59802
  • pajer_csaba
    #59762
    Nekem van (majdnem) mindenem:

    Jugg/Knight Tank, DPS (mindkettő)
    Assa/Shadow Tank, DPS (mindkettő)
    Sorc/Sage DPS (mindkettő), Heal
    Mara/Sentinel mindhárom DPS
    Operativ/Gunslinger Heal/DPS (csak 1)
    Trooper/BH csak DPS abból is csak 1 fajta

    Mondjátok, mi kell? :D

    Járatos vagyok az összes FP-ben, Vet/Master (Masterből már csak az achikat gyűjtöm); OPS-okból megvan az összes Story, a Veterán-ok jó része, role-okat tudom, Tacticok nagy részét (veteránon) is, erős közepes dps és heal. IR a minimum lvl 80-as és olyan 326 között van, karaktertől függően.

    Sith Jugg Vengeance/Jedi Guardian Vigiliance mainek, Tankolni Sith Jugg vagy Jedi Knight, Heal-re Sorci/Sage vagy Operatív/Gunslinger a kedvencem.

    Lvl 50-es (max) comapanion minden karin.

    Ha valaki akar menni valamit, szóljon nyugodtan.
  • Plata
    #59761
    Én azurát is kihívásként kezelem.
    Tudom hogy nem túl izgalmas de akkor is kihozom belőle a maximumot.
  • PiszkosFred
    #59760
    Persze, ha megjelenik a spawn akkor ledarálok őket, de nem keringesz a 4-5 bázis között, hogy minél többet ölj meg belőlük, pont elég az 1-2 percenkénti spawn annál a bázisnál, ahol maradt a tfo végéig.
  • Orbancapitan
    #59759
    am azért kell tovább csinálni h nehogy a rendszer úgy érzékelje h afk-z vki volt már rá példa
  • Plata
    #59758
    Jah még egy kis off,de letelt szerkesztés.

    Ugyan csak hárompontosnál csináltam,de ötösnél is kb ez volt.Akkor még azt hittem bugos azure.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.28. 14:54:39
  • Plata
    #59757
    Azure nebula olyan nyugis kis TFO én simán végig tolom,
    Ui:Láttátok hogy a Svédek a Star Trek Fist Contact zenéjére húzták fel a zászlójuk brüsszelben? :D
    Sky News-on volt.
    Általában a klingon recruit karival tolom eventet,kivéve mikor már a napi bónuszért megyek,nála például piszkosul gyenge az ellenfél,megérkezik egy csoporthoz az automata spred-el lő majd boff spread és csókolom,sokszor mire rájuk nyomom a GW3+Sv3 kombót már csak a hulllájukkal játszik.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.28. 14:45:36
  • PiszkosFred
    #59756
    Tegnap stu (azon keves videosok egyike, akinek nezem a cuccait, mert tenyleg informativ, rovid es nem valami bazari mutatvany) nyomott egy hisztit twitteren, mert egy bazisnal 3-4 ember varta a spawnt, az otodik ember meg o volt valahol feluton egy masik spawn pontra. Es nem ertette, hogy ennek mi ertelme.

    Na most en meg azt nem ertem, hogy amikor megvan az alap 14 pontos bonusz, majd megvan a tovabbi X pontos bonusz is, de a 12 perces TFO-bol meg van hatra 7-8 perc, akkor miert eri meg daralni ezeket a tholianokat? Se nem ad tobb jutalmat, se nem ad tobb progresst, egyszeruen ott vege az egesznek es afk. Nem sok ertelme van tobb energiat onnantol kezdve az adott menetbe invesztalni.

    Azert irtam ezt, mert az SWTOR is jelenleg ezt csinalja, mFP-t egyszeruen nincs ertelme menni puggal, mert ha kifogsz egy olyan partyt, aki hamis tankkal es kamu healerrel jon, a dps meg haromgombos szpemmer, akkor minden ott toltott ido felesleges idopocseklas. A jatekosok tobbsege feloltozik conquest vagy veteran fp cuccokbol, mert bar a statok picit elternek (tobb stamina, kevesebb acc, stb.), de azok megvannak szolozva, megvannak hamar akkor is, ha hulye a pug. Es akkor ott van az a szitu is, amikor jo jatekos vagy, de 1-2 itemlevellel alacsonyabb, mint egy egy "verprofi" idiota es akkor mar eselyed sincs bizonyitani, megy a kick.

    A vege az, hogy mindenki sajat maganak grindeli a geart, elobb conq-t, aztan a fragmentseket es conq.recommeket, majd abbol az FP geart es az OP geart ugy, hogy a labat be sem teszi oda, vagy ha igen, nagyon ritkan. A jatek meg tamogatja, sot, batoritja a jatekost erre, lasd a konnyiteseket es a korlatozasok, pl. az FP/OP gear vendorok kinalatanak elerhetosegenek a feloldasat.

    Elkerulendo ezt az egesz toxic szarsagot, tessek osszeirni itt az SG-n, hogy kinek milyen karaktere van, milyen szerepet tud bevallalni, es hajra, nyugisan lenyomni kozosen az mFP-ket, mert csak akkor lehetsz benne biztos, hogy nem orulsz meg a vegere.
  • gunji
    #59755
    Igen, itt jelenleg 13.00-kor van napi reset. Kedden 13.00 órakor heti reset, a galactic seasont kb. egy órával előbb lezárják.
    A STO-n igen, 11.00-kor van a napi endeavournak resetje, az universalé meg hétfőn/szerdán/pénteken 17.00-kor.
    Óraátállítás után vasárnaptól ezek egy órával későbbre tolódnak, elvileg. Elvileg, mintha a legutóbbi két amerikai óraátállítás elmaradt volna. Vasárnap délben meglátjuk.
    Az azure-t meg annyira nem érzem, hogy nerfelték volna. Inkább a szokásos kiegyenlítetlenség. Nekem van, hogy sikerült egyedül az ötös bázis alap skillekkel, van amikor a hármasnál is lenyomják a hullom, ugyanúgy Galaxyval. Ami változott ott, hogy afk-ra nem ad semmi jutalmat.
  • Orbancapitan
    #59754
    mondjuk én vmiért tegnap egy három pontosnál szenvedtem recluse-ok nem akartak megdögölni de ellenben a petjeim hullottak mint a legyek freddel tudjátok h nincs gyenge dps-em 3 sorozattal vezettem a többiek előtt mire én kiengedtem a hajót ők már kész voltak 3 oldalal, nem lehet véletlenül h 1 perc alatti moboknak fel van tolva a ressistjük? h nehezebb legyen már pontok csinálni?
    Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2024.03.28. 13:24:07
  • zolesz76
    #59753
    Hát igen, talán ez az egyik legnagyobb különbség, hogy valakinek van sub, vagy nincs, mert utóbbi esetben szinte hozzá sem lehet férni olyan gameplay elemekhez, ahol ténylegesen szükség van taktikus játékra, meg annak átgondolására, hogy merre megyünk és mit csinálunk. Pedig ennek a műfajnak elvileg ez lenne a sava-borsa.

    Egyébiránt meg marad javarészt az eszetlen farmolgatás. Mint pl. ez a Gree event. :D
  • Plata
    #59752
    Igazad van,keverem a dógokat.
    Jah ha már STO,halál tuti hogy valamit nagyon elkúrtak azure nebulán.
    Le nerfelték az ellenséget a vérbe.
    Ma az öreg karimmal toltam le,neki mindig galaxy-ja van,indulás után egyből volt 5 pontos bázis,rárepültem be az ellenség sűrejébe,benyomtam supplemental subsystemet plusz energia miatt,mivel a legkeményebb csoportba repültem bele egyből lőttek rám,a supplemental meg berobbant a sok bejövő sebzéstől,az egész tetves bandát hazavágta tarantula dread is csak nyekkent.
    Ilyen nagy sebzése nincs,az energia miatt van fent főleg és a szettbónusz miatt.
    Nagyon le gyöngítették eventes azura nebulát.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.28. 13:06:20
  • PiszkosFred
    #59751
    13:00 vagy 14:00 korul, de most megint oraatallitas lesz igy csuszik vagy hamarabb lesz :) 11-kor nem volt, az az STO-s endavor reset.
  • Plata
    #59750
    Mellesleg most hogy a francba van a napi váltás?
    Egy órakor vagy hogy?
    Tegnap 11 óra után felugrottam a játékba napi season küldit megcsinálni és még nem volt váltás,régen mindig 11-kor volt váltás emlékeim szerint.
  • Plata
    #59749
    Az Ops-ok sem olyan nagyon egyszerűek.
    Voltam már olyanon ami elég nehéz volt.
    Igaz nem sztori volt.
  • Thorndall
    #59748
    MM flashpointokat azért nem csinálnak sokan, mert ott nem elég csak rohanni meg mindent húzni és aoezni, hanem olykor van valami taktika is amit célszerű ismerni és követni. Ez a legtöbb embernél már megugorhatatlan feladat. Az is igaz, hogy van néhány alapból is szar FP ami MM-ben még szarabb, így érthető, hogy nem csinálják.
    Mondjuk egy Hammer Station MM-ben sem túl sok kihívás van, de azt sem nagyon tolják. Tapasztalataim szerint guildeken belül sem sokan rajonganak ezekért. Ráadásul ide már kell minden role (tank,dps, healer), mígy egy sima vet fp-re bármi jó. Ugyanez story opsokra. Elég ha mész a tömeggel, a legtöbb operations-höz elég ha van pár ember aki kicsit képben van és akkor siker. Ez kell a többségnek.
    Nehezebb szintű opsokat sem nagyon csinálnak puggal, mert ott megint ismerni kell a mechanikákat.

    Az eventek meg szinte havi szinten ismétlődnek, szóval hamarosan újra lehet a reput farmolni a gree eventhez :). Jelenleg szintezek még karit, de hamarosan 80, szóval ha úgy van én szívesen megyek MM-re. Darth Malguson Slowblade néven futok - bár ez a kari rep.
  • Plata
    #59747
    Szerintem inkább operations-ba járak az emberek.
    Arra még flottán is lehet találni csapatot.
    Én nem szoktam foglalkozni gree eventtel.
    Valamikor nagyon régen toltam és akkor a falra másztam tőle azóta skippelem is.
  • zolesz76
    #59746
    Kár, hogy csak a "butított" verzió működik. Igazán ösztönözhetnék azt valami komolyabb jutalmazással, hogy többen tolják. Na mindegy...

    Másik élményem a napokból: éppen csinálom a Gree event küldiket és egyszer csak felugrik a login reward ablak, vége a Gree event-nek. :D
    Kár, hogy nem legalább két hetes ez a program, még jócskán az elején járok a Gree repu progress-nek.
    Utoljára szerkesztette: zolesz76, 2024.03.28. 09:09:02
  • Plata
    #59745
    Ritkán be hív.
    De szerintem ezt inkább klánon belül intézik.
  • zolesz76
    #59744
    Master FP-ket nem nagyon csinálja már senki?
  • Plata
    #59743
    Te jó ég milyen drága levelet küldeni valakinek,normálisak ezek?
    Kb százezret kellett perkálni hogy egy ismerősnek küldjek levélben pár saját magam gyártott kristályt.
  • Plata
    #59742
    Kész is vagyok,le toltam két FP-t,kaon under szutykot és blood hunt-ot.
  • Plata
    #59741
    Heti season küldik lazák.
    Három óra után mentem fel nem sokkal és már itt tartok.
  • Plata
    #59740
    Az a bibi a kép amit kerestem több éves,steammnel csináltam és nem ezzel a géppel.
  • gunji
    #59739
    Azt írják neten, hogy lokálba is elmenti, valahova ide: C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\(userid)\760\remote\(appid)\screen shots
    Nem lett mostanában újratelepítve a steam keretprogramja? Olyankor törlődnek a képek. :(
  • pajer_csaba
    #59738
    Ezért mentek mindent direkt a gépre.
  • Plata
    #59737
    Volna egy kis problémám,a stemen eltűntek a képeim,a legutóbbi 200 képem megvan amit a játékban készítettem,viszont a régebbieket nem tudja betölteni.
    Mindig ugyanaz a szöveg jön be.
    Nem található megfelelő képernyőmentés.
  • Plata
    #59736
    nekem is van többszáz ilyen cuccom,mert sajnos Sw ToR-ban szarul van megcsinálva a rendszer és amit találsz nem kerül be egy gyüjteménybe hogy utána is elérhető legyen,hanem meg kell őrizgetni.
  • PiszkosFred
    #59735
    Van aki gyujti a skineket. Nekem is van olyan 12-13 eves karakterem, akinek tele a bankja olyan boundos armorokkal (chest, legs, stb.), amelyeket meg anno a regi kuldetesek utan kaptunk vagy a H2-H4-ekbol lehetett szerezni. Sosem dobtam ki, mert gondoltam egyszer meg jol johet, es tetszett a skin - amit lehet gyartani szakmaval, az meg csak hasonlit, nem feltetlen egyezik a szinezese, stb., nyilvan dye rendszer bevezetese utan mar mindegy volt.

    Most, hogy a fitted armor kvazi ugyanezt csinalja, random dobalja az 1-80 kozott talalhato felszerelesek skinjeit, biztos, hogy lesz par olyan egyedi skin, ami ritka es emiatt lesz ra keresleg. A tobbi meg kuka.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.03.21. 19:57:56
  • Plata
    #59734
    Nem tudom,van-e értelme eladni,kell ez valakinek egyáltalán?
  • PiszkosFred
    #59733
    Fitted armorral kapcsolatban valaki szolt nekik, hogy sracok, jatszatok is a jatekkal, ne csak papiron okoskodjatok :)

    Friss peccs ota
    - Legacy on Equip a cuccos
    - GTN-ben arulhato
    - vagy vendornak 100 aranyert kukazhato

    Fitted Armors and Weapons for World Drops and Ancient Armaments are now Bind to Legacy on Equip and have a Vendor Value of 100 credits to allow sale on the GTN and Vendors.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.03.21. 19:10:39
  • Plata
    #59732
    Tegnap megcsináltam újra,kicsit rövidebb volt mert már tudtam merre kell menni.
    De másodjára megadta de akkor is csak egy napit.
    Végül is az egész kuka lett,mikor a soricmmal haza mentem flottára épp 1 dps-t kerestek a mountain queen-re,jelentkeztem és így kész is.
  • Plata
    #59731
    De nem ám,a lista szerint mindent elvégeztem.De mindjárt letolom újra,mivel korán reggel csináltam már azóta resetelődött a napi izgő bizgő és tóhatom újra hogy a rossz nyavalya enné meg a rusnya magdi körmén nevelt krumplit.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.20. 15:21:01
  • gunji
    #59730
    A megérkezési transzportpontnál is van egy droid, annál is van egy külön küldetés. Itt a leírásban az első képen. Nem hagytad ki őt?
  • Plata
    #59729
    Bocs ez a hülye fórum nem szól ha kapok levelet.
  • PiszkosFred
    #59728
    Irtam levelet par napja itt, majd nezz ra :)

    Akkor lehet, hogy bugos lett, en majd hetvegen csinalom ezeket, addig csak a meksha strongholdba ugrottam be, mert kivancsi voltam, hogy "ez tenyleg csak ennyi?"
  • Plata
    #59727
    Tudom.Megcsináltam mindet ami a listán volt.De majd újra próbálom.Most húzom az arkanyistámat ESO-ban.Xp event van,már 42-es.
  • PiszkosFred
    #59726
    Az osszes kuldit felvetted es leadtad? Van ami automatikusan "leadodik" es van, amihez kell a konzol az allomason (ha jol emlekszem).
  • Plata
    #59725
    Akkor szerintem bugra futottam,egy karival megvan a weekly,mégsem jelent meg.
  • PiszkosFred
    #59724
    A Black Hole eseteben ketszer kell lenyomni a weeklyt (dailyk es H2), hogy megkapd a Conquest 8 pontjat.
  • Plata
    #59723
    Nem tudom hogyan csináljátok,vagy mit rontottam el,de másfél óra alatt megcsináltam minden küldit és semmi.
    Az összes daily küldit megcsináltam de nulla haladás.