60071
  • gunji
    #59871
    Gondolkodok azon, hogy vajon érdemes lehet-e a zöld conquest geart lecserélni egy lila rakata-opra, vagy legalábbis mondjuk a fegyvert. Nyersanyagok mindig újra termelik magukat, most épp az op1-catalystből lettem tele, pedig nem is járok op-ra. Bár a repu-bigyók esnének annyira :(
  • Plata
    #59870
    Steam mutatta,de nekem nem jön be.
  • PiszkosFred
    #59869
    Van par uj haj a kinalatban az Acolyte vagy Ahsoka sorozathoz kapcsolodan, female es male oldalon is.
  • gunji
    #59868
    Július 9-én kezdődik a kaszinós Nar Shaddaa Nightlife event: https://www.swtor.com/info/news/%5Bnews-category%5D/20240627-0
  • Plata
    #59867
    2002-es konzolos Star Wars bounty hunter játékot most kiadják Pc-re meg modern konzolokra is,azt hiszem eredetileg ps2-es volt.
  • gunji
    #59866
    Hát, eltelt egy hónap megint: véget ért a farming simulator nyúlás eventje. Kifejezetten tetszett. Bár voltak hajmeresztő bugok, pl. kedden reggelente adtak új tojásgyűjtő weekly-ket, meg pl. a klikkelésre eltűnő tojások, meg hogy a vendortól vásárolt cuccok nem visszaváltósak, hiába írja azt. De jó volt, na.
  • Plata
    #59865
    Kíváncsi leszek hogy az acolyte baromságai hatással lesznek-e az Sw ToR-ra.
    Vajon lesznek-e új fajok vagy egyéb.
  • gunji
    #59864
    Áááh, október után, inkább karácsony körül jöhet a v7.6, de nincs még róla infó.
    Most még tart a farm szimulátor és a legutóbbi GS6. Az izgalmat most az okozza - amellett, hogy jól sülnek-e meg a csápok - , hogy mikor kezdődik a nyári Nar Shaddaa event. :)
  • Plata
    #59863
    Következő nagyobb kieg mikor jön Sw ToR-hoz?
    Vagy van már valami infó arról hogy mi várható mondjuk a köv nagy kiegészítőből?
    Esetleg mikor jön a 8.0?
    Be vallom én a season küldiket teljesen elhanyagoltam mióta nincs előfizetésem.Meg a season 100-as lett.
    Igazából preferedként nagyon vacak a küldizés,előfizetőként egyszerre 40 dolgot lehet craftolni,prefként hármat.
  • lovejigsaw
    #59862
    Sziasztok! A nevem Lakatos Kanalaos Nintendo Ronaldo szólitsatok csak gólvágónak!! :)
    predator1982 megtartotta élete első gangbang partyját, amelyen az aljas sg moderátorok szolgáltatták a mélytorkot :) és egyből teherbe is esett, de ki az apa? Lehet tippelni! muhahaha vajon shadowgay vagy jonika, dzsini?:DD
    Várom a tippeket. :)
  • gunji
    #59861
    Az első halálnál eltűnt, úgyhogy bugnak hinném, ha nem láttam volna másoknál is. A chaten azt mondták, hogy a kikötőben tegyem ketrecbe - nem volt ketrec ott. Mindegy :)
  • gunji
    #59860
    Ord Mantell/Kessan's Landing-en rajtam maradt egy grazer calf, aki hűségesen követ mindenhova, de nincs infó, mit kéne csinálni vele. Járt valaki hasonlóan? :)
  • gunji
    #59859
    Igen, az még Ruhnukon volt, de akkor már előrébb tartasz, nekem is ez a Few Modifications volt tegnap, Ord Mantellen az utolsó. Most megyek az új kiegre, elvben jön a folytatás.
    Szerk: nekem is zöld volt a háttér, de csak annál a küldetésnél. Valószínűleg bugos.
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2024.06.02. 12:39:39
  • Plata
    #59858
    Hát nem az a neve,ez valami baziliszkuss küldetés. XD
    Egy csomót kelett rohangálni ruhnukon,belsavis-on,ord mantrell-en,dantoine-on,mek-sha-n.Meg a fene tudja hol.

    Jut eszembe,ord mantrell-en fura a térkép.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.06.02. 12:21:22
  • pajer_csaba
    #59857
    Jó ez az új sztori. Vajon meg lehet-e majd ölni Szaharát a végén? Gyanítom erre még megint fél évet kell majd várni...
  • Plata
    #59856
    Nem tudom,de lehet.
  • gunji
    #59855
    Small Victories?
  • Plata
    #59854
    Valami ruhnukos buziliszkusz küldim van régebbről.
    De úgyvoltam ele hogy üsse meg a ruhnuki guta,úgysem megyek én már oda.
  • gunji
    #59853
    Már 80 éve szálltak partra? Huh hogy szalad az idő :(
    Kösz a tippet a giveawayhoz.
    Az a baziliszkusz vagy mi, szpojlermentesen egy companion lesz, amit fejleszteni/edzeni lehet szóló/groupos küldetésekkel, Ruhnukon kezdődik egy hosszabb bevezető küldivel, sajna előfizetősöknek. (Szerintem nem maradsz le róla, ha nem most kezded.)
  • Plata
    #59852
    Bocsi offért,de STO-ban van giveaway alienware-nél.
  • Plata
    #59851
    Az tényleg jó.
  • Plata
    #59850
    Szent szösz,tavaszi?
    Nekem a videóból a basilisk izé tetszik,erről tudnátok infót mondani?
    Az a baj a D-Day 80-adik évfrodulóra dupla event lesz és hónap végéig,vagyis tolni kéne WoT és WoWs-ban is,mert nagyon klassz lesz,végre jön sztori mód és egyéb szuper dolog.
  • PiszkosFred
    #59849
    A ruha nem erdekel (bar annyira nem veszes, kolteni ra nem fogok en sem, az tuti), en arra gondolok, hogy kapicnus/csuklyas ruhaknal vegre nem teljesen kopasz lesz akarakter, hanem megmarad a haja. A kepet az swtorrol linkeltem.
  • gunji
    #59848
    Gondolom, át lehet majd színezni a rucit.
    A Dantuinon még csak a tavaszi event kezdődik :) Messze van, ott másként zajlanak az évszakok :D
    A videón némi infó 4:17-től: link
    Szerk: jájj, átvették a STO-ból az indulóképernyőt :(
    Szerk2: ha jól nézem, június 26-ig tart a dantuini event
    Utoljára szerkesztette: gunji, 2024.05.29. 18:34:02
  • Plata
    #59847
    Steam frissítette a játékot,látom lesz valami dantuini nyári event.
    Egész érdekesnek néz ki,csakhogy jövőhéttől kezdődik a D-Day event egy hónapig tart,biztos nem marad rá időm.
  • Plata
    #59846
    Ne haragudj meg,de ez randaaa. :D
  • PiszkosFred
    #59845
    Acolyte/High Republic/vmelyik uj egeres sorozathoz kapcsolodoan jon majd ez az armor a CM-be, viszont ami erdekesebb, hogy ez az elso csuklya, ami alatt nem kopasz a karakter, hanem latszik a haj :) Vajon van annyi eroforras, hogy a regi modelleket is frissitik?


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.05.29. 15:17:29
  • gunji
    #59844
    Feladom, baromság :/
  • gunji
    #59843
    A játék angol fóruma alapján a veterán mód a heroic, csak itt így hívják (devek átnevezték valami bug miatt, aztán így maradt). De igen, el kell indítani és a hajón lehet kiválasztani a bolygót. Elvileg nehezebb lett a 7.0 óta, némi pénz felesleges elverése után feltunningoltam napközben Z00M-ot, hátha majd ő segít. De azt hiszem, csak hétvégén, addig marad Voss és a GS6 :)
    UI: Dulfy guide-ja is meglett szerencsére, hála a Wayback Machine szervereinek (link)
  • PiszkosFred
    #59842
    Azt nem a hajon belul kell aktivalni? Amikor elinditod a SF cuccot es a fulkeben all mindenki? Elotte fel kell szabaditani a bolygot, robbantani kell, aztan mintha a panelen kellett volna csinalni valamit. Evek ota nem jartam arra :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.05.20. 17:58:13
  • gunji
    #59841
    Star Fortress-ekkel valaki foglalkozott? Heroicot hogy lehet elindítani? Sergeant Ahkarnál csak sztori meg veterán mód van, H2 nincs (van 6 heroicom, túl sok helyet foglalnak, 18/25-ön állok jelenleg) Köszi.
  • Plata
    #59840
    Preferedként a heti küldi sokkal nehezebb. :D
    Subscriberként 40 itemet tudtam craftolni egyszerre most hármat.
  • Plata
    #59839
    Nem tudom,én nagyon régen,hááát szóval,be bugoltattam az accom és 26-ra húztam a minimum karik számát. XD
    Tudom nem szíp dolog,egy időben paráztam is hogy mi van ha rájönnek,de már sok éve így van. :D
  • gunji
    #59838
    De csak 6 lehet aktív egyszerre, nem?
  • Plata
    #59837
    Rohadt nagy mázli hogy tegnap be fejeztem,ma felmentem játékba és már csak prefered vagyok.Max 26 karim lehet,stb.
  • Plata
    #59836
    Köszi,az eheti necces volt.
  • PiszkosFred
    #59835
    Az szep, gratula. En csak 3-4 challenget hagytam ki eddig a weeklybol, de meg igy is csak 83-on allok :)
  • Plata
    #59834
    Részemről a season kampec.
    100/100.
    Már csak 37 heti küldi kell meg kb 900 bizgentyű.
    Ami még necces.
    Akkor meg lesznek az achik is,de ezeket már preferedként is tolhatom.
    Gondolom.
  • gunji
    #59833
    Nehezebb ez a manaan-i küldetéssorozat, mint vártam. Nehéz összerakni a sztorit, nem tudok odafigyelni a feliratokra, mikor a selkath-ok magyarul beszélnek... xD
  • PiszkosFred
    #59832
    Ahhoz a felsohoz nem tartozik also is, meg cipo meg ilyesmi es azert nem engedi, mert csak kollekciokent lehet azt is, mint barmi mast?