59903
  • PiszkosFred
    #59903
    Semmi nincs benne, ami egy veteran jatekosnak ne lenne mar meg.

    En ezt varom, hogy visszajojjon, mert hianyzik 2 darab belole. Anno a szerver osszevonasok miatt megduplazodott a szett, igy van belole ketto, de hiaba, ha "csak" +40%-ot ad, en meg akarom a +50%-ot :D
  • Plata
    #59902
    De.
  • gunji
    #59901
    Amit linkeltem, azok a régi DvL rewardok 2016-ból, a két companiont most is meg lehet venni, akinek még ne lenne meg. Azokat nem hozzák vissza, csak a felsorolt boss-okat meg a kétféle tokent, legalábbis én úgy értettem.
    Vagy nem erre gondoltál?
  • Plata
    #59900
    Megnéztem a DVl rewardokat,de én nem érzem hogy nekem ez kellene,a két companion az ami érdekelne,de nem mert meg van.
    Plusz egyes dolgokat nem si tudnék húzni vele,a legacy-m ezeréve maxos.
    Na és most nem angyon van időm játszani így előfizetésem sincs,anélkül meg húzni enyhén szólva szopás lenne szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.07.25. 16:14:26
  • gunji
    #59899
    Valószínűleg az '...and more' maradhatott ki a végén (link) ;) :P
  • PiszkosFred
    #59898
    Egyedul attol tartok, hogy az +xp%-os szett bonuszokat kinyirjak, mint wowban a heirloom cuccoknal. Mai napig villamgyors dvl armorban a szintezes, foleg ha van melle xp boost token is. Fogalmam sincs mar, hogy miert csak 5 darab van a 7-bol, mit hagytam ki vagy mit nem teljesitettem anno, de azota is banom :) Bar igy is kapok erte 40%-ot ha viselem a kis karakterekkel, de azert 50%-os teljes bonusz csak tobb 10%-kal...

    HA (nagybetuvel) visszater egyaltalan az armor/szett es nem csak a bossokat meg egyeb kapcsolodo dvl rewardokat/cuccokat veszik elo megint.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.07.25. 09:29:22
  • pajer_csaba
    #59897
    DvL! DvL! Dv! *ütemesen hullámzik egyedül a gémszobában, mint valami hülye... de boldog hülye. ^_^
  • Plata
    #59896
    Ezt a randit nem értem minek erőltetik,elég nagy marhaság.
    Szerintem.
  • PiszkosFred
    #59895
    Hja ertem. Akkor a lenyeg, hogy a kovetkezo updateben jon az uj szezon (visszater a DvL tematika, remelem a szettet be tudom fejezni, mert csak 5/7 darab van meg), jon par ujitas a geart illetoen (foleg valasztasi lehetosegek, a konkret rewardok helyett), plusz ket uj randi (mint "kontent"). Es ekkor elesedik az elso twitch drop is. Swtorista osszefoglalta egesz jol twitteren, szerintem azota irt mar cikket o is es vulkk is belole, ezeket nem neztem.
  • Plata
    #59894
    Csak azt olvastam el amit te írtál.Főleg mert telefonon a kép folyton eltűnik,hol látom hol nem.
  • PiszkosFred
    #59893
    A kepen ott van, hogy a 7.5.1 elesitesekor lesz aktiv, most csak bejelentettek, hogy naluk is aktiv a rendszer. Az elso drop egy lila mount lesz, szerintem gagyi, de minden kezdet ilyen :)
  • Plata
    #59892
    Akkor kár volt figyelni.
  • PiszkosFred
    #59891
    ezutan lesz aktiv
  • Plata
    #59890
    Twitchen én nem látom az Sw ToR-t a dropkampányoknál.
    Viszont érdekes,twitch szerint én néztem once human videót,mert elértem öt féle jutalomnál előre haladást.
    Életemben nem néztem twitchen ilyen hülyeséget. :D
  • PiszkosFred
    #59889
    Ez meg a szokasos redeem code nemi dekoracioert (ha meg nincs meg)

    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.07.24. 00:06:32
  • PiszkosFred
    #59888
    twitch es swtor/origin accot erdemes osszekotni, jonnek ide is a dropok.
  • Plata
    #59887
    Kijelentkezve én is. XD
  • PiszkosFred
    #59886
    FF, Edge es Chrome alatt megneztem, en latom, kijelentkezve es bejelentkezve is. Lehet a nick helyett levo kep kavar be
  • Plata
    #59885
    Fura,de nem látom a nevedet.
    Egyik topic-ban sem látszik a neved,azt hiszem a fórum kezd meghalni.
  • PiszkosFred
    #59884
    Pedig a kapcsolo tarsakkal az oldaladon esniuk kellene a repus tokenre bevalthato "XY season" cuccoknak, foleg ha elotte benyomod a bazarban/GS vendortol veheto "intel" buffot.
  • gunji
    #59883
    Így nem, akkor inkább már Hyde & Zeek-et unlockolni és modokból összerakni. Swtorista leírása annyiban félrevezető, hogy a felsorolásba beleveszi a Rakata gear upgrade-jét, mintha a modos geart upgradelni lehetne rakatára (nem lehet).
    Amity-hez kellett tehát még egy Note of Reflection, így elmentem Ruhnuk-ra weekly-zni, de nagy igyekezetemben a weekly-t az elején nem vettem fel... Persze, amiért mentem, az nem esett. Ma újra az egész (majdnem), weekly meglett (bolygó tetszik, szuperál az új kard is), esett rögtön 3 Note of Reflection, így sikerült befejezni a reput. Viszont a 'Legacy / Galactic Seasons / Passage of Peace / Respected Guide' elérési úton maradt 68k/70k, s ne mondjátok, hogy azért, mert a season-je már lejárt, mert elmegy a kedvem az élettől. Ez egy rohadt rossz poénnak is rossz, három reput húztam így feleslegesen, gürcöltem órákat a semmiért, farmoltam a javás bigyót az intelekhez. És ez jobban kiborított, mint az idióta seggfej főnököm.
    Kösz Broadsword vagy hogy a bánatban hívják! Így minek egyáltalán belekezdeni, ha amúgy is képtelenség befejezni, hiába kapar az ember. :(
  • gunji
    #59882
    Az uprising-okat eddig kihagytam, a v/m fp-k meg nehezek egyedül (a maxos ámde augmentek nélküli conquest gear ellenére), csapatban meg mindenki rohan, én meg már próbálok lassítani.
    A dark spore-os javás buffot próbáltam korábban - kiábrándító volt. De olvastam, hogy bugos volt a 7.4b patch előttig, ma viszont adott 20+-t (Coruscant - Black Sun negyed), blue fragmentből meg 44-t az ő saját javás buffja (Tatooine - bogárnegyed). Ez annyira már nem vészes. :)
    Találtam a blue fragmenthez olvasnivalót: link
    Az Amity-s repuhoz meg már csak egy Note of Reflection kéne és elvileg kész is lehetne. Ilyen is ritkán esik meg :D
  • PiszkosFred
    #59881
    csodalkoztam is, de gondoltam biztos kihagytad par hetet :)
    Ha mas nem, akkor farmolj vet/master FP-ket vagy story/vet/master uprisingokat es a bossok dobnak (szinttol fuggoen tobbet). Raidek es world bossok meg tobbet dobnak, de azok macerasak, mire osszejon a dolog, az vet. fp/uprising gyorsabb.

    Jawa Intel buff (amit kapsz vagy becserelsz a flottan) nem tudom, hogy mukodik e h2-es teruleteken, de ha igen, akkor erdemes benyomni es 60 percen belul lenyomni a gyorsabb es fokent nepesebb heroicokat. Vagy Coruscanton a klinika elotti (face oof merchant h2) gyorsan spawnolo mobokat grindelni a buffot felrakva.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.07.17. 13:15:21
  • gunji
    #59880
    Kész is van jó ideje, csak a blue fragmentes hiányzik, az szinte sose esik harcban.
  • Plata
    #59879
    Köszi a választ,én még azt sem tudom mi a szöszre való a steam kő.
  • PiszkosFred
    #59878
    Tenyleg sokmindennel jatszok, de a steam kituzok es kapcsolodo mechanikakhoz segghulye vagyok. Ha kapok itt-ott neha kartyat, azokat vagy eladom (0.02-0.05 kornyeki aron), vagy betorom valami steam kove, amivel tudom, hogy lehet kezdeni valamit es kituzoket lehet csinalni belole/vagy vele, de sosem foglalkoztam ezzel. Ugyhogy passzolom a kerdesedet. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.07.17. 10:30:50
  • Plata
    #59877
    Volna egy kérdésem,annyi mindennel játszol hátha tudod a választ.
    Steamen az SwTor kitűzőnek hány szintje lehet?
    Nekem még csak hármas szintű.De mindig pechem van a kártyákkal.
  • Plata
    #59876
    Egy napot tévedtél,május tizeneggyel végeztem. :D
    Kellett volna még a max öcsihez 37 heti küldi,de preferedként az nagyon nehéz és rohadt lassú így feladtam.
    De maga az event kész,minden jutalom meg lett,kivéve az uccsó öcsi.
    Ha nem nyár lett volna és több szabadidőm van,valszeg megcsináltam volna azt is,de nyáron alig van szabadidőm.
    Ha játszom is valami olyasmivel aminél nem gond ha afkolnom kell időnként.
    Vagy szingli gém vagy WoT esetleg WoWs,nyáron úgyis mindenki hülye,felsem tűnik ha afkolok. :D
  • PiszkosFred
    #59875
    Jo, de tegyuk hozza, hogy ha csak heti 3-4 easy feladatot csinaltal meg a season start ota es kvazi kihagytad a bossokat/csapatos tartalmakat es a dark projekt meg war supply craftingos maszatolast, akkor is mar egy honapja kesz kellene lenned. :) Nem szabad az utolso pillanatra hagyni, mert ilyenkor meg jonnek Murphy alapjan az utolso hetek szivatos feladatai. Ha meg majdnem mindent megcsinaltal, 2 honapja vegeztel (lasd Plata kollega majus 12-ei "kesz vagyok" kommentjet)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.07.17. 09:24:04
  • pajer_csaba
    #59874
    Hogy "könnyű" legyen megcsinálni? Nem, nem! Ez itt az EA, itt ilyet nem játszunk. Tessék csak pánikszerűen CC-t venni, és a maradékot kihúzni azzal. Hiszen, ha a nagy részét megcsináltad, úgy sem fogod már elengedni, igaz? Na ugye. Ki van ez találva.
  • gunji
    #59873
    Két hét van már csak a GS 6. évadjából, s megint olyan bénán osztották szét a heti feladatokat. Múltkor egyszerre volt benne a 25 npc ölése dps/tank/healer companionnal, múlt héten egyszerre volt smugglerrel és jedivel 15 küldetés és két bolygós weekly. Most viszont van 4 WB, amiből 2 subos, jövő hétre meg pvp meg gsf. De jó lenne, ha egyenlőbben lennének elosztva ezek :(
  • pajer_csaba
    #59872
    Érzett már valaki késztetést arra, hogy megcsinálja a Korriban Incursion flashpoint mob sith acolyte-jait játékos karakterként? Tudjátok, akiket ki lehet szabadítani fent a liftnél, de még a robot boss előtt? Régen sportot űztem abból, hogy minél tovább életben tartsam az enyémet, egyszer sikerült egész az uccsó bossig. ^_^
  • gunji
    #59871
    Gondolkodok azon, hogy vajon érdemes lehet-e a zöld conquest geart lecserélni egy lila rakata-opra, vagy legalábbis mondjuk a fegyvert. Nyersanyagok mindig újra termelik magukat, most épp az op1-catalystből lettem tele, pedig nem is járok op-ra. Bár a repu-bigyók esnének annyira :(
  • Plata
    #59870
    Steam mutatta,de nekem nem jön be.
  • PiszkosFred
    #59869
    Van par uj haj a kinalatban az Acolyte vagy Ahsoka sorozathoz kapcsolodan, female es male oldalon is.
  • gunji
    #59868
    Július 9-én kezdődik a kaszinós Nar Shaddaa Nightlife event: https://www.swtor.com/info/news/%5Bnews-category%5D/20240627-0
  • Plata
    #59867
    2002-es konzolos Star Wars bounty hunter játékot most kiadják Pc-re meg modern konzolokra is,azt hiszem eredetileg ps2-es volt.
  • gunji
    #59866
    Hát, eltelt egy hónap megint: véget ért a farming simulator nyúlás eventje. Kifejezetten tetszett. Bár voltak hajmeresztő bugok, pl. kedden reggelente adtak új tojásgyűjtő weekly-ket, meg pl. a klikkelésre eltűnő tojások, meg hogy a vendortól vásárolt cuccok nem visszaváltósak, hiába írja azt. De jó volt, na.
  • Plata
    #59865
    Kíváncsi leszek hogy az acolyte baromságai hatással lesznek-e az Sw ToR-ra.
    Vajon lesznek-e új fajok vagy egyéb.
  • gunji
    #59864
    Áááh, október után, inkább karácsony körül jöhet a v7.6, de nincs még róla infó.
    Most még tart a farm szimulátor és a legutóbbi GS6. Az izgalmat most az okozza - amellett, hogy jól sülnek-e meg a csápok - , hogy mikor kezdődik a nyári Nar Shaddaa event. :)