59903
  • Plata
    #59743
    Te jó ég milyen drága levelet küldeni valakinek,normálisak ezek?
    Kb százezret kellett perkálni hogy egy ismerősnek küldjek levélben pár saját magam gyártott kristályt.
  • Plata
    #59742
    Kész is vagyok,le toltam két FP-t,kaon under szutykot és blood hunt-ot.
  • Plata
    #59741
    Heti season küldik lazák.
    Három óra után mentem fel nem sokkal és már itt tartok.
  • Plata
    #59740
    Az a bibi a kép amit kerestem több éves,steammnel csináltam és nem ezzel a géppel.
  • gunji
    #59739
    Azt írják neten, hogy lokálba is elmenti, valahova ide: C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\(userid)\760\remote\(appid)\screen shots
    Nem lett mostanában újratelepítve a steam keretprogramja? Olyankor törlődnek a képek. :(
  • pajer_csaba
    #59738
    Ezért mentek mindent direkt a gépre.
  • Plata
    #59737
    Volna egy kis problémám,a stemen eltűntek a képeim,a legutóbbi 200 képem megvan amit a játékban készítettem,viszont a régebbieket nem tudja betölteni.
    Mindig ugyanaz a szöveg jön be.
    Nem található megfelelő képernyőmentés.
  • Plata
    #59736
    nekem is van többszáz ilyen cuccom,mert sajnos Sw ToR-ban szarul van megcsinálva a rendszer és amit találsz nem kerül be egy gyüjteménybe hogy utána is elérhető legyen,hanem meg kell őrizgetni.
  • PiszkosFred
    #59735
    Van aki gyujti a skineket. Nekem is van olyan 12-13 eves karakterem, akinek tele a bankja olyan boundos armorokkal (chest, legs, stb.), amelyeket meg anno a regi kuldetesek utan kaptunk vagy a H2-H4-ekbol lehetett szerezni. Sosem dobtam ki, mert gondoltam egyszer meg jol johet, es tetszett a skin - amit lehet gyartani szakmaval, az meg csak hasonlit, nem feltetlen egyezik a szinezese, stb., nyilvan dye rendszer bevezetese utan mar mindegy volt.

    Most, hogy a fitted armor kvazi ugyanezt csinalja, random dobalja az 1-80 kozott talalhato felszerelesek skinjeit, biztos, hogy lesz par olyan egyedi skin, ami ritka es emiatt lesz ra keresleg. A tobbi meg kuka.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.03.21. 19:57:56
  • Plata
    #59734
    Nem tudom,van-e értelme eladni,kell ez valakinek egyáltalán?
  • PiszkosFred
    #59733
    Fitted armorral kapcsolatban valaki szolt nekik, hogy sracok, jatszatok is a jatekkal, ne csak papiron okoskodjatok :)

    Friss peccs ota
    - Legacy on Equip a cuccos
    - GTN-ben arulhato
    - vagy vendornak 100 aranyert kukazhato

    Fitted Armors and Weapons for World Drops and Ancient Armaments are now Bind to Legacy on Equip and have a Vendor Value of 100 credits to allow sale on the GTN and Vendors.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.03.21. 19:10:39
  • Plata
    #59732
    Tegnap megcsináltam újra,kicsit rövidebb volt mert már tudtam merre kell menni.
    De másodjára megadta de akkor is csak egy napit.
    Végül is az egész kuka lett,mikor a soricmmal haza mentem flottára épp 1 dps-t kerestek a mountain queen-re,jelentkeztem és így kész is.
  • Plata
    #59731
    De nem ám,a lista szerint mindent elvégeztem.De mindjárt letolom újra,mivel korán reggel csináltam már azóta resetelődött a napi izgő bizgő és tóhatom újra hogy a rossz nyavalya enné meg a rusnya magdi körmén nevelt krumplit.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.20. 15:21:01
  • gunji
    #59730
    A megérkezési transzportpontnál is van egy droid, annál is van egy külön küldetés. Itt a leírásban az első képen. Nem hagytad ki őt?
  • Plata
    #59729
    Bocs ez a hülye fórum nem szól ha kapok levelet.
  • PiszkosFred
    #59728
    Irtam levelet par napja itt, majd nezz ra :)

    Akkor lehet, hogy bugos lett, en majd hetvegen csinalom ezeket, addig csak a meksha strongholdba ugrottam be, mert kivancsi voltam, hogy "ez tenyleg csak ennyi?"
  • Plata
    #59727
    Tudom.Megcsináltam mindet ami a listán volt.De majd újra próbálom.Most húzom az arkanyistámat ESO-ban.Xp event van,már 42-es.
  • PiszkosFred
    #59726
    Az osszes kuldit felvetted es leadtad? Van ami automatikusan "leadodik" es van, amihez kell a konzol az allomason (ha jol emlekszem).
  • Plata
    #59725
    Akkor szerintem bugra futottam,egy karival megvan a weekly,mégsem jelent meg.
  • PiszkosFred
    #59724
    A Black Hole eseteben ketszer kell lenyomni a weeklyt (dailyk es H2), hogy megkapd a Conquest 8 pontjat.
  • Plata
    #59723
    Nem tudom hogyan csináljátok,vagy mit rontottam el,de másfél óra alatt megcsináltam minden küldit és semmi.
    Az összes daily küldit megcsináltam de nulla haladás.
  • Plata
    #59722
    Megcsináltam a ház küldetését,nagyon egyszerű csak megint mászkálni kell,de szép a háznak az a része amit unlockoltam.
    Egy részt megnyitottam tokennel,utána egy részt lehetett pénzért továb unlockolni,de nagyobb rész már megint tokenes.
  • Plata
    #59721
    Hát ha nem vészes holnap megpróbálom,egyenlőre 7/6.
  • gunji
    #59720
    Black Hole szerencsésen kb. negyed/fél óra lehet, plusz a heroic :] A heroicot ott azért nem szeretem, mert hol megy egyedül JK-val, hol nem ;)
    Zakul aréna meg ha az, ami a vukis alert volt, akkor abból van még 7 vagy 8, de most inkább passzolom.

    A Mek-Sha stronghold jó kis küldi, adott 8k-t a napi conquesthez xD
  • PiszkosFred
    #59719
    Black Hole kb 15 perc alatt megvan, ha nincsenek ott sokan eppen akkor. Ha igen, akkor pvp-t kapcsold be es ugy megint gyorsan megvan a pvp instanceban az a par napi kuldi (a pub es az imp egy teruleten van, de teljesen ellentetes oldalon, ritkan mennek at jatekosok a masik oldalra). Hja, es sunnyogos karakterrel menj a H2 miatt, mert ugy skippelhetsz minden mobot, csak 2 trasht kell megolni a boss elott! Stealth nelkul sem veszes, bar az ottani H2 picit erosebb, mint a tobbi H2 a jatekban, emiatt hosszabb ideig is tart mire kitakaritasz mindenkit az utadbol.
  • Plata
    #59718
    Black hole az olyan B+ kategória.
    Azt sem tudom mit kell ott csinálni,de inkább kerülöm mint a tökönrúgást.
    Zakul aréna az megint nem tudom hogy kell.Sztoriban nem érdkelt.
  • gunji
    #59717
    Engem jobban izgatna a napi, de lehet, hogy elengedem. A heti nálam: látogatás Mek-Shán, 100+25 npc, Black Hole, Core Worlds' missions, 200k cp és a flashpointok, amiből az utolsóra lehet, hogy nem lesz kedvem. Hétvégén jó lenne inkább a KOTET-et befejezni. :)
  • Plata
    #59716
    A heti összes küldi nem fog összejönni.
    OPS-okra kellene menni,de agyfrászt kapok,próbáltam mountain queen-re szervezni,de olyan mintha egy zsák bolhát akarnék irányítani.
  • gunji
    #59715
    De és pont ott lehet állítólag a legjobban farmolni, ahol állsz az első képen. Van 1 órás buff is hozzá, mint az újhoz is.
  • PiszkosFred
    #59714
    Az elozo szezonban volt a dark spore, a flottan kellett leadni.
  • Plata
    #59713
    Megcsináltam az alderaan 8 world quest heti vackot,hihetetlen hogy a játék mennyi értéktelen szarral bombázott,állandóan űríteni kell a táskát,ráadásul ezt a szemetet még vendornál sem lehet eladni.
    Kurva nagy szívatás.Maxos a táskám még is folyton tele szeméttel.
  • Plata
    #59712
    Mivel sikerült le betegedni így van időm játszani.
    De van pár érdekes dolog.
    Ha egyedül játszom társ nélkül esik dark spore.
    De ez nem régebbi season vacka?

    Meg kaptam az új küldetést 15-ös szinten.
    Mehetek állatokat kergetni.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.19. 14:02:39
  • Plata
    #59711
    Tippeljetek a napi random FP mi volt?
  • PiszkosFred
    #59710
    Storno, bamba voltam, a belso terben is van arrival point, igy nem kell kintrol setalgatni.
  • Plata
    #59709
    Közben én is megtaláltam.
    Hogy nem verte ki a szemem eddig.
  • Plata
    #59708
    Köszi,az meg lesz a jövőhéten.
  • gunji
    #59707
    Nekem az tetszik, hogy a tervezők jól keverik/használják a földi mediterrán stílusokat.
  • PiszkosFred
    #59706
    Rank15-ot el kell erni a szezonban, akkor indul el. (swtorista cikket neztem eppen)
  • Plata
    #59705
    De honnan lehet szerezni azt a vackot amitől a szobákat megvehetjük,
  • PiszkosFred
    #59704
    Szerencsere akkor nem kell, ezek szerint nincs folytatasa az egesznek.

    Nem lenne rossz a haziko, csak az elejen kar az a lepcsos resz, amiatt hosszu az ut a belsoig :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.03.16. 18:55:50