269
Másnaposság elmulasztása
  • Zsoldos
    #29
    piros pont az u betuert, de fekete pont az elvalo igekotoert.
  • Amse
    #28
    Az alkohol a lényeg, szal jó rá a sör is:)
  • Dichter
    #27
    Én is erre esküszök, de én nem azt szoktam inni, amit előző este, csak 1 darab sört. Ugyanis nálam a másnaposság csak úgy szokott jelentkezni, hogy ki vagyok száradva a piától, a cigitől, meg az étkezés teljes hiányától. Szvsz egy sör a legjobb orvosság.
  • Dichter
    #26
    Butaság zsírosat enni, mert csak megköti az alkoholt, ami így lassabban szabadul fel. Vagyis ha mégis sikerül berúgni, akkor másnap csak tovább leszel rosszul.

    btw Heppi Börszdély :)

  • Amse
    #25
    A másnapossági tünetek az alkohol hiány miatt vannak, szal inni kell egy keveset abból amit előző este ittál.
  • flashX
    #24
    Elmulasztani nem tudod.
    Talán elmúlasztani eltudod.
  • uv
    #23
    savanyú káposzta + sok víz
  • _Vegeta_
    #22
    Amit taranov mondott #9ben azzal egyetertenek +egy kis kieg:
    Ha mar ugyalakult h bebasztal es masnapos vagy akkor igyal paprikabefott levet vagy ubi befott levet az helyrerakja a gyomrod seperc alatt. Az outox is hatasos csak draga.
    Es hogy elkeruld a masnapossagot, igyal finom, jo minosegu piat. Dragabb de masnapossag nemnagyon lesz tole.
    Jah es ha tobbnapos bulin vagy, es masodik nap mar masnapos vagy akkor igyal ra. Nemlesz baj. :D
    Thepartyface #16: Hulyeseget mondassz, a kola nemjo, asvanyvizet kell inni, mert a masnapossag legalapvetobb tunete a vizhiany es ezt potolni kell, csak nem ilyen muanyag kolaszarokkal hanem vizzel. A co2 meg kell a vizbe, mert segit a gyomrodnak regeneralodni. :D
  • burkusdió
    #21
    nekem segít, ha sok vizet (3-4 liter) iszok másnap...
  • ThePartyFace
    #20
    Viszont jo masnapossag ellen ^^
  • JackDaniels #19
    Az öregek erre mondták: Inni kell, nem pedig berúgni.
  • JackDaniels #18
    Ezzel egyet értek. Nem kell minden xart összeinni.
  • Tufa
    #17
    a sok Cola szétcseszi a veséd!
  • ThePartyFace
    #16
    Lefekves elott valami jo zsirosat kell enni es masnap sok cola-t inni.
    Nekem ez a tuti receptem:)
  • Aquir
    #15
    Igyál lefekvés elött 1 pohár vizet, mert az alkohol elszivja, jobbat tesz :)
  • Tufa
    #14
    Azt a fajta cigit, amiről ő beszélt, nem feltétlenül lehet sport mellet üzni... Legalábbis nem mindegyik sport mellett.
  • Taranov
    #13
    Egészségesebb, de ha már ez a szempont, akkor 1 unicumnál vagy két deci bornál többet ne igyál.
  • Zsoldos
    #12
    Alkohol egeszsegesebb, azt lehet sport mellett is uzni :) cigit meg nem nagyon.. Az edzes tenyleg jo, verkeringes hamarabb kitisztit, de azert jo lenne vmi azonnal hato csodaszer :)
  • RaSTaBaNDiTa
    #11
    nemkell alkoholt inni én pl inább elszívok 1 jó cigit attól még sose voltam másnapos
  • Tufa
    #10
    Ha valaki iszik, azért iszik hogy jól érezze magát tőle, berugjon, magyarán szólva részeg legyen.

    Az más ha csak simán megiszok egy pohár finom bort mondjuk egy jó ebédhez... De egy házibulin szeretnék istenesen berugni :)
  • Taranov
    #9
    Igen, ez a legjobb.
    Egyébként szerintem a tutitipp, hogy megtanultok inni.
    Ugye a részegség nem egy pozitív dolog, általában a koszos kocsmákban van a legtöbb részeg, de az ivásnak többszáz/ezer éves hagyományai vannak. Az ivásnak, nem a lerészegedésnek.
    Ha valaki tud inni, nem lesz részeg, sem másnapos.
  • dieselG
    #8
    Vagy talán nem kéne piálgatni agyba-főbe :)
  • Punkerwork
    #7
    tiszta piákat kell inni és akkor nincs másnap bajotok ennyi :)
  • Takezó
    #6
    3 altató, hogy átaludjam a másnapot
  • franco
    #5
    reggel egy jó adag gyümölcsös joghurt. kávé pedig semmiképp.
  • Tufa
    #4
    Ha sportosabb tipus vagy, akkor egy kis sport is jót tehet. Én pl ha másnapos vagyok, és lenne valami dolgom mondjuk délutánra, akkor lemegyek a konditerembe és kicsit edzek. Nekem ez hatásos...
  • burkusdió
    #3
    ez egyénfüggő szvsz...
    én pl többet nem próbálkozok kapucsínóval, mert kidobtam tőle a taccsot :P
  • Tufa
    #2
    berugás!
  • Zsoldos
    #1
    Johetnek tippek/trukkok :)