59903
  • Plata
    #59703
    Ne ijesztgessetek máá.
    Miért kéne minden karival le tolni a 3 dungeont,
    Az legalább 90 dungeon.
    Valaki hozza a repülősót.:D
  • gunji
    #59702
    Miért kell minden karakterrel lenyomni azt a három nyomi flashpointot? A D7-et egyszer csináltam, de én is hasonlókat gondoltam a tervezőkről.
    Inkább a KOTET első fejezetével kezdtem, az adott kb. 1750 creditet, két ilyen új skin-rucidarabot meg egy kardot a végén, azt' ennyi. Szóval meggazdagodni nem ebből fogok :(
  • Plata
    #59701
    Semmit nem találtam.
    Leadtam a piát megköszönte és elküldött a búsba,azóta sömmi.
  • PiszkosFred
    #59700
    Jah, azt hittem hosszabb. Es mi ertelme van, nyilik valami uj repus lehetoseg a sracnal, mint a korabbi szezonokban, vagy semmi es tenyleg csak ennyi volt?
  • Plata
    #59699
    Semmi ilyemsi,kapsz 3 italrendelést,fogod a hátsód és tipli a megadott bolygóra és meg keresed a legközelebbi alkesz party egységet.
    A korcsmárosnak elmondod hogy marha szomjas vagy és ide a helyi spéci piával te tuskó.
    Majd ha mind a három spéci pia a tatyóban,vissza mész és leadod a küldit,ha csak nem szlopálod be út közben a piát. XD
    Amint leadod vége a dalnak mert nincs több küldi.
  • PiszkosFred
    #59698
    Nem tudnak leszokni errol a baromsagrol, hogy minden karakterrel egyenkent meg kell csinalni a S6-os kuldeteseket, kezdve a harom dungeonnal... Oke, stealth karakterrel megvan gyorsan (bar a directive 7-es utso bosst aki kitalalta, azt addig vernem, amig mozog), keves a furkesz robot, de mi a faszert kell mindegyikkel, kulon-kulon. Idiotak, ember nincs, aki ezt tobbszor megcsinalja. Nezte egyebkent valaki, hogy mit ad a kuldetes sorozat? En a 3 dungeon utani "vegyel meg 3 valamit" resznel kileptem most, mi jon utana, megeri kinlodni majd vele?
  • Orbancapitan
    #59697
    az sincs meg nekem.
  • Plata
    #59696
    Nekem még a sztori nincs végig játszva,az a rész ami nem rég jött még nincs meg.
    Terveztem hogy tegnap újra tolom,de tegnap annyit gyalogoltam hogy este túl fáradt voltam.
    Elnyomtam egy 100k conquest pont tokent és léptem is. :D
  • Orbancapitan
    #59695
    én igy ilyen intezitásal játszottam nincs sztori már....
  • PiszkosFred
    #59694
    Kozben mentem par kort meg dungit, max szintuvel is esik 320-as kek es zold gear, de kb olyan 10% esellyel, a 90% meg a "fitted" elojelu skin
  • gunji
    #59693
    Coruscanton az első küldetéseken is már csak ilyen 'skin'-féle item esik (lvl18-on néztem). Tehát már a szintezéskor sem lehet geart szerezni ütésből. :(
    Na, végszóra esett egy statos öv a 'Crisis in Galactic City' bónusz-bossából. :o
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2024.03.15. 16:37:00
  • gunji
    #59692
    Nem bambultál el, előző hétvégén még normál 320-as itemek estek. Most meg mentem pár kör heroicot, s nem esett semmi értelmes. Igen, én is úgy érzem, hogy ezzel a játékosok bevételét próbálják csökkenteni. Csak ezzel megint átestek a ló túloldalára és főként: mindezt fű alatt, bejelentés nélkül.
    A blueprinteket meg tényleg számolja a háttérben, nem kell velük foglalkozni. Sajnos nem is lehet, mert boundosak :(
    Most megyek megnézem, hogy lvl50 alatt mi esik.
  • PiszkosFred
    #59691
    Hat, azt hiszem en megint medium red-deep red dyet fogok felhalmozni, nincs mas ertelmes valasztas, mert minden mas mar vagy megvan (non seasonal cuccok az elozo szezonokbol) vagy hamarosan meglesz.
  • pajer_csaba
    #59690
    Akkor egy teljes szezonon keresztül elbambultam, és csak most tűnt föl... Mondjuk amiylen intenzivitással játszottam, simán benne van, sokszor még a login rewardért se mentem fel. ^_^' Engem csak az zavar ezekben a 0 item ratignes dekor cuccokban, hogy még eladni sem lehet őket - azt írja, hogy értéktelenek... (ami mögött újabb, az economy-t befolyásolni akaró törekvés állhat szerintem) persze, ahogy Plata is írta, a blueprinteket meg junknak veszi és még csak visszavásárolni sem lehet... logic bmeg...
  • pajer_csaba
    #59689
    Levegőt.
  • Plata
    #59688
    Van 10 season tokenem,szerintetek mit érdemes venni belőle,
  • gunji
    #59687
    Ott lehet még váltásnak esetleg a két rövid heroic Tarison ill. Tatooin-on. Az előbbi ~12k-t adott, igaz a mellékküldivel - de hamar megvolt.
  • Plata
    #59686
    Ma is megyek fel,kell a napi szarság. XD
  • Orbancapitan
    #59685
    tegyük át szombatra rendben?
  • PiszkosFred
    #59684
    Na vegre megjavitottak a Incinerator tuningot, igy most mar tech fegyvereken is jol nez ki (eddig 90 fokkal el volt fordulva).


    Na, napi 25k-t tovabb roviditettem:
    - 1db +repu token (van belole szazaval korabbrol)
    - 1db comp repu noveles (hajo robotok 1-esen allnak, adok nekik valami tier5-es giftet es teljesen oke)
    - 1db bonusz mission (Coruscanton szinte mindegyik H2-nek van 1-1, easy)
    - meg egy darab heroic.

    Osszesen kb 5 perc. (tudom, ha a lustasag fajna... de annyira megszoktam, hogy ha nincs idom jatszani, akkor is a napi 2 progress pont megvan hamar a daily 25k-s conquesttel, ezek a barmok meg nerfeltek).
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.03.14. 18:31:15
  • Plata
    #59683
    Be kapcsoltam steamet és Sw Tor megint frissít.
  • Plata
    #59682
    Hát ma lehet később érek fel,de fent leszek,később értem haza és fáradt is vagyok,szal még kajálok meg kis pihi utána STO,ha végeztem admyval meg azurával megyek Sw Tor.
  • Orbancapitan
    #59681
    oksa
  • Plata
    #59680
    Ma is megyek fel,mert kell a napi küldiért játó ponty.
    De ma kicsit később,nyolc után leghamarabb.
    Ma kezdődik STO-ban azure event,na és le kell tolnom minden karival admiraltyt,sajnos most nem fogom tudni megcsinálni hogy admiraltyt reggelre húzom fel,mert hétvégém húzós lesz,így marad admiralty biztos este.De le tolom mert ha mázlim van az pár ezer zent jelent.
    Kár hogy nem most van dupla xp event,az durván megtolná.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.14. 06:46:56
  • Plata
    #59679
    Nem gond,de mondtam hogy STO után megyek fel,voltam is fent letoltam hat starfighter-t,meg kraftolgattam,kéne a sorcimnak új gear mert régi van neki,de kell először gyártanom sok augmentet.
    Ami szöszölős dolog.
  • Orbancapitan
    #59678
    bocsi úgy vettem ki a szavaidból h ma nem érsz rá ezer bocsánat
  • Orbancapitan
    #59677
    eddig drága volt most vettem meg a fanatical-on plusz eso+-t megnézük 2 év után h milyen lett
  • Plata
    #59676
    Vártalak de nem voltál fent.
  • Plata
    #59675
    Na a heti küldik készen.

  • Plata
    #59674
    Én fent vagyok.
  • Plata
    #59673
    Csempészhajó nektek nem bugos kicsit?
    Utaztam másik bolygóra és kétszer is eltűnt a hajó és az űrben állt a karim,tisztára mint STO-ban mikor hajó helyett a karaktered megy valahova.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.13. 21:52:19
  • gunji
    #59672
    Vagy esetleg SD-0, ha sikerül kifogni egy gyors csoportot.
  • Plata
    #59671
    Nem tudtam hogy érdekel.
    De szerintem most is lesz,mert 10 éves lesz ESo.
  • Orbancapitan
    #59670
    nem szóltál h volt akció....
  • PiszkosFred
    #59669
    Na elneztem a flottara, de nem latok valtozast. A conq/fp/op alapgeart az elozo epizod ota meg tudtad venni vendortol, hogy aztan azt upgradelt a mellette allo tarsatol. Elozo szezon ota conq, fp, op, stb. token csomagokat vettel techfragert es abbol futotta az alap conq/fp/op gearre es annak az upgradjere ugy, hogy kozben be sem teszed a labad egy opra vagy fpre. Nyilvan lassabb utemben haladva, minhta jarsz oda, de valamit valamiert.

    Azt latom, hogy a napi bolygos conquest ladakban a cucc tovabbra is az adott slotban aktualisan hordott itemlevelhez skalazodik, mint eddig. (ezert van a bankomban egy max szintu legacy boundos armor szett, tele modokkal es ezt hordja mindenki felvaltva, generalva ujabb 336-340 standard felszereleseket)

    A +repuert kapott 29k conquestbol 6k lett, de ahogy elnezem, annyira nem veszes, mert ha leszaladok a Coruscantra napikat lenyomni minden nap uj karakterrel (hogy a bonuszert is jojjon conquest, mert ugye az hetente csak egyszer jon /karakter), akkor kb. a masodik-harmadik heroic2 kornyeken meg is van a 25k es vele a daily. 10-15 perc, kibirhato, bar a korabbi 10 secet (ket kattintast) jobban szerettem :D

    Ami a random skinnek dobott targyakat illeti, tenyleg randomnak tunik, most kb 10-15 ilyen cucc esett, de egyik sem volt egyforma. Nem is biztos, hogy rossz ez az otlet, mert rengeteg olyan regi skin van, amiket az elozoekben csak adott TOL-IG szinten dobta a jatek a karakterednek, ha elhagytad ezt az intervallumot, akkor max gyartani tudtal hasonlo stilust, esni mar nem esett. Talan most ujra be lehet gyujteni par regi stilust a nagyobb karakterekkel is. De, ez csak tipp, lehet rosszul latom a mechanikajat, par napig meg tesztelni kell.
  • Plata
    #59668
    Az a robotos?
    Az sima ügy,úgy végig futok rajta mint a nyúl,kikerülöm a harc háromnegyedét.
    Kivéve ha a bugos fahoz hozzá érek és a játék megszivat mert oda ragadok. XD
    Az a fal ugyanis bugos kicsit,ha rossz helyen érsz hozzá cumi van mert nem enged el még /stuck paranccsal sem.
  • Plata
    #59667
    No para,ESO+ mindent meg ad.
    Még ingyen deluxe dlc-t is.
    Tényleg a héten zsebeltem be egy deluxe valami dlc bundlit,tök ingyen,mert ESO+-ra adták,de nekem a Necrom megvan.Volt valami speckó bundle akciósan amiben az összes sztori dlc benne volt és talán 65%-al olcsóbban?
  • Orbancapitan
    #59666
    a directive 7 laza? xd
  • Orbancapitan
    #59665
    xd nekem a necron kieg sincs meg xd
  • Plata
    #59664
    Várj csak,csak nem a ház küldis 3 fp?
    Azok lazák.
    Tegnap randommal le toltam.
    Ui:Holnaptól admy hét STO-ban.
    Ez azt jelenti 50 karival admiralty és csak utána érek rá.
    Plusz holnaptól azure event.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.03.13. 17:49:26