59802
  • Plata
    #59722
    Megcsináltam a ház küldetését,nagyon egyszerű csak megint mászkálni kell,de szép a háznak az a része amit unlockoltam.
    Egy részt megnyitottam tokennel,utána egy részt lehetett pénzért továb unlockolni,de nagyobb rész már megint tokenes.
  • Plata
    #59721
    Hát ha nem vészes holnap megpróbálom,egyenlőre 7/6.
  • gunji
    #59720
    Black Hole szerencsésen kb. negyed/fél óra lehet, plusz a heroic :] A heroicot ott azért nem szeretem, mert hol megy egyedül JK-val, hol nem ;)
    Zakul aréna meg ha az, ami a vukis alert volt, akkor abból van még 7 vagy 8, de most inkább passzolom.

    A Mek-Sha stronghold jó kis küldi, adott 8k-t a napi conquesthez xD
  • PiszkosFred
    #59719
    Black Hole kb 15 perc alatt megvan, ha nincsenek ott sokan eppen akkor. Ha igen, akkor pvp-t kapcsold be es ugy megint gyorsan megvan a pvp instanceban az a par napi kuldi (a pub es az imp egy teruleten van, de teljesen ellentetes oldalon, ritkan mennek at jatekosok a masik oldalra). Hja, es sunnyogos karakterrel menj a H2 miatt, mert ugy skippelhetsz minden mobot, csak 2 trasht kell megolni a boss elott! Stealth nelkul sem veszes, bar az ottani H2 picit erosebb, mint a tobbi H2 a jatekban, emiatt hosszabb ideig is tart mire kitakaritasz mindenkit az utadbol.
  • Plata
    #59718
    Black hole az olyan B+ kategória.
    Azt sem tudom mit kell ott csinálni,de inkább kerülöm mint a tökönrúgást.
    Zakul aréna az megint nem tudom hogy kell.Sztoriban nem érdkelt.
  • gunji
    #59717
    Engem jobban izgatna a napi, de lehet, hogy elengedem. A heti nálam: látogatás Mek-Shán, 100+25 npc, Black Hole, Core Worlds' missions, 200k cp és a flashpointok, amiből az utolsóra lehet, hogy nem lesz kedvem. Hétvégén jó lenne inkább a KOTET-et befejezni. :)
  • Plata
    #59716
    A heti összes küldi nem fog összejönni.
    OPS-okra kellene menni,de agyfrászt kapok,próbáltam mountain queen-re szervezni,de olyan mintha egy zsák bolhát akarnék irányítani.
  • gunji
    #59715
    De és pont ott lehet állítólag a legjobban farmolni, ahol állsz az első képen. Van 1 órás buff is hozzá, mint az újhoz is.
  • PiszkosFred
    #59714
    Az elozo szezonban volt a dark spore, a flottan kellett leadni.
  • Plata
    #59713
    Megcsináltam az alderaan 8 world quest heti vackot,hihetetlen hogy a játék mennyi értéktelen szarral bombázott,állandóan űríteni kell a táskát,ráadásul ezt a szemetet még vendornál sem lehet eladni.
    Kurva nagy szívatás.Maxos a táskám még is folyton tele szeméttel.
  • Plata
    #59712
    Mivel sikerült le betegedni így van időm játszani.
    De van pár érdekes dolog.
    Ha egyedül játszom társ nélkül esik dark spore.
    De ez nem régebbi season vacka?

    Meg kaptam az új küldetést 15-ös szinten.
    Mehetek állatokat kergetni.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.19. 14:02:39
  • Plata
    #59711
    Tippeljetek a napi random FP mi volt?
  • PiszkosFred
    #59710
    Storno, bamba voltam, a belso terben is van arrival point, igy nem kell kintrol setalgatni.
  • Plata
    #59709
    Közben én is megtaláltam.
    Hogy nem verte ki a szemem eddig.
  • Plata
    #59708
    Köszi,az meg lesz a jövőhéten.
  • gunji
    #59707
    Nekem az tetszik, hogy a tervezők jól keverik/használják a földi mediterrán stílusokat.
  • PiszkosFred
    #59706
    Rank15-ot el kell erni a szezonban, akkor indul el. (swtorista cikket neztem eppen)
  • Plata
    #59705
    De honnan lehet szerezni azt a vackot amitől a szobákat megvehetjük,
  • PiszkosFred
    #59704
    Szerencsere akkor nem kell, ezek szerint nincs folytatasa az egesznek.

    Nem lenne rossz a haziko, csak az elejen kar az a lepcsos resz, amiatt hosszu az ut a belsoig :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.03.16. 18:55:50
  • Plata
    #59703
    Ne ijesztgessetek máá.
    Miért kéne minden karival le tolni a 3 dungeont,
    Az legalább 90 dungeon.
    Valaki hozza a repülősót.:D
  • gunji
    #59702
    Miért kell minden karakterrel lenyomni azt a három nyomi flashpointot? A D7-et egyszer csináltam, de én is hasonlókat gondoltam a tervezőkről.
    Inkább a KOTET első fejezetével kezdtem, az adott kb. 1750 creditet, két ilyen új skin-rucidarabot meg egy kardot a végén, azt' ennyi. Szóval meggazdagodni nem ebből fogok :(
  • Plata
    #59701
    Semmit nem találtam.
    Leadtam a piát megköszönte és elküldött a búsba,azóta sömmi.
  • PiszkosFred
    #59700
    Jah, azt hittem hosszabb. Es mi ertelme van, nyilik valami uj repus lehetoseg a sracnal, mint a korabbi szezonokban, vagy semmi es tenyleg csak ennyi volt?
  • Plata
    #59699
    Semmi ilyemsi,kapsz 3 italrendelést,fogod a hátsód és tipli a megadott bolygóra és meg keresed a legközelebbi alkesz party egységet.
    A korcsmárosnak elmondod hogy marha szomjas vagy és ide a helyi spéci piával te tuskó.
    Majd ha mind a három spéci pia a tatyóban,vissza mész és leadod a küldit,ha csak nem szlopálod be út közben a piát. XD
    Amint leadod vége a dalnak mert nincs több küldi.
  • PiszkosFred
    #59698
    Nem tudnak leszokni errol a baromsagrol, hogy minden karakterrel egyenkent meg kell csinalni a S6-os kuldeteseket, kezdve a harom dungeonnal... Oke, stealth karakterrel megvan gyorsan (bar a directive 7-es utso bosst aki kitalalta, azt addig vernem, amig mozog), keves a furkesz robot, de mi a faszert kell mindegyikkel, kulon-kulon. Idiotak, ember nincs, aki ezt tobbszor megcsinalja. Nezte egyebkent valaki, hogy mit ad a kuldetes sorozat? En a 3 dungeon utani "vegyel meg 3 valamit" resznel kileptem most, mi jon utana, megeri kinlodni majd vele?
  • Orbancapitan
    #59697
    az sincs meg nekem.
  • Plata
    #59696
    Nekem még a sztori nincs végig játszva,az a rész ami nem rég jött még nincs meg.
    Terveztem hogy tegnap újra tolom,de tegnap annyit gyalogoltam hogy este túl fáradt voltam.
    Elnyomtam egy 100k conquest pont tokent és léptem is. :D
  • Orbancapitan
    #59695
    én igy ilyen intezitásal játszottam nincs sztori már....
  • PiszkosFred
    #59694
    Kozben mentem par kort meg dungit, max szintuvel is esik 320-as kek es zold gear, de kb olyan 10% esellyel, a 90% meg a "fitted" elojelu skin
  • gunji
    #59693
    Coruscanton az első küldetéseken is már csak ilyen 'skin'-féle item esik (lvl18-on néztem). Tehát már a szintezéskor sem lehet geart szerezni ütésből. :(
    Na, végszóra esett egy statos öv a 'Crisis in Galactic City' bónusz-bossából. :o
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2024.03.15. 16:37:00
  • gunji
    #59692
    Nem bambultál el, előző hétvégén még normál 320-as itemek estek. Most meg mentem pár kör heroicot, s nem esett semmi értelmes. Igen, én is úgy érzem, hogy ezzel a játékosok bevételét próbálják csökkenteni. Csak ezzel megint átestek a ló túloldalára és főként: mindezt fű alatt, bejelentés nélkül.
    A blueprinteket meg tényleg számolja a háttérben, nem kell velük foglalkozni. Sajnos nem is lehet, mert boundosak :(
    Most megyek megnézem, hogy lvl50 alatt mi esik.
  • PiszkosFred
    #59691
    Hat, azt hiszem en megint medium red-deep red dyet fogok felhalmozni, nincs mas ertelmes valasztas, mert minden mas mar vagy megvan (non seasonal cuccok az elozo szezonokbol) vagy hamarosan meglesz.
  • pajer_csaba
    #59690
    Akkor egy teljes szezonon keresztül elbambultam, és csak most tűnt föl... Mondjuk amiylen intenzivitással játszottam, simán benne van, sokszor még a login rewardért se mentem fel. ^_^' Engem csak az zavar ezekben a 0 item ratignes dekor cuccokban, hogy még eladni sem lehet őket - azt írja, hogy értéktelenek... (ami mögött újabb, az economy-t befolyásolni akaró törekvés állhat szerintem) persze, ahogy Plata is írta, a blueprinteket meg junknak veszi és még csak visszavásárolni sem lehet... logic bmeg...
  • pajer_csaba
    #59689
    Levegőt.
  • Plata
    #59688
    Van 10 season tokenem,szerintetek mit érdemes venni belőle,
  • gunji
    #59687
    Ott lehet még váltásnak esetleg a két rövid heroic Tarison ill. Tatooin-on. Az előbbi ~12k-t adott, igaz a mellékküldivel - de hamar megvolt.
  • Plata
    #59686
    Ma is megyek fel,kell a napi szarság. XD
  • Orbancapitan
    #59685
    tegyük át szombatra rendben?
  • PiszkosFred
    #59684
    Na vegre megjavitottak a Incinerator tuningot, igy most mar tech fegyvereken is jol nez ki (eddig 90 fokkal el volt fordulva).


    Na, napi 25k-t tovabb roviditettem:
    - 1db +repu token (van belole szazaval korabbrol)
    - 1db comp repu noveles (hajo robotok 1-esen allnak, adok nekik valami tier5-es giftet es teljesen oke)
    - 1db bonusz mission (Coruscanton szinte mindegyik H2-nek van 1-1, easy)
    - meg egy darab heroic.

    Osszesen kb 5 perc. (tudom, ha a lustasag fajna... de annyira megszoktam, hogy ha nincs idom jatszani, akkor is a napi 2 progress pont megvan hamar a daily 25k-s conquesttel, ezek a barmok meg nerfeltek).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.03.14. 18:31:15
  • Plata
    #59683
    Be kapcsoltam steamet és Sw Tor megint frissít.