyám...
  • Razor18
    #10544
    Megvettem a Raider féle 3D-s kabint. A feliratok így is ugyanolyan mosottak, mint az eredeti 3D-s kabinban, de tényleg jobban néz ki a kabin. 4 USD-t megér...
  • Molnibalage
    #10543
    A rakéták max. G értékei és a füst link letárolása az a simdata.zip-ben van. Az egy másolással olyan lesz, mint régen. 3 másodperces művelet.

    Az szovjet/orosz gépeket én csinálom, ezért elvileg megbuherálhatnám a radar és IR chance értékeket, de nem fogom. Minek erőltessem, ha nem akarják? Akkor meg lesz külön. Nagy kaland... A felfüggesztés és a fegyverzet változtatásba, és hogy min legyen ECM, NCTR, radar és chaff/flare nem szólnak bele, legalábbis eddig nem tették és szerintem nem is fogják. Azért majd jelezni fogom, hogy ezt nem fogom annyiban hagyni. A MIG-21bis chaff chance értéke alacsonyabb, mint az F-15C-nek! Persze a radar hatótávolsága kb. 1/3-a (ez is sok..), szóval azért majd egy-két helyen megpróbálok ezt-azt változtatni.
  • Razor18
    #10542
    Úgy érted, hogy az új RV változatban nem lesz benne alapból az a reality modolás, amit eddig Te csináltál, hanem majd újból meg kell csinálnod, még ha nem is sok munka? Nem hiszik el, hogy a Tieddel közelebb vannak a valósághoz, vagy mi a gránát van?
  • Molnibalage
    #10541
    Mit értesz új dolog alatt? Mióta kész a manual talán két skin és az új Realism Patch került fel. A RP is változatlan már vagy 2 hete, csak a trail miatt frissítettem most is. Ezzel sem fogalkozom tovább, az új FF4-ig ez már jó lesz. Abban úgy is még több javítás lesz, bár a radar értékek és IR értékek nem fognak változni valószínűleg, de majd azt is megcsinálom, de csak azután, hogy az készen van az egész cucc. Nincs 1 napos meló megcsinálni azt amit már egyszer összehoztam.
  • Molnibalage
    #10540
    Nem, akkor is csak az AIM-9X-et piszkáltam meg. A hadjáratokhoz már használható a cucc. Nem szándékozom többet foglalkozni vele.
  • Molnibalage
    #10539
    A képen SZU-27 van és nem hajtómű füstöt látsz. Az CTRL+s füst, ami valami okból kifolyólag ugyanaz, mint a kondenzcsík 30000 láb felett. Itt még a rossz RGB és alpha chanel érték van. Ami fönt van az ugyanat ami az új movie-ban van.
  • L Viper #10538
    Balage, majd egy readme-t írjál a modok felrakásához, mert sokan nem tudják, mit hová kell pakolni.

    Az AF-esnél 11.05-ös dátumot látok, azon is variáltál valamit mostanában ?
  • Razor18
    #10537
    A MiG-29-hez a 10530-as képen látható füst van, vagy csak kísérleteztél? Merthogy az inkább feketés kellene legyen...
  • netmester
    #10536
    az oldlra minden új dolog föl vna rakva ugye? mert akkor leszedem.
    ez a füst kell!!!!
  • Molnibalage
    #10535
    Realism MOD frissítve. A legutolsó füstverziü van benne. Az oldal dátumozásán nem változtattam.
  • L Viper #10534
    Na akkor az AF-esek.

    Szép delták :


    Következő misszió:


    Azért a légvédelem dolgozott:




  • L Viper #10533
    Hídi vásár :-)





    Az ott egy 27-es fejjel lefelé :



  • zaccos1
    #10532
  • L Viper #10531
    Mai multin tiszteletét tette: Zaccos és Netmester, utóbbi természetesen megint a 29-est nyúzta. Balage is volt TS-en!

    RV után volt AF-es T.E-k lerepülése is, mindjárt rakok pár képet is.
  • zaccos1
    #10530
  • zsoltfireman
    #10529
    Mindenki figyelmébe!
    De szerintem sokan ismeritek....
    http://www.combatsimchecklist.net/F4download.htm
  • Molnibalage
    #10528
    Alkotó kedvemben voltam ma. Lehetséges új intro darabok. A zenét is alákevertem, hogy összehasonlítahtó legyen az eredetivel.

    freefalcon4.extra.hu/Test/Intro test.avi
    freefalcon4.extra.hu/Test/Intro test2.avi
  • zsoltfireman
    #10527
    Hú,a B-1B nagyon kemény,ember legyen a talpán,aki vezeti,és navigál vele.B-1B-vel az FS2004-ben repültem,na az igen!
  • Molnibalage
    #10526
    Fontos megjegyezni, hogy ezek már MÓDOSÍTOTT verziók. Régen ezek nem működtek FF4 alatt.
  • macilaci69
    #10525
    De jó,nekem nem volt meg,köszönböm a tippet.
  • L Viper #10524
    DewDog2 felrakott 4db 2D-s kabint, ha valakinek még hiányozna a gyűjteményéből: B1, C130, F-117A, F-22A !



    Mediafire, letöltés itt !
  • L Viper #10523
    Szokásos TeamSpeak : tss.thomi.hu falcon szoba, jelszó is falcon.
  • zaccos1
    #10522
    Este 9 után multizunk Viperrel,ha van valakinek kedve csatlakozzon hozzánk.
  • Molnibalage
    #10521
    Ehaj! Kész az ITO2 RV alá. Tesztfázis van már!

    Nézegessétek a PMC oldalát is.
  • Molnibalage
    #10520
    Ma este nem tudok multizni, nagyon szétcsaptam magam a héten. Alig élek.

    Repvez, csinálj pár 3D objektumot ami hiánylosz és bepostolom, hogy "lehetne -e?" és kérek majd ezalapján feladatokat. Textúra dolgkot majd megoldhatja pl. Sindel is talán.