59765
  • gunji
    #59645
    Igen, a fórumból hozom.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hey folks!

    We are seeing reports from players who are confused with how the Galactic Seasons 6 currency functions. This was not originally included in the GS6 article, but the two intended changes below will be reflected there and in the patch notes as well.

    Reputation Track
    Galactic Seasons 6 does not have a Reputation track like previous seasons. There is still an item to collect the same way you collected Reputation currency in the past. However, it is for Achievement tracking only and progress is granted when you collect it - you're safe to sell them for credits! It’s worth noting that these will cease to drop when you’ve unlocked the achievement.

    Reputation Conquest Objective
    The amount of Conquest points earned for the Reputation Conquest Objective was reduced. This particular objective was over-represented in objectives completed and needed to be balanced. We've added new objectives to help offset the loss that encourage you to play Galactic Seasons in the same manner that the Reputation one did but lowered the effect that the Reputation objective gave in its place.

    These changes will be reflected in future Seasons as well, however, we know they can have an outsized effect on smaller guilds and will be keeping a close eye on the data over time and make adjustments as needed.

    Már azért egy jókora s*ggber*gás járna, hogy nem tették be ezt az infót a patch notes-ba.
  • PiszkosFred
    #59644
    Kozben megneztem a tooltipjet, azt irja, hogy csak felszedni kell, utana siman el lehet adni a vendornak a cuccost.
  • PiszkosFred
    #59643
    buyback nem mukodik mar a vendornal?
  • Plata
    #59642
    Nekem minden blueprints eltűnt,mert a játék szemétnek számolja és a vendornál automatikusan eladja.
    Az egész nap farmolt blueprintsem oda,voltam hat Fp-n.
    Megcsináltam a küldiket a házban,de azt sem kapok tovább.

    Megcsináltam a házban kapható küldiket,de semmi jutalmat nem kaptam és ninsc folytatás sem.
  • PiszkosFred
    #59641
    Hat, ugrott az evek ota mukodo kis taktik, hogy elfogyasztok egy random repunovelo kis cuccot es kapok erte majd 30k conquestet, ezzel kvazi 10 sec alatt letudva a daily conq-t. Most mar csak 5000-6000 korul ad...

    Nem jatszottam az elozo szezon vege ota, azert kerdezem, hogy mikor vezettek be ezt a dolgot, miszerint az loot 99%-a csak kozmetikai 8-10 armoros ures akarmi? Regebben legalabb 320-as standard szarok voltak, amiket le lehet bontani, most ezekkel semmit sem lehet csinalni, max skinkent hasznalni. Ez msot bug, vagy direkt?
  • gunji
    #59640
    Baromira nerfelték a blueprint fragmenteket, jóval kevesebbet kapunk a season-ös napi/heti küldikből.
    Amúgy mit lehet/kell csinálni velük? Mi a neve a blueprint fragmentes repunak?
  • gunji
    #59639
    Nyomd meg az N-t :)
  • Plata
    #59638
    Világosíts fel légyszi,hol is van az? :D
  • gunji
    #59637
    Nem ott, ahol az alertek voltak a KOTFE/KOTET alatt? Nekem oda tett egy 'date-night'-ot.
  • Plata
    #59636
    Jó rájöttem,a játék szemétnek tekinti az új season cuccot és a vendornál automatikusan eladja ha sell junk-ra nyomok.
  • Plata
    #59635
    Pár kérdésem volna,rég játszottam már.
    Ez a date night hol található?
    Másik hogy volt a táskámban azt hiszem talán 48 vagy 58 blueprint fragments,de eltűnt mikor leadtam egy Flashpoint küldetést a flottán.
    Meg akartam nézni hátha rá van írva hogy hol kell leadni vagy mit lehetne csinálni vele de eltűnt.
    Vagy ez normális?
  • Plata
    #59634
    Közben rájöttem.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.12. 18:16:07
  • PiszkosFred
    #59633
    Igen, beallt a sorba egy kozel 1gb-s csomag, lehet tolteni.
  • pajer_csaba
    #59632
    Mert még korán van. Majd déltől, ami otthon du 1.
  • Plata
    #59631
    Nekem nem frissít.
  • PiszkosFred
    #59630
    Akkor kezdodik a kaosz megint. En a multkori szezon startnal ugy jartam, hogy az elso napon ujitottam meg az elofizut, de bebuggolt, volt vagy 4-5 nap, mire atvaltott prefrol subra. Na most elebe mentem, hetvegen kapott 30 napot a jatek, aztan meglatjuk, mit tud ez a szezon.

    Azt hittem picit combosabb lesz a mostani kontent, a Date Night resze annyira nem erdekel, az alapjatek utani tarsak nem szimpik, a regiekkel meg kerek egesz a sztori.
  • gunji
    #59629
    Mai patch notes: https://www.swtor.com/patchnotes
    Tegnap a Star Forge-on bugos lett a GTN (az ott vásárolt cuccok nem érkeztek meg), jó ideig állt is a szerver. Úgyhogy csak óvatosan.
  • Plata
    #59628
    Nálam az end game content az volt hogy csináltam ezerrel a season-t.
    Meg sztorit nyomtam minden féle változatban.
    Operationsra ritkán látogattam el,az is random volt ha behívott.
    De nekem pár száz fp meg sem kottyan. :D
  • pajer_csaba
    #59627
    Biztosíthatlak, hogy subosként sem éri meg túlzottan játszani. Ha nem EndGame contentet tolsz, akkor halál unalmas, mert a flashpointokat kb 2-3 perc alatt tolják skipp+gear kombóval, ha meg EndGame-re mész, onnan meg kinéznek, ha nem vagy full OPS gear-ben, mert akkor egy sima story OPS nem 10, hanem 11 perc alatt megy le, "papírnehezék" meg ne rabolja a drága idejüket... :/ A veterán OPShoz meg hiába tudod a tacticot, hiába van meg az achievmented, az már a max gearhez van igazítva, tehát oda meg már kell a gear. Sakk-matt. Persze, ki lehet szedni a max geart, csak ahhoz pár száz fp-t kell ledarálni, meg qrva szerencsésnek lenni, hogy conquest-gearrel elvigyenek néhány veterán OPS-ra, egy kezemen meg tudom számolni, kinek van ilyesmihez kedve...

    De hajrá, a story-kat én is meg fogom csinálni (gyakorlatilag már csak akkor játszom, ha valami új hozzátoldás jön ki).
  • Plata
    #59626
    Köszönöm.
    Lehet visszatérek.
    Kicsit hiányzik SW.
    De prefként nincs értelme,értelmes cél nélkül meg úgysem játszanék.
    Remélhetőleg az a párszáz misi amim volt nem veszett el. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.08. 17:54:19
  • PiszkosFred
    #59625
    dede

    Mark your calendars! Game Update 7.4.1 "Building a Foundation" will be releasing on March 12th!
    Time: 7am CT / 1pm UTC (note that DST is happening on March 10th)
    Expected downtime: 4 hours

    Alongside Galactic Seasons 6, Date Night Companion Missions, and the opening of Character Transfers to the Shae Vizla server, the following will be coming with 7.4.1:
    Outfits will now be included when characters are transferred between servers.
    Ancient Armaments Added To Daily Login Rewards
    Ancient Armaments contain various armor appearances including ones that could not previously be acquired or traded.
    These armor pieces do not contain stats or mod slots and are intended solely for Outfitter.
    These armor pieces do have dye slots and can be traded and bought / sold on the GTN.
    The armor pieces that are available inside of Ancient Armaments will also available as random world drops

    Galactic Trade Network (GTN) Droid Legacy Unlock
    A new Character Convenience unlock has been added to Legacy Perks! Once unlocked, players will be able to reach the GTN at any time without needing to travel to the Fleet, their personal ship, various planets or Strongholds!
    Level 1 - Access to droid, 60m cooldown
    Requires Player level of 20
    Costs 3.5M Credits (Req Legacy level of 5) or 400 CCs
    Level 2 - Lowers cooldown to 45m
    Requires Player level of 50
    Costs 7M Credits (Req Legacy Level of 10) or 250 CCs
    Level 3 - Lowers cooldown to 15m
    Requires Player level of 80
    Costs 15M Credits (Req Legacy Level of 20) or 250 CCs

    Lastly, we did open up a few sections of the forums to players who have Preferred accounts. Going forward, any player who has a Preferred account can now create threads and post replies in the New Player Help, Introductions, and Bug Reports sub-forums.
  • Plata
    #59624
    Láttam steamen hogy négy nap múlva peccs.
    Csak nem új season is jön már?
  • Plata
    #59623
    Köszi.
  • gunji
    #59622
    Nem láttam még hivatalos infót, csak annyit, hogy márciusban.
  • Plata
    #59621
    Mikor jön a következő season?
  • Plata
    #59620
    Én bírtam a sok dumáját. :D
    Mindig volt véleménye mindenről.
  • PiszkosFred
    #59619
    Az par percben mindenkeppen, aztan elkezd pruntyogni :) (egyebkent ha jol emlekszem, akkor par eve volt is patch, ahol valtoztattak a csipogasan es onnantol ritkabban "szolalt" meg. De lehet keverem valaki/valami massal)
  • Plata
    #59618
    Szerintem Treek egy cuki maci.
  • gunji
    #59617
    Azért kell cserélgetni őket, esetleg felváltva basic-ül tudó és nem tudó comp-t használni. :P
    És ha több companiont is használhatnánk egyszerre, össze kéne ereszteni egy droidot, egy huttot, egy vukit, egy javat egy ortolánnal és egy ughnaughttal (ha lennének) xD Na, akkor lenne nagy bábeli hangzavar xD
  • PiszkosFred
    #59615
    Persze, kellenek a tarsak, en is gyujtom oket minden karakterrel, ha nem automatikusan csatlakoznak, bar mindig felmerul nalam a kerdes, hogy minek, hiszen van vagy harminc es meh, szem. szerint legtobbszor ugyanazt a 2-3 fot hasznalom. :)

    HK-kat imadom (Z00M-ot is), de az o esetukben az elmeny nagy resze abbol jon - szamomra -, ahogy kommunikal veled es/vagy a harcokban.

    Reszemrol mar Treek eseteben is faraszto volt sok-sok eve a hangja, de mostansag meg aztan plane, az uj tarsaink nagy nagy resze eleve nem "emberi" nyelven beszel (koltsegtakarekossagi okbol), azt a makogast es csipogast pedig en mar nem birom elviselni hosszu tavon :) (kikapcsolni meg ugyebar nem lehet).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.02.15. 10:39:45
  • Plata
    #59615
    Bánom is én ha egy fakezű robot is az.
    De kedvelem a companionokat.
    Szeptember óta nem mentem fel.
    Ha most jönne egy társ megint újra előfizetnék.
    Anélkül nem érdemes úgysem játszani.
    Süket HK társakat is negszereztem.
  • PiszkosFred
    #59614
    Tippre mert mar a toke kivan mindenkinek azzal, hogy vagy gepi vagy hutt nyelven "csipogva" kommunikal majdnem minden uj tars vagy npc, aki nem foszereplo, mert hat a hagyomanyos es "ertheto" kozos nyelvhez kell(ene) az azt szinkronizalo szinesz, utomunka, stb. ami extra koltseg.

  • Plata
    #59613
    Hogy a rusnya magdi visongana nekik egy hétig.
    Mi a fenéért nincs valami érdekes companion inkább.
    Ez a randizás sem egészen értem mire jó.
  • gunji
    #59612
    Nem. A stronghold lesz helyette.
  • Plata
    #59611
    Az új seasonban lesz új társ?
  • gunji
    #59610
    Ma volt livestream a következő 7.4.1-es kiegről (lehet szemezgetni: itt):
    - Jön a Galactic Season 6, a fő jutalom egy stronghold Copero-n, ahol 3 küldetést kapunk
    - GTN-re jönnek cuccok a fenti kéróhoz, két ruci és pár dye
    - Jön a múltkor kimaradt randis kieg, most már tiszta Sims leszünk xD
    - Lecserélik a mail/bank/gtn terminálokat újra (kb. kicsit módosítottak rajta, szóval a fontossági sorrend, igen)
    - Új pvp szezon
    - Meg pár infó a 7.5-es kiegről: új sztori Nal Huttán és egy még nem részletezett új tavaszi event (ebből úgy néz ki, hogy még tavasszal* jön mindez - esetleg május elejére)(* igaz, évet nem mondtak xD)
    Szerk: armor+deco leárazások kezdődtek február 29-ig
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2024.02.14. 23:48:41
  • gunji
    #59609
    Ingyen stronghold deco, február 29-ig: LotSKrovos

    A régi redeem-oldal nem működik már, helyette bejelentkezés után az account oldalon (https://account.swtor.com/en/account) a 'redeem code' gombra kell kattintani.
    (Ha minden igaz, ide mutat: https://account.swtor.com/en/account/redeem_game_time_code)
  • gunji
    #59608
    Igen-igen, beugrott. Akkor azt hiszem, marad a twilek csajtól most két hátas. Úgy látom, azok nem voltak benne a korábbi rewardok között. Holnap meg kiderül, mit tesznek vissza az utolsó hétre.
  • PiszkosFred
    #59607
    Jaja, talan irtam en is december korul, hogy en sem tudtam mire kolteni a tokeneket, a rendszeresen jatszokkal megint kib.sztak, mert megvan mar minden korabbrol, unlockolva accountra, egyszeruen semmi ertelmes nem volt tokenert. A vegen - mivel bennhagyni nem akartam - kinomban mar voros festeket vettem belole, de valami ipari mennyisegben a vilagosabb es a sotetebb tonusubol. Es meg igy is megmaradt "raktaron" a kov. szezonra a maximalisan tarolhato token.
  • gunji
    #59606
    Nem bántam meg, hogy belekezdtem. Igaz, azt továbbra sem értem, hogy miért nem lehet úgy belőni a reput, hogy normál játékkal teljesíthető legyen.